İçeriğe geç

Mersin Uçak Kargo

Mersin Uçak Kargo
Mersin Uçak Kargo

Mersin uçak kargo hizmeti veren firmamız, günün her saati, haftanın 7 günü hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bu sebeple de en hızlı hizmeti sağlayabilmektedir. Biliyoruz ki geleneksel tarzda yapılan taşımacılıkta pek çok sorun yaşanması kaçınılmaz olmaktaydı. Havayolu kargo ile son derece güvenli ve hıza dayalı bir teslimat yapılabilmektedir.

Çağrı merkezimizi arayan müşterilerimiz görecektir ki karşısına çıkan personelimiz son derece güler yüzlü, teslimatın en doğru şekilde yapılabilmesi için dikkatli ve özverilidir. Talebinizi alan personelimiz, size en yakın kuryemizi yönlendirir. Kuryemiz adresinize gelir, kargonuzu alır ve en hızlı şekilde uçağa yetiştirir. Uçak şehre vardığında da ulaşacağı adres için orada bulunan kuryemiz adrese teslimatı gerçekleştirir.

Aynı gün içinde gerçekleşen bu hava yolu taşımacılık hizmetimiz acil teslimatlar için de çok istifade sağlayan bir yöntemdir. Hiç beklemeden gün içinde bir saat diliminde evrakınız veya ilacınız, herhangi bir dokümanınız, istediğiniz adrese teslim edilir.

Mersin uçak kargo hizmetimizin en önemli unsurlarından biri güvenliktir. Hava yolu taşımacılığında belirlenen güvenlik standartlarına göre hareket edilir. Bu sebeple bu standartlara uygun şekilde paketin etiketlendirilmesi, belgelendirilmesi, taşınması özenle gerçekleştirilir. Çünkü hava yolu ile yapılan taşımacılıkta geniş bir ürün yelpazesi söz konusudur. Farklı ağırlıktaki ve boyuttaki gönderiler taşınır. Her müşterinin ihtiyacı ve göndereceği paket farklıdır. Standartlara uygun şekilde paketin güvenliği sağlanır.

Mersin uçak kargo ile gerçekleştirdiğimiz hizmette, ürünün özellikleri, hassas veya kırılabilir olup olmaması önem arz eder. Paketle ilgili bilgiler gönderi formuna kaydedilir. Ayrıca takip numarası verilir. Paketin durumu, adım adım izlenebilir. Zaten kargonuzu teslim aldığımız andan itibaren sorumluluğu tamamen üstleniyoruz. Kargonuzu sigortalayarak bizden kaynaklanan bir aksaklık ve hasar olma durumunda zararı karşılıyoruz. Müşterilerimizin güveni bizim için her şeyden önemlidir. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız, bu güvenin inşası için çalışır. İnşa ettiği güvenin devamı için de çalışmaya var gücüyle devam etmektedir.

Mersin uçak kargo ile yaptığımız hizmetin önemli bir unsuru da son derece hızlı bir yöntem olmasıdır. Geleneksel taşımacılık yöntemlerine göre çok hızlıdır. En acil şekilde şehir dışına ulaşması gereken gönderilerin dahi gün içinde teslimi mümkündür. Çağrı merkezimizi arayıp kargonuzla ilgili bilgileri verip istediğiniz hizmeti belirttiğinizde personelimiz gerekli düzenlemeleri yapar. Adresinizden alınan kargonuz uçuş için prosedürler tamamlandıktan sonra uçağa teslim edilir.

Mersin uçak kargo ile birbirinden farklı pek çok sektörün paketini taşıyoruz. Bu, bazen bir kurumun sözleşmesi bazen imzalanması gereken acil bir evrak bazen tıbbî bir ilaç bazen şirketlerin ürettiği malzemelerin numuneleri olabiliyor. Ürünler farklı olsa da hepsinin ortak noktası her bir paket için bizim gösterdiğimiz özendir ve ihtimamdır.

Bütün personelimiz süreçlerin planlandığı gibi gitmesi için baştan sona her adımla ilgilenir. Aksaklık yaşanmaması için titizlikle çalışır.

Mersin uçak kargo ile hem güvenilir hem de en hızlı şekilde gönderileriniz il dışındaki adrese özenle teslim edilir. Firmamız bütün müşterilerinin menfaatini düşünerek en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya gayret eder. Uluslararası kalite standartlarına göre vizyonunu belirler. Bu standartları muhafaza etmek veya üstüne çıkmak için en iyi çalışmaları sunmaya gayret eder. Bu sebeple de bütün personelini işinin ehli kişilerden seçmeye çalışır. Herkesin bu hizmetten istifade edebilmesi için de fiyatları tutabildiği kadar en uygun seviyede tutmaya çabalar. Kargonun ağırlığı, gideceği mesafe gibi kriterler de kargo bedelinin hesaplanmasında önemli unsurlardır.

İstanbul Mersin Uçak Kargo

Sahil kenti olan Mersin, turizm açısından ilgi çeken illerden biridir. Mersin aynı zamanda iş merkezlerinin yoğun olduğu bir ildir. Ticarette önemli bir yere sahiptir. Bu da bir şehirden başka şehre gönderim yapılacağı zaman kısa süre içinde güvenilir yollara ihtiyacı arttırmıştır. Biz de SYS Kurye olarak Mersin’deki bu ihtiyacı görüyoruz. İstanbul Mersin uçak kargo olarak hizmet veriyoruz.

Gerek iş kolları gerekse halk başka bir şehre bir gönderi yapmak istediklerinde en kısa yolu tercih etmek istiyor. Hatta bazen aynı gün içinde paketini başka şehre göndermek isteyenler olabiliyor. Biz de müşterilerimizin bu ihtiyacını en güvenilir ve en süratli şekilde gerçekleştirebilmek için hava yolu taşımacılığını kullanıyoruz.

Hava koşullarından çok da etkilenmeden, yoğun trafikten, kar ve yağmur gibi faktörlerin pek etkilemediği hava yolu ile taşımacılık hedefe ulaşmayı daha kolay sağlar. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun en kısa sürede gönderim yapmak mümkün olur.

Mersin uçak kargo kullanarak başka bir ile gönderi yapmanın müşterilerimiz açısından pek çok avantajı vardır. Bunlardan bazıları şöyledir:

 • Hızlı teslimat sağlar.
 • En güvenilir yoldur.
 • Hassas ve kırılabilir ürünlerin taşınması özel taşıma yöntemi kullanılarak yapılır.
 • Acil gönderilmesi gereken paketlerin gönderimi için uygundur.
 • Kargonun konumunu izleme sistemi sayesinde görmek mümkündür.
 • Başka bir şehre kolay erişim sağlar.

Mersin uçak kargo güvenli taşıma imkânı verdiği için başka bir şehre gönderilecek paketi olan müşterilerimiz bu yöntemi daha fazla tercih etmektedir. Her gönderinin özellikleri ve her müşterinin gereksinim duyduğu hizmet farklıdır. Bu sebeple ihtiyaca ve isteğe göre şirketimizin sağladığı imkânlardan istifade etmek kolay ve kullanışlıdır.

Bir gıdanın bozulmadan taşınması, değerli bir eşyanın kaybolmadan sahibini bulması taşımacılık hizmeti yapan firmaların en önem verdiği konuların başında gelir. Çünkü müşterinin güvenini temin etmek ve bu güvenin devamlılığını sağlamak firmamızın en önemli çalışma prensibidir. Hava yolu ile taşımacılıkta da güvenli ulaşım sağlamak hem kolay hem de diğer yöntemlere göre daha rahattır.

Mersin uçak kargo yolu ile taşımacılık yapmak büyük bir taşıma kapasitesine sahip olması sebebiyle çok avantajlıdır. Farklı boyuttaki pek çok ürünü hem bir arada taşıyabilir hem de küçük büyük fark etmeksizin bütün ürünlerin gönderimi rahatlıkla yapılabilir. Ürünlerden bazılarını sıralayalım:

 • Mücevher, pırlanta gibi değerli eşyalar
 • İlaç, laboratuvar örnekleri
 • Tablet, cep telefonu gibi elektronik eşyalar
 • Sanayi içindeki pek çok farklı ürün
 • Tekstil ürünleri
 • Otomobil parçaları
 • Gıda ürünleri.

Mersin uçak kargo yöntemi ile bu ürünler hem iş kolları tarafından gönderilebiliyor hem de şahsî olarak yollanabiliyor. Özellikle 4 üniversiteye ev sahipliği yapan şehir, öğrencilerin ihtiyaçları için de çok iyi bir yöntem oluyor. Şehir dışından gelecek olan herhangi bir paketin hava yolu ile öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılaması süratli olmaktadır. Günlerce beklemelerine gerek kalmadan ailelerin gönderdiği paketlere aynı gün içinde bile erişim sağlarlar.

Şehir dışına hızlı bir şekilde bir gönderi yapmak istediğinizde Mersin uçak kargo kullanmak size göredir. Bu sektörde senelerdir hizmet veren bir firma olarak uluslararası kaliteye önem veriyoruz. Bu kaliteyi muhafaza etmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 gece ve gündüz hizmet veriyoruz. En iyi hizmeti en uyguna alabilmeleri için gayret ediyoruz. Bu sebeple de fiyatları mümkün olduğu kadar en uygun seviyede tutarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp