İçeriğe geç

Şerifali Kurye

Şerifali içeresindeki bir noktadan başka bir noktaya ya da Şerifali’den İstanbul’un herhangi bir noktasına göndereceğiniz paketler için moto kurye uygulamasını kullanmayı hiç düşündünüz mü? Her ne kadar ilk başta geleneksel kargo yöntemlerine bir alternatif olarak ortaya çıkmış olsa da bugün moto kurye çözümleri başlı başına bir sektör haline gelmiştir. SYS Kurye olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Şerifali kurye alanında bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış bulunuyor ve bu sayede daima bölgemizin en çok tercih edilen moto kuryesi konumunda yer alıyoruz.

Her ne kadar bugüne kadar bizimle bir kez dahi çalışmış müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortakları haline gelmiş olsak da başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, Anadolu Yakası Kurye alanında dünya standartlarında hizmet veriyoruz. En son yenilikleri çok kısa sürede Şerifali’deki iş ortaklarımızla buluşturuyoruz. Herkese uygun çözümlerle sadece bugünün değil, geleceğin lojistik dünyasını inşa ediyoruz.

Şerifali kurye alanında hizmet detaylarımızı tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Dilerseniz sevdiğiniz birisine göndereceğiniz hediyenizi adınıza teslim edebiliriz. Satışını yaptığınız ürünü müşterinize iletebiliriz. Herhangi bir ihale teklif dosyanızı hızlı ve güvenli şekilde gitmesi gereken yere götürebiliriz. Adınıza havalimanına gelen bir paketi alıp size teslim edebilir ya da sizden alıp havalimanına götürebiliriz. Hatta birkaç adreste imzalanması gereken evraklarınızı tek tek dolaşıp imzalatarak yeniden size ulaştırabiliriz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızda her zaman müşteri merkezli çalışıyor, gerekli esneklikleri kalitemizden taviz vermeden gösteriyoruz. Sizin tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak ve yapılmasını istediğiniz işinizi söylemek. Akabinde bizler adresinize en yakın motor kuryemizi yönlendiriyor, sizden paketi alıp teslim etmek üzere harekete geçmesini sağlıyoruz.
Sahada sürekli aktif elemanlarımız olduğu için Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları içinde ya da İstanbul’un herhangi bir mahallesindeki taleplerinize çok hızlı karşılık verebiliyoruz. Kısa sürede paketinizin teslim alınacağı adrese ulaşarak teslimat alıp taşımaya başlayabiliyoruz.

Her zaman alanında tecrübeli, Şerifali ve bütün İstanbul lokasyon bilgilerine hakim, teknolojiyi yakından takip eden, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz her biri yeni model, bakımları düzenli yapılan, gerekli bütün donanımlara sahip motorlarla hareket ediyorlar. Bu sayede yoğun trafikten, olumsuz hava koşullarından, yol durumlarından etkilenmeden paketlerinizi taşıyabiliyorlar.

Şerifali genelinde müşterilerimizin çok farklı lojistik ihtiyaçları oluyor. Bunu bildiğimiz için uygulamalarımızı çeşitlendirmiş bulunuyoruz. Dilerseniz normal Şerifali kurye hizmetimizi seçebilir, aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi taşımamızı isteyebilirsiniz. Normal moto kurye uygulamamızda bölgelere göre teslimat süresi farklılıkları olabilse de 120 ila 180 dakika arasında paketleriniz teslim edilmektedir.

Daha acil paketleriniz için Ümraniye kurye uygulamamızı seçebilirsiniz. Ekspres kurye olarak da adlandırılan uygulamamızla bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Daha da acil paketleriniz içinse acil kurye çözümümüzü hayata geçiriyor, en seri şekilde taşımacılık yaparak 45 ila 60 dakika arasında istenen noktalara teslimat gerçekleştiriyoruz. Akşam ya da geceleri taşınması gereken acil paketleriniz içinse gece kurye desteği sağlıyor, hızlı kurye standartlarında gönderilerinizi teslim ediyoruz.

Şerifali genelinde en fazla merak edilen konulardan birisi Şerifali kurye fiyatları olmaktadır. Hizmetlerimizde fiyatlandırmalar teslim alma ve teslim etme adresi arasındaki mesafeye, paketinizin özelliklerine ve motorlu kurye türüne göre değişmektedir. Firmamız daima en iyi hizmeti en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlı vermeye çalışmaktadır.

Şerifali Moto Kurye

Teknolojinin nimetlerinden yararlanmak adına artık eskisi kadar yüz yüze alışveriş yapmaktan uzaklaşan müşteriler, e ticaret firmalarının uzaktan satış mağazalarından alışveriş yapmaktadırlar.  Her gün binlerce ürün siparişi alan firmaların başlıca amacı ürünün sağlam, kaliteli ve hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılmasıdır. Şerifali moto kurye isteklerinin yoğun olduğu bir yerdir. İstanbul’un her geçen gün artan trafiğinde müşterilere eşya taşınması zorlu bir iştir. Gün içerisinde Şerifali moto kurye çalışmalarınızda sizlerin yanınızdayız. Firmamız, 2013’ten beri eşya taşımacılığı faaliyetlerindeki profesyonel hizmetleri sayesinde İstanbul halkının gönlünde yer edinmeyi başarmış bir firmadır. Sizlerin, her çalışmamız sonrasında teşekkür içerikli geri dönüşleri sayesinde sektörümüzde dev bir firma haline geldik. Müşteri ağımız gün be gün artmaktadır.

Şerifali Motor Kurye

Yoğun bir günün koşuşturması arasında noktalar arasında eşya taşınması noktasında müşterilerin en çok tercih ettiği hizmet motor kurye hizmetidir. İstanbul’un her iki yakasında da hizmet sağlayan firmamız, eşyalarınızı adresinizden alarak kısa sürede istediğiniz adrese bırakılması noktasında uzmanlaşmış bir firmadır.

Günlük evrak takibinde motor kurye hizmetleri veren firmalar büyük sorumluluk üstlenmektedir. Şerifali motor kurye denildiğinde müşterilerimizin ilk tercih ettiği firma olmaktan gurur duymaktayız. Firmamız, trafik kurallarına hakim ve doğru bir şekilde araç kullanan, güler yüzlü, çalışkan ve deneyimli çalışanlarımızla sizlere konforlu bir eşya taşımacılığı noktasında talep ettiğiniz tüm hizmetleri sağlayacak nitelikte bir hizmet sunmaktadır.

İstanbul, Türkiye’nin en yoğun nüfuslu ilidir. Gün içerisinde hızlı bir şekilde evrak, belge ve hediye gibi ürünlerin bir yerden alınarak başka yere bırakılması için hizmet sağlanılan bölgenin çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekmektedir. Şerifali motor kurye hizmetleri sunan çalışanlarımız, İstanbul’daki siparişlerinizi maksimum hızda belirttiğiniz adrese ulaştırmaktadır. Evraklarınızın hızlı bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınması şirketinize eleman istihdamı noktasında yardımcı olacaktır.

Şerifali Motorlu Kurye

Büyük şehirlerde trafik yoğunluğunun azalması noktasında başarılı hizmetler sağlayan motorlu kuryeler, birçok büyük firmanın ihtiyaç duyduğu eşya taşımacılığı hizmetini profesyonel bir şekilde sağlamak adına çalışmaktadır. Şerifali motorlu kurye projelerinde çalışacak personelin,

  • İstanbul trafiğinde motor sürme konusunda yeterli tecrübeye sahip,
  • Ehliyeti olan,
  • İstanbul’daki noktalara hakim,
  • Taşımacılık sektöründe kullanılan cihazları kullanabilen,
  • Trafik kurallarını bilen ve trafik kurallarına saygılı bir şekilde motor kullanan,
  • Eğitimli, dürüst ve ahlaklı kişiler arasından tercih edilmesi gerekmektedir.

Firmamız olarak, müşteri memnuniyeti ve beğenisini yüzde yüz seviyesinde tutmak adına yaptığımız her işimizde müşteri odaklı dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışma düsturuyla çalışmaktayız. Birçok işletmenin günün her saatinde güvenerek arayarak hizmet aldığı bir firma olarak sektörümüzün dev isimlerinden birisi olmanın verdiği güvenle sizlere eşya taşıma hizmetlerinde maksimum konforu yaşatacağımızın garantisini vermekteyiz.

Eşyalarınız, kısa mesafelerde yarım uzun mesafelerde ise en geç iki saat içerisinde istediğiniz adrese bırakılmaktadır. Özel günlerdeki programlarda da sizlerle beraberiz. Firmamız, randevu verdiğiniz saatte siparişlerinizi istediğinizi adrese ulaştırmaktadır.

Kurye faaliyetlerinde teknolojiyi yakından takip eden firmalardan hizmet aldığınız vakit eşyalarınızın taşınma süreci hakkında her an bilgi almanız açısından avantajlar sağlarsınız. Firmamız, son teknoloji cihazları kullanarak sizlere hizmetler sağlamaktadır.

Eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanmaktadır. Bu sayede eşya taşıma sürecinde herhangi bir zarar görmenizin önüne geçilmektedir. Beğenerek aldığınız eşyalarınızın zarar görmeden ve kısa sürede istediğiniz noktaya bırakılacağını bilmenin huzurunu yaşayacaksınız. Şerifali kurye ihtiyaçlarınızda bizleri firmamızın müşteri irtibat numarasından arayarak ulaşabilirsiniz.  Sizleri de müşterilerimizin arasında görmekten memnuniyet duyarız. Kurye hizmetlerinde ayrıcalıklı hizmetlerimizle sizlerin 7/24 yanında olan dost firmanız olarak sektörümüzdeki hizmetlerimize devam etmekteyiz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp