İçeriğe geç

Gürsu Kurye

Gürsu Kurye
Gürsu Kurye

Günümüz koşullarında büyük bir ihtiyaç haline gelen motorlu kurye hizmeti, birçok istek ve ihtiyaçlarımızın çözümünde önemli bir araç olmuştur. Firmamız, bu sektörde önemli bir yer edinmiştir.  Gürsu kurye olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma amacımızla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve taleplerini en hızlı ve en güvenli şekilde yerine getiriyoruz.

Firmamız, alanında profesyonel bir kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Sürekli gelişime ve yeniliğe açık yaklaşımımızla hizmet veriyoruz. Bu sayede hizmet kalitemiz en üst düzeyde kalmayı başarıyor. Güler yüzlü personellerimiz sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözmek için en hızlı çözüm yollarını sizlere sunmaktadır. Göndereceğiniz ya da teslim alacağınız herhangi bir gönderi, zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmekte ve teslimat işlemleri sağlanmaktadır.

Hayatımızda trafik tüm işlerimizi engelleyecek kadar büyük sorun haline gelmiştir. Gürsu kurye trafik sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede göndermek istediğiniz ya da teslim alacağınız ürünler en hızlı şekilde sahibine teslim edilmektedir. Alanında uzman kuryelerimiz, en hızlı rotayı bularak teslimatlarını yapmaktadırlar. Acil göndermeniz gereken evrak, dosya ve paketlerinizi zarar görmeyecek şekilde, en hızlı biçimde sahibine teslim ediyoruz.

Firmamız, her türlü gönderinizin teslimatını özenle yapmaktadır. Uygun fiyat avantajlarımızla, en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Herhangi bir noktadan bir diğer noktaya, gönderileriniz artık daha güvenli olacak. İşlerinizin yoğunluğundan dolayı kargonuzu alamadığınız zaman sizin yerinize biz alıyoruz ve güvenli bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Sevdiklerinize çiçek göndermek mi istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçip bilgilendirmeleri yapmanız, çiçeğinizin sevdiğiniz kişiye ulaşması için yeterli olacaktır.

Geniş bir hizmet yelpazesine sahip firmamız, müşteri memnuniyetini önemseyerek hareket eder. Herkesin birbirinden farklı olarak istek ve ihtiyaçları oluyor. Bu durumdan dolayı da hizmet verdiğimiz alanlar oldukça geniştir. Hizmet çeşitliliğimiz bizi diğer firmalardan bir adım daha öne çıkarmaktadır. Gürsu kurye ailesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları ise şunlardır:

 • Evrak ve dosya teslimatı
 • Çiçek teslimatı
 • Hediye teslimatı
 • Eczane ihtiyaçlarının teslimatı
 • Kargo teslimatı
 • Özel paketlerin teslimatı
 • Acil önem gerektiren ürünlerin teslimatı
 • Yemek ve içecek teslimatları

Yukarıda saydıklarımızın dışında bunlara benzer birçok hizmeti firmamızdan temin edebilirsiniz. Her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin bize duyduğu güvenle biz de mutlu oluyoruz. Müşterilerimizin mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur.

Gürsu Kurye Hizmeti

Moto kurye sektöründe önemli bir yer edinmiş firmamız, alanında diğer firmalara göre daha fazla avantaj sunmaktadır. Amacı en kaliteli hizmet sunmak olan Gürsu kurye, büyük avantajlara sahip bir firma olmuştur. En çok tercih edilen firma olmamızı sağlayan avantajlardan bazılarına değinecek olursak, o avantajlar şunlardır:

 • Hızlı ve güvenli bir teslimat seçeneği
 • Geniş bir teslimat ağının bulunması
 • Müşteri memnuniyeti prensibine sahip olması
 • Müşteri hizmetleri desteği
 • Uygun bir fiyat politikasının olması

Yukarıda saydıklarımız dışında Gürsu kurye, bunlar gibi birçok avantajı değerli müşterilerine sunmaktadır. Sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Bizimle her zaman, nerede olursanız olun iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Sizlerin hizmetine her daim koşuyoruz. Gürsu kurye, firmamızı ne zaman isterseniz arayabilir ya da bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için sürekli çalışıyoruz. Gönderileriniz artık daha güvende olacak. Teslimatı olacak ürünleriniz daha hızlı ve güvenli bir biçimde ilgili konuma teslim edilecektir. Sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp