İçeriğe geç

Alanya Kurye

Alanya Kurye
Alanya Kurye

Alanya kurye hizmetleri, gönderilerinizin adresinizden teslim alınıp alıcısına kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmetin profesyonel bir şekilde sunulması için kaliteli bir kurye firması ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. İşte tam da bu noktada sunmuş olduğu hizmetler ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız Sys Kurye devreye girmektedir.

Alanya kurye hizmetlerimiz ile her türlü ulaşım sorununu tarihin tozlu sayfalarına kaldırıyoruz. Donanımlı ve son teknoloji motorlarımız ile en dar olan sokaklardan bile rahat bir şekilde geçiyor, trafiğe asla takılmıyoruz. Gönderilerinizi hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Alanya kurye hizmetlerimiz ile giyim ürünlerinden yiyecek çeşitlerine, teknolojik ürünlerden ev ve yaşam ürünlerine, belgeden sağlık ürünlerine kadar pek çok türden gönderinizi sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Hizmetlerimiz esnasında bir sorun ile karşılaşmamanız için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Kuryelerimizin güvenliğini de her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Kask, eldiven ve kıyafet gibi ürünleri kuryelerimize temin ederek kaliteli sürüş keyfini yaşamasını sağlıyoruz. Motorlarımızın rutin kontrollerini yaptırmayı da asla ihmal etmiyoruz.

Kurye hizmetlerimiz için kuryemiz ve destek ekibimiz iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Yol durumuna ve trafik durumuna göre destek ekibimiz kuryemizi yönlendirerek sorunsuz bir şekilde alıcının adresine ulaşım sağlamasını sağlamaktadır.

Alanya kurye hizmetlerimiz ile Alanya’nın her noktasına en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlıyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz yerlerden bazıları şunlardır:

 • Güzelbağ
 • Demirtaş
 • Mahmutlar
 • Konaklı
 • Oba
 • Emişbeleni
 • Tosmur
 • Kestel
 • Kargıcak
 • Okurcalar
 • İncekum
 • Avsallar
 • Türkler
 • Payallar
 • Cikcilli

İstanbul Alanya Kurye

Bünyemizde her zaman gerekli eğitimlerini almış ve donanımlı olan kuryeler bulunduruyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler verip onları bazı testlerden geçirerek daha profesyonel bir şekilde hizmet vermelerini sağlıyoruz. Sys Kurye olarak müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını her zaman çok önemsiyoruz. Alanya kurye hizmetlerimizden %100 memnun kalarak ayrılmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimiz için sadece teslimat hizmeti değil aynı zamanda onlara vakit kaybettirecek gümrük işleri ve eyalet işlemleri gibi işlemlerini tamamlıyoruz. İşlemlerinizi sizin adınıza tamamen güvenilir bir şekilde hallediyoruz. Güvenilir bir şekilde çalışmalarımızı sürdürerek her zaman ön plana çıkmayı başarıyoruz. Müşterilerimizle her zaman iletişim halinde kalarak işlemleri hakkında sürekli bilgiler veriyoruz. Dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayarak da işlemlerinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alanya kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı fırsatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Dilediğiniz zaman WhatsApp hattımıza mesaj atabilir veya telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Sizlere anında dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de hem motorlarımızı hem de çalışanlarımızı daha yakından görebilirsiniz. İş yerimize gelen müşterilerimizi her zaman evlerindeymiş gibi ağırlıyoruz. Akıllarına takılan tüm soruları yanıtlayarak endişelerini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bir şekilde hizmet vererek ön plana çıkmayı başarıyoruz.

Gönderilerinizin özelliklerine, gönderinizin teslim alındığı konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklığa, tercih ettiğiniz Alanya kurye hizmetine ve motor modeline göre uygun bir fiyat beliriyoruz. Kampanyalar yaparak avantajlı fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara