İçeriğe geç
Anasayfa » Esenyalı Kurye

Esenyalı Kurye

Ülkemizin en büyük ve en kalabalık kenti olan İstanbul için de olmazsa olmaz hizmetlerden bir tanesi olarak öne çıkan söz konusu kurye çalışmaları, pek çok farklı işkolunu da bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle motorlu kurye hizmetleri alanında uluslararası yüksek kalite standartları çerçevesinde çeşitli hizmetlerini sürdürmekte olan şirketimiz Esenyalı kurye sektörü içerisinde lider ve öncü kalitedeki çalışmaları ile tanınmaktadır. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de her şeyin üzerinde tutarak hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, Pendik Belediyesi ilçesinde çok tercih edilen yerel firmaların da başında yer almaktadır. Oldukça donanımlı ve zengin içerikli hizmet portföyünü de marka çatısı altında ihtiva eden işletmemiz, kurye hizmetleri sektöründe en popüler firmalar arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Genel ölçüde kurye hizmetleri, günümüzde oldukça önemli bir konumda yer almakta ve dünyanın pek çok farklı noktasında da büyük oranda kullanılmaktadır. Sektör içerisinde oldukça kritik bir noktada yer alan kurye çalışmaları, pek çok farklı lojistik bölgeyi de direkt olarak birbirine bağlamaktadır. Birçok farklı tarz ve nitelikli karşımıza çıkmakta olan genel kurye çalışmaları, dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de çeşitli profesyonel işletmeler tarafından gerçekleştirilmektedir. Uluslararası çapta hizmet sunan birçok markanın bulunduğu söz konusu sektör içerisinde birçok yerel markamız da hizmetlerine devam etmektedir.

Özellikle İstanbul’un Pendik bölgesi için Pendik kurye hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan firmamız, uluslararası hizmet kalite standartları çerçevesindeki çalışmalarını sürdürmektedir. Oldukça zengin ve geniş içerikli hizmet portföyünü de marka bünyesinde barındırmakta olan firmamız, motorlu kurye çalışmaları alanında uzman ve yetkin seviyede teknik ekip kadrosuyla da hizmetlerine devam etmektedir. Sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi sürücü kadrosu ile çalışmalarını sürdürmekte olan işletmemiz, oldukça donanımlı ve geniş bilgi içerikli marka internet web sitesine de sahiptir.

Bilhassa kendi sektörü olan Anadolu Yakası Kurye çalışmaları alanında oldukça nitelikli ve etkin hizmetler ile öne çıkmakta olan İstanbul Kurye sektöründe lider ve öncü oluşumlar arasında yer almaktadır. İstanbul ili Esenyalı bölgesinde hızlı ve etkili düzeyde motosikletli kurye çalışmaları ile tanınmakta olan firmamız, kendi alanında yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da işletme bünyesinde yer vermektedir. Profesyonel düzeyde kurye hizmetleri ve direkt müşteri memnuniyeti odak alan hizmet düsturu ile öne çıkmakta olan işletmemiz, kurye çalışmaları sektöründe en popüler markalar arasında da en üst sıralarda kendisine yer bulmaktadır.

Özellikle genel müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmakta olan SYS Kurye markamız, kendi alanında en çok tercih edilen işletmelerin de başında gelmektedir. Uluslararası hizmet kalite skalası ve oldukça uygun fiyatlı çalışmaları ile kendi sektörüne önderlik etmekte olan markamız, kendi alanı olan kurye çalışmalarında örnek marka imajı teşkil etmesiyle de bilinmektedir. Oldukça yenilikçi ve modernize hizmet seçeneklerini kesintisiz bir şekilde müşterilerine sunmakta olan firmamız, oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli işletme internet web sitesine de sahiptir. Gün içerisinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ziyaret edebileceğiniz firma web sitemizle; markamızın çeşitli hizmet seçeneklerine anında erişim sağlayabilir ve geniş içerikli ürün portföyümüze de yakından göz atabilirsiniz.

Esenyalı Moto Kurye

Esenyalı Pendik’in en hareketli ve en yoğun semtlerinden birisidir. Onlarca farklı sektörden yüzlerce işletme burada faaliyetlerine devam ettiği gibi yoğun bir nüfus semtte ikamet etmektedir. Pendik’in genel yapısıyla da uyumlu olarak Esenyalı’da günün her vakti, yılın her mevsimi hareketli bir yaşam olmakta gerek bireysel gerekse kurumsal olarak birçok ihtiyaç ortaya çıkmaktadır. Bunların başında da taşımacılık gelmektedir.

Esenyalı ile Pendik ve İstanbul’un geri kalanı arasındaki taşımacılık faaliyetlerinde çeşitli seçenekler öne çıkmaktadır. Fakat kurye uygulamaları diğerlerine nazaran çok daha fazla rağbet görmekte, özelikle bir kez kurye hizmeti kullanalar sonraki bütün taşımacılık ihtiyaçlarında tercihlerini kuryelerden yana kullanmaktadırlar.

Esenyalı moto kurye alanında SYS Kurye olarak çok uzun zamandır hizmet veriyoruz. Sektörün ilklerinden olarak Esenyalı ile İstanbul’un geri kalanı arasında kontak vazifesi üstleniyor, her türlü yasal paketi hızlı ve güvenli şekilde belirtilen bir adresten diğerine taşımayı vaat ediyoruz. Bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağladığımız için de Esenyalı’nın en çok tercih edilen kuryesi olmayı başarmış bulunuyoruz.

Esenyalı Motor Kurye

Esenyalı motor kurye alanında taşımasını yaptığımız paket çeşidi son derece fazladır. Her türlü evrak, belge, dosya, kimlik, ehliyet, ruhsat, plaka, hediye, yedek çarca, numune, hukuki dosya, ilaç, sağlık ürünü ve diğer yasal engel teşkil etmeyen bütün paketlerin taşımasını yapabiliyoruz.

Uygulamalarımızın detaylarında esneklik gösterebiliyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına ne gerekiyorsa gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz satın aldığınız bir ürünü satıcıdan alıp adresinize getirebiliriz. Dilerseniz belirteceğiniz adresten size ait bir evrakı alıp şahsınıza teslim edebiliriz. Hatta başka bir adreste imzalanması gereken bir belgeyi imzalatıp yeniden belirteceğiniz adrese teslim edebiliriz. İster Esenyalı içinde isterseniz İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu yakasında oldun. Hiç fark etmez. Dakikalar içinde istediğiniz adresler arasında taşıma yapabiliriz.

Esenyalı motor kurye alanında her ihtiyaca karşılık verebilmek adına birden çok kurye modeliyle öne çıkıyoruz. Kurye modellerimizin her birisinde farklı teslimat süreleri, aynı kalite, aynı güven ve hassasiyeti vaat ediyoruz.

Esenyalı motorlu kurye

Esenyalı motorlu kurye modellerimizin başında normal Esenyalı kurye geliyor. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için en ideali diyebileceğimiz modelde, 120 ila 180 dakika arasında İstanbul’un her yerine paket teslimi yapabiliyoruz. Esenyalı hızlı kurye modelimizde daha hızlı hareket ediyor, iletişime geçtiğinizde adresinize en yakın kuryemizi yönlendirerek harekete geçiriyor, 60 ila 90 dakika arasında İstanbul’un her yerine paket teslimi gerçekleştirebiliyoruz.

Daha acil talepleriniz içinse Esenyalı acil kurye uygulamamızı devreye sokuyoruz. VİP kurye olarak da adlandırabileceğimiz uygulamamızda teslimat sürelerimizi İstanbul’un bölgelerine göre değişiklik gösterebilse de 45 dakikaya kadar indirebiliyor, en fazla 60 dakikada teslimat yapacağımızı vaat ediyoruz.

Esenyalı motorlu kurye uygulamalarımızı sadece gün içiyle sınırlı tutmuyor, aynı zamanda mesai saatleri dışında da yollarda bulunabiliyoruz. Esenyalı gece kurye modelimizle hizmetlerimizi 7 gün, 24 saat kesintisiz hale getiriyor, ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon mesafesinde yer alıyoruz.

Esenyalı kurye hizmetlerine ihtiyacı olanların en fazla merak ettiği konulardan birisi motorlu kurye fiyatları olmaktadır. Motorlu kurye fiyatlarımız paketlerinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafeye göre değerlendirilmektedir. Aynı şekilde paketlerinizin ağırlığı ve ebatları da dikkate alınmaktadır. Seçtiğiniz motorlu kurye modeli bir diğer etken olmakta, motorlu kurye modellerimizin teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlar artmaktadır. Esenyalı kurye her zaman piyasa koşullarında en uygun fiyatlarla taşımacılık yapmakta, bütçe dostu profesyonel çözümler üretmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×