İçeriğe geç

Atatürk Oto Sanayi Kurye

Atatürk Oto Sanayi Kurye
Atatürk Oto Sanayi Kurye

İstanbul en tercih edilen ve göç alan illerimizden birisidir. Sunduğu imkanlarla birlikte artan nüfus bir sürü sorunları da ortaya çıkarmıştır. Trafik ve kalabalık bu sorunların en başında gelir. Bu iki durumdan dolayı hep bir telaş hep bir yetişememe durumları vardır. Kurye sektörü bu şehirde en önemli bir hizmet ağıdır. Çeşitli iş kolları kalabalık nüfusla birleşince farklı ihtiyaç ve gereksinimler ortaya çıkmıştır. Bu durumda kurye sektörüne olan ilgiyi arttırmış ve çeşitli firmalar ortaya çıkmıştır. Sayıları hızla artan firmalar arasında kaliteli hizmet vereni bulmak çok zor olabiliyor.

Kaliteli hizmet denilince diğer firmalara ışık tutan ve siz değerli müşterilerimizin tek tercih adresi olan SYS Kurye olarak Atatürk Oto Sanayi Sitesi kurye kolumuzu da bünyemize ekleyerek semtimizdeki kalite eksikliğini de kapatmış olduk. Atatürk Oto Sanayi Sitesi ilçemizin en işlek yerlerinden birisidir. Buradaki ihtiyaçlar dahilinde de kuryeye olan ilgi de fazlalaşmıştır. Atatürk Oto Sanayi Sitesi kurye hizmetimiz sizlerin daima yanında yer almaya devam edecektir.

Firmamızda sizler için en uygun fiyatlı seçeneklerimiz mevcuttur. Hız ve acil durum seçeneklerine göre belirleyeceğiniz fiyatları sizler için en uygun seviyeye getirmeye çalıştık. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Atatürk Oto Sanayi Sitesi kurye çalışanlarımız gönderilerinizi söylediğiniz yerden veya sizlerden teslim almak için yola çıkacaklardır. Sizlerden alınan gönderileriniz sizin istediğiniz saat ve günde teslim edilerek sizlerin memnuniyeti sağlanmış olacaktır.

Büyük bir titizlik içerisinde taşınan gönderileriniz aynı sağlamlıkla teslim edilecektir. Atatürk Oto Sanayi Sitesi kurye çalışanlarımız acil evraklarınız, belgeleriniz, gün içerisinde oluşan sürprizleriniz ve kutlama gibi hediyeleriniz için bir telefon uzağında sizleri beklemektedir.

Atatürk Oto Sanayi Kurye Hizmeti

Çalışanlarımız büyük bir özveri ile seçilmektedir. Öncellikle Atatürk Oto Sanayi Sitesi kurye çalışanlarımız ehliyetli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Hem kendine hem de çevre ve iş arkadaşlarına saygılı kişiler önceliğimizdir. En küçük bir stres anında bile çözüm odaklı çalışmak ve karşıdaki kişiye bunu yansıtmamak personellerimizde öne çıkan bir özelliktir. Kullanılan motorlarımızın düzenli şekilde bakım ve kontrollerinin yapıldığını hatırlatmak isteriz. Hizmetimiz sizlerin memnuniyeti ve rahatlığı göz önüne alınarak şekillenmektedir.

  • 7/24 açık iletişimle bizlere sorunsuz olarak ulaşabilirsiniz.
  • Gönderilerinizin hasar göre durumunu düşünmeden moto kurye arkadaşlarımıza emanet edebilirsiniz.
  • Uygun fiyatlı seçeneklerimizle gönderilerinizin fiyatını siz belirliyorsunuz.
  • Acil durum evrak, belgeleriniz vaktinde yetişmesi gereken adrese ulaşacak ve sizler maddi ve manevi zarara uğramadan günün tadını çıkaracaksınız.
  • Bireysel veya kurumsal gönderileriniz için bizleri çağrı merkezlerimizden arayıp destek isteyebilirsiniz.
  • Gönderilerinizin hareket sürecini takip ederek varış noktasına ulaştığında bilgilendirileceksiniz.

Atatürk Oto Sanayi Sitesi kurye olarak kalite denilince akla ilk gelen firmayız. Profesyonel ekibimizle geniş bir alanda hizmet vererek sayısız kişiye ulaşmaktayız. Kurye alanında verdiği kaliteli hizmetlerle örnek teşkil eden firmamız sizlerin desteğiyle büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. Gönderilerinizi kendi eşyası gibi sahiplenici bir duyguyla taşıyan kuryelerimiz sizlerin memnuniyeti için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Yenilikçi firmamız her geçen gün kendisini geliştirmekte ve sizlerin geri dönüşleriyle kendini yenileyerek olduğundan da daha güçlü hale gelerek kaliteli hizmetin tek adresi olarak devam edecektir. Bir kez hizmetimizden yararlandığınız zaman işimizi sevgiyle yaptığımızı ve alanında tek kaliteli hizmetin Atatürk Oto Sanayi Motorlu Kurye ekibinin olduğunun sizler de farkına varmış olacaksınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara