İçeriğe geç

Taşdelen Kurye

Taşdelen Kurye
Taşdelen Kurye
 

Taşdelen kurye hizmetimiz ile evraklardan dosyalara ve gönderilmesi gereken pek çok şeyi güvenerek teslim edebilirsiniz. Firmamız için her şeyden önce güvenilir bir hizmet vermek gelmektedir. Uluslararası kalite standartlarında bir çalışmayı sizler ile buluşturmanın da mutluluğunu yaşamaktayız. Gücümüzü ve her gün çalışma isteğimizi sizlerden aldığımız geri dönüşler ile hizmetimizden memnun kalmanızdan gelmektedir.

Son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin içerisinde moto kurye yer almaktadır. Çünkü lojistik hem iş dünyasında hem de günlük hayatta önemli bir konumdadır. Özellikle de Çekmeköy Belediyesi ilçe sınırları içinde zaman ve trafik ikilisi de düşünüldüğü zaman daha da ön plana çıkmaktadır. Sizlere yardımcı olabilmek ve bu alandaki bir ihtiyaca çözüm olabilmek için hizmet vermeye başladık. İşimizi severek de yapmaya devam ediyoruz ve durmadan da hizmet vermeye devam edeceğiz.

Alanında uzman kadromuz ile kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verebilmek için hiçbir detayı atlamadan çalışmalarımızı planlamaktayız. İş dünyasında saniyelerin dahi çok önemi vardır. Normal şartlar altında firmaların lojistik departmanı bulunmaktadır. Bu tür işleri ise onlar takip etmektedir. Ancak hizmetimizden yararlanmak ve departman kurmak arasında büyük bir fark bulunmaktadır. Bu fark ise ekonomik açıdan birinin daha masraflı diğerinin ise de daha uygun bir çözüm olmasıdır.

Kurye hizmetimiz ile gönül rahatlığı ile kuryelerimize teslim ederek aklınızda en ufak bir soru işareti olmadan işlerinize devam edebilirsiniz. Bu hizmet tercih edilmesinin sunduğu avantajlar içerisinde iş yükünün biraz azalarak günlük çalışma programlarının oluşturulmasını kolaylaştırmaktır.

Bu hizmetin tercih edilmemesi halinde ise iş planı içerisinde sürekli olarak belirli gün ve saatlerde belirli evrakların gönderilmesi yer alacaktır. Dolayısıyla da planlara çok iyi bir şekilde uyulması durumu ortaya çıkacaktır. Her zaman ise mümkün olan bir durum değildir. Nasıl yapsak sorusunun yanıtını aramak yerine hizmetlerimizden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Böylelikle de iş dünyasında yeni bir çözüm ortağı ile tanışmış olacaksınız.

Anadolu Yakası Kurye hizmetimiz ise sizlerden sadece bir telefon uzaklığındadır. Bunun için yapmanız gereken bizi aramaktır. Kalan süreci ve teslim edilene kadar yapılması gereken her şeyde hizmetlerimiz kapsamında yer almaktadır.

Firmamızı aradığınız zaman çağrı merkezimizdeki ekibimize ulaşmış olacaksınız. Sizlerden bazı bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgiler içerisinde;

  • Bir dosya mı yoksa başka bir şey mi gönderileceği
    Hangi adresten teslim alınacağı
    Hangi adrese teslim edileceği
    Teslimatın günü ve saati hakkında yer almaktadır.

Bu bilgilerin ışığında konum olarak size en yakın olan moto kurye yönlendirilmektedir. Böylelikle de sizler çok fazla zaman kaybetmeden Taşdelen kurye hizmetimiz ile tanışarak yakından da şahit olacaksınız. Sizden teslim alındıktan sonra diğer adrese gidilmek üzere yola çıkılmaktadır. Teslim edilme işleminin gerçekleşmesi ile de ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra da süreç tamamlanmış olmaktadır.

Pek çok kişinin aklına neden SYS Kurye’yi tercih etmeliyim sorusu gelmektedir. Bu sorunun yanıtı ise kurye hizmetimizin uluslararası kalite standartlarında olmasıdır. Bunun yanında ise sadece kurye hizmet vermemekteyiz. Amacımız sadece zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim etmek değildir. Rahat bir şekilde de işlerinize devam edebilmenizdir. İş dünyası dışında da günlük hayatta da Taşdelen kurye hizmetimiz ile de sevdiklerinize sürprizler yaparak hayatınıza renk katabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Taşdelen Kurye Hizmeti

Taşdelen Çekmeköy ilçesinin mahallelerinden birsi olup İstanbul Anadolu yakasının son derece merkezi bir yerindedir. Yaklaşık 7 bin kişiye ev sahipliği yapan Taşdelen’in nüfusu sürekli artmakta, yapılaşma yenilenmekte ve gerek bireysel konutlar gerekse işyerleri sayısında düzenli artış devam etmektedir.

Taşdelennüfusunun artmasıyla birlikte çeşitli ihtiyaçlar da ortaya çıkmakta, bunların başında da taşımacılık gelmektedir. Evrak, paket gönderimi için her ne kadar akla ilk gelen kargolar olsa da kargolarla en yakın mesafeler arasında dahi bir paketin ulaşması günler alabilmektedir. Oysa modern yaşam koşullarında pek çok ihtiyaç çok acil olmakta, birkaç saat içerisinde temin edilemediği taktirde herhangi bir ehemmiyeti kalmamaktadır.

SYS Kurye olarak Taşdelen’in bu ihtiyacını yakından takip ediyor, Taşdelen kurye hizmetlerimizle uzun yıllardır en acil taşınması gereken paketlerde profesyonel çözümler üretiyoruz. Tamamı profesyonel, alanında yetişmiş, deneyim sahibi, işini severek yapan bir kadroya sahibiz. Bu sayede çağrı merkezimize ulaştığınız anda bütün süreci kontrol altına alıyor, en hızlı ve en güvenli kurye uygulamalarımızı devreye sokuyoruz.

Taşdelen kurye uygulamamızın detayları tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Motorlarla taşınması mümkün olan ve yasal engel teşkil etmeyen her türlü ürünün taşımacılığını yapabiliyoruz. Bu noktada evrak, paket, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat, plaka, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, fatura, hediye, davetiye, dergi, matbuat, bilet ve daha pek çok ürünü taşıyoruz.

Taşımasını yaptığımız ürünleri isterseniz Taşdelen’de belirteceğiniz adresten teslim alıyor, teslim etmemizi istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Ya da belirteceğiniz adresten teslim alarak istediğiniz adrese getiriyoruz. En hızlı Taşdelen kurye olarak Taşdelenile İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa yakasında aracı olmayı başarıyoruz.

Taşdelenkurye olarak pek çok avantajı bir arada sağlıyoruz. Bunların başında zaman tasarrufu yapmamız gelmektedir. Kuryelerimiz alanında profesyonel kişilerdir ve bu sayede trafik kuyruklarına takılmadan, yol tıkanıklıklarında beklemeden yol almaktadırlar. Vaat edilen sürede istenen adrese teslimat yapmayı başararak işlerinize süreklilik kazandırmaktadır.

Yollarda geçen zaman aynı zamanda enerji israfıdır. Ufak bir paketi dahi taşımak için yolda geçirdiğiniz sürede asıl işlerinizle meşgul olabilirsiniz. Üretiminizi hızlandırabilir, işlerinizi daha kısa sürede bitirerek sevdiklerinize, hobilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Firma olarak Taşdelen kurye alanında her talebe karşılık verebilmek adına hummalı bir çaba sarf ediyoruz. Tek bir seçenekle değil, çok sayıda motor kurye modeliyle yollarda bulunuyoruz. Ürünlerinizin acillik durumuna, özelliklerine göre istediğiniz motor kurye modelimizi tercih edebilirsiniz.

En çok tercih edilen Taşdelenkurye modellerimizden birisi normal kuryedir ve daha çok aynı gün içinde teslim edilmesi istenen paketler için güvenli, hızlı ve ekonomik bir seçenektir. Normal kuryemizde bölgelere göre değişse de 120 ila 180 dakika arasında Taşdelen ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşıma yapabiliyoruz.

Daha hızlı taşınması gereken paketleriniz için hızlı ve acil Taşdelen kurye modellerimizi tercih edebilirsiniz. Bunlarda adresinize en yakın kuryemizi yönlendiriyor, belirttiğiniz adresten paketi teslim alarak belirteceğiniz adrese teslim etmek üzere harekete geçiyoruz. 45 ila 60 dakika teslimat yapabiliyoruz. Gece kurye ile 7 gün, 24 saat paket gönderimi yapabilmenize yardımcı olduğumuz gibi motosikletlerle taşınması mümkün olmayan paketleriniz için de araç kurye ile yollarda bulunuyoruz.

Taşdelen kurye fiyatlarımız mesafeye, gönderi özelliklerine ve kurye türüne göre değişiklik gösterse de her zaman en kaliteli ve en uygun fiyatlı kurye firması olmayı başarıyoruz. Bütçenizi yormadan taşıma hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara