İçeriğe geç
Anasayfa » Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye

Günümüzde gelişen iş profiline bağlı olarak zaman kavramı da önem kazandı. Özellikle teknoloji çağının gelişmesi ile birlikte çoğu firma internet üzerinden sipariş usulüne göre çalışmaya başladı. Bu durum en kısa sürede en kaliteli iş teslimatını hedefleyen firmaların Tekstilkent kurye tercih etmesini sağladı. Biz de gelişen çağa ayak uydurarak paket sevkiyatlarımızı bu alana yönlendiriyoruz.

Firmamız bu aşamada kurye seçerken hizmetimizde öne çıkmanın yanı sıra çalışacağımız arkadaşların belgelerinin kanuna uygun ve tam olmasına dikkat ediyoruz. Belgeleri tam olan arkadaşlarımıza şirket bünyemizde belirli eğitimler veriyoruz. Belirli testlerden geçirdiğimiz arkadaşlarla güven içerisinde çalışmaya başlıyoruz. Almış oldukları eğitimler sonucu çalışanlarımızı iş sahasına çıkarıyoruz.

Firmamız teslimat alanında köklü bir firmadır. Daha önce tamamen binek araçlarla yaptığımız teslimatlarımızı gelişen şartlara ayak uydurmak için İstanbul Kurye alanına çevirdik. Zaten gün içerisindeki trafik yoğunluğuna bakılacak olursa Avrupa Yakası Kurye mantıklı bir tercih olarak önümüze çıkmaktadır. Son model motosikletlerle sağladığımız bu hizmet yoğun araç trafiğinde sizlere daha çabuk ve güvenilir şekilde ulaşmamızı sağlamaktadır. Araçlarımızın genel bakımları belirli periyotlarla yapılmakta, kuryelerimiz trafik kanunlarına uygun olarak sevkiyata çıkmaktadır. Gün içerisinde teslimatları aksatmayacak sayıda aracımız mevcuttur.

 Firmamız hizmetinizin en kısa sürede sorunsuz bir şekilde sizlere ulaşması için elinden gelen özeni göstermektedir. Gün içerisinde sizlere kesintisiz hizmet vermek için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Bu konuda özel takip sistemlerimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz kesintisiz bir şekilde 7/24 devam eder. Sistem üzerinden siparişler sürekli kontrol edilir ve kurye arkadaşlarımızla irtibata geçilerek paketleriniz teslim alınır.

Esenler Belediyesi ilçe sınırları içinde şehir içi hatta bazı mesafelere göre şehir dışı teslimatınız gerçekleşir. Paketlerinizin içeriği ne olursa olsun bizim için aynı önemi arz eder. Bu nedenle kuryelerimiz tarafından en özenli şekilde alınır ve korunaklı olarak teslim edilir. Teslimattan sonra sizlerin geri dönüşü için bilgilendirme aramaları yapılır. Ayrıca sitemizden de geri dönüş mesajlarını inceleyebilirsiniz.

Motosikletler, trafiğe sıkışma ve trafikte mahsur kalma gibi sorunları oldukça nadir yaşadığı için, siz değerli müşterilerimiz, beceri sahibi kuryelerimiz sayesinde hizmetimizin zamanlaması konusunda tatmin olacaktır.

Düzenli şube programlamasıyla ve gelişmiş ağ koordinasyonuyla, her türlü olanağı sağlayan firmamızın gayesi, kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en yerinde ve uygun hizmetleri vererek, müşterilerimizi memnun etmektir. Her türlü müşteri profilinin farklı koşullarda doğan ihtiyaçlarına ve mecburiyetlerine göre firmamızın olanak tanıdığı hizmetleri arasında kullanışlı pek çok servis çeşidi vardır.

Birbirinden farklı uzaklıklarda bulunan konumlara iletilmesi gerekenleri, toplu dağıtım hizmetimiz ile kolayca ulaştırıyoruz. Birden fazla yere iletilmesi söz konusu olan davetiyeleri, zarfları, evrakları, belgeleri, broşürleri, kredi kartı ekstrelerini, tebrik kartlarını veya dilediğiniz dosyaları hızlı ve pratik bir şekilde arzu ettiğiniz gibi teslim ediyoruz. Şirketlere, firmalara, bürolara, farklı kurum ve kuruluşlara diledikleri özel kiralık kuryeleri tahsis ediyor ve her türlü ihtiyaç anında özel kuryelerimizden kolaylıkla yararlanmalarını sağlıyoruz.

Önemli evrakların yetiştirilmesi gibi ivedilik gerektiren durumlar için de, müşterilerimizin acil kurye hizmetimizden yararlanmasını sağlıyoruz. Gece vakitlerinde ise müşterilerimizi yarı yolda bırakmayan firmamız, mecburiyet ve zorunluluk gerektiren işlerin zamansızlığını göz önünde bulundurarak, 7/24 görev başında servis yapıyor. Envai çeşit Esenler Kurye hizmetlerimiz ile müşterilerimiz belli bir noktadan belli bir başka noktaya gönderilmesi gereken her türlü kamusal ve sosyal ihtiyaçlarını, firmamız sayesinde memnuniyetle karşılayacaktır.

Her müşterimiz için vazife bildiğimiz kaliteli ve güvenilir iş anlayışımızdan, A’dan Z’ye tüm ilçelerimizde; telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden veya açık adreslerimizden bizlere ulaşarak arzu ettiğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. İşlerinizin sizin için daha kolay, daha pratik ve daha hızlı olması Tekstilkent kurye ile artık çok kolay. Dilediğiniz vakit, bizlere ulaşabilir ve SYS Kurye‘nin sizler için sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Tekstilkent Moto Kurye

Motor kurye hizmetleri günümüzde en çok iş istihdamının yapıldığı sektörlerdendir. Günümüzde birçok önemli buluşa öncü olan teknoloji alışveriş sektörüne de el atarak özellikle İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin yoğun araç trafiğinde sıkıcı ve uzun zamanlar harcamaktan bıkan müşterilerin en çok tercih ettiği mecralar olan e ticaret firmalarının doğmasını sağlamıştır. E ticaret firmaları gün içerisinde binlerce kez sipariş alabilmektedir. Günlük sipariş trafiğinin başarılı bir şekilde yönetilmesi noktasında yoğun bir eleman istihdamına ihtiyaç duyan e ticaret firmalarının imdadına motor kurye hizmeti veren firmalar koşmaktadır. Tekstilkent moto kurye olarak çalışmalarında, uzun süreler başarılı bir taşımacılık hizmeti sağlamış olmanın bilinciyle siz değerli müşterilerimizin her türlü kurye ihtiyacınızı eksiksiz ve profesyonel bir şekilde taşıyacağımızın garantisini veriyoruz. Tekstilkent moto kurye siparişlerinizde kaliteli hizmetimizle sizlerin yanınızdayız.

Tekstilkent Motor Kurye

Her türlü evrak ve hediyelerin kısa sürede istenilen noktaya ulaştırılmasında etkili bir hizmet sunan motor kuryeler, çalışma sahalarını çok iyi bir şekilde bilmelidir. Büyük bir metropol olan İstanbul’da kurye hizmeti veren firmaların, hizmet sağladığı alanı bilmeyen çalışanlarla hizmet sunduklarında malzeme kayıpları ve eşyaları ulaştırma süresinin uzaması gibi durumlarla müşterilerini baş başa bıraktığı bilinmektedir.

Sys Kurye ailesi olarak, Tekstilkent motor kurye hizmetlerinde uzmanlaştık. İstanbul içindeki tüm kuryelerinizi 1 2 saat içerisinde İstanbul’da istediğiniz adrese bırakmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz sonrasındaki tavsiyeleriniz sayesinde bugün tüm Türkiye’ye kurye hizmeti veren bir firma olarak dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. Sektörümüzün öncüsü olarak güvenli ve kaliteli bir Tekstilkent motor kurye hizmeti prensibiyle sizlere hizmet sağlıyoruz.

Tekstilkent Motorlu Kurye

Firmamız olarak, sizlerin her türlü acil kurye çalışmalarında ilk olarak iletişim kurduğu firma olmaktan gurur duymaktayız. Güler yüzlü, trafik kurallarına saygılı, hoşgörülü ve kurye hizmetlerinde uzman olan motorlu kuryelerimiz sizlerin bir taşımacılık hizmetinden beklediğiniz tüm niteliklere sahip kişilerdir.

İnsanlar özellikle önemli günlerde eşyalarının bir an önce karşı tarafa ulaştırılmasını arzu eder. Böyle durumlarda en akılcı yöntem kurye hizmetleriyle insanların aklında iz bırakmış olan firmalardan kurye hizmeti almaktır. Firmamız, 2013’ten beri kurye çalışmalarındaki üstün performansıyla sektörünün önde gelen firması olmuştur. Tekstilkent motorlu kurye çalışmalarında, eşyalarınız en hızlı en sağlam ve en profesyonel şekilde adreslerinizden alınarak istediğiniz İstanbul içi adrese en geç iki saat içerisinde bırakılmaktadır.

Büyük şirketlerin iş yükünü azaltmak adına sürekli gerçekleşen noktalar arası evrak teslimatı sürecinde onlara kaliteli hizmetler sunan bir kurye ile çalışması bünyelerinde bu iş için daha az insan çalıştırmaları ve yıllık kar oranlarını artırmaları açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Bizler, İstanbul’daki bütün noktalara kısa sürede hizmet sağlayarak şirketlerinizdeki evrak trafiğinin kolayca ve doğru bir şekilde yürütülmesini sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz yalnızca İstanbul’la sınırlı değildir. Anlaşmalı olduğumuz e ticaret firmalarının siparişlerin Türkiye’nin her yerine sağlam ve kısa süre içerisinde bırakmaktayız. Firmamız olarak, ulaştırılması gereken eşyalarınızı hızlı bir şekilde istediğiniz adreslere ulaştırırken sizler konforlu bir eşya taşıma hizmeti alma deneyimi yaşayacaksınız. Tekstilkent kurye çalışmalarında iddialıyız.

Eşya taşımacılığında teknolojiyi yakından takip etmek çok önemlidir. Günümüz teknolojisiyle üretilmiş cihazlar bugün taşıma sektörünün en hızlı ve hasarsız şekilde eşya taşıma noktasında kurtarıcısı olmuştur. Firmamız olarak sürekli gelişen teknolojinin yakın takipçisi olarak hizmetlerimizi gün be gün geliştirerek sizlerin hizmetlerimiz sonrasında maksimum beğenisini alarak Türkiye ve dünyanın birçok yerinde şubesi olan geniş müşteri ağına sahip firması olma vizyonuyla hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerin bütçelerini sarsmayacak şekilde bir fiyatlandırma yaparak eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×