İçeriğe geç

Rüzgarlıbahçe Kurye

Rüzgarlıbahçe Kurye
Rüzgarlıbahçe Kurye

Rüzgarlıbahçe kurye işletmesi olarak hizmetlerimiz bünyesinde kullanılan motosikletlerimize her zaman özen ve önem göstermekteyiz. Motosikletlerimizin A’dan Z’ye tüm periyodik bakımlarını zamanında, eksiksiz ve orijinal parçalar ile yaptırmaktayız. Yaptırdığımız bakımlar sayesinde motor arızalanma risklerini en alt seviyelere indirmekte ve müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet dahi yaşamamalarını sağlamaktayız. Motorlarımızın bakımları esnasında kullanılan yedek parçalar hakkında detaylı, geniş çaplı ve titiz şekilde araştırmalar yapmakta ve her zaman en doğru parçaların temin edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca motorlarımızın tüm bakımları uzman işletmeler bünyesinde yaptırılmaktadır.

Rüzgarlıbahçe kurye isimli işletme olarak motorlarımızın düzenli aralıklar ile yüksek modelleriyle değiştirilmesini sağlamaktayız. Motorlarımızın yüksek modelli olması hizmetlerimizin kalite oranlarını her zaman en üst basamaklara taşımaktadır. Motorlarımız bünyesinde bulunan ürün taşıma hazneleri geniş yapılara sahip olmaktadır. Bu geniş yapılar sayesinde sizlerin gönlünüzce sipariş verebilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca ürün taşıma haznelerimiz güvenli yapılara sahip olmakta ve hiçbir ürününüzün zarar ve hasar görmeden sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır. Manevra kabiliyetleri yüksek olan motorlarımız sayesinde hizmetlerimizin hızını da üst basamaklara taşımaktayız. Yoğun trafik durumlarında hızlı hizmet sunabilmek için manevra kabiliyetleri çok önemli bir noktada yer almakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Rüzgarlıbahçe kurye işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarında müşterilerimizin maddi zorluk çekmemeleri adına pek çok ödeme yöntemini bünyemizde bulundurmaktayız. Müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre ödeme yöntemlerimiz arasında tercih yapabilmeleri ve ödemelerini o tercihleri ile rahat şekilde yapabilmeleri sağlanmaktadır. İşletmemiz bünyesinde EFT ve FAST ödeme yöntemi, kapıda ödeme yöntemi ve internet sitemiz üzerinden kartlarınız ile ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Tüm bu ödeme yöntemleri teknolojik sistemlerimiz sayesinde sorunsuz ve hatasız olarak kullanılabilmektedir. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız ödemelerde bankomat ve kredi kartlarınızı kullanabilir ve kolay bir şekilde ödemelerinizi yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Bu yöntem bünyesinde en ufak bir problem yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Rüzgarlıbahçe Kurye Hizmeti

Rüzgarlıbahçe kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan kapıda ödeme yöntemi müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Bu yöntemi tercih eden müşterilerimiz ödemelerini nakit olarak veya post cihazlarımız yardımıyla yapabilmektedirler. Kurye elemanlarımız yanlarında her zaman post cihazlarımızı bulundurmakta ve kartlarınız ile ödeme yapabilmenizi sağlamaktadır. Post cihazlarımız temassız ödeme özelliğini bünyesinde bulundurmakta ve sizlerin saniyeler içerisinde ödemelerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca kapıda ödeme yöntemi sayesinde müşterilerimizin sipariş verdikleri ürünleri kontrol etmek suretiyle ödeme yapabilme şansına sahip olmaktadır. EFT ve FAST ödeme yöntemi ise siz değerli müşterilerimizin mobil bankacılık uygulamalarından ödeme yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu yöntemde müşterilerimiz tarafından fazla şekilde tercih edilmekte ve her zaman memnuniyet kazandırmaktadır.

Rüzgarlıbahçe kurye işletmesi olarak müşterilerimizin hizmetlerini hızlı ve güvenli şekilde alabilmesi için her zaman güzergâh belirleme konusuna ayrı bir özen göstermekteyiz. Güzergâh belirleme aşamasında navigasyon sistemlerimizden, elemanlarımızın çevresel bilgilerinden ve sizlerin adres tariflerinizden faydalanmaktayız. Bu şekilde belirlediğimiz güzergâhlar sayesinde her zaman güvenli ve hızlı şekilde hizmetler ortaya koymaktayız.

Rüzgarlıbahçe kurye işletmesi olarak güvenli hizmetler sunabilmek için pek çok önemli özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Bu özellikler aşağıdaki gibi listelenebilmektedir;

  • Ürünlerin kaliteli şekilde paketlenmesi,
  • Motosikletlerin ürün taşıma haznelerinin özenli şekilde yapılandırılması,
  • Sipariş verilen ürünler teker teker kontrol edilmesi,
  • Kaliteli şekilde güzergâh belirlenmesi,
  • Kurye elemanlarının motor kullanımı konusunda eğitim alması gibi pek çok özellik bünyemizde bulunmaktadır.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp