İçeriğe geç

Rize Uçak Kargo

Rize Uçak Kargo
Rize Uçak Kargo

Rize uçak kargo işletmesi olarak kargo sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörün ne kadar zor bir sektör olduğunu çok iyi biliyoruz. Direk olarak siz müşterilerimize hizmet vermekte ve onların paketlerini emanet olarak almaktayız. Sizlerin çok değer verdiğiniz paketlerinizi bize emanet etmeniz ve bizlere güvenmeniz bizler için çok önemli. Sunduğumuz hizmet sırasında son derece tecrübeli ve kaliteli elemanlarımız sayesinde sizlerin güvenlerini boşa çıkarmamak için çok büyük bir çaba ve çalışma sergilemekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz kargolarınız sistemlerimize kaydedilip güvenli hale getirildikten sonra hızlı bir şekilde uçaklara yerleşimi yapılıyor.

Daha sonra sorunsuz bir şekilde adreslerine teslimatı sağlanıyor. Bu sayede işletmemizden aldığınız hizmet hem hızlı hem güvenilir bir şekilde verilmiş oluyor. Sizlerin de kargo sektöründe hizmete ihtiyacınız olduğun da gözünüz kapalı gelebileceğiniz adreslerin en kalitelisi Rize uçak kargodur. Bizden alacağınız hizmet karşısında kesinlikle memnun ve mutlu olacağınıza garanti vermekteyiz. Ayrıca aldığınız hizmetin ücreti piyasaya oranla çok daha ucuz fiyatlar olacaktır. Bu konuda da sizleri memnun etmekteyiz.

Rize uçak kargo işletmesi olarak sizlere en hesaplı fiyatları çıkaran işletmeler arasında yer almaktan dolayı mutluluk ve gurur duymaktayız. Sunduğumuz hizmet karşısında siz müşterilerimizi maddi olarak sıkıntıya ve zorluğa sokmamaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmetin karşılığı olarak her zaman piyasadan çok daha ucuz fiyatlar söylemekteyiz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden çok daha önemlidir. Bu memnuniyet verdiğimiz hizmetten kaynaklı olurken söylediğimiz fiyatlardan kaynaklı da olabilmektedir.

Talep artan bir sektörde fiyat artırmakta bizce çok yanlış bir davranıştır. O yüzden biz verdiğimiz hizmettin hakkı ne ise o şekilde fiyatlandırmak yapmakta ve hatta bazı zamanlar da özel indirimler yapmaktayız. Mesela öğrenci kardeşlerimize özel indirimler yapmaktayız. Sağlık çalışanlarımıza özel indirimler yapmaktayız. Bunlar gibi özel indirimlerimiz sürekli olarak mevcuttur. Yaşlılarımızın, engelli kardeşlerimizin kargolarını ücretsiz olarak evlerinden alma hizmeti sunuyoruz.

Hizmet sunduğumuz kargo sektöründe teknolojiyi kullanabilmek çok önemlidir. Teknolojiyi ne kadar çok kullanabilirsek sunduğumuz hizmetin kalitesi, hızı o kadar artmakta ve ayrıca maliyeti de o kadar azalmaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde paketlerinizi her an takip edebilmekteyiz. Ayrıca teknolojik paketleme, ambalajlama makineleri sayesinde kargolarınız çok sağlam ve dayanıklı bir şekilde kısa bir zaman da paketlenmektedir. Rize uçak kargo olarak bu özelliklere siz müşterilerimiz için sahip olmakta ve bu özellikler sayesinde sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmekteyiz.

Teknolojik sistemlerimiz sayesinde birer birer numaralandırılmış paketlerin hepsi adım adım takip edilmekte ve hizmetin herhangi bir aşamasında kaybolma, hasar görme gibi sorunları ortadan kaldırmak için çok büyük fayda sağlamaktadır. Ayrıca paketleme aşamasında kullandığımız makineler sizlerin paketlerine özel olarak ambalajlar kullanmakta gerekirse kalın köpükler kullanmakta, gerekirse havalı paketler kullanmaktadır. Bu sayede teknolojinin yardımı ile en güvenli hale gelmektedir.

Kargo sektöründe alacağınız hizmet çok önemlidir. Çünkü sizler için çok önemli olan eşyalarınızı bizlere emanet etmektesiniz. Sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaşmasını istemekseniz… Rize uçak kargo olarak sizlerin bu isteklerinizi en kaliteli haliyle yerine getirmekteyiz. Tüm bu özelliklere bakıldığı zaman kargo sektöründe hizmet ver işletmeler arasında bir araştırma yaparsanız eğer gerçek anlamda en kaliteli, en hızlı, en güvenilir ve maddi olarak en uygun şirketin Rize uçak kargo olduğunu göreceksiniz. Sizler de işletmemizden hizmet alırsanız eğer asla pişman olmayacaksınız.

İstanbul Rize Uçak Kargo

Lojistik sektörü çok güçlü ve hızlı bir değişime girmiştir. Özellikle teknoloji alanındaki gelişmelerin kısa sürede uçak kargo alanında yer aldığını görebiliyoruz. Ancak söz konusu mesafeleri azaltmak ve acil talepleri karşılamak olduğu zaman henüz geleneksel hava kargo yöntemlerinin gerekli hizmeti sunmadığını görüyoruz. Oysa her gün Türkiye’nin başka şehirlerinden Rize iline taşınması gereken acil gönderiler oluyor. Bu durumda karayolu ile taşımak güvensiz ve zamansız olabiliyor. İşte tam da bu noktada devreye İstanbul Rize uçak kargo hizmetlerimiz giriyor.

Rize uçak kargo hizmetlerimiz ile Türkiye’nin her yerinden Rize’ye taşınması gereken gönderilerinizde ya da Rize’den diğer illere gönderilmesi gereken gönderilerinizde profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz. Karayolu ile günlerce sürecek olan teslimat işlemlerinizi günümüzün en hızlı ulaşım aracı olan uçaklar ile dakikalar içinde ve sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Rize uçak kargo hizmetlerimizle isterseniz kapıdan kapıya, havalimanından kapıya ya da kapıdan havalimanına hizmet verebiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçmek ve ne tür bir ihtiyacınızın ne zaman karşılanmasını istediğinizi belirtmek.

İsterseniz Rize’de ya da diğer şehirlerimizde belirteceğiniz bir adrese gidip gönderinizi alıp havalimanına ulaştırabilir, varış lokasyonunda yine havalimanından teslim alıp istediğiniz adres teslimat gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz havalimanından sizin adınıza teslim alıp adresinize ulaştırabilir ya da yalnızca adresinizden havalimanına teslim edebiliriz. Hizmetlerimiz tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir ve uzman çalışanlarımız her şekilde kusursuz çalışmalara imza atmayı başarır.

Rize genelinde ya da Rize ile herhangi bir şekilde iş bağlantısı olan yüzlerce müşterimizin son senelerde değişmez çözüm ortağı olan firmamız olmaktadır. Çünkü hizmetimiz pek çok avantajı en iyi şekilde sunmakta, bu da müşterilerimize çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlardan bazılarını sıralayabiliriz:

  • Rize uçak kargo hizmetleri hızlı taşıma şansı sunar. Bu da gönderinin alıcıya teslim edilme süresinin kısalmasını sağlar.
  • Şehirler arasında doğrudan iletişim sağlandığı için bürokratik durumlar en aza iner.
  • Gönderinizin boyutu ve diğer özellikleri ne olursa olsun en uygun taşıma seçeneği uçak kargodur.
  • Türkiye geneline yayılmış olan hizmet ağımız her geçen gün daha da gelişmektedir.
  • Kargolarınızın taşınması ve yüklenmesi çok özenli bir şekilde gerçekleştirilir. Uçuşlar tarifeli olarak gerçekleşir. Bu sayede hangi saatte nerede olacağı, kargonuzun ne zaman hareket edeceği detayları nettir.
  • Bütün gönderileriniz için gerekli tedbirler eksiksiz bir şekilde alınmış olsa da sigortalı olarak da güvence altına alınmaktadır.

Rize uçak kargo hizmetlerimiz en acil gönderileriniz için en hızlı şekilde devam etmektedir. Aynı gün içerisinde Rize’den başka bir şehre ya da başka bir şehirden Rize’ye teslim edilmesini istediğiniz gönderilerinizi yüksek güvenlikli taşınması gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz.

Rize uçak kargo hizmetlerinden yararlanmak ya da hizmetler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için iletişim kanallarımızdan dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Size anında dönüş yaparak almak istediğiniz cevapları veriyoruz. Anlaşma sağlamız durumunda kurye ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir. Adresinize gelen kurye ekibimiz gönderinizi alıp havalimanına ulaştırmaktadır. Gönderilecek olan uçağa teslimat sağlanır ve uçak kargo gönderinizi alıcının bulunduğu ile ulaştırır. Daha sonra görevliler alıcının adresine doğru yola çıkarak gönderiyi doğru kişiye teslim eder.

Kaliteli, garantili ve güvenli hizmetlerimizin yanı sıra uygun fiyatlarımız ile de adımızdan sık sık söz ettirmeyi başarıyoruz. İsterseniz ofisimize gelerek de çalışmalarımızı daha yakından görebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp