İçeriğe geç

Derbent Kurye

Derbent Kurye
Derbent Kurye

Derbent kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize daima güvenli bir teslimat hizmeti sağlamaktayız. Evden eve, ofisten eve gibi seçeneklerimiz ile dilediğiniz adresler arasında teslimatları güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Günümüzün gelişen teknolojisi ve gelişen internet kullanımı sayesinde, iş hayatına atılan birçok insan saniyelerle yarışarak çalışmaktadır. Zamanın önemli bir kavram haline geldiği bu hayatlar için, büyük bir şehirde yaşamak ve yoğun trafik hayatıyla mücadele etmek, zamanı iyi değerlendirebilmek açısından oldukça yorucudur.

Teknolojinin gelişmesine rağmen büyük şehirler hala yoğun bir trafik sorunu yaşamaktadır. Sys Kurye olarak firmamıza bağlı son model motosiklet araçlarımız sayesinde, yoğun trafik koşullarına rağmen müşterilerimize yıllardır güvenli ve hızlı bir teslimat hizmeti sağlamaktayız.

Kişiye özel teslimat seçeneğimiz ile teslimat sürecinin başından sonuna kadarki bütün süreçlerde müşterilerimizin memnun kalacağı bir hizmet seçeneği sunmaktayız. Firmamıza emanet etmiş olduğunuz ürünler üzerinde hiçbir hasar veya herhangi bir kusur bırakmamak adına paketleme işlemlerimizi sağlam ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Daima müşteri odaklı çalışan ve kişiye özel hizmetler sağlayan SYS Kurye yıllardır sorunsuz ve kusursuz bir teslimat hizmeti vermektedir. Kuryelerimiz daima tek bir adresi ve o adrese ait ürünleri esas alarak hizmet verirler. Bu sebeple kişiye özel gerçekleştirmiş olduğumuz ürün teslimatlarının yabancı bir adresle karışması ya da kaybolması durumu söz konusu bile değildir. Alıcı odaklı olan kuryelerimiz tek bir adresi esas aldıkları için, teslimat sırasında başka bir adrese uğramazlar. Teslimatın belirli bir saat aralığında gerçekleşmesini istediğinizi belirtmişseniz eğer, o saatler arasında ürününüzün teslimatı güvenle gerçekleştirilir.

Sys Kurye siz değerli müşterilerimiz için yıllardır motor kurye hizmeti sağlamaktadır. İstanbul’un çoğu semtinde adından sıklıkla söz ettiren ve İstanbul’un iki yakasında da geniş bir hizmet kalitesi sağlayan firmamız, yıllar geçtikçe ürün teslimatında tercih edilen en güvenilir kurye şirketi haline gelmiştir.

Firmamız için müşteri memnuniyeti daima çok önemlidir. Bu sebeple oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında firmamıza ulaşarak yardım alabilmeniz adına, daima hizmetinize açık bir müşteri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimizin bizlere duymuş olduğu güveni sarsmamak adına, çalışmalarımızı daima çözüm odaklı ve içtenlikle yürütmekteyiz.

Acil bir şekilde, çok kısa sürelerde uzak bir mesafeye yetiştirilmesi gereken önemli evraklarınızın teslimatında, firmamızın sağlamış olduğu SYS Kurye hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Müşterilerimizi mağdur etmemek adına, kuryelerimiz daima profesyonel ve yeterli konum bilgisine sahip kişilerden oluşmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile yıllardır güvenli ve hızlı teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Derbent kurye daima sürücü belgesine sahip ve daha önce motosiklet kullanmış olan tecrübeli kişiler ile çalışmaktadır. Her türlü önemli belge ve evraklarınızın teslimatlarında güvenle tercih edebileceğiniz firmamız aynı zamanda çeşitli paketlerin taşımacılığını da güvenle gerçekleştirmektedir. Dilerseniz ürünlerinizi evinizden ya da iş yerlerinizden de firmamıza teslim edebilirsiniz.

Firmamız çeşitli ürünlerin taşımacılığını yapmaktadır. Bu ürünlerden kısaca bahsetmek gerekirse bunlar genellikle:

● Önemli evraklar

● Çeşitli dosya ve belgeler

● Hediyelik eşyalar

● Çiçekler

● Çok büyük olmayan elektronik cihazlar

● Pasaport ve kimlik kartları

Şeklindedir. Müşteri memnuniyeti göz önünde bulunduran firmamız aynı zamanda çalışanlarımızın can güvenliğine de daima dikkat etmektedir. Zorlu hava koşullarına rağmen güvenli ve hızlı teslimat gerçekleştiren kurye çalışanlarımızın trafikte herhangi bir sorun yaşamamaları adına çok büyük olan paketlerin taşımacılığı yapılmamaktadır.

Derbent Kurye Hizmeti

Uzun zamandır sizlere kurye hizmeti veren Derbent kurye siz değerli müşterilerimizinmemnuniyetini hedeflemekte ve bu sebeple özveriyle çalışmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile uzun zamandır sektörün yapı taşlarından biri olan SYS Kurye çatısı altında birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Sadece standart kurye hizmetleri ile sınırlı olmayan 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız ile kusursuz bir deneyime hazır olun.

Bulunduğumuz bölge itibariyle İstanbul’un trafik yoğunluğunun hissedildiği bir bölgedeyiz. Acil nitelikteki gönderilerinizin zamanında yerine ulaşması sizler için büyük önem taşımakta ve bizlerde bu noktada her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz. İstanbul içerisinde hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında geniş yol bilgisine sahip kuryelerimiz sayesinde Derbent kurye olarak gönderilerinizi zamanında yerine teslim etmekteyiz. Bu sayede kişisel gönderileriniz ve kurumsal işlemleriniz aksamıyor sizlerde zor durumda kalmamış oluyorsunuz. Hız ve kaliteyi bir araya getiren şirketimizin tüm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Derbent kurye özverili personelleriyle günün her saati sizlere ihtiyacınız olan konularda yardımcı olmaktadır. Her geçen gün kurye hizmetlerimizi arttırmaktayız. Normal gönderim, acil gönderim ve vip gönderimler başta olmak üzere hem şehir içi hem şehir dışı olarak gönderilerinizi kabul etmekteyiz. İstediğiniz kurye hizmetine göre fiyat tarifelerimiz bulunmaktadır. Gidilecek mesafe ve taşınacak olan paketlerinize göre belirlenen fiyatlar avantajlı ve bütçelere uygun bir yaklaşımla belirlenmektedir. Bizlere teslim edeceğiniz her ürün sigorta kapsamına alınmaktadır.

Ürünlerinizin ağırlık ölçümlerine göre Derbent kurye ekiplerince taşınamayacak olması durumunda araçlı kurye hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Yaşayacağınız her türlü aksaklık ve sorunda kalıcı ve pratik çözümler sunarak sizlerin en iyi ve en kaliteli hizmeti almanızı sağlıyoruz. Çözüm odaklı bir politika belirleyen firmamız müşteri iletişim hattıyla her an ulaşılabilir bir çalışma sistemi sunmaktadır. Merak ettiğiniz her detayı istediğiniz zaman öğrenebilmekteyiz.

Şubede yer alan personeller ile yerinde başlayan ve sizlerin memnuniyetinin esas öncelik olduğu kurye hizmetleri en güncel uygulamaları takip etmektedir. Gelişmekte olan teknolojik uygulamalar ile teslimat süresince kuryelere ulaşılabilmekte ve kontrol edilebilmektedir. Teslimat süresi içerisinde bizlere her an ulaşabiliyorsunuz.

Paketlerinizi teslim alan Derbent kurye çalışanları hızlı bir şekilde ve çok kısa sürelerde işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. En kısa sürelerde teslimatı hedefliyor olmamız ile birlikte personel güvenliğini tehlikeye atacak durumlardan da kaçınmaktayız. Kuryelerin ve trafikte yer alan diğer araç ve motor sahiplerinin güvenliğini tehlikeye atacak durumlardan kaçınılmaktadır. İşimizi doğru yöntemler ile kusursuz yapmaya çalışmak ilk amaçlarımızdandır. Kuryelerimiz için de güvenli sürüşlerin gerçekleştirilebilmesi adına kimyasal ve taşınması yasak olan ürünlerin kabulü yapılmamaktadır.

7/24 hizmet anlayışı

• Vip Hizmetler

•Gündüz ve gece kurye hizmeti

• Uygun ödeme koşulları ve kampanyalar

•Şehirler arası uçak kargo

•Araçlı teslimat

Müşteri destek hattı

Hizmetleriyle Derbent kurye siz değerli müşterilerimiz için tüm olanaklarını sunmaktadır. Size kendinizi özel hissettirecek olan uygulamalar ile sürekli olarak bizler ile çalışmayı isteyeceğinizi düşünmekteyiz. Uzun süreli olarak gönderim yapmak isterseniz belirteceğiniz süreler kapsamında avantajlı kampanyalarımızı sizlere belirtmekteyiz. Klasik bir kurye hizmetinden çok zamanında teslim edilebilen, işlemlerinizin aksamadan gerçekleştiği, marka değerlerinizin korunduğu tüm bu uygulamalar ile yüksek fayda sağlamaktayız. Bizlere şubemize gelerek ya da iletişim numaralarımızdan ulaşarak gönderi bilgilerinizi ve ihtiyacınız olan teslimat sürelerini paylaşabilirsiniz. En avantajlı tarifeler hakkında bilgilendirileceksiniz. Sizlerde istediğiniz hizmeti belirtebilmektesiniz. Uzun süreli deneyimlerini kaliteli vizyonuyla birleştiren Derbent kurye ekibi her zaman sizlerle bir arada olmaya devam edecektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara