Anasayfa » Aydınlı Kurye

Aydınlı Kurye

SYS Kurye olarak bünyemizde yer alan Aydınlı Kurye hizmetimiz ile var olan moto kurye hizmet ihtiyacını en üst kalitede karşılayabilmek amacıyla titizlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve güçlü altyapımız ile her ürün teslimat işimizi sorunsuz şekilde tamamlarken İstanbul Kurye  hizmeti sunan diğer firmalara karşın sektörümüzde ön planda yer almaktayız.

Bir adresten başka bir adrese elden gönderilmesi gereken pek çok ürün veya eşya olabilmektedir. Bu işlemler esnasında her zaman kargo hizmetlerinin kullanıldığı düşünülse de evrak, belge, çiçek, pasta veya doküman gibi önemli ürünlerin taşınmasında moto kurye hizmetleri oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Nüfus yönünden kalabalık şehirler başta olmak üzere yoğun trafik hacmine, büyük bir yüz ölçümüne veya pek çok sokağa sahip Tuzla Belediyesi gibi ilçelerde gerekli ürün teslimat işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için de moto kurye hizmetleri vazgeçilemez bir öneme sahiptir.
Gerek taşıma planlarımız, gerek son teknoloji ile donanımlı altyapımız gerekse de çözüm odaklı çalışma ahlakımız ile kalitemizden hiçbir taviz vermeden işlemlerimizi gerçekleştirmeyi sürdürmekteyiz.
Firmamız olarak bünyemizde yer alan Aydınlı Kurye hizmetimiz ile;

  • Zamanında elden teslimat imkanı,
  • Kargo hizmetlerinde taşınamayan evrak, belge, doküman, çiçek gibi özel ve önemli ürünlerin taşınma imkanı,
  • Aynı gün içerisinde teslimat imkanı,
  • Uygun fiyat hizmeti ve
  • Kargo şubesi veya kargo evrakları ile uğraşmama imkanı gibi pek çok avantajı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Yoğun iş veya eğitim hayatı esnasında ürünlerini zamanında teslim etme imkanı bulamayan müşterilerimizin her zaman yanlarında yer alarak gerekli teslimat işlemlerini en üst kalitede profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.
Güvenilir, profesyonel ve zamandan tasarruf imkanı sağlayan Aydınlı Kurye hizmetimiz sayesinde sektörümüzde ön plana çıkarken profesyonel hizmet kalitemiz ile her geçen gün hizmet ağımızı genişletmeyi de sürdürmekteyiz.

Aydınlı kurye hizmetimiz sizlerin çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Ekibimiz sizlere bazı sorular yöneltmektedir. Bu sorular ise teslim edilmesini istediğiniz bir belge mi yoksa bir paket mi olduğu, sizden ne zaman teslim alınacağı, hangi gün ve saatte teslim edileceği, hangi adresten alınıp hangi adrese götürüleceği öğrenilmektedir. Bütün bu bilgiler değerlendirildikten sonra ise size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Sonrasında ise planlanan şekilde de güvenli bir şekilde teslim edilmesi ile de süreç tamamlanmış olmaktadır. Bütün bu süre boyunca da sizler iletişim halinde olmaktayız. Teslim edildiği an ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Amacımız her zaman kaliteli bir hizmetin adresin konumunda yer alabilmek olmuştur. Bunun içinde attığımız her adımı en iyi şekilde planlayarak hareket etmekteyiz. Sahip olduğumuz hizmet ilkelerimiz ve anlayışımız ile de sektöre yön vermekteyiz.

Aydınlı kurye hizmetimiz ile de aynı zamanda sektöre imzamız attık. Çünkü uzman ve sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Motorlu kurye dendiği zaman firmamız ilk akla gelen yerler arasında yer almaktadır. İş hayatında hedeflerinize ulaşabilmek ve hoş sürprizler yapmak için ne yapsak diye düşünmenize gerek yok. Sizlere aradığınız bütün yanıtlarını sunmaktadır. Yapmanız gereken ise sadece firmamızı aramak ve hizmetimiz ile tanışmaktır. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını almak için firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.