İçeriğe geç

Levazım Kurye

Levazım Kurye
Levazım Kurye

Gelişen dünya ile birlikte, ulaşmak istediğimiz her şeye artık daha kolay ve hızlıca erişebiliyoruz. Bu durumu göz önüne aldığımızda moto kuryelerin hayatımızda çok önemli bir yeri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü ihtiyacımız olan her şey, moto kurye hizmeti ile dakikalar içinde kapımıza geliyor. Zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlayan bu hizmet, şimdi Levazım’da. Biz, Sys Kurye olarak sizlere Levazım kurye hizmeti veriyor, istek ve ihtiyaçlarınızı makul fiyatlarımızla sizlere ulaştırıyoruz.

Sys Levazım Kuryenin Avantajları Nelerdir?

 • Zaman tasarrufu sağlar.

Kargoların uzun teslimat sürelerine kıyasla kuryeler hızla ulaşım sağlayarak, zamandan büyük ölçüde tasarrufu sağlar.

 • Verilen hizmete göre ücreti makuldur.

Levazım kurye, gönderinizi dakikalar içinde ya da istediğiniz tarih ve zaman diliminde sizlere ulaştırır. Bu hizmet, standart kargo gönderilerinin ücretini ve teslimat zamanını baz aldığımızda ekonomiktir.

 • Trafik, gönderinizi ulaştırmak için bir engel teşkil etmez.

İstanbul’un bitmeyen trafiği, motor kullanımı sayesinde çile olmaktan çıkar. Motor ile girilmeyen yollara giriliyor, araç trafiğine takılmadan yollar aşılmış oluyor.

 • Alanında uzman ekibimizle hizmette sınır tanımıyoruz.

Kuryelerimizi işini bilen ve severek yapan, motor kullanımına hakim kişilerden seçtiğimiz için, güvenli bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

 • Emek ve enerjiden tasarruf sağlar.

Zamanın çok kıymetli olduğu böyle bir dönemde ve İstanbul trafiğinde, siz sevdiklerinize, kendinize, hobilerinize zaman ayırırken, Levazım kurye sizin için gönderinizi teslimat adresine ulaştırmış oluyor.

 • Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Gönderinizin nerede olduğu gibi sorularınız ya da randevu alabilmeniz için çağrı merkezimiz hizmetinizdedir.

 • Gönderiniz alıcıya ulaştığında bilgilendirme yapılarak haber verilir.

Aklınızda soru işareti kalmaması adına, Levazım kurye ile gönderiniz yola çıktığında ulaştığında aşama aşama bilgi veriyoruz.

 • Gönderinizin hasar görmesi, karışması gibi sorunlar yaşamasının önüne geçilmiş olur.

Güvenilir moto kuryelerimiz ile, gönderinizin kırılma, çizilme, hasar görme gibi bir durumu söz konusu olmaz. Ayrıca yalnızca sizin gönderinizi taşıyan kuryemiz ile, gönderinizin karışması ya da yanlış adrese gitmesi gibi bir aksaklığın olması mümkün değildir.

 • Motorlarımızın düzenli bakımı yapılmaktadır.

Kuryelerimizin can güvenliğinin sağlanması ve kargolarınızın ulaşımında bir sıkıntı yaşanmaması adına, motorlarımızın bakımları düzenli periyotlarla yapılarak tüm güvenlik tedbirleri alınmaktadır.

Günümüzde hızla yetişmesi gereken, önem arz eden evraklar, unutulmuş doğum günü hediyeleri, alıcıya ulaşması gereken ilaçlar, gıda, yemek, çiçek ve kişisel hazırladığınız paketleriniz gibi aklınıza gelebilecek her türlü gönderi içeriğini Levazım’da bulunan profesyonel ekibimiz sayesinde dakikalar içinde ulaştırıyoruz. Beşiktaş kurye, sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza cevap veren nitelikte bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız, güvenle bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kurye müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet deneyimi sunmaktadır. Siz de gönderilerinizi güvenle bize teslim ederek, trafik çilesini düşünmeden kendinizi İstanbul’un güzelliklerine bırakın. Biz de göndermek istediğiniz adrese hızla ulaştıralım. Zamanın çok değerli olduğu bu dönemde, bu hizmet size çok iyi gelecek. Müşteri memnuniyeti garantili hizmetimizin tadını çıkarın. Çünkü sizlerin memnuniyeti, bizim işimizi heyecanla yapmamızın sebebidir.

Alanında profesyonel, güler yüzlü, çözüm odaklı, dinamik ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti bir kere aldığınızda, bir daha bu konforlu deneyimden vazgeçemeyeceksiniz. Güvenle, hızla, tecrübemizle bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Levazım kurye hakkında daha fazla bilgi almak, bu avantajlardan yararlanmak ve randevu almak için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Levazım Kurye Hizmeti

Kuryemiz yıllardan beri aynı hassasiyet ve titizlikle çalışmaya devam ederek sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yıllardır aynı güven ve hızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana birçok yerden teslimatlarınızı alıp istediğiniz yerlere teslim ettik. Ve bu işi yaparken bir kez bile sizleri mağdur etmedik. Levazım kurye teslimatlarınızı yerine ulaştırmak için hep bir adım yanınızda durmaya devam ediyor. Kuryelerimiz bir yerden başka bir yere hızlı bir şekilde teslimat yapıp sizleri de günün geri kalanından tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

3 farklı teslimat şekli ile sizlerin karşısındayız. Normal teslimat; gün içerisinde sahibinden alınıp götürülmesi gereken kişiye 120 ile 80 dakika arası ulaştırılan teslimat türümüzdür. Bu teslimatımızın süresi bölgelere göre değişiklik gösterebilir fakat teslimatta hiçbir aksaklık yaşanmaz bunun da garantisini sizlere veriyoruz. Levazım kurye her zaman işini titizlikle yerine getirir. Bir diğeri hızlı teslimat; gün içerisinde sizler için önemi çok olan evrakların alınıp direkt olarak teslimatının gerçekleştirilmesidir. Bu teslimatımızın süresi ise ortalama 60 ile 90 dakika arasındadır. Son olarak acil teslimat türümüz vardır. Bu teslimat türümüz ise en hızlı en güvenilir şekilde teslimatın gerçekleştiği türdür. Bölgelere göre süresi değişiklik gösterip ortalama 45 ile 60 dakika arasında trafiğin arasından sıyrılıp sahibine iletiliyor.

Levazım kurye çok önemli ve hassas evrakları sahibine ulaştırırken sizleri memnun etmek için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Sizleri mağdur etmemek ve memnuniyetinizi kazanmak bizler için çok önemli. Bizler de bu yüzden isteklerinizi en süratli şekilde yerine getiriyoruz. Tabi bunu yaparken de büyük bir özenle çalışıyoruz.

İş Ahlakımız;

 • Süratli ve güvenli teslimat
 • Her cebin bütçesine uygun motor kurye hizmeti
 • Kesintisiz ve anında ulaşım
 • Yetenekli ve profesyonel ekiple sınırsız hizmet
 • Alanlarında yetenekli yol konusunda usta kuryeler
 • Birden fazla teslimat türünü sizlerin hizmetine sunmamız.

Levazım kurye ile her an her yerde sizlerin ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Nerede olursanız olun biz bir telefon kadar yakınız. Ürünlerinizin boyutu, götürülmesi gereken yerin önemi yok. Motorlu kuryelerimizle hizmeti sağlanamayacak boyutta olan ürünleriniz için araçlarımızda hizmet vermektedir. Şehir içi- şehir dışı kurye hizmeti, hava kargo, özel kurye, uçak kurye, vıp kurye, moto kurye, arabalı kurye hizmetlerimiz mevcut olup sayfamızdan veya iletişim adresinden bilgi alabilirsiniz.

Tüm evrak, dosya veya belgeleriniz uzak yakın fark etmeksizin istediğiniz yerlere ulaştırılıyor. Talepleriniz doğrultusunda size en yakın noktadan bir kurye gönderip ürününüzü teslim alıyoruz. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra istediğiniz teslimat türünde alıcısına teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Levazım kurye sizden aldığı ürünleri teslim edene kadar bilgi aktarımına devam ediyor size geri ulaştırılması gereken ürün içinde onay gelene kadar beklemede kalıyor. Daha öncede söylediğimiz gibi sizlerin mağdur olmaması bizler için her şeyden daha kıymetlidir.

Kuruluşumuzdan bu yana kurye sektöründe işimizi hep aynı aşkla yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Her türlü ihtiyacınızda hiç çekinmeden gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve halledilmesi gereken her sorununuzu çözebiliriz. Levazım kurye teslimatları hızlı ulaştırdığı gibi sorunlara da hızlı çözümler buluyor. Her biri alanında tecrübeli kuryelerimizle ve son model gelişmiş araçlarımızla paketlerinizin güvenliğini optimum seviyeye çıkarıyoruz. Hiçbir hasar ve sorun oluşmamasında titiz davranıyoruz. Sektörde her zaman gelişmeye ve büyümeye devam ettik. Sizlerden gelen her öneriye de samimiyetle yaklaşıp gelişimimize kattık. İhtiyaç duyduğunuz her an daima sizlerin yanında olacağız.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp