İçeriğe geç

İdealtepe Kurye

İdealtepe Kurye
İdealtepe Kurye

Dünyanın pek çok farklı noktasında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de kendi alanında profesyonel kurye firmaları tarafından müşterilerin hizmetine sunulmakta olan kurye hizmetleri, ülkemizin birçok farklı bölgesi için de spesifik olarak verilmektedir. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve Maltepe içerisinde bulunan İdealtepe bölgesi için kurye hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, sektöründe lider ve öncü düzeydeki çalışmaları ile tanınmaktadır. İdealtepe kurye çalışmaları alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan işletmemiz, kendi alanında örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmaktadır.

Son dönemlerde oldukça büyük oranda gelişim gösteren ve globalleşen dünya ile oldukça önemli bir konumda yer alan kurye çalışmaları, pek çok çeşitli sektörler içerisinde oldukça popüler bir noktada bulunmaktadır. Hem lojistik anlamda pek çok farklı bölgenin birbirine direkt olarak bağlanmasını sağlayan hem de modern çağımızın en önemli getirilerinden bir tanesi olan kurye çalışmaları sektörü, uluslararası çapta da oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Sanayiden bilişime, ulaşımdan hizmet sektörüne kadar pek çok farklı işkolunu direkt olarak birbirine bağlamakta olan kurye hizmetleri, modern çağımızda en popüler teknik hizmetler arasında da en üst sıralarda kendisine yer bulmaktadır.

Özellikle direkt kendi sektörü olan kurye çalışmaları alanında oldukça önemli bir konumda yer alan markamız, pek çok farklı spesifik özelliği de işletme bünyesinde ihtiva etmektedir.

  • Anadolu Yakası Kurye sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu,
  • Oldukça modernize ve yenilikçi düzeydeki hizmet kalite standartları,
  • Direkt hizmet odaklı ve seçkin nitelikli işletme hizmet seçenekleri,
  • Oldukça geniş donanımlı ve zengin bilgi içerikli işletme web sitesi ve
  • Profesyonel düzeyde ve uluslararası seviyede hizmet kalite standartları ile öne çıkmaktadır.

Gün içerisinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde ziyaret edebileceğiniz işletme web sitesine sahip olan SYS Kurye markamız, söz konusu marka internet sitesiyle envaiçeşit teknik çalışmaları hakkında pek değerli müşterilerini haberdar etmeye devam etmektedir. Oldukça kolay kullanıma sahip olan ve direkt kullanıcı odaklı işletme web sitesine de sahip olan işletmemiz, zengin içerikli hizmet portföyü ve uygun içerikli hizmet skalası ile tanınmaktadır.

Özellikle kendi alanı olan kurye sektörü içerisinde uluslararası düzeyde hizmet kalite standartları ve oldukça uygun içerikli fiyat skalası ile öne çıkmakta olan markamız, alanında lider ve öncü düzeyde işletmeler arasında yer almaktadır.

Maltepe Belediyesi için envaiçeşit kurye çalışmaları alanında oldukça donanımlı ve geniş bilgi içerikli marka web sitesine sahip olan firmamız, kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır. Gün içerisinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde ziyaret edebileceğiniz işletme web sitemizle beraber; oldukça seçkin ve zengin içerikli hizmet portföyümüze yakından göz atabilir ve hizmetlerimizle ilgili doğrudan bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

İdealtepe Kurye Hizmeti

İdealtepeMaltepe ilçesinin ve İstanbul’un en güzel semtlerinden birisidir. Marmara Denizi kıyısında yer alması nedeniyle büyük bir cazibe merkezi olmakta, işyerleri ve konut açısından büyük bir zenginliği bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da her gün yoğun bir hareketlilik olmakta, yaşam aralıksız devam etmektedir.

İdealtepe genelinde her gün en fazla duyulan ihtiyaçlardan birisi taşımacılıktır. Gerek İdealtepe içinde gerekse İdealtepe ile İstanbul’un diğer semtleri arasında gidip gelmesi gereken çok sayıda paket olmaktadır. Üstelik bunlar çoğu zaman acil şekilde taşınmalı ve SYS Kurye firmamız İdealtepe kurye alanında ihtiyaçları başarıyla karşılamaktadır.

Firma olarak ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, sizlerin ihtiyaçlarını gözeterek daima en hızlı ve en güvenli kurye desteği sağlıyoruz. Çağın en son olanaklarıyla birlikte en acil taşınması gereken paketlerinizi dahi istediğiniz noktalara başarıyla ulaştırıyoruz.

İdealtepe kurye uygulamalarımız pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Her şeyden önce İdealtepelilerin de tıpkı İstanbul’un tamamında olduğu gibi en büyük ihtiyaçları zamandır ve zaman kazanmak amacıyla çeşitli ihtiyaçlarını en hızlı biçimde karşılamak isterler.

Firmamız İdealtepe kurye uygulamalarında yeni nesil, bakımları aksatılmayan, tem donanımlı motosikletler kullanmaktadır. Motosikletlerimizin kontrolü sertifikalı, deneyim sahibi, dinamik ve güler yüzlü ekibimizdedir. Böylece trafiğin en yoğun olduğu noktalarda dahi kuryelerimiz seri şekilde hareket edebilmekte, en hızlı biçimde her yere ulaşabilmektedirler.

Kurye uygulamalarımız aynı zamanda güvenlidir. Bizler sadece size hizmet veririz ve paketlerinize özveriyle yaklaşarak hiçbir şekilde kaybolma, zarar görme, hasar alma gibi ihtimallerle karşılaşmazsınız. Bütün bu ayrıcalıklara da en uygun fiyatlarıyla sahip olursunuz.

İdealtepe kurye sektöründe herkesin ihtiyacı farklı olabiliyor ve bizler çeşitli motor kurye modelleriyle herkese hitap etmeyi başarıyoruz.

İdealtepe kurye modellerimizin tamamı SYS kalite standartlarını bünyesinde taşırken teslimat sürelerinde ufak farklılıklar olabilmektedir. Böylece paketinizin ne kadar acil teslim edilmesi gerekiyorsa ona göre kurye modeli tercih edebilirsiniz. En hızlı ve en yavaş kurye modellerimizde teslimat sürelerimiz 30 ila 180 dakika arasında değişebilmektedir ki bunlar İstanbul’da son derece kısa sürelerdir.

İdealtepe kurye uygulamalarını kullanmak isteyenler genellikle internete girerek bir fiyat araştırması yapmakta ve net bir fiyat öğrenmeye çalışmaktadırlar. Fakat kurye sektörünün tamamında olduğu gibi burada da standart bir fiyat listesi üzerinden hizmet vermek imkansızdır. Çünkü İdealtepe kurye fiyatlarını etkileyen çeşitli hususlar vardır ve bunlara göre fiyat teklifi yapılmaktadır.

Kurye fiyatlarını belirleyen en temel husus mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafe fiyatlandırmaya esas teşkil etmektedir. İdealtepe sokakları arasında yapılacak taşımalarda mesafe kısa olduğu için fiyat daha düşük iken İdealtepe ile İstanbul’un diğer ilçeleri arasında mesafe uzadığı için fiyat da artmaktadır.

Firmamız İdealtepe kurye alanında her ihtiyaca cevap verebilmek adına farklı kurye modelleri geliştirmiş bulunmakta ve kurye modellerine göre de fiyat farkı oluşmaktadır. İdealtepe kurye modellerimizde genel itibariyle fiyatlarımız teslimat sürelerine göre değişmektedir. Vaat edilen teslimat süreleri azaldıkça kurye fiyatları da artmaktadır. Ayrıca gece kurye modelinde şartlar değiştiği için fiyatlar da daha yüksek olabilmektedir.

SYS Kurye olarak ilk günden bu yana kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda piyasa koşullarında en avantajlı fiyat tekliflerini sunuyoruz. Dilerseniz 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilir, ihtiyacınız olan detayları paylaşarak et fiyat teklifi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara