Anasayfa » Şerifali Kurye

Şerifali Kurye

Şerifali içeresindeki bir noktadan başka bir noktaya ya da Şerifali’den İstanbul’un herhangi bir noktasına göndereceğiniz paketler için moto kurye uygulamasını kullanmayı hiç düşündünüz mü? Her ne kadar ilk başta geleneksel kargo yöntemlerine bir alternatif olarak ortaya çıkmış olsa da bugün moto kurye çözümleri başlı başına bir sektör haline gelmiştir. SYS Kurye olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Şerifali kurye alanında bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış bulunuyor ve bu sayede daima bölgemizin en çok tercih edilen moto kuryesi konumunda yer alıyoruz.

Her ne kadar bugüne kadar bizimle bir kez dahi çalışmış müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortakları haline gelmiş olsak da başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, Anadolu Yakası Kurye alanında dünya standartlarında hizmet veriyoruz. En son yenilikleri çok kısa sürede Şerifali’deki iş ortaklarımızla buluşturuyoruz. Herkese uygun çözümlerle sadece bugünün değil, geleceğin lojistik dünyasını inşa ediyoruz.

Şerifali kurye alanında hizmet detaylarımızı tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Dilerseniz sevdiğiniz birisine göndereceğiniz hediyenizi adınıza teslim edebiliriz. Satışını yaptığınız ürünü müşterinize iletebiliriz. Herhangi bir ihale teklif dosyanızı hızlı ve güvenli şekilde gitmesi gereken yere götürebiliriz. Adınıza havalimanına gelen bir paketi alıp size teslim edebilir ya da sizden alıp havalimanına götürebiliriz. Hatta birkaç adreste imzalanması gereken evraklarınızı tek tek dolaşıp imzalatarak yeniden size ulaştırabiliriz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızda her zaman müşteri merkezli çalışıyor, gerekli esneklikleri kalitemizden taviz vermeden gösteriyoruz. Sizin tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak ve yapılmasını istediğiniz işinizi söylemek. Akabinde bizler adresinize en yakın motor kuryemizi yönlendiriyor, sizden paketi alıp teslim etmek üzere harekete geçmesini sağlıyoruz.
Sahada sürekli aktif elemanlarımız olduğu için Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları içinde ya da İstanbul’un herhangi bir mahallesindeki taleplerinize çok hızlı karşılık verebiliyoruz. Kısa sürede paketinizin teslim alınacağı adrese ulaşarak teslimat alıp taşımaya başlayabiliyoruz.

Her zaman alanında tecrübeli, Şerifali ve bütün İstanbul lokasyon bilgilerine hakim, teknolojiyi yakından takip eden, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz her biri yeni model, bakımları düzenli yapılan, gerekli bütün donanımlara sahip motorlarla hareket ediyorlar. Bu sayede yoğun trafikten, olumsuz hava koşullarından, yol durumlarından etkilenmeden paketlerinizi taşıyabiliyorlar.

Şerifali genelinde müşterilerimizin çok farklı lojistik ihtiyaçları oluyor. Bunu bildiğimiz için uygulamalarımızı çeşitlendirmiş bulunuyoruz. Dilerseniz normal Şerifali kurye hizmetimizi seçebilir, aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi taşımamızı isteyebilirsiniz. Normal moto kurye uygulamamızda bölgelere göre teslimat süresi farklılıkları olabilse de 120 ila 180 dakika arasında paketleriniz teslim edilmektedir.

Daha acil paketleriniz için Ümraniye kurye uygulamamızı seçebilirsiniz. Ekspres kurye olarak da adlandırılan uygulamamızla bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Daha da acil paketleriniz içinse acil kurye çözümümüzü hayata geçiriyor, en seri şekilde taşımacılık yaparak 45 ila 60 dakika arasında istenen noktalara teslimat gerçekleştiriyoruz. Akşam ya da geceleri taşınması gereken acil paketleriniz içinse gece kurye desteği sağlıyor, hızlı kurye standartlarında gönderilerinizi teslim ediyoruz.

Şerifali genelinde en fazla merak edilen konulardan birisi Şerifali kurye fiyatları olmaktadır. Hizmetlerimizde fiyatlandırmalar teslim alma ve teslim etme adresi arasındaki mesafeye, paketinizin özelliklerine ve motorlu kurye türüne göre değişmektedir. Firmamız daima en iyi hizmeti en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlı vermeye çalışmaktadır.