İçeriğe geç

Büyük Ada Kurye

Büyük Ada Kurye
Büyük Ada Kurye

Büyük Ada Kurye hizmetimizle tüm gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde taşıyarak alıcı adreslere ulaştırıyoruz. İstanbul gibi kalabalık şehirlerde kurye hizmeti en önemli alanlardan birisidir. Yoğun nüfusun hakim olduğu şehirde zamanla yarış normal bir durum haline gelmiştir. Hep bir koşuşturmacanın olduğu şehirde kurye firması olarak gönderileriniz konusunda ihtiyaç duyduğunuz ve şehirde eksik olan hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz. Hızlı hizmet denilince akla ilk gelen kurye firmamızla gönderileriniz artık şehrin yavaş akışına meydan okuyarak sizlere tam zamanında teslim edilecektir.

Acil durum gönderileriniz için zamanında yetişmez düşüncesine kapılıp üzülmenize artık gerek kalmayacak. Büyük Ada Kurye hizmetimizle zamanın çok değerli olduğunun ve bir saniyesinin bile kaçırılmaması gerektiğinin farkında olarak hızlı teslimat sözü veriyoruz. Yoğun trafik ve kalabalık sokaklar arasından hızlı araçlarımızla ilerleyerek gönderilerinizi tam saatinde alıcı adreslere ulaştırıyoruz. Verdiğimiz söyler yapacağımız hizmetlerin sadece küçük bir kısmıdır. Sizlere profesyonel ekibimiz ve teknolojik ürünler eşliğinde hizmet veriyoruz.

Gönderilerinizin aynı gün içerisinde teslim edilmesini istemez misiniz? Büyük Ada Kurye ile sizlere bu hizmeti tecrübeli kadromuz ve hızlı araçlarımızla veriyoruz. İstanbul’un en uzak noktasına bile aynı gün içerisinde gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Çünkü bizler bu işi uzman bir şekilde yapıyoruz. Hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini hedefleyerek tüm çalışmalarımızı sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Bireysel veya kurumsal gönderilerinizi ayırt etmeden hepsine aynı özveri ile yaklaşarak hizmet veriyoruz. Tüm gönderilerinize içerikleriyle ilgilenmeden kaliteli bir şekilde yaklaşıyoruz.

Teknolojik ürünlerinizi, yemek siparişlerinizi, evrak ve belge gibi şirket gönderilerinizi, resmi belgeler gibi gönderilerinizi aynı gün veya saat alıcı adreslere ulaştırılması sözüyle sizlerden teslim alıyoruz. Hızlı hizmet verebilmek için kapasiteli araçlarımızla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kusursuz bir alt yapı ve teknolojik gelişmelerle hizmet süreçlerimizi planlıyoruz. Şehrin her sokağına hakim olan kurye arkadaşlarımız doğru adres üzerinde ilerleyerek alıcı adreslere kısa süre içerisinde ulaşacaklardır. Gönderilerinizin güvenilir ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini istiyorsanız Büyük Ada Kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyük Ada Kurye Hizmeti

Kurye firması olarak sizlere hizmet verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmetlerimizde bir eksiklik varsa sizlerin geri dönüşleriyle o eksik yönlerimizi kısa sürede kapatmaya çalışıyoruz. Sizlerin fikirleri bizler için çok önemli olmaya devam edecektir. Sizlerle beraber bu alanda büyümeye devam ediyoruz. Hizmetlerimizi daha da kaliteli hale getirmek için çalışmalarımızı sürekli sürdürüyoruz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gönderilerinizin hasar görmemesi için gerekli önlemleri alarak taşıma sürecine geçiyoruz. Sizleri hizmetlerimizden memnun olmuş bir şekilde uğurlayarak sürekli tercih edeceğiniz bir firma olarak bu alanda devam ediyoruz.

Gönderileriniz için Büyük Ada Kurye firmamızı gece veya gündüz fark etmeksizin istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Çağrı merkezilerimize bağlandıktan sonra ekip arkadaşlarımız sizlerden şu bilgileri isteyecektir:

  • Paket, belge, çiçek gibi ne tür kurye gönderileceği,
  • Gönderilerinizin teslim edileceği saat,
  • Gönderilerinizin gideceği yer ve mesafesi
  • Gönderilerinizin aciliyet durumları,
  • Gönderileriniz için dikkat edilmesi gereken fazladan bir hassasiyeti var mı gibi bilgiler sizlerden alınacaktır.

Daha sonra sizlere en yakın Büyük Ada Kurye arkadaşımız adreslerinize yönlendirilecektir. Adreslerinize gelen kurye arkadaşımız gönderilerinizi sizlerden teslim alarak harekete geçecektir. Gönderileriniz titizlikle kısa süre içerisinde alıcı adreslere ulaşmış olacaktır. Kaliteli hizmetlerimizde öncelikli seçeneklerimizden birisi de fiyatlarımızın ekonomik olmasıdır. Gönderilerinizin bazı özelliklerine göre piyasadaki pahalılığın altında uygun seviyelerde fiyat seçeneklerimizi oluşturuyoruz. Sizlere zamanında hizmet garantisi verirken bütçe olarak da sizleri düşünüyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara