İçeriğe geç

Kandıra Kurye

Kandıra Kurye
Kandıra Kurye

İstanbul, Dünya’nın en büyük metropollerinden biri olarak iş ve ticaret için önemli bir merkezdir ve bu nedenle hızlı ve güvenilir teslimat hizmetlerine sürekli ihtiyaç vardır. Bu noktada Kandıra kurye hizmetlerimiz ile devreye biz gireriz.

Şirketimiz, İstanbul genelinde işletmeler ve bireyler için uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir teslimat hizmetleri sunar. Deneyimli Kandıra kurye çalışanlarımız ile paketlerinizin ve belgelerinizin istediğiniz yere zamanında teslim edilmesi için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Her ay düzenli bakım gören motosikletlerimiz İstanbul’un sıkışık cadde ve sokaklarını kolayca geçebilir. Böylelikle en yoğun saatlerde bile kadromuzda bulunan yüz elliyi aşkın deneyimli kuryelerimiz aracılığıyla zamanında teslimat yapabiliriz. Ayrıca verimli rotaları planlamaya odaklanan uzman ekibimizle birlikte paket ve belgelerinizin hedefe zamanında ulaşacağından emin oluruz.

Göndermek istediğiniz paket veya belgeleri adresinizden teslim alarak İstanbul’da 20’den fazla noktada konumlanan merkezlerimize getiririz. Burada gidiş güzergâhı uzman ekibimiz tarafından anlık hava koşulları, yol ve trafik durumuna göre planlanan paketiniz en kısa sürede hedefe ulaştırılmak üzere yola çıkar. Siz de bu sırada online sitemizden paketinizin konumunu anlık olarak takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Alternatiflere kıyasla verimliliği, özellikle büyükşehirlerde tartışılmaz olan Kandıra kurye taşımacılığında öncü firmamızla çalışarak, paket ve evrakınızı İstanbul içinde istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Ayrıca şirketimizin benimsediği şeffaflık ilkesi doğrultusunda gönderileriniz hakkında istediğiniz her an bilgi alma imkanına sahipsiniz. Gönderilerinizin son durumu her aşamada SMS ile bildirilecek, merkezde planlanan tahmini teslim tarihinde hedefe ulaşarak daha önce belirtilen saat aralığında adrese teslim edilecektir.

Hızlı ve ulaşılabilir teslimat hizmetlerinin yanı sıra, güvenlik de bizim için önemlidir. Kuryelerimizin tümü kask ve koruyucu giysi gibi ekipmanlar giymek zorundadır ve her koşulda paketlerin güvenliğini sağlamak için sıkı protokollerimiz vardır.

Kandıra Kurye Hizmeti

Biz Kandıra kurye hizmeti veren köklü bir firma olmakla beraber en çok tercih edilen bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bilindiği üzere değişen ve gelişen dünyamızda en yaygın olarak kullanılan hizmetlerin başında gelmektedir. Biz siz değerli müşterilerimize sunduğumuz avantajlar ile hızlı teslimat, güvenilir hizmet, yüksek müşteri memnuniyeti gibi özellikleri ile ön plana çıkan bir firmayız. Bizi tercih etmeniz durumun da siz değerli müşterilerimizin gönderileri titizlikle gizli kalmaktadır ve özenle özel paketleme teknikleri kullanılarak hiçbir şekilde 3. Şahıslar tarafından görülmeyecek şekilde paketlenip en hızlı ve en güvenli olacak rotaları kullanmak sureti ile taraflara sms, mail ve arama şeklinde bilgilendirme yaparak ulaştırmaktayız.

Bizim Kandıra kurye firması olarak kullandığımız motorlar trafikte yüksek manevra kabiliyeti olan ve tamamen çevre dostu motorlardır. Biz hem şehirde oluşan kirli havanın önüne geçmek hem de yüksek ses ile sizleri rahatsız etmeyecek motorlar ile çalışıyoruz. Hizmetimizin hızlı ve etkili bir şekilde çalıştığını ve sizlerin zamanında teslim almak istediğiniz önemli dokümanları, malzemeleri veya gizli gönderilerin alıcıya ulaşması konusunda çok hassas ve titizlikle çalışmalar yapıyoruz.

Bizim firmamız diğer kurye firmalarından farklı olarak 24 saat hizmet veren bir firmadır ve özel malzemelerin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlayacak özel ambalajlar kullanılmaktadır. Kurye hizmetlerimizin farklı sektörlerde de kullanılabileceğini de belirtmek isteriz. Perakende sektöründe ürünlerin teslimatı, sağlık sektöründe aşıların dağıtımı gibi hizmetler sunabileceğimiz gibi daha farklı birçok alanda hizmet vermekteyiz ve siz değerli müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm bulmak gönderilerinizi zamandan tasarruf ettirerek alıcılarına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız. Firmamızı seçmek için bir başka avantaj ise ilk kez bizden hizmet alan müşteriler için indirimler veya belli günlerde yapacağımız kampanyalar neticesinde siz değerli müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak Kandıra kurye hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Eğer sık sık teslimat hizmetine ihtiyaç duyan bir işletme sahibiyseniz veya tek seferlik bir paket göndermek istiyorsanız, on bir yıllık deneyimimizle size yardımcı olmaya hazırız. İstanbul’da güvenilir ve verimli bir teslimat hizmetine ihtiyacınız varsa, hemen bizimle iletişime geçin ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara