İçeriğe geç

Fethiye Kurye

Fethiye Kurye
Fethiye Kurye

Alanında uzman ekibi ve son teknoloji donanımlı motorları ile sunmuş olduğu kaliteli hizmetleriyle sektörde her zaman ön plana çıkmayı başaran firmamız Sys Kurye, Fethiye kurye hizmetleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürerek beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Gönderilerinizi en hızlı şekilde alıcısına ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Fethiye kurye hizmetlerimiz sırasında gönderinizin zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak problemi kısa süre içerisinde çözüyoruz. Müşterilerimizin değerlendirmelerini çok önemsiyoruz. Onlardan almış olduğumuz yorum ve değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz.

Gönderim şu an nerde? Acaba doğru alıcıya mı teslim edildi? Gönderim tam olarak ne zaman teslim edilir? Gibi sorularınız için anlık konum hizmeti veriyoruz. Dilediğiniz zaman gönderinizin nerede olduğunu görebilir ve ne zaman teslim edileceğini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Fethiye kurye hizmetlerimiz ile yalnızca teslimat işlemlerinizi değil aynı zamanda size vakit kaybettiren gümrük ve eyalet işlemlerinizi de sizin adınıza tamamlıyoruz. İşlemlerimiz ile ilgili müşterilerimize sürekli bilgiler vererek endişelenmelerini önlüyoruz. İşlemlerinizi sizin adınıza tamamlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Kurye hizmetlerimiz ile de müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Daha acil bir şekilde teslim edilmesi gereken gönderilerinizi Vip kurye hizmetlerimiz ile en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum yakın mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum uzak mesafede ise 180 dakika ile 240 dakika arasında teslim ediyoruz.

İstanbul Fethiye Kurye

İstanbul Fethiye kurye hizmetlerimiz ile müşterilerime kargo firmalarının sunduğu hizmetlerin çok ötesinde hizmet veriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin hem zamandan tasarruf etmesini hem de daha iyi işler gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Kargo firmaları ile aramızdaki farklar şunlardır:

  • Kargo firmalarında gönderinizi merkezi şubeye teslim etmeniz gerekir. Ancak bizde sizin zahmet etmenize gerek yoktur. Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde kuryemiz kısa süre içerisinde gönderinizi teslim almaktadır.
  • Kargo firmalarında dağıtım günü ve mesai saatleri vardır. Firmamız ise 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek teslimat işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirmektedir. Gönderilerinizin teslim alındığı gibi hiçbir yere sapmadan teslim edilmek için yola çıkılır.
  • Kargo şirketlerinde bir sürü işlem gerçekleştiği ve gönderiniz çok yer değiştirdiği için gönderinize zarar gelme ihtimali oldukça yüksektir. Fakat firmamızda gönderiniz alındığı gibi direkt teslim edildiği için herhangi bir sorun yaşanma ihtimali çok düşüktür. Ve herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlemler alınmaktadır.
  • Kargo firmalarında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz. Fakat firmamız bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olmaktadır. Sorununuzu kısa süre içerisinde çözerek hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Fethiye kurye hizmetlerinden faydalanmak ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Dilediğiniz zaman telefon numaramızdan bize ulaşabilir veya WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Size anında dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz. İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi alabilir ve hizmetlerimizi yakından görebilirsiniz. Bütçenize uygun makul fiyatlar sunarak her zaman hizmetlerimizin memnun kalarak ayrılmanızı sağlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp