İçeriğe geç

Poligon Kurye

Poligon Kurye
Poligon Kurye

Motor kuryelerin son zamanlarda çok sık tercih edilmesinin en büyük nedeni, zamanın herkes için çok kıymetli olmasından kaynaklanmaktadır. Biz, Sys Kurye olarak, sizlere zamandan tasarruf ettirecek ve hayat kalitenizi yükseltecek bir hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti öncelikli çalışan firmamız, Poligon kurye hizmeti sağlamaktadır. Tecrübe sahibi firmamızdan siz de bu hizmeti alarak, lüksün tadını çıkarabilirsiniz.

Poligon kurye ile gönderebileceğiniz kargo içeriklerini maddeler halinde sıraladık.

 • Evrak işleri, acil yetişmesi gereken belgeler, yasal belgeler, posta, ticari belgeler.
 • İnternette satılan her türlü ürün: giysi, ayakkabı, kozmetik gibi ürünler.
 • Bilgisayar parçaları, otomotiv parçaları, elektronik ürünler gibi taşınması hassas olan ürünler.
 • Biyolojik numuneler, ilaçlar, laboratuvar çalışmaları.
 • Çiçek, hediyelik ürünler.
 • Gıda, yemek gibi ürünler.
 • Kağıt, kalem gibi masaüstü olan her türlü ofis malzemeleri.
 • Kimlik, pasaport, cüzdan, para, kart gibi kişisel paketler.
 • Özel hazırlanan kargolar.

Aciliyet isteyen her türlü kağıt işleri, unutulmuş özel günler için hediyeler gibi yasal engel teşkil etmeyen birçok ürünü istediğiniz tarih ve zaman aralığında istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Kurye sizlere istek ve ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılayan bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

İşini heyecanla yapan, motor tutkunu ekip arkadaşlarımızla her türlü kargo içeriğini güvenle taşıyoruz.

 • Motorlarımızın bakımını düzenli olarak yapıyor, tüm güvenlik tedbirlerini alıyoruz.
 • Alanında uzman kuryeleri ekibimize dahil ederek, kargolarınızın belirtilen zaman diliminde teslim ediyor, teslimatta aksaklık yaşanmamasını sağlıyoruz.
 • Paketlerinizi tek bir kurye taşıdığı için, kargonun karışması gibi bir durum yaşanmıyor.
 • Paket içeriğiniz hassas olsa bile, güvenilir kuryelerimiz sayesinde kırılma, çizilme ya da hasar görme gibi bir durum söz konusu olmuyor.
 • Donanımlı ve hızlı motosikletlerimiz mevcuttur.

Kuryelerimizin can güvenliğini ve kargolarınızı önemsiyoruz. Bu nedenle kargo işlemleriniz için, gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Poligon, İstanbul’un Avrupa yakasında, Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Nüfusu yaklaşık 7 bin olan Poligon, sürekli yenilenmekte ve gelişmekte olup, bu gelişemeyle birlikte çeşitli ihtiyaçlar doğmaktadır. Bu modern yaşam şekliyle birlikte ihtiyaçlar ise aciliyet teşkil etmektedir. Sys Kurye, kurye hizmeti vererek sizlerin ihtiyaçlarını gidermekte, hem enerji hem de zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Poligon kurye, İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında sizler için aracı oluyor, hizmette sınır tanımıyoruz. Paketinizi istediğiniz adresten teslim alıp, istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Bunları yaparken İstanbul’un trafik çilesini çekmiyor, aracımızın boyutu nedeniyle araç trafiğine takılmadan hızla teslimat sağlıyoruz.

 • Kurye 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.
 • Aktif şekilde çalışan çağrı merkezimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz adrese en yakın kuryemizi anında yönlendirirler.
 • Kargolarınız için ekonomik ücretler ödersiniz. Hizmetimiz, cebinizi yormaz.
 • Trafik ya da hava koşulları hızlı teslimat sağlamamızı engellemez.
 • Alanında uzman kuryelerimizle Poligon’da hizmet sağlıyoruz.
 • Belirtilen tarih ve saatte, istediğiniz adrese teslimat yaparız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyor, sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı sağlıyoruz. Sizlerin memnuniyeti, bizim işimizi hem severek hem de özveriyle yapmamızı sağlamaktadır. Siz de kargolarınızın lojistiğini düşünüyorsanız rahatlıkla bize teslim edebilir, hızlı ve zamanında teslimatın tadını çıkarabilirsiniz. Amacımız, kaliteden ödün vermeden en geniş müşteri kitlesine ulaşmaktır.

Alanında uzman, güler yüzlü, dinamik ekip arkadaşlarımız, her türlü ihtiyaç ve talebinize karşılık verebilmek için titizlikle çalışmaktadır. Bütçeleri yormayan bu hizmetten gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Poligon Kurye Hizmeti

SYS Kurye firmasının hizmet ağı içerisinde yer almakta olan Poligon kurye yoğun iş faaliyetlerinin bulunduğu ve nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bir bölgede hizmetlerini uygulamaktadır. İstanbul ili Sarıyer ilçesine bağlı olan şubemiz günün her saati hizmet vermekte olup gece saatlerinde de teslimatlarına devam etmektedir. Kurye ihtiyacınız oluştuğu anda müşteri hizmetlerimize ulaşabiliyor ve ürün detaylarını bizimle paylaşabiliyorsunuz. Teslim edilecek ürünlerin özelliklerine göre kurye ekibimiz en kısa sürede hizmeti size ulaştıracaktır.

Ürün özelliklerini detaylı olarak paylaşmanız teslimatın Poligon kurye ekiplerince motor veya araç ile taşınması konusunun netlik kazanması için önem arz etmektedir. Ağır veya hassas özellikteki paketlerinizin dış etkenlerden daha fazla korunması için araçlı kurye hizmetimiz ile taşınması en doğru seçenek olmaktadır. Paketlerinizi istediğiniz noktalardan alıyor ve belirttiğiniz adreslere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Hızlı olurken deneyimli ekibimiz sayesinde kalite ve güvenlikten asla ödün vermiyoruz.

Şehir içerisinde yer alan her bir bölgeye teslimat yapıyor Asya ve Avrupa yakası için herhangi bir ayrım gözetmeksizin hizmet veriyoruz. Poligon kurye ekibi ortalama 60 ile 90 dakika arasında teslimat gerçekleştirmekte ancak gidilecek mesafelere göre bu süreler değişiklik gösterebilmektedir. Gönderi ücretleri de mesafelere göre paralel bir şekilde değişim göstermektedir. Gelişmiş hizmet ağımız ile hem şehir içi hem de şehir dışı gönderim uygulamalarımız bulunmaktadır.

Şehir içinde gündüz kurye, gece kurye, nöbetçi kurye, seri kurye, araçlı ve arabalı kurye, gümrük kurye gibi seçeneklerimiz yer almakta, şehirler arası gönderimlerde uçak ile teslimat gerçekleştirilmektedir. Her iki teslimat durumunda da Vip özellikte uygulamalarımızda mevcuttur. Özel gönderileriniz çok kısa sürelerde teslim edilmektedir. Poligon kurye ekibi olarak her gönderinizi sigorta kapsamına almaktayız. Güvenilir ve kaliteli olabilmek ve sizlerin memnuniyetlerini arttırabilmek için her gün özveriyle çalışmaktayız.

İş faaliyetlerimizin kalitesini sadece güncel uygulamaları takip ederek değil aynı zamanda sürekli olarak devam eden müşteri deneyimleri ile de arttırmaktayız. Poligon kurye olarak çalışmalarımızın merkez noktasına müşterilerimizin beklentilerini ve tecrübelerini koymaktayız. Bu sayede çok daha deneyimli bir ekip olma yolunda ilerliyor hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Yol bilgisi ve sürüş deneyimi yüksek olan kuryeler ile çalışmaktayız.

Bu durum teslimatları kısa sürelerde yapmamıza olanak sağlamakla birlikte kalitemizin istenilen seviyelerde olmasına katkı sağlıyor. Kuryelerimiz tecrübeleri sayesinde hem kendi can güvenliklerini hem de trafikte yer alan diğer araç sahiplerinin güvenliğini tehlikeye atacak durumlardan kaçınmaktadır. Her bir gönderinizi güvenle teslim etmek öncelikli istekleridir.

Kurye faaliyetlerinde sahip olduğumuz yetkinliklerimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırmaya devam ediyor ve bu durum bizlerin özveriyle gerçekleştirilen çalışmalarına oldukça yüksek katkı sağlıyor. Her an ulaşılabilirlik konusunda son derece hassas olan firmamıza aradığınız her an ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Gönderi detayları ve ücretlendirmeleri ile alakalı olarak müşteri temsilcilerimiz ile gerçekleştirdiğiniz görüşmeler neticesinde paketleriniz istediğiniz noktadan alınıp, sigorta güvencesiyle adrese teslim ediliyor.

Haftanın her günü ve her saati sizlerin gönderilerini yerlerine güvenli ve kaliteli bir biçimde teslim edebilmek için her daim göreve hazırız. Uzun süreli çalışmak isterseniz sizler için özel plan oluşturulmaktadır. Ülkemizin her bir yerine çok kısa sürelerde gerçekleştirdiğimiz teslimatlar ile iş faaliyetlerinizde de her zaman bir adım önde olacaksınız. Poligon kurye hizmetlerimiz sizlere bir telefon kadar yakın. Sizleri bu eşsiz kurye deneyimiyle tanışmaya davet ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara