Anasayfa » Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye

Günümüzde gelişen iş profiline bağlı olarak zaman kavramı da önem kazandı. Özellikle teknoloji çağının gelişmesi ile birlikte çoğu firma internet üzerinden sipariş usulüne göre çalışmaya başladı. Bu durum en kısa sürede en kaliteli iş teslimatını hedefleyen firmaların Tekstilkent kurye tercih etmesini sağladı. Biz de gelişen çağa ayak uydurarak paket sevkiyatlarımızı bu alana yönlendiriyoruz.

Firmamız bu aşamada kurye seçerken hizmetimizde öne çıkmanın yanı sıra çalışacağımız arkadaşların belgelerinin kanuna uygun ve tam olmasına dikkat ediyoruz. Belgeleri tam olan arkadaşlarımıza şirket bünyemizde belirli eğitimler veriyoruz. Belirli testlerden geçirdiğimiz arkadaşlarla güven içerisinde çalışmaya başlıyoruz. Almış oldukları eğitimler sonucu çalışanlarımızı iş sahasına çıkarıyoruz.

Firmamız teslimat alanında köklü bir firmadır. Daha önce tamamen binek araçlarla yaptığımız teslimatlarımızı gelişen şartlara ayak uydurmak için İstanbul Kurye alanına çevirdik. Zaten gün içerisindeki trafik yoğunluğuna bakılacak olursa Avrupa Yakası Kurye mantıklı bir tercih olarak önümüze çıkmaktadır. Son model motosikletlerle sağladığımız bu hizmet yoğun araç trafiğinde sizlere daha çabuk ve güvenilir şekilde ulaşmamızı sağlamaktadır. Araçlarımızın genel bakımları belirli periyotlarla yapılmakta, kuryelerimiz trafik kanunlarına uygun olarak sevkiyata çıkmaktadır. Gün içerisinde teslimatları aksatmayacak sayıda aracımız mevcuttur.

 Firmamız hizmetinizin en kısa sürede sorunsuz bir şekilde sizlere ulaşması için elinden gelen özeni göstermektedir. Gün içerisinde sizlere kesintisiz hizmet vermek için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Bu konuda özel takip sistemlerimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz kesintisiz bir şekilde 7/24 devam eder. Sistem üzerinden siparişler sürekli kontrol edilir ve kurye arkadaşlarımızla irtibata geçilerek paketleriniz teslim alınır.

Esenler Belediyesi ilçe sınırları içinde şehir içi hatta bazı mesafelere göre şehir dışı teslimatınız gerçekleşir. Paketlerinizin içeriği ne olursa olsun bizim için aynı önemi arz eder. Bu nedenle kuryelerimiz tarafından en özenli şekilde alınır ve korunaklı olarak teslim edilir. Teslimattan sonra sizlerin geri dönüşü için bilgilendirme aramaları yapılır. Ayrıca sitemizden de geri dönüş mesajlarını inceleyebilirsiniz.

Motosikletler, trafiğe sıkışma ve trafikte mahsur kalma gibi sorunları oldukça nadir yaşadığı için, siz değerli müşterilerimiz, beceri sahibi kuryelerimiz sayesinde hizmetimizin zamanlaması konusunda tatmin olacaktır.

Düzenli şube programlamasıyla ve gelişmiş ağ koordinasyonuyla, her türlü olanağı sağlayan firmamızın gayesi, kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en yerinde ve uygun hizmetleri vererek, müşterilerimizi memnun etmektir. Her türlü müşteri profilinin farklı koşullarda doğan ihtiyaçlarına ve mecburiyetlerine göre firmamızın olanak tanıdığı hizmetleri arasında kullanışlı pek çok servis çeşidi vardır.

Birbirinden farklı uzaklıklarda bulunan konumlara iletilmesi gerekenleri, toplu dağıtım hizmetimiz ile kolayca ulaştırıyoruz. Birden fazla yere iletilmesi söz konusu olan davetiyeleri, zarfları, evrakları, belgeleri, broşürleri, kredi kartı ekstrelerini, tebrik kartlarını veya dilediğiniz dosyaları hızlı ve pratik bir şekilde arzu ettiğiniz gibi teslim ediyoruz. Şirketlere, firmalara, bürolara, farklı kurum ve kuruluşlara diledikleri özel kiralık kuryeleri tahsis ediyor ve her türlü ihtiyaç anında özel kuryelerimizden kolaylıkla yararlanmalarını sağlıyoruz.

Önemli evrakların yetiştirilmesi gibi ivedilik gerektiren durumlar için de, müşterilerimizin acil kurye hizmetimizden yararlanmasını sağlıyoruz. Gece vakitlerinde ise müşterilerimizi yarı yolda bırakmayan firmamız, mecburiyet ve zorunluluk gerektiren işlerin zamansızlığını göz önünde bulundurarak, 7/24 görev başında servis yapıyor. Envai çeşit Esenler Kurye hizmetlerimiz ile müşterilerimiz belli bir noktadan belli bir başka noktaya gönderilmesi gereken her türlü kamusal ve sosyal ihtiyaçlarını, firmamız sayesinde memnuniyetle karşılayacaktır.

Her müşterimiz için vazife bildiğimiz kaliteli ve güvenilir iş anlayışımızdan, A’dan Z’ye tüm ilçelerimizde; telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden veya açık adreslerimizden bizlere ulaşarak arzu ettiğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. İşlerinizin sizin için daha kolay, daha pratik ve daha hızlı olması Tekstilkent kurye ile artık çok kolay. Dilediğiniz vakit, bizlere ulaşabilir ve SYS Kurye‘nin sizler için sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.