İçeriğe geç

Yakacık Kurye

Yakacık Kurye
Yakacık Kurye

Yakacık kurye uygulamalarımızla bizler yıllardır Yakacık genelindeki müşterilerimizin güvenilir iş ortağı oluyor, güler yüzlü, profesyonel hizmet ayrıcalığını her daim sürdürüyoruz. Geleneksel kargo uygulamalarıyla en yakın noktalar arasında bir paketin ulaşması günler alabilirken moto kurye çözümlerimizle birkaç saat içinde teslimat yapıyor, hiçbir şekilde eşyalarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz. Yoğun Yakacık trafiğinde hiçbir şekilde trafiğe takılmadan hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Yakacık Kartal Belediyesi ilçesine bağlıdır ve sadece Kartal’ın değil İstanbul’un da en yeşil, en yüksek ve en güzel mahallelerinden birisidir. Hemen her sektörden yüzlerce işletmenin, firmanın bulunduğu mahalle pek çok kamu kurumuna da ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Her zaman hareketli bir yaşamın olduğu bölgede hayat 24 saat aralıksız akmakta gerek bireysel gerekse kurumsal paketlerin her gün bir adresten başka bir adrese taşınması gerekmektedir.

Yakacık kurye çözümlerimizle her zaman müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Müşterilerimizin işlerinin devamlılığı ve verimliliği noktasında çözüm üretiyoruz. Pek çok avantajı aynı anda sağlayarak esnek çalışma sistemimizi devam ettiriyoruz.
Motor kurye çözümlerimizin tercih edilmesinin öncelikli nedeni hızdır. Hız İstanbulluların en büyük ihtiyacı olmakla birlikte yoğun trafikte araçlarla hızlı olmak neredeyse imkansızdır.

İnsanlar her gün saatlerce yolda zaman geçirmek, buna mukabil de işlerini mesai saatleri dışına uzatmak, geceleri, hafta sonları da çalışmak zorunda kalıyorlar. Oysa Anadolu Yakası Kurye hizmetlerimizde tamamı modelli, güvenli ve bakımlı motosikletler kullanıyoruz. Motosikletlerimizle araç kuyruklarından etkilenmeden hızlı manevra yapabiliyor, en uzak noktalara kolayca ulaşabiliyoruz.

Kurye uygulamamızın avantajlarından birisi de güvenli olmasıdır. Çünkü geleneksel kargo uygulamalarında paketlerin zarar görmesi çok sık karşılaşılan bir durumdur. Oysa motorlu kuryelerimizle taşımacılık yaparken paketleriniz, evraklarınız, dosyalarınız herhangi bir zarar görmez. İyi ambalajladığınız taktirde paketiniz tarafımıza nasıl teslim edildiyse aynı şekilde karşı tarafa teslimatı yapılır. Değerli evraklarınız, dosyalarınız, hediyeleriniz güvenli biçimde taşınır.

Yakacık kurye uygulamalarımızda hizmet detaylarımız tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir. Siz talep edersiniz. Biz taşırız. Mesela acil eczaneden ilacınız alınacaksa alıp gelebiliriz. Havalimanına adınıza bir paket gelecekse bekleyip hemen adresinize getirebiliriz. Teklif dosyalarınızı teklif vereceğiniz kurma veya şirkete ulaştırabiliriz. Sevdiklerinize göndereceğiniz hediyeyi sizin adınıza iletebiliriz. Dolayısıyla yasal olarak taşınmasında engel bulunmayan, motosikletlerle taşınabilen her türlü paketiniz için Yakacık kurye hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Yakacık kurye hizmetlerimizde çeşitli kurye çeşitleriyle hizmet veriyoruz. Her bir kurye çeşidimiz farklı detaylara sahip olduğu için herkese hizmet verebiliyoruz.
Normal moto kurye uygulamamızla İstanbul il sınırları içinde aynı gün teslim edilmesi gereken paketlerinizi sizlerden teslim alıyor, Anadolu veya Avrupa yakasında belirttiğiniz adrese teslim edebiliyoruz. Mesafeye göre değişse de genellikle 2 ila 3 saat içinde paketlerinizin teslimatını tamamlıyoruz.

Kurye uygulamamızla acil ulaştırılması gereken gönderilerinizi alıyor ve belirtilen noktaya teslim ediyoruz. 1 saat ila 1 buçuk saat arasında istenen adresten paket teslim alıp belirtilen adrese teslimat gerçekleştiriyoruz.

Mesai saatleri dışında taşınması gereken paketlerinizin taşımasını ise gece moto kurye uygulamamızla yapıyor, akşamları ve geceleri de sizler adına yollarda olmaya devam ediyoruz.
SYS Kurye olarak alanında deneyimli işini severek yapan, bütün lokasyonlara hakim, gelişime açık ekiplerimizle çalışıyoruz. Önce can güvenliği prensibiyle hareket ediyor, her zaman sektörümüzün lider firmalarından birisi olmaya devam ediyoruz. Yakacık genelinde kaliteyi, güveni, güler yüzlü hizmeti uygun fiyatla taçlandırıyoruz.

Yakacık Kurye Hizmeti

Çağımızda bazı değerler geçmişe nazaran çok daha önemli hale geliştir. Özellikle iş dünyasında zaman, paradan daha değerli kabul edilmekte, bu algı gün geçtikçe daha yoğunlaşmaktadır. SYS Kurye olarak bütün sektörlerde zamanı daha verimli kullanmak isteyenlerin yardımcısı oluyor, Yakacık kurye uygulamalarımızla Yakacık ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında mekik dokuyoruz.

Yakacık Anadolu yakasında  Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul’un en gözde alanlarından birisidir. Köklü bir geçmişe sahip olmakla birlikte son yıllarda nüfus artışı büyük biz hızla devam etmekte, kalabalık arttıkça çeşitli sorunlar da ortaya çıkmaktadır. Bunların başında da yoğun trafik gelmekte, İstanbullular her gün saatlerce zamanlarını yollarda geçirmektedir.

Yakacık  kurye uygulamaları Yakacık’lıların trafik sorununu ve yavaşlığı ortadan kaldırmakta, son derece seri biçimde hareket edilerek en acil ihtiyaçlar dahi dakikalar içinde giderilebilmektedir. Uzman ekiplerimiz kalabalık ve yoğun araç trafiğinin olduğu noktalarda teslim alınan paketleri istenen noktalara en fazla 180 dakika içinde teslim etmeyi vaat etmekte, bu nedenle de zamanını daha verimli kullanmak isteyenler moto kurye modellerimizi seçmektedir.

Yakacık kurye alanında bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle gelmeyi başardık. Bunda en önemli pay hiç şüphesiz personellerimizdedir. Bütün personellerimizin bilgi birikimleri üst düzeyde olup tamamı prensip sahibi kişilerdir. Teslimatların hızlı ve kusursuz gerçekleşebilmesi adına şehrin tamamının bilgisine hakimlerdir. Markamızı temsil ettikleri için giyim kuşamlarından duruşlarına kadar her şeye hassasiyet göstermektedirler.

Personellerimiz düzenli olarak gerekli hizmet içi eğitimlerini almakta, böylece her zaman güncel kalmakta, kurumsal hassasiyeti aralıksız devam ettirmektedirler. İkinci olarak personellerimiz yoğun trafikte seri hareket etme imkânı olan motosikletler kullanmaktadırlar. Böylece Yakacık yollarında çok daha rahat hareket edilebilmekte, daha hızlı teslimatlar yapılabilmektedir. Araçlarımızın bakımlarını aksatmadan devam ettiriyor, donanımlarını çağın en son olanaklarına göre güncelliyoruz. Araç ve personel yetkinliğimizle de Yakacık kurye alanında en hızlı çözümlerle yanınızda

Yakacık kurye alanında hem bireysel hem de kurumsal talepleri başarıyla karşılıyoruz. Ekseriyetle motosikletlerle taşıma yapsak da motosikletle taşınması mümkün olmayan paketlerde ya da hava koşullarının izin vermediği durumlarda araçlı kuryemizi de devreye sokabiliyoruz. Yasal olarak engeli olmayan her türlü paketi Yakacık içindeki adresler arasında ya da Yakacık ile İstanbul’un diğer bütün semtleri arasında taşıyabiliyoruz. Her türlü ihtiyaca karşılık verebilmek adına farklı kurye modelleri üretmiş bulunuyoruz.

Normal Yakacık kurye uygulamamız aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için en ideal seçeneklerden birisidir. Normal kurye modelimizle bölgeler arası farklılıklar olsa da en fazla 180 dakikada paketleriniz bir adresten diğerine ulaştırılmaktadır. Daha hızlı taşınması gereken paketleriniz için Yakacık ekspres kurye modelimiz bulunmakta, bunda da teslimat sürelerimiz 60 ila 90 dakika arasında farklılık gösterebilmektedir.

Daha hızlı ve daha acil taşınması gereken paketleriniz içinse Yakacık VIP kurye modelimiz bulunmaktadır. Acil kurye olarak da adlandırabileceğimiz modelimizde teslimat süremiz en uzak mesafelerde dahi 45 dakikaya kadar düşebilmektedir.

Yakacık merkezi bir lokasyonda bulunduğu için hareketlilik hiç biz zaman durmamaktadır. Bu nedenle kurye ihtiyaçları sadece gün içinde olmamakta, akşamları ve geceleri de acil teslim edilmesi gereken gönderiler olabilmektedir. Yakacık gece kurye uygulamamızla Yakacık kurye uygulamalarımızı 7 gün, 24 saate yaymış bulunuyoruz. Gidilecek mesafeye, yol durumuna ve hava koşullarına göre en kısa sürede teslimat yapmayı başarıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara