İçeriğe geç

Karamürsel Kurye

Karamürsel Kurye
Karamürsel Kurye

Moto kurye hizmeti özellikle de son yıllarda kurye hizmetlerinde yeni bir dönem başlatmıştır. Her sektör globalleşirken zaman ile de büyük bir yarış verilmektedir. Dolayısıyla da gönderilmesi gereken belgeler, paketler ve diğer şeyler içinde ayrı bir plan yapılması ve beraberinde de zaman ayrılması gerekmektedir. Bu durum ise kağıt üzerinde yazıldığı gibi kolay olmamaktadır. Trafik veya beklenmedik bir durumdan dolayı da gecikmeler meydana gelmekte ve sonrasında ise de zamanında teslim edilmemiş olmaktadır. İşlerin planlandığı gibi ilerlemesinde zamanlamaya çok dikkat edilmelidir. SYS Kurye olarak sizlerin adına bu tür detayları sizlerin yerine düşünmekteyiz. Karamürsel kurye hizmetimiz ile tanışarak işlerinizde ya da günlük hayatta göndermek istediğiniz şeylerin güvenli bir şekilde de teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sahip olduğumuz tecrübe ve alanında uzman kadromuz birleşmesi ile profesyonel bir çalışmayı sizler ile paylaştık. Kurye hizmetlerini duyulan ihtiyacın artması ve talebin karşılanabilmesi içinde ekibimiz her geçen gün büyümektedir. Uluslararası kalite standartlarında sunduğumuz kurye hizmetimiz ile de de sadece yapılacaklar listesinden bir iş silinmez. Aynı zamanda da aklınızda en ufak bir soru işareti oluşmadan gönül rahatlığı ile işlerinize devam edebilirsiniz.

Aklın bir köşesinde acaba ne oldu, teslim edildi mi soruların oluşması aynı zamanda da odaklanmayı ve iş yapmayı da zorlaştırmaktadır. Ancak kurye hizmetimizi tercih ettiğiniz zaman böyle bir durum ile karşılaşmayacaksınız. Çünkü işimizi çok severek ve titiz bir şekilde yapmaktayız. Ayrıntılar her işte oldukça önemlidir. Ancak söz konusu kurye hizmeti olduğunda ise doğru bir şekilde yerleştirilmesinden gidilen güzergaha göre her şeye çok dikkat edilmelidir Çok küçük denen ve önemseyen bir ayrıntı aslında büyük bir sorununda meydana gelmesine sebep olabilmektedir. Firmamız olarak sizlere en ufak bir sorun yaşatmamak için İzmit Belediyesi il sınırları içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Her zamanda çalışmaya devam edeceğiz.

Karamürsel kurye hizmetimiz uluslararası kalite standartlarına sahip hizmetimiz ile oldukça iddialıyız. Çünkü SYS Kurye dendiği zaman ilk akla gelen sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer almamız gelmektedir.

Hizmetimiz hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de sürecin nasıl olduğu hakkında olmaktadır. Karamürsel kurye hizmetimizden yararlanmayı düşünüyorsanız yapmanız gereken sadece bizim ile iletişime geçmektir. Bunun yanında da çağrı merkezimizdeki ekibimizde sizlere bazı sorular yöneltmektedir. Bu sorular ise;

  • Belge, paket, hediye ya da ne göndermek istediğiniz sormaktayız.
  • İkinci soru olarak da dikkat edilmesi gereken bir nokta ya da durum var olup olmadığıdır. Çünkü taşıma sürecinde en ufak bir şeyden etkilenmemesi için ilgili önlemi almak için sormaktayız.
  • Diğer soruda ne zaman ve hangi adresten teslim alacağımızı öğrenmekteyiz. Ayrıca ne zaman ve nereye de teslim edeceğimizi de öğrendikten sonra konum olarak size en yakın olan kuryeyi yönlendirmekteyiz.
  • Sizden teslim alındıktan sonra en uygun güzergah belirlenerek ve nasıl bir yol izlenmesi ile ilgili detaylar şekillenmektedir. Sonrasında da zamanında teslim edebilmek içinde planımızı hayata geçirmekteyiz.
  • Teslim edilecek adrese zamanında gelinerek bir zaman kaybının yaşanmaması için çok dikkat etmekteyiz.
  • Teslim edilmesi ile birlikte de sizleri bilgilendirerek de süreci tamamlamaktayız.

Karamürsel kurye hizmetimiz ile firmamız sektöre imzasını atmıştır. Çünkü gelişen teknolojiyi hizmetlerimizde etkin bir şekilde kullanmaktayız. Sizlerin aradığı çözümü iş dünyasından günlük hayata kadar sunmaktayız. Özel günlerde ya da sürpriz yapmak istediğinizde de hizmetimizi de tercih edebilirsiniz.

Karamürsel Kurye Hizmeti

İnternetin yaygınlaşması hayatı pek çok alanda etkilemeye devam etmektedir. Birçok alışkanlığı değiştirmiş olan internet adeta yeni bir dünya düzeninin kurulmasına aracı olmaktadır. Artı yönleri değerlendirildiği taktirde hayatı kolaylaştırmakta, hızlandırmakta, daha konforlu bir yaşam sürülebilmektedir. Özellikle alışveriş noktasında internet çok büyük bir devrim yapmış bulunmaktadır.

Alışveriş noktasında internetin olanakları hem alıcı hem de satıcı için mevcuttur. Artık satıcılar internet üzerinden satış yaparak tüm dünyadan erişilebilir hale gelmektedir. Ufak bir ilçede yer alan bir dükkan ile İstanbul’un kalbinde yer alan bir dükkanın müşteriye ulaşma fırsatı internette eşittir. Hatta hiçbir fiziki mağazaya sahip olmadan da internetten satış yapmak mümkün olmaktadır.

Alıcılar açısından ise internet istenen her şeyin daha uygun fiyata satın alınabilmesini sağlamaktadır. Rekabet ortamı olduğu için daha uyguna satışlar olmakta hem alıcılar hem satıcılar ürünlerin fiyatlarını görerek fiyat belirlemektedirler. Bütün bunlarla birlikte nakliye gereksinimi ortaya çıkmakta, satılan ürünleri müşterilerine daha hızlı ve daha güvenli ulaştırabilenler sektörlerinde öne çıkmayı başarmaktadırlar. Karamürsel kurye hizmetlerini kullanalar kullanmayanlara nazaran çok daha avantajlı olmakta, sadece Kocaeli genelinde değil, İstanbul geneline de ürünlerini çok kısa sürede ulaştırabilmektedirler.

SYS Kurye olarak Karamürsel kurye alanında uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz. Uzman personellerimiz, yeni nesil tam teşekküllü araçlarımız ve sistematik operasyonlarımızla bölge halkımızın ve satıcılarımızın en büyük yardımcısı oluyoruz.

Karamürsel kurye uygulamalarımız bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Bizler yasal engel olmayan her türlü paketi taşıyabiliyoruz. Hediyeleriniz, evraklarınız, belgeleriniz, kimlikleriniz, ehliyetleriniz, ruhsatlarınız, yedek parçalarınız, faturalarınız, numuneleriniz, hukuki dosyalarınız, teklif dosyalarınız, kullanım kılavuzlarınız ve diğer aklınıza gelebilecek her türlü paketi başarıyla taşıyoruz.

Karamürsel kurye hizmetlerimizi tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyor, ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en güvenli biçimde çözebilecek şekilde esneklik gösteriyoruz. Bakımları zamanında yapılan, yeni nesil, en modern teknolojilerle donatılmış araçlarımızla kuryelik yapıyoruz. Tamamı alanında tecrübe sahibi, işini özveriyle yapan ve kendini sürekli geliştirmeyi görev bilen bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimizle birlikte ister Karamürsel içerisinde bir adresten başka bir adrese taşınması gereken paketinizi isterseniz Kocaeli ya da İstanbul’a taşınması gereken paketinizi taşıyoruz.

Karamürsel kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunlardan ilki yoğun Kocaeli ve İstanbul trafiğine takılmadan, en hızlı biçimde teslimat yapabilmemizdir. Bizler hızlı teslimat yaptığımız taktirde sizlerin işleriniz kolaylaşmakta, daha seri hareket edebilmekte, en acil durumlara dahi çözüm bulabilmektesiniz.

Karamürsel genelinde verdiğimiz hizmetler aynı zamanda güvenlidir. Geleneksel kargo uygulamalarında paketlerinizin hasar görmesi, kaybolması, kırılması, ezilmesi gibi riskler mümkünken motor kurye uygulamamızda bunların hiç birisi söz konusu değildir. Kuryelerimiz paketlerinizi sizden teslim aldıkları gibi alıcısına ulaştırırlar. Böylece herhangi bir maddi kayıp yaşamaktan kurtulursunuz.

Karamürsel’e ya da Karamürsel’den taşıdığımız paketleriniz için aynı zamanda ekonomik çözümler sunuyoruz. Diğer taşımacılık türlerine nazaran çok daha kaliteli olmakla birlikte daha uygun fiyatlı taşıma hizmeti sağlıyoruz.

Karamürsel kurye fiyatlarımız operasyon detaylarına göre değişmektedir. Bu nedenle çağrı merkezimize ulaştığınız taktirde aktaracağınız ayrıntılara göre departmanımız fiyat teklifi sunacaktır. Paketlerinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe en temel belirleyici olacaktır. Ayrıca firma olarak çeşitli Karamürsel kurye modelleriyle hizmet veriyoruz ve her kurye modelimizin teslimat süreleri farklı olabilmektedir. Vaat edilen teslimat süresi kısaldıkça fiyatlarımız azda olsa artmaktadır. SYS Kurye firmamız daima en uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp