İçeriğe geç

Laleli Kurye

Laleli Kurye
Laleli Kurye

Uzun yıllar ismi “bavul ticareti” olarak adlandırılan ve doğu bloğu ülkelerine bavullarla eşya taşımacılığı yapan yabancılar ile anılan Laleli semti, İstanbul’da tekstil üretici ve satıcılarının yoğunlaştığı en önemli alanlardan biridir. Fatih Belediyesi içinde tarih yarımadanın yani sur içinde yer alan semt, günümüzde hala bu ününü sürdürmektedir. Eminönü, Yenikapı, Vefa, Kumkapı gibi insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu semtlerle çevrili olan Laleli kurye kullanımı konusunda en fazla talep alınan semtlerden biridir.

Tarihi yarımadanın ortasında kalan semt, diğer eski semtler gibi dar sokaklara sahip olmakla beraber, önemli bir kısmı daha modern görünüme sahiptir. Bölgede, ticaret amacıyla gelenlerin konaklamaları için bulunan farklı sınıflarda oteller de bölgeye kimliğini kazandıran detaylardandır. Tarihi yarımadayı kuzey – güney yönünden kat etmek istenler için en hızlı ve kısa yolun da buradan geçmesi semtteki trafiği arttırmakta ve bundan dolayı birçok işletme gönderilerini göndermek için Avrupa Yakası Kurye sektöründe hizmet vermekte olan şirketleri tercih etmektedirler.

Bölgedeki yay ve araç trafiğinin yoğun olması, genel trafiğin de daha fazla tıkanmasına yol açtığından dolayı, motosiklet bölgedeki en hızlı ve güvenli ulaşım araçlarından biri olarak görülmektedir. Kısa, dar ve hafif olan motosikletler yoğun insan ve araç trafiği içinde kimsenin sağlığını riske atmadan hızlıca manevra yapabilmektedirler. Tecrübeli, bölgeye hâkim kuryeler ile Laleli’ye veya Laleli’den alınan paketlerin hedeflerine ulaştırılması göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleştirilmektedir.

Yaya trafiğinin çok yoğum olduğu bir semt olan Fatih hizmeti veren şirketler için en sıkıntılı semtlerden biridir. Bunun sebebi, yayaların motorlu araçlara göre ön görülemez olmaları, araçların arkasından gözükmemeleri sebebiyle daha sık kazalara yol açmalarıdır.
SYS Kurye olarak tecrübeli kuryelerimiz ve modern motosikletlerimiz ile müşterilerimize yalnızca en hızlı değil, en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak adına kurye sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Trafikte bulunan diğer kişilerin, kuryemizin ve müşterilerimizin paketlerinin güvenliğini sağlamak adına motosikletlerimizi periyodik olarak resmi servislerde bakıma sokmanın yanında gündelik olarak temizlik ve kontrollerini yapmadan trafiğe çıkartmıyoruz. Kendini iyi hissetmeyen, hasta, dikkatsiz olan kuryelerimizin de trafiğe çıkmalarına izin vermiyoruz.

Bu önlemlerin yanında, genel güvenliği arttırmak amacıyla uyguladığımız birkaç kuralımız mevcuttur. Laleli kurye hizmetlerimizden yararlanmak isteyen saygıdeğer müşterilerimize, kurye çağırmadan önce bunları okumalarını rica ediyoruz.

Özel korumalı kabın içinde güvenli halde olsa dahi, kuryenin ve çevresindekilerin sağlıklarını olumsuz yönde etkileyecek, kısa ve uzun vadede semptomlara yol açabilecek, hayat kalitelerini ve sürelerini etkileyebilecek hiçbir biyolojik, kimyasal ve radyoaktif maddenin taşınması gerçekleştirilmemektedir.

Bulunduracak, kullanacak veya taşıyacak kişi ve kurumların özel izin, sertifika, ruhsat gibi belgelere ihtiyacı duyduğu her türlü silah, elektronik cihaz ve parçaları ile maddelerin taşınması tarafımızdan gerçekleştirilmemektedir.

Paket içeriği konusunda hatalı bilgi veren ve yapılan kontroller sırasında paket içeriğinin yasa dışı olduğu ortaya çıkan durumlarda, paketi teslim eden hatalı beyanda bulunan şahıs veya şirket sorumludur.

Köprü ve tünel geçiş ücretlerinin faturaya yansıtılması, taşınacak paketlerin sigortalanması, motosiklet ile taşınamayacak kadar büyük ve ağır paketlerin, canlı hayvanların taşınması ve aklınıza takılan diğer konularda Call Center numaramızdan müşteri hizmetlerine ulaşabilir, son yasal mevzuat ve geçiş ücretleri konularında bilgi alabilir, Laleli kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Laleli Kurye Hizmeti

İstanbul ilimiz 16 milyonluk nüfusu ile dünyanın büyük metropolleri arasında yer almaktadır. Bu kadar kalabalık bir ilde ulaşım sorunlarının yaşanması da tabi ki kaçınılmazdır. Tam da bu konuda müşterilerine yardımcı olan firmamız Sys Kurye Laleli kurye hizmetleriyle yanınızdadır. Gönderilerinizi adresinizden teslim alarak istediğiniz konuma kısa sürede ulaştırıyoruz.

Gizlilik ve güvenlik kurallarına uyularak taşıma hizmeti sunuyoruz. Yasal şekilde çalışarak güvenilir hizmet sunuyoruz. A2 ehliyete sahip, hitabeti düzgün ve müşterilerle iyi iletişim kurabilen kuryelerimizle çalışmaktayız. Kuryelerimize düzenli şekilde eğitim ve testler yaparak gelişmelerine yardımcı oluyoruz.

Laleli kurye hizmetimiz sadece bireysel müşterilerimiz için değil, kurumsal müşterilerimiz için de oldukça avantaj sağlamaktadır. Çeşitli uygulamalarla evlere taşıma yapan iş yerleri için hızlı taşıma imkânı sunarak kaliteli hizmet vermelerini sağlarız. İş yerleri için kurye hizmetimizin sağladığı avantajlar şunlardır:

  • Müşterilerinin yerinden kalkmasına bile gerek kalmadan ürünlerini ulaştırırlar.
  • Hızlı teslimat yaparak vakit kaybına engel olurlar.
  • Kurye hizmeti ile düzenli dağıtım sağlarlar.
  • Express kurye ve Vip kurye hizmeti sayesinde acil teslim edilmesi gereken ürünleri teslim ederler.
  • Özellikle sağlık sektöründe yaşanan acil durumlar için oldukça yararlı bir uygulamadır.

Laleli kurye hizmetimizden kolay şekilde yararlanabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız sizden gerekli bilgileri alarak, adresinize en yakın hizmet veren kuryemizi yönlendirmektedir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kurye gönderinizi teslim alarak istediğiniz konuma kısa sürede ulaştırır.

Teslimat gerçekleştirildikten sonra sizleri durum hakkında bilgilendirip hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı sorarız. Memnun kalmadığınız bir nokta varsa sorunu gidererek mutlu şekilde ayrılmanızı sağlarız. Düşüncelerinize dilek ve şikayetlerinize oldukça önem veriyoruz. Fikirleriniz doğrultusunda kendimizi yenileyip geliştiriyoruz.

Laleli kurye hizmetimizle kalitemizden ödün vermeyerek her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek ihtiyacınıza yönelik en iyi seçenekleri sizlere sunuyoruz. Gece gündüz demeden çalışan ekibimizle ihtiyacınız olan her an yanınızdayız. İstediğiniz saatte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kargo taşıma hizmetlerinin çok ötesinde hizmet veren firmamız sunduğu imkânlarla müşterilerini mutlu etmektedir. Kargo şirketlerinde gönderiniz teslim alınıp merkez şubesine götürülüp ilk iş gününde dağıtıma çıkarılır. Ancak biz de gönderiniz aktarma yapılmadan istediğiniz adrese ulaştırılır. Bu sayede hem daha hızlı hem de daha güvenilir hizmet sağlarız.

Laleli kurye 7/24 hizmet verdiği için iş gününü veya mesai saatlerini beklemenize gerek kalmaz. Gönderileriniz güvenilir şekilde ulaştırılması için her türlü önlem alınarak kırılma, kaybolma ve hasar gibi sorunlar yaşamazsınız. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız sorunlarınız en kısa sürede halledilerek, zararınız Sys Kurye tarafından karşılanmaktadır.

Laleli kurye fiyatlarını piyasanın altında tutarak sizlere destek oluyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi her zaman makul fiyatlarla sunuyoruz. Fiyatlarımız gönderinizin teslim edileceği yere, tercih ettiğiniz kurye hizmetine ve gönderinizin özelliklerine göre belirlenmektedir. Gönderinizin taşınacağı mesafenin uzun olması daha fazla yakıt gerektirdiğinden fiyatları arttırmaktadır.

Tercih ettiğiniz Express kurye ve Vip kurye hizmetlerimiz de daha donanımlı araçlarla yapıldığından fiyatı etkiler. Gönderinizin boyutu ve ağırlığı hesaplanarak özelliklerine uygun motorlarla taşıma yapılması nedeniyle de boyutlar arttıkça fiyat da aynı oranda artış göstermektedir.

Aldığınız hizmete göre fiyatlar belirleyerek kısa mesafe için de uzak mesafe parası ödemenizi engelliyoruz. Ekonomik çözümler sunarak bütçe dostu hizmet sağlıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan soru varsa veya daha iyi şekilde bilgi almak isterseniz bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara