İçeriğe geç

İshaklı Kurye

İshaklı Kurye
İshaklı Kurye

İshaklı kurye olarak hizmetlerimizi en titiz şekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un her semtine dakikalar içinde ulaşıyor, en hızlı teslimatı sağlıyoruz. Kuryelerimiz gün boyu ve gece hizmet vermeye devam ediyor. 7/24 hizmet kalitemizi müşterilerimizin paketlerini en güvenilir şekilde taşıyarak gösteriyoruz. Gerek bireysel gerekse firma gönderileri için kuryelerimiz en hızlı çözümü sunar. Acil gönderilmesi gereken bir paketiniz olduğunda bizi aradığınızda kuryelerimiz en kısa sürede verdiğiniz lokasyonda olur.

İster özel bir hediye olsun ister hukuk büroları için önemli bir evrak, şirketler için gerekli bir sözleşme olsun kuryelerimiz için fark etmez. Trafiğe aldırmadan, her hava koşulunda süratle teslimatı gerçekleştirirler. Hızlı teslimatlarımız sayesinde müşterilerimiz işlerini kolayca yoluna koyar. Bizim de kuruluş amacımız budur. En hızlı ve güvenilir hizmeti vererek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak. Çalıştığımız firmalar ve bireysel gönderiler için en iyi çözüm ortağı olmaya gayret gösteriyoruz.

İshaklı kurye sistemimiz sayesinde en uzak mesafeye bile 45 ila 60 dakika içinde ulaşabiliyoruz. Amacımız her zaman adresinize en yakın kuryemizi yönlendirmek ve istediğiniz hızda teslimatın gerçekleşmesini sağlamaktır. Bunun için profesyonel kuryelerimiz, aldıkları eğitimler sayesinde hem güvenliği muhafaza ederek hem de hızı sağlayarak alıcıya ulaşırlar. Bu hızı ve güveni etkileyen elbette ki sadece kuryelerimizin dikkati değildir. Aynı zamanda donanım ve yazılım konusunda gösterdiğimiz hassasiyettir.

İshaklı kurye olarak en iyi motosikletlerle yola çıkıyoruz. Her zaman yenileniyor ve sistemimizi yeniliyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri amacımız daima bugünün en iyisini oluşturarak öncü firmalar arasındaki yerimizi muhafaza etmektir. Bunun için de donanımdan yazılıma her ayrıntıya özen göstererek özverili şekilde çalışıyoruz.

Motosikletlerimize gösterdiğimiz bakım, araçlarımızın trafikte daha hızlı gitmesi için önemlidir. O yüzden her zaman kullandığımız araçların bakım hizmetini önceliyoruz. Motor gücünden güvenliğe her ayrıntıya dikkat ediyoruz. Amacımız kuryemizin rahat ve güvenli olmasını sağlayarak trafikte sorunsuz bir şekilde yol almasına yardımcı olmaktır. Çünkü bizim için hem müşterimizin paketinin muhafazası hem de kuryemizin ve diğer araçların can ve mal güvenliğinin temini birinci sırada yer alır.

İshaklı Kurye Hizmeti

İshaklı kurye sistemimizi oluştururken hassas davrandığımız bir husus da müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutmaktır. Şehir içinde yaptığımız uygulamalar kadar şehir dışı gönderilerimiz de önemlidir. Aynı gün içinde şehir dışına da teslimat yapıyor, müşterilerimizin istedikleri adrese ulaşım sağlıyoruz.

İshaklı kurye olarak kurduğumuz sistem müşterilerimizin gönderilerini takip etmesine izin veriyor. Böylece an ve an, dakika dakika gönderilerinizle ilgili bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Zaten teslimat gerçekleştiğinde de size mesaj atılarak bilgilendirme yapılıyor. Bizim firma olarak sistemimiz içinde en önem verdiğimiz hız, güvenlik ve gizlilik ilkeleridir. Kuryemiz aldığı paketi en iyi şekilde muhafaza eder ve adrese teslim gerçekleşene kadar da başka bir şahısla paylaşmaz.

İshaklı kurye alarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak amacıyla yola çıkıyoruz. Gayretimiz ve en iyiyi yapma çabamız da karşılığını müşteri memnuniyeti ile veriyor. Küçük paketlerden büyüklere hediyelik eşyalardan sözleşmelere vb. pek çok farklı içeriği İstanbul’un her köşesine en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Müşterilerimiz kullandığı hizmetin karşılığı olarak da en uygun ödemeyi yapıyor. Müşterimizin paketinin ağırlığı, boyutu, kullanılacak hız, gidilecek mesafe hesaba ekleniyor. Bu ve benzer kriterler müşterilerimizin talepleriyle doğru orantılı şekilde ödeme unsurlarını belirliyor. Biz firma olarak en iyi hizmeti en uygun ücretler karşılığında sağlamaya gayret ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp