İçeriğe geç

Sultanahmet Kurye

Sultanahmet Kurye
Sultanahmet Kurye

Ülkemizin tarihi bakımdan en önemli eserlerinden önemli bir kısmına ev sahipliği yapan bölge, aynı zamanda şehrin idari birimlerinin, büyük şirketlerin merkezlerinin ve birçok lüks otelle turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yoğunlaştığı bir alandır. Tarihi eser ve binaların fazla olmasından dolayı, sokak ve yolların dar olması, turistlerin yoğun olması gibi sebeplerden dolayı Sultanahmet kurye kullanımının şart olduğu bölgelerden biridir.

İstanbul’un “tarihi yarımada” veya “sur içi” olarak adlandırılan bölgesini de içine alan Fatih belediyesine bağlı Dikilitaş, halk arasında Sultanahmet Meydanını tarif etmek için kullanılmaktadır. Roma İmparatoru 1.Theodosius tarafından 390 yılında İskenderiye’den getirilen ve zamanında at arabaları yarışları ve diğer çeşitli sporların yapıldığı hipodromun ortasında dikilen eser, hipodrom artık bulunmuyor olsa da yeri hiç değiştirilmemiştir. Bu özelliği ile ülkemizdeki en önemli eserlerden biri olan Dikilitaş’a İngilizcede “Monolith” denmektedir.

Resmi yazışmalarda kullanılan evrakların ıslak imzalı olması gerekliliği, uluslararası ticarette kullanılan evrakların da asıllarının taraflara ve gümrüğe ibraz edilmesini gerekliliği, gerekli vize ve diğer resmi işlemler için müşterilerden alınan pasaportların ve vize belgelerinin elden teslim edilmesi gibi durumlar kurye ihtiyaçlarını daha da arttırmaktadır.

İnternetin iletişim alanında yaptığı büyük devrime rağmen, evrak ve dokümanlar dışında da yerine hızlıca iletilmesi gereken paketler olabilmektedir. Hassas bilgiler içeren taşınabilir diskler, çok değerli ve önemli ticari gönderiler, çek ve benzeri kıymetli evraklar, hatta ciddi arızaların acilen onarılması için yedek parçalar bunlardan bir kısmıdır. Bu tür gönderileri amaçlanan yerlere, güvenli ve en hızlı biçimde ulaştırmak isteyen işletmeler özellikle Avrupa Yakası Kurye servislerini tercih etmektedirler.

Üç tarafı da Marmara Denizi ile çevrili olan tarihi yarımadaya deniz üzerinden ulaşım imkânı olmadığı için, Zeytinburnu ve Eyüpsultan ilçeleri üzerinden giriş çıkış yapılabilmektedir. Zaten trafik yoğunluğunun yoğun olduğu bu ilçeler üzerinden bölgeye giriş çıkış yapmak otomobille oldukça uzun sürebilen ve zorlu bir süreç olduğu gibi, park edecek yer bulunması da zorlu bir süreçtir. Bundan dolayı bu Dikilitaş ve çevresinden evrak, paket almak isteyen veya göndermek isteyen kişi ve kurumlar bizim gibi Sultanahmet kurye servisi veren kurumlarla çalışmayı tercih etmektedirler.

SYS Kurye olarak kurye hizmetlerimizi uzun yıllardır müşterilerimize sunmaktayız. Bölgeyi iyi bilen çalışma arkadaşlarımızla, karışık olan bu bölgede müşterilerimize en hızlı ve güvenli teslimat imkanlarını sunarak çalışmaktayız.

Sultanahmet kurye hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimize, önceliğimizin güvenlik, sonra hız olduğu konusunda taahhütte bulunmaktayız. Yaya trafiğinin çok yoğun, sokakların çok dar olduğu Fatih Belediyesi içinde kazalardan kaçınmak bizim için çok önemlidir. Lütfen Call Center numaramız üzerinden bizimle bağlantıya geçip kurye talep etmeden önce, aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

 • Kuryelerin varış süresi trafik durumuna göre değişebilmektedir. Kaza, inşaat çalışmalar, törenler gibi sebeplerle kapatılan yollar kuryelerin hedef noktalarına normalden daha geç varmalarına sebep olabilmektedir. Paketinizi buna göre hazırlamanızı ve alıcı tarafa bilgi vermeniz daha doğru olacaktır.
 • Kuryelerimiz bulundurulması veya taşınması yasak ya da ruhsata bağlı olan silah, madde, doküman/evrak veya çeşitli araç ve gereçlerin taşımasını gerçekleştirmemektedirler.
 • Kuryelerimizin ve çevrelerinde bulunan diğer bireylerin can güvenliklerini tehlikeye atabilecek, yaşam sürelerini ve kalitelerini düşürebilecek, özel koruyucu kaplarda olsalar dahil, biyolojik, kimyasal ve radyoaktif maddelerin taşınması yapılmamaktadır.
 • Taşınan paketin içeriği hakkında yalan bilgi verilmesi durumunda, sorumluluk paketi teslim eden kişiye aittir.

Aklınıza takılan diğer konularla ilgili Call Center numaramız üzerinden müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sultanahmet Kurye Hizmeti

Kuryeler son zamanların en çok tercih edilen paket taşıma işlemi oluyor. Geçmiş yıllarda kuryelere olan ilgi oldukça azken günümüzde kuryelere olan ilgi giderek artıyor. Bunun nedeni ise kuryelerin sağladığı avantajlar oluyor. Günümüzde paket taşıma işlemleri her geçen gün artıyor. İnsanlar özellikle e-ticaret nedeniyle paketlerinin taşınmasını sağlıyor. Kuryeler bir adresten başka bir adrese paket taşıma hizmeti veriyor. Paket taşıma için motosiklet kullanılıyor. Motosiklet sayesinde paketler daha kısa sürede taşınıyor.

Araçlarla yapılan taşıma işlemlerinde paketlerin teslim edilmesi daha uzun sürüyor. Araçla yapılan taşıma işleminde genellikle aracın tamamen dolması bekleniyor. Araçlar birden fazla adrese uğrayarak paket teslimi yapıyor. Bu nedenle paket taşımada geçen süre uzuyor. Paketlerin daha kısa sürede teslim edilmesi için kuryeler tercih ediliyor. Kurye alanında hizmet veren firmamız da farklı iki adres arasında paket taşıyor. Hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı taşıma için sizler de Sultanahmet kurye alanında firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sultanahmet üzerinde hizmet veren firmamız geniş kapsamlı taşıma hizmeti sunuyor. Bölgede bulunan iki farklı adres arasında paketinizi taşıyoruz. Sultanahmet kurye firmamız yeterli motosiklet sayısına sahiptir. Firmamız aynı zamanda yeterli ekibe de sahiptir. Bölgede bulunan iki adres arasında paketler taşıyan firmamız farklı kategorilere ait birçok ürünü taşır. Moto kuryeyle taşınan başlıca paketler:

 • Kimlik ve pasaport
 • Cüzdan, kart, fatura ve para
 • Evrak, belge veya dosya
 • Ehliyet
 • Tıbbi malzemeler
 • Hediyelik eşyalar
 • Gıda paketleri

Motosikletle taşınan paketler birbirinden farklı özelliklerde olabilir. Paketlerin güvenli koşullarda taşınması için taşınan her paketin motosikletle taşıma için uygun olması gerekir. Paket özellikleri, paket boyu ve ağırlığı bu doğrultuda önemlidir. Kuryeler gerekli güvenlik önlemlerini alarak paketleri taşır. Bu sayede olası aksiliklerin önüne geçer. Sultanahmet kurye alanında hizmet veren firmamız tecrübe sahibi ekiple çalışmalar gerçekleştirmektedir. Sizler de bu çalışmalardan güvenle faydalanabilirsiniz.

Sultanahmet kurye alanında hizmet veren firmamız uzun zamandır bu sektörde varlığını koruyor. Firmamız sektörün önde gelen ismi olarak tercih ediliyor. Firmamızda görev alan motor kuryelerin özellikleri:

 • Bölgenin yol bilgisine hakimdir.
 • Motosiklet kullanmak için ehliyeti ve tecrübesi bulunur.
 • Zamanı doğru kullanır ve paketleri vaktinde teslim eder.
 • Sorumluluklarının bilincindedir.

Firmamızda görev alan motor kuryeler bilgi ve birikim sahibi kişilerdir. Mesleğini seven, müşteri memnuniyetine önem veren, zamanı doğru değerlendiren kuryeler güvenle tercih edilebilir. Firma olarak bizler tüm paketleri vaktinde teslim etmeye özen gösteriyoruz. 7/24 kurye hizmeti sunarak ihtiyaç ve isteklerinize en doğru çözümleri sunuyoruz.

Sultanahmet kurye hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız 7/24 kurye hizmeti sunar. Dilerseniz firmamıza gelerek göndermek istediğiniz paketi ekibimize teslim edebilirsiniz. Eğer firmamıza gelmek istemiyorsanız bulunduğunuz adrese kurye çağırabilirsiniz. Kurye kısa sürede bulunduğunuz adrese gelir. Göndermek istediğiniz paket eğer taşıma koşullarına uyuyorsa paket kabul edilir.

Gönderici bilgileri, alıcı bilgileri, adres bilgileri, iletişim bilgileri alındıktan sonra paket taşıma süresi başlar. Dilerseniz göndermek istediğiniz paketin sadece istediğiniz kişi tarafından teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için alıcı bilgilerini doğru vermeniz yeterli olacaktır. Eğer paketin teslim edilmesi için belirli bir süre yoksa paketler gün içinde teslim edilir. Eğer paket acil olarak teslim edilecekse istenilen saatte paket teslimi adrese yapılır. Paket taşıma işlemleri her zaman güvenli koşullarda, doğru ve uygun fiyat aralığında yapılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp