İçeriğe geç

Yeniköy Kurye

Yeniköy Kurye
Yeniköy Kurye
 
Acil paket ya da evrak gönderimleriniz için moto kurye tercih etmeniz size vakit kazandırır. Moto kurye araçlarının kapladıkları alanların çok daha az olması trafikten daha az etkilenmelerini sağlar. Böylelikle teslim alınan paket ve evrakları trafiğe takılmadan kısa süre içerisinde ilgili adreslere teslim ederler. Taşıma esnasında evrak ve paketlerinizin güvenliği kuryenin tecrübesine ve firmanın hassasiyetine bağlıdır. Yeniköy kurye ihtiyaçlarınızda iletişime geçebileceğiniz firmamız bünyesinde bulundurduğu deneyimli personel ile evrak ve paketlerinizin güvenli biçimde en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar.
 
En iyi kuryelerden hizmet almanızı sağlayan firmamız evrak ve paketlerinizin 120 ila 180 dakika içerisinde ilgili adreslere ulaştırılmasını sağlar.
Acil paket ve evrak gönderimleriniz için belirli bir saat yoktur, günün her saati gönderim yapmanız gerekebilir; özellikle evrak gönderimlerinde bu durum sıklıkla yaşanmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an size hizmet sunabilmek için kurye  hizmetimiz 7/24 açıktır, deneyimli ve yetkin kuryelerimizi ihtiyaç anınızda adresinize çağırabilirsiniz.
Firmaların sıklıkla gerçekleştirdiği evrak ve fatura gönderimleri zamanında ve sağlam şekilde ulaştırılmadığında sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Firmamızı tercih etmeniz halinde kuryelerimiz özenle evraklarınızı taşır ve onları sağlam şekilde ilgili adreslere ulaştırır.
 
Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için en iyiler ile çalışırız. Acil evrak ve paket gönderimlerinizin hızlı ve güvenli biçimde ulaştırılmasını istiyorsanız moto kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz.
Evrak ve paketlerinizin adreslerinizden alınıp özen ile istediğiniz adreslere ulaştırılmasını ve bu işlemin hızlı şekilde gerçekleştirilmesini istiyorsanız motor kuryelerden yardım alabilirsiniz. İlgili firmalar ile iletişime geçmeniz halinde kuryeler adreslerinize gelir ve uygun boyutlardaki paket ve evraklarınızı istediğiniz adreslere ulaştırır. Hizmeti alacağınız firmanın hizmet gücü ve bünyesinde bulunan kuryelerin deneyim seviyesi gönderimlerinizin güvenliğini ve ulaşım hızını etkilemektedir.
 
 
Kurye hizmeti almak için irtibata geçebileceğiniz firmamız 7/24 müşterilerine hizmet sunarak elde ettiği geniş iş gücünü deneyimli kuryeler ile desteklemektedir. Yetkin sürüş kabiliyetlerine sahip kuryelerimiz gönderim işlemlerinizi trafik faktörüne takılmadan dilediğiniz adreslere kısa süre içerisinde ulaştırır. 120 ila 180 dakika içerisinde teslim garantisi sunan kuryelerimiz hızla işlerini gerçekleştirirken evrak ve paketlerinize gösterdikleri hassasiyetlerinde ödün vermezler.
 
Avrupa Yakası Kurye hizmetimizden yararlanarak firmalar için zamanında ulaştırılması mühim olan evrakları kayıp, hasar vb. problemler oluşmadan ulaştırabilirsiniz. Müşterileriniz için oluşturduğunuz fatura kesimlerini de motor kurye hizmetimiz ile güvenli biçimde gönderebilirsiniz. Acil evrak ve paket gönderimlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için en iyiler ile çalışan firmamızı tercih edin.
Evrak ya da paket gönderimlerinizde hız faktörüne önem veriyorsanız motorlu kuryeleri tercih edebilirsiniz. Taşımacılığa uygun motosikletler vasıtası ile trafik faktörüne takılmadan gönderimlerinizi ulaştırabilen motorlu kuryeler acil gönderimlerinizde tercih edebileceğiniz bir yöntemdir.
 
Yeniköy kurye ihtiyaçlarınızda irtibata geçebileceğiniz firmamız bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve yetkin kuryeler ile acil paket ve evraklarınızı kısa süre içerisinde ulaştırmanızı sağlar. Uygun maliyetlere faydalanabileceğiniz motorlu kurye hizmetimiz Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde 7/24 açıktır. Tüm acil evrak ve paket gönderimlerinizi 120 ila 180 dakika içerisinde ilgili adreslere ulaştırırız.
Motorlu kuryelerin taşıma esnasında gösterecekleri özen hız faktörünü olumsuz yönde etkilemektedir. Yalnızca deneyimli motorlu kuryeler gönderimleri nitelikli biçimde taşırken hızlarından ödün vermez.
 
En hizmeti sunabilmek için en iyiler ile çalışan SYS Kurye ile gönderimlerinizi nitelikli biçimde ilgili adreslere ulaştırırken ivedilikten ödün vermez. Yeniköy kurye hizmetini 7/24 nitelikli biçimde almak için firmamızı ve deneyim kuryelerimizi güven ile tercih edebilirsiniz.

Yeniköy Kurye Hizmeti

Güvenilir ve kaliteli hizmetleriniz uygun fiyatlarla sizlere sunan firmamız Yeniköy kurye ile ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Yeniköy’den İstanbul’un her noktasına ulaşım sağlıyoruz. Paket, kargo, belge, pasaport, ilaç, yiyecek gibi çeşitli ürünlerin taşımacılığını alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’da her gün daha da artan nüfus sayısı, trafik oranını da arttırdığı için ulaşımı zor hale getirmiştir. İş sahipleri için müşterilere evrak, dosya veya ürünleri kargo şirketleri ile göndermek günler sürmektedir. Zamanın bu kadar önemli olduğu bu devirde zaman kaybı, aynı zamanda para kaybı demektir. Gönderileriniz motor kuryelerimizle dar sokaklarda, zorlu hava şartlarında bile rahat ve hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Bireysel müşterilere hizmet verdiğimiz gibi kurumsal işyerlerine ve sektörlere de hizmet vermekteyiz. Acil göndermeniz gereken dosyalarınızı en kısa sürede teslim etmekteyiz. En zor zamanlarınızda bile yanınızda olarak evden çıkmadan, trafik derdiyle sizleri uğraştırmadan teslimatınızı yapıyoruz. Gönderilerinizi gizlilik kurallarına uyarak ve zarar gelmemesi için tedbirlerimizi alarak teslimatını yapıyoruz.

Yeniköy kurye sağlık, e- ticaret, medya, tekstil, otomotiv, gıda, gibi daha pek çok sektöre hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizler ofisinizde diğer işlerinizle ilgilenirken adresinizden gönderinizi alarak istediğiniz konuma teslim ediyoruz. Gümrük işlemleriniz için gümrüğe giderek sizin adınıza işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Geleneksel kargo şirketleri gönderinizi teslim alır, merkez şubesine teslim eder, merkez şubesi ise dağıtıma çıkarılması için ilk iş gününü bekler. Süreç bu şekilde ilerleyince aynı şehre teslimat yapılsa dahi en az 2 gün sürmektedir. Ayrıca gönderiniz zarara uğrayabilir ve bu konuda kimse sizlere yardımcı olmaz. Hem paranızdan hem de zamanınızdan olabilirsiniz.

İşte tam bu noktada Yeniköy kurye size güvenilir şekilde hizmet vermektedir. İstediğiniz saatte numaralarımızdan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezindeki arkadaşlarımız adresinizi alarak sizlere en yakın kuryeyi adresinize göndermektedir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderiniz teslim alarak istediğiniz adrese teslim etmektedir. Mesai saatleri içerisinde çalışmayıp 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz için iş gününü beklemenize gerek kalmaz. Ayrıca gönderiniz aktarmasız taşınacağı için hem daha kısa sürede hem de daha güvenilir şekilde teslimatı sağlanır.

Yeniköy kurye hizmeti verirken önem verdiğimiz noktalar şu şekildedir:

  • Gönderinin gizlilik kurallarına uyarak taşınmasını sağlamak
  • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak
  • Zorlu hava şartlarına, kötü yollara ve yoğu trafiğe karşı her zaman tedbirli olmak
  • Motorların bakımını düzenli şekilde yaptırmak
  • Müşteriyle en iyi şekilde iletişim kurmak
  • Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetleri sunmak

Tabi bu noktalara dikkat ederken kuryelerimizin güvenliğine de her zaman önem veriyoruz. Gece gündüz demeden hizmet veren kuryelerimizin güvenliği için her türlü tedbiri sağlıyoruz. Onları kötü şartlarda çalıştırmayarak hizmetlerinin karşılığını veriyoruz. Her zaman iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimizi daima memnun ediyoruz.

Yeniköy kurye hizmetleri verirken müşteri memnuniyetimiz her zaman ön plandadır. Gönderilerinizin sağlam şekilde teslim edilmesi için her türlü önlemi alıyoruz. Teslimat sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sizlerin yanınızda oluyor ve sorununuzu en kısa sürede hallediyoruz. Gönderinize bir zarar gelirse maddi ve manevi şekilde firmamız tarafından zararınızı karşılıyoruz.

Yeniköy kurye fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Fiyat belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şu şekildedir:

  • Gönderinizin teslim alındığı nokta ile teslim edildiği nokta arası mesafe,
  • Gönderinizin ağırlığı, uzunluğu ve özellikleri,
  • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti, (Express kurye, Vip kurye ve Acil kurye)
  • Tercih ettiğiniz motor modeli.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara