İçeriğe geç

Maçka Kurye

Maçka Kurye
Maçka Kurye

Taşıma sektörünün en önemli parçalarından biri olan kuryeler günümüzde geniş kapsamlı hizmet veriyor. Kurye, motosiklet kullanımıyla taşıma yapıyor. Kargo araçlarına göre daha avantajlı olan kuryeler motosikletle taşınması mümkün tüm paketleri taşıyor. Maçka kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye özel ekip desteğiyle profesyonel taşıma hizmeti sunuyor.

Moto kuryeler farklı avantajları müşteriye kazandırırken sektörün gelişmesine de yardımcı oluyor. Avrupa Yakası Kurye alanında firma seçimi yapmak isteyenler firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir. Sektörün önde gelen güvenilir ismi olarak profesyonel hizmet sunmaktayız.

Maçka üzerinde hizmet veren firmamız motosiklet kullanımıyla adresten adrese paket taşıma yapmaktadır. Kuryelerin yerine getirmesi gereken bazı sorumluluklar bulunmaktadır. Bu sorumluluklar:

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
  • Firma ve müşteri arasındaki ilişkiyi korumak
  • Paketleri vaktinde adrese teslim etmek

Kurye olarak çalışan görevliler sorumluluklarının bilincinde olmalıdır. Kurye görevlilerinin firma ve müşteri arasındaki ilişkiyi koruması gerekir. Müşteri memnuniyeti ve güveni her zaman önemlidir. Firma olarak müşteri memnuniyetini ve güvenini koruyan, paketleri vaktinde adrese teslim eden kuryeler çalışmaktayız. Kuryelerimiz Beşiktaş Belediyesi ilçesine gelerek paketi teslim alır.

Paketin hangi adrese ve kime verileceğinin bilgisi alındıktan sonra taşıma için yola çıkar. Kuryeler paketi istenilen adrese zamanında teslim eder. Taşıma sırasında paketin hasar almaması için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Maçka kurye alanında sizler de profesyonel ekibimiz güvenle tercih edebilirsiniz.

Maçka’da hizmet veren firmamız bilgi ve birikim sahibi kuryelerle çalışmaktadır. Kuryelerin yerine getirmesi gereken sorumluluklar olduğu gibi taşıması gereken bazı özellikler de bulunmaktadır. Kuryelerin özellikleri:

  • Motosiklet ehliyeti olmalı, motosiklet kullanmayı bilmelidir.
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmalıdır.
  • Firmaya ve müşteriye karşı olan sorumluluklarının bilincinde olmalıdır.
  • Bölgenin yol bilgisine hakim olmalıdır.
  • Sabırlı olmalıdır.

Maçka kurye alanında hizmet veren firmamızda bilgi ve birikim sahibi kuryelerimiz hizmet veriyor. Kuryeler motosiklet ehliyeti ve sürücülük tecrübesi olan kişilerden oluşuyor. Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutan kuryeler, firmaya ve müşteriye karşı olan sorumluluklarını eksiksiz yerine getiriyor.

Kuryelerin vaktinde paket teslimi yapabilmesi için bölgenin yol bilgisine hakim olması gerekiyor. Firmamızda görevli kuryeler bölgenin yol bilgisine hakimdir. Sabırlı yapıya sahip kuryeler güvenilir paket taşıma hizmeti vermektedir.

Maçka kurye alanında hizmet veren firmamız birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Bu avantajların başında ise zaman kaybının yaşanmaması yer alıyor. Günümüzde paketlerin kargo ile taşınmasında zaman aşımı oluyor.

Kargo araçları birden fazla adrese uğradığı için zaman kaybı olabiliyor. Aynı zamanda kargo araçlarına paketlerin yüklenmesi, kargo aracının yola çıkması, trafikte hızlı ilerleyememesi de etkili oluyor.

Motosiklet kullanımıyla hizmet veren kuryeler ise daha kısa sürede paketin teslimini sağlıyor. Kuryeler birden fazla adrese uğramıyor. Motosikletle taşınması mümkün tüm evrak, belge, dosya, çiçek, pasta, hediye gibi ürünler taşınıyor.

Zaman kaybının olmaması büyük avantaj olduğu gibi güvenilir ve uygun fiyatlıdır. Çeşitli güvenlik önlemleri alınarak paketler taşınır. Güvenle taşınan paketler arasında farklı kategorilere ait tüm ürünler taşınmaktadır.

Kuryeler müşterinin istediği özel saatte teslimat yapabilir. Bunun için müşterinin paketi gönderirken istediği teslimat saatini bildirmesi gerekir. Kuryelerle özel bir saatte teslimat yapılacağı gibi paketler sadece istenilen kişiye de teslim edilmektedir.

Paket taşıma işlemlerinde paketin hangi kategoride yer aldığı, gönderen bilgisi de önemlidir. Bu sayede firma olarak güvenlik tedbirlerini alıyoruz. Sizler de güvenilir kurye hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Maçka Kurye Hizmeti

Günümüzde kurye denildiğinde eşyaların noktalar arasında klasik bir şekilde taşınması akla gelmektedir. Firmamız, sektördeki uzun yıllar boyunca yapmış olduğu her çalışma sonrası üstün başarılar elde etmiş bir dağıtım firması olarak, modern, sağlam ve hızlı bir taşıma hizmeti ile müşterilerinin hizmetine koşmaktadır.

İstanbul, Türkiye’nin en yoğun nüfuslu ilidir. Bu nedenle gün içerisinde birçok aracın birikmesiyle sürekli olarak trafik tıkanıklıkları gibi durumlar yaşanmaktadır. Günümüz teknolojisinin sağlamış olduğu sanal platformlar üzerinden alışveriş hizmetleri birçok kişinin tercih ettiği alışveriş yöntemidir. Müşteriler, Maçka kurye çalışmalarında sipariş ettiği eşyaların sağlam ve hızlı bir şekilde kendilerine ulaştırılmasını istemektedirler. Araştırma şirketleri tarafından yapılan anketlerde zamanında teslimatı yapılmayan siparişlerin, müşteriler tarafından bir daha aynı şirketle çalışmama yönünde bir olumsuz bir tutuma neden olduğunu göstermiştir. Bu nedenle tüm Maçka kurye taleplerinde uzun yıllar çalışarak sektörde iz bırakan bir firmadan hizmet almanız firmanızın geleceği acısından büyük bir fayda sağlayacaktır.

Sys kurye ailesi olarak, 2013 yılından beri başta İstanbul olmak üzere ülkemizdeki tüm adreslere dağıtım hizmetleri sağlayarak sektörümüzün en çok tercih ve tavsiye edilen firmalarından birisi olmayı başardık. Sizlerle yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımız sonrasındaki takdir içerikli geri dönüşleriniz sayesinde işimize olanca kuvvetimizle sarılarak devam etmekteyiz.

Moto kurye hizmetleri günümüzde en çok gelişen sektörlerin başında gelmektedir. Hepimizin en büyük problemlerinden birisi haline gelen zaman tasarrufu noktasında hızlı ve kusursuz bir teslimat hizmeti yürüten moto kurye personelleri, büyük bir sorumluluk üstlenmektedir.

Maçka kurye çalışmalarında, sektörümüzün inceliklerini bilen, dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışan personellerimizle vermiş olduğumuz hizmetlerimizle dağıtım sektöründeki iddiamızı kanıtladık. Müşterilerimizin beklediği siparişleri, trafik kurallarının el verdiği en kısa sürede ve sağlam olarak istedikleri adreslere bırakmaktayız.

Gün içerisinde birçok kişi tarafından e-ticaret sitelerinden ürün siparişi verilmektedir. Kurumsal firmalar müşteri devamlılığını sağlama noktasında alanında uzman olan firmalardan hizmet alarak müşterilerine eşyalarını zamanında teslim ederek sektördeki çalışmalarını büyütmeyi hedeflemektedir.

Kaliteli hizmetlerimiz sayesinde bugün birçok firmanın gönül rızasıyla referans olduğu bir firma olarak çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. Firmamız, sizlerin Maçka kurye çalışmalarınızda hizmet aldığınız dost firma olmaktan gurur duyar.

Firmamız şirketler arası evrak taşıma hizmetlerinde uzun yıllardır görev almaktadır. Her türlü evrak, dosya ve hediyelik eşyalarınız İstanbul’daki yakın mesafelere yarım saat, uzak mesafelere ise iki saat gibi kısa süreler içerisinde bırakılmaktadır.

Kuryelerimizin sağlığına zarar verecek mahiyetteki ürünler firmamız tarafından taşınmamaktadır. Sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz. Bu sebeple Maçka kurye hizmetlerindeki taleplerinizi doğru bir şekilde yanıtlamaktayız.

Meslek hayatımıza başladığımız ilk günden beri, sizler için sağladığımız tüm çalışmalarımızda ticari kâr amacı gütmeden müşterilerimize konforlu bir taşıma deneyimi yaşatarak bir dünya markası haline gelen firmamız olarak, sizleri de hizmet verdiği müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. Sizlere sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimiz günün ekonomik şartları göz edilerek, bütçenize en uygun şekilde olacak tutarlar belirlenerek fiyatlandırılmaktadır. Abone olan müşterilerimiz için özel indirimler uygulanmaktadır.

Dağıtım firmaları arasında uzun yıllar ayakta kalmak sektörde büyük bir deneyim elde etmiş olmayı ister. Biz, sizler için sunduğumuz tüm hizmetlerimizde uluslararası standartlarda üretilmiş olan malzemeler kullanarak eşyalarınızı sağlam bir şekilde taşımaktayız. Sizlerin süreçten gereksiz yere maddi zarar görmeniz adına eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalamaktayız.

Bizlere, firmamızın müşteri iletişim numaralarından arayarak hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz. Maçka kurye hizmetlerimizden yararlanabilmeniz adına 7/24 dağıtım hizmeti sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara