Anasayfa » Yakacık Kurye

Yakacık Kurye

Yakacık kurye uygulamalarımızla bizler yıllardır Yakacık genelindeki müşterilerimizin güvenilir iş ortağı oluyor, güler yüzlü, profesyonel hizmet ayrıcalığını her daim sürdürüyoruz. Geleneksel kargo uygulamalarıyla en yakın noktalar arasında bir paketin ulaşması günler alabilirken moto kurye çözümlerimizle birkaç saat içinde teslimat yapıyor, hiçbir şekilde eşyalarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz. Yoğun Yakacık trafiğinde hiçbir şekilde trafiğe takılmadan hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Yakacık Kartal Belediyesi ilçesine bağlıdır ve sadece Kartal’ın değil İstanbul’un da en yeşil, en yüksek ve en güzel mahallelerinden birisidir. Hemen her sektörden yüzlerce işletmenin, firmanın bulunduğu mahalle pek çok kamu kurumuna da ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Her zaman hareketli bir yaşamın olduğu bölgede hayat 24 saat aralıksız akmakta gerek bireysel gerekse kurumsal paketlerin her gün bir adresten başka bir adrese taşınması gerekmektedir.

Yakacık kurye çözümlerimizle her zaman müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Müşterilerimizin işlerinin devamlılığı ve verimliliği noktasında çözüm üretiyoruz. Pek çok avantajı aynı anda sağlayarak esnek çalışma sistemimizi devam ettiriyoruz.
Motor kurye çözümlerimizin tercih edilmesinin öncelikli nedeni hızdır. Hız İstanbulluların en büyük ihtiyacı olmakla birlikte yoğun trafikte araçlarla hızlı olmak neredeyse imkansızdır.

İnsanlar her gün saatlerce yolda zaman geçirmek, buna mukabil de işlerini mesai saatleri dışına uzatmak, geceleri, hafta sonları da çalışmak zorunda kalıyorlar. Oysa Anadolu Yakası Kurye hizmetlerimizde tamamı modelli, güvenli ve bakımlı motosikletler kullanıyoruz. Motosikletlerimizle araç kuyruklarından etkilenmeden hızlı manevra yapabiliyor, en uzak noktalara kolayca ulaşabiliyoruz.

Kartal kurye uygulamamızın avantajlarından birisi de güvenli olmasıdır. Çünkü geleneksel kargo uygulamalarında paketlerin zarar görmesi çok sık karşılaşılan bir durumdur. Oysa motorlu kuryelerimizle taşımacılık yaparken paketleriniz, evraklarınız, dosyalarınız herhangi bir zarar görmez. İyi ambalajladığınız taktirde paketiniz tarafımıza nasıl teslim edildiyse aynı şekilde karşı tarafa teslimatı yapılır. Değerli evraklarınız, dosyalarınız, hediyeleriniz güvenli biçimde taşınır.

Yakacık kurye uygulamalarımızda hizmet detaylarımız tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir. Siz talep edersiniz. Biz taşırız. Mesela acil eczaneden ilacınız alınacaksa alıp gelebiliriz. Havalimanına adınıza bir paket gelecekse bekleyip hemen adresinize getirebiliriz. Teklif dosyalarınızı teklif vereceğiniz kurma veya şirkete ulaştırabiliriz. Sevdiklerinize göndereceğiniz hediyeyi sizin adınıza iletebiliriz. Dolayısıyla yasal olarak taşınmasında engel bulunmayan, motosikletlerle taşınabilen her türlü paketiniz için Yakacık kurye hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Yakacık kurye hizmetlerimizde çeşitli kurye çeşitleriyle hizmet veriyoruz. Her bir kurye çeşidimiz farklı detaylara sahip olduğu için herkese hizmet verebiliyoruz.
Normal moto kurye uygulamamızla İstanbul il sınırları içinde aynı gün teslim edilmesi gereken paketlerinizi sizlerden teslim alıyor, Anadolu veya Avrupa yakasında belirttiğiniz adrese teslim edebiliyoruz. Mesafeye göre değişse de genellikle 2 ila 3 saat içinde paketlerinizin teslimatını tamamlıyoruz.

İstanbul Kurye uygulamamızla acil ulaştırılması gereken gönderilerinizi alıyor ve belirtilen noktaya teslim ediyoruz. 1 saat ila 1 buçuk saat arasında istenen adresten paket teslim alıp belirtilen adrese teslimat gerçekleştiriyoruz.

Mesai saatleri dışında taşınması gereken paketlerinizin taşımasını ise gece moto kurye uygulamamızla yapıyor, akşamları ve geceleri de sizler adına yollarda olmaya devam ediyoruz.
SYS Kurye olarak alanında deneyimli işini severek yapan, bütün lokasyonlara hakim, gelişime açık ekiplerimizle çalışıyoruz. Önce can güvenliği prensibiyle hareket ediyor, her zaman sektörümüzün lider firmalarından birisi olmaya devam ediyoruz. Yakacık genelinde kaliteyi, güveni, güler yüzlü hizmeti uygun fiyatla taçlandırıyoruz.