İçeriğe geç

Setüstü Kurye

Setüstü Kurye
Setüstü Kurye

Diğer firmalar ile rekabet edebilmeye ve sektörde bulunan kargo şirketleri arasında öne çıkabilmeye ihtiyaç duyan kargo firmaları bakımından trafik büyük bir sorun haline gelmiştir. Hangi kargo firması daha güvenilir ve hızlı şekilde teslimat hizmeti verirse o firma diğerleri arasında öne çıkmakta ve avantaj sağlamaktadır. Setüstü kurye hizmeti veren firmamız bu trafik problemini müşterilerine hissettirmemeyi amaçlamaktadır. Alanında uzman ve çözüm odaklı çalışan kadrosuyla firmamız, zamanında ve kaliteli teslimat hizmeti vermeyi prensip edinmiştir.

İstanbul’da yaşayan insanlar trafik probleminden muzdarip hale gelmiştir. Bu durumun nedenleri arasında nüfus yoğunluğu bulunmaktadır. Çünkü İstanbul, sürekli iç ve dış göçlere maruz kalan bir şehirdir. Nüfusun hızlı şekilde artması ise trafiğin daha yoğun geçmesine neden olmaktadır. Bu durumlar kargo şirketlerini de olumsuz açıdan etkilemektedir.

Kurye hizmetimiz ile taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz. Gönderinizi adresinize kadar gelip teslim alarak zarar gelmeyecek şekilde aracımıza yerleştiriyoruz. Daha sonra vermiş olduğunuz adrese teslim etmek üzere yola çıkıyoruz. Kısa sürede adrese ulaşım sağlayarak doğru kişiye gönderinizi teslim ediyoruz.

Günümüzde zaman artık çok önemli bir kavram haline gelmiştir. Özellikle kargo göndermek ve kargo almak isteyen müşteriler zamanında teslimat hizmeti beklemektedir. Sys kurye olarak kurye hizmetimiz ile 60-90 dakika arasında teslim işlemlerinizi yapıyoruz. Daha hızlı teslimat isterseniz Express kurye hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Express kurye hizmetimiz ile yakın mesafede 15 dakika ile 30 dakika arası, uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslimat yapıyoruz.

Teknolojiyi her zaman yakından takip ederek ihtiyacınıza yönelik yenilikçi çözümler üretiyoruz. Setüstü kurye hizmetimizsayesinde İstanbul’un dar ve karışık sokaklarından rahat bir şekilde geçiyoruz. Araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaparak sorun yaşanmasını önlüyoruz.

Motorlarımız ile taşınabilecek olması ve sürücülerimizin güvenliğinin tehlikeye girmemesi için, ürün sınırlaması yapıyoruz. Belirlemiş olduğumuz şartları sağlayan pek ürünün taşınmasını sağlıyoruz. Setüstü kurye olarak, taşıma hizmeti verdiğimiz ürünlere örnek olarak;

  • Fatura, evrak, belge, dosya vb. türlerde ürünler,
  • Pasta, çiçek ya da hediyelik eşya türünde ürünler,
  • Şirketler arası dosya taşıma işlemi gibi kurye hizmetleri veriyoruz.

Bunlar gibi daha pek çok ürünün taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınması yasal olmayan ya da yanıcı, patlayıcı özelliğe sahip olan ürünleri taşımıyoruz. Gönderilerinizi taşırken gizlilik kurallarına uyuyoruz. Bilgileriniz bizimle her zaman güvendedir ve asla üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Sys Kurye olarak fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutarak bu zor günlerde sizlere yardımcı oluyoruz. Kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Setüstü kurye fiyatlarımız sabit olmayıp bazı özelliklere göre belirlenmektedir. Bu özellikler şu şekildedir:

  • Gönderinizin taşınacağı mesafe… Gönderinizin teslim alınıp, teslim edileceği nokta arasındaki mesafenin uzak olması daha fazla yakıt gerektireceği için fiyatı arttırmaktadır.
  • Yararlanmış olduğunuz kurye hizmeti. Express kurye ve Vip kurye hizmetlerimiz daha donanımlı araçlar ile gerçekleştirildiği için fiyatları da etkilemektedir.
  • Gönderinizin uzunluğu ve ağırlığı… Gönderinizin özelliklerine göre araç belirlendiği için bu durum da fiyatı belirlemektedir.
  • Tercih ettiğiniz motor modeli.

Bu gibi durumları göz önünde bulundurarak bütçenize uygun fiyatlar belirliyoruz. Uzun yıllardır bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile her zaman yardımcı oluyoruz. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa bize istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Setüstü Kurye Hizmeti

Günümüzde hızla popülerliğini kazanan mesleklerin başında gelen moto kuryelikartık sitemizde sizlere hizmet vermek için hazır. Dağıtımı yapılacak olan her türlü yemek, market, çiçek ve giyim ürünlerini hassas bir şekilde paketleyip moto kuryelerimize vereceğiz onlar da sizlerin belirtmiş olduğu gün ve saatte sizler için yola çıkacak. Dilerseniz evlerinizde, dilerseniz iş yerlerinizde dilerseniz de okullarınızda. Siz nereye isterseniz bizler oraya getiriyoruz. Hem zamanınızdan tasarruf etmiş olacak hem de istediğiniz ürünü istediğiniz an elinizde bulmuş olacaksınız.

Özellikle pandemi zamanında evlere kapanılan süreçte gerek market alışverişleri gerekse önemli evraklarımız için hep bir yolunu bulmaya çalıştık. Ve motor kuryelerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Kuryelerimiz siz siparişlerinizi oluşturduğunuz an itibariyle özenle paketlenmiş olan siparişlerinizi alıp sizlere teslim ediyor.  Dilediğiniz her ürünü gönül rahatlığıyla sipariş verebilir kusursuz ve hasarsız bir şekilde teslim almanız mümkün.

Setüstü kurye de dediğimiz ve motor aracılığıyla isteklerinizi kapınıza getiren bu sistemin avantajlarını da anlatmaya devam edebiliriz. En önemli avantajlarından biri de hızlı olmasıdır. Hızlı olmasının yanında şehir içinde otomobile göre trafikte de daha uygun. Sitemizde vermiş olduğunuz market, giyim ve yemek siparişleriniz daha çabuk sizlere ulaşacak. Özellikle de yemek siparişlerinde Setüstü kurye sayesinde yemeklerinizin dumanı daha üzerindeyken sofranıza yetiştiriyoruz. Sadece yemek ve giyim değil özel günlerinizi ve özel anlarınızı süsleyen çiçekleri de tazeliğini kaybettirmeden teslim ediyoruz.

Her şeyi kusursuz, hızlı ve özenli bir şekilde sizlerin eline ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam edeceğiz. Kuryelerin çalışma saatleri müşterilerin ihtiyaçları ve onlar için en uygun zaman dilimine göre ayarlanacaktır. Sizler gönderilerinizi oluşturduğunuz an itibariyle adrese en yakın şubemizden hemen bir Setüstü kurye sizin için çıkacak ve siparişiniz hızlı, titiz ve hassas bir şekilde size teslim edilecektir.

Trafikteki büyük araç kalabalıkları arasında rahatça ilerleyen Setüstü kurye büyük müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu noktada işletmeler için kurtarıcı bir tercih haline gelir. Temel ihtiyaçları sağlama noktasına ulaşmış bu sektörde hız en büyük güçtür. Bu gücün farkında olan firmamız da sizlere sektörün en iyi ekibiyle hizmet vermekteyiz. Başarılı, disiplinli, hızlı ve güvenilir kurye arayışında sizlere destek sağlıyoruz.

Kurye hizmetleri arasında kişisel işlemleri aksayan müşterilere ise dikkat çekmek isteriz. Bireysel işlemlerde sıkça karşılaşılan bir problemdir. Evrakların acili yeti konusunda yeterli destek verilmiyor, standart kalıplarda hizmet sağlanıyor. Gün, saat veya tatil gibi durumlarda çok büyük mağduriyetler yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra manevi öneme sahip işlemlerin zamanında ulaşmaması gibi her anlamda mağduriyet yaşamaktadırlar. Bizler acilciyeler arasında ayrım yapmadan herkese hizmet sağlayarak bu süreçte eşit hizmet ilkesini benimsiyoruz. Büyük firmalar arasında bekleyen bireysel müşteriler için de özel destekler sağlamaktayız. Zaman ve mekân fark etmeksizin iletişime geçtiğiniz anda sizlere hızlı ve güvenilir Setüstü kurye yönlendiriyoruz.

İstanbul kalabalığında ve yoğunluğunda zamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Ara sokaklara ve karışık adreslere karşı sorun yaşayan büyük araçların aksine Setüstü kurye rahatlıkla ulaşım sağlamaktadır. Metropol kalabalığına ve trafiğine takılmadan işlerinizi halletmenin tadını çıkarın. Hafta sonuna denk gelmiş evraklarınız, yemeğinizde eksik kalan malzemeler, yığılmış siparişleriniz için endişe duymanıza gerek yok. Sizin için önemli teslimatlardı sizlerin en yakından destekçiniz olmak üzere buradayız.

Sipariş çeşidine göre gruplara ayrılmış ekibimiz sizlere en doğru hizmeti sağlayacaktır. Acil durumlar için sizleri bekleyen acil teslimat ekibimiz her zaman hazırda bekleyecektir. Saatler ve günler konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. İstanbul içerisinde her noktaya hizmet sağlamaktayız. Yetkili numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp