İçeriğe geç

Velibaba Kurye

Velibaba Kurye
Velibaba Kurye

SYS Kurye firmamızla kaliteli hizmetlerimizle ülkemizde geniş alanlara ulaşmaya devam ediyoruz. İstanbul’un her noktasına ve diğer şehirlere kurye hizmetlerimizle müşterilerimize ulaşıyoruz. Sektöre kaliteli hizmetlerimizle yön vererek rakip firmalar arasından ayrılarak hem bireylerin hem de kurumların tercih ettiği ve etmeye de devam edeceği kurye firması olarak bu alanda bulunmaya devam edeceğiz. Farklı araçlarımızla gümrük, noter gibi farklı kurye gönderimlerini sağlıyoruz. Teknolojinin ilerlemesi ve kişilerin veya kurumların ihtiyaçlarının artmasıyla kurye sektörü önemini de arttırmaya devam edecektir.

Velibaba kurye hizmetimizle artık tercih değil ihtiyaç halini alan kurye hizmetini sizlerle kolay bir şekilde buluşturuyoruz. Kurye hizmeti artık herkesin tercih ettiği hizmetlerden birisidir. Gönderileriniz bazen sizlerin istekleri dışında oluşabilir fakat hizmet alacağınız firmayı seçmek sizlerin tercihine bağlıdır. Maddi ve manevi mağdur olmamak adına artık bu alanda kurumsallaşmış ve kaliteli hizmetleriyle müşteri memnuniyeti sağlamış firmaları seçmeniz çok önemlidir. Sizlere hızlı hizmet veren, uygun fiyat seçenekleriyle sizlere maddi yönden mağduriyet yaşatmayan, gönderilerinizi hasarsız bir şekilde alıcı adreslere ulaştıran firmaları seçmelisiniz. Velibaba kurye hizmetimizle sizlere aradığınız profesyonellikle destek oluyoruz.

Motorlar uzun yıllardır hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Hızlı hareket etmesi tercih edilme sebeplerinden birisidir. Özellikle İstanbul gibi yoğun nüfuslu yerlerde motorlar kurtarıcı araçlardan birisi olmuştur. Mesafelerin büyümesi, büyük şehirlerde trafiğin azalmaktan ziyade daha da çoğalması, fiyatların artması gibi sebeplerle moto kuryeler kişiler ve kurumlar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle zaman açısından çok daha hızlı hizmet vermesi çok önemlidir.

Velibaba kurye olarak sizlere ihtiyaçlarınız anında hızlı hizmet garantisi veriyoruz. Gönderilerinizi araçlarla veya toplu taşımayla göndermek istediğiniz zaman maddi ve manevi kayıplara uğrayabilirsiniz. Gideceğiniz yer uzak ve trafik sorunu da varsa tüm gününüzü gönderilerinizi teslim etmeye ayırırsınız. Kayıp giden zaman ve maddi olarak kayıplarınızda sizleri kötü etkileyecektir. Böyle durumları yaşamamanız için Velibaba kurye gönderilerinizin sorumluluğunu üstlenerek alıcı adreslere hızlı ve sorunsuz bir şekilde iletecektir.

Velibaba Kurye Hizmeti

Gönderilerinizi teslim ederken sizlere zaman açısından tasarruf sağladığımız gibi maddi yönden de destek oluyoruz. Fiyatlarımızı sizlerin gönderilerinizin özelliklerine göre belirliyoruz. Gönderilerinizin:

  • Hız,
  • Mesafe,
  • Boyut,
  • Ağırlık,
  • Aciliyet durumları gibi bazı özelliklerini dikkate alarak sizlere en uygun seviyelerde fiyat seçeneklerimizi sunuyoruz.

Moto kurye hizmetinden faydalanmak sanıldığının aksine pahalı değil gayet uygun fiyatlıdır. Özellikle kurum, kuruluşlara zaman açısından destek verirken diğer araçlara göre motorların kullanımı daha uygun fiyatlara gelmektedir. Velibaba kurye hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanarak kaliteli hizmet almanın keyfini çıkaracaksınız. Gönderileriniz sizlere zamanında sorunsuz bir şekilde teslim edilirken de uygun fiyatlarla bütçenize de destek olmuş olacaksınız.

Sizlere 7/24 kesintisiz hizmet garantimizle ulaşıyoruz. Kurye hizmetine sadece gündüz değil gecede hiç düşünmediğiniz bir anda ihtiyacınız olabilir. Bu durumlarda bizlere gece gündüz demeden ihtiyacınız olduğu an ulaşabilirsiniz. Gönderileriniz için bizleri düşünmeden arayabilirsiniz. Çağrı merkezlerimize beklemeden bağlanarak ekip arkadaşlarımıza gerekli bilgileri vererek hizmet talep edebilirsiniz. Adreslerinize en yakın Velibaba kurye arkadaşımız sizlere yönlendirilecektir.

Şehrin her sokağına hakim olan kurye arkadaşlarımız sizleri bekletmeden adreslerinize ulaşacaktır. Gönderileriniz sizlerden teslim alınarak alıcı adrese doğru harekete geçecektir. Gönderileriniz sağlam bir şekilde tam zamanında alıcı adreslere ulaştırılacaktır. Sizlerde gönderilerinizin teslim edildiğine dair bilgilendirileceksiniz. Güvenilir ve şeffaf hizmetlerimizle sizlerin güvenini kazanmaya devam ediyoruz. Bizlere içiniz rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp