İçeriğe geç

Aydınlı Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Aydınlı Kurye

SYS Kurye olarak bünyemizde yer alan Aydınlı Kurye hizmetimiz ile var olan moto kurye hizmet ihtiyacını en üst kalitede karşılayabilmek amacıyla titizlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve güçlü altyapımız ile her ürün teslimat işimizi sorunsuz şekilde tamamlarken İstanbul Kurye  hizmeti sunan diğer firmalara karşın sektörümüzde ön planda yer almaktayız.

Bir adresten başka bir adrese elden gönderilmesi gereken pek çok ürün veya eşya olabilmektedir. Bu işlemler esnasında her zaman kargo hizmetlerinin kullanıldığı düşünülse de evrak, belge, çiçek, pasta veya doküman gibi önemli ürünlerin taşınmasında moto kurye hizmetleri oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Nüfus yönünden kalabalık şehirler başta olmak üzere yoğun trafik hacmine, büyük bir yüz ölçümüne veya pek çok sokağa sahip Tuzla Belediyesi gibi ilçelerde gerekli ürün teslimat işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için de moto kurye hizmetleri vazgeçilemez bir öneme sahiptir.
Gerek taşıma planlarımız, gerek son teknoloji ile donanımlı altyapımız gerekse de çözüm odaklı çalışma ahlakımız ile kalitemizden hiçbir taviz vermeden işlemlerimizi gerçekleştirmeyi sürdürmekteyiz.
Firmamız olarak bünyemizde yer alan Tuzla Kurye hizmetimiz ile;

  • Zamanında elden teslimat imkanı,
  • Kargo hizmetlerinde taşınamayan evrak, belge, doküman, çiçek gibi özel ve önemli ürünlerin taşınma imkanı,
  • Aynı gün içerisinde teslimat imkanı,
  • Uygun fiyat hizmeti ve
  • Kargo şubesi veya kargo evrakları ile uğraşmama imkanı gibi pek çok avantajı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Yoğun iş veya eğitim hayatı esnasında ürünlerini zamanında teslim etme imkanı bulamayan müşterilerimizin her zaman yanlarında yer alarak gerekli teslimat işlemlerini en üst kalitede profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.
Güvenilir, profesyonel ve zamandan tasarruf imkanı sağlayan Anadolu Yakası Kurye hizmetimiz sayesinde sektörümüzde ön plana çıkarken profesyonel hizmet kalitemiz ile her geçen gün hizmet ağımızı genişletmeyi de sürdürmekteyiz.

Aydınlı kurye hizmetimiz sizlerin çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Ekibimiz sizlere bazı sorular yöneltmektedir. Bu sorular ise teslim edilmesini istediğiniz bir belge mi yoksa bir paket mi olduğu, sizden ne zaman teslim alınacağı, hangi gün ve saatte teslim edileceği, hangi adresten alınıp hangi adrese götürüleceği öğrenilmektedir. Bütün bu bilgiler değerlendirildikten sonra ise size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Sonrasında ise planlanan şekilde de güvenli bir şekilde teslim edilmesi ile de süreç tamamlanmış olmaktadır. Bütün bu süre boyunca da sizler iletişim halinde olmaktayız. Teslim edildiği an ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Amacımız her zaman kaliteli bir hizmetin adresin konumunda yer alabilmek olmuştur. Bunun içinde attığımız her adımı en iyi şekilde planlayarak hareket etmekteyiz. Sahip olduğumuz hizmet ilkelerimiz ve anlayışımız ile de sektöre yön vermekteyiz.

Aydınlı kurye hizmetimiz ile de aynı zamanda sektöre imzamız attık. Çünkü uzman ve sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Motorlu kurye dendiği zaman firmamız ilk akla gelen yerler arasında yer almaktadır. İş hayatında hedeflerinize ulaşabilmek ve hoş sürprizler yapmak için ne yapsak diye düşünmenize gerek yok. Sizlere aradığınız bütün yanıtlarını sunmaktadır. Yapmanız gereken ise sadece firmamızı aramak ve hizmetimiz ile tanışmaktır. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını almak için firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Aydınlı Moto Kurye

Günümüzde motorlu kuryelerin şehir yaşantısı içerisindeki yeri oldukça artmıştır. Birçok işletme müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına bünyelerinde motorlu kuryeler çalıştırmaktadırlar. Bundan dolayı özellikle son yıllarda her ölçekte şirket için motorlu kuryeler önemli birer hizmet aracı haline gelmiştir.

Dünyanın en kalabalık ve büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’da da motorlu kuryeler hem bireylerin hem de şirketlerin yaşantı ve faaliyetlerine büyük kolaylıklar kazandırmaktadırlar. İstanbul gibi trafik yoğunluğunun ve mesafelerin fazla olduğu şehirlerde motorlu kuryelerin tercih edilmesi hem işletmeler hem de bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için en pratik çözümlerden biridir. Özellikle İstanbul’un ve ülkemizin ağır sanayisinin en önemli işletmelerinin yer aldığı Tuzla Aydınlı moto kurye kullanımının en yaygın olduğu bölgelerden biridir. İstanbul’un en doğusunda yer alan Aydınlı, şehri Anadolu’nun kalanına bağlayan yolların yakınında olduğu gibi, körfez geçişlerinin de istikametinde yer almasından dolayı dışarıdan da çokça trafik almakta, bu da bölgede acil ulaşımlar için motosiklet kullanımını daha da önemli kılmaktadır.

Aydınlı Motor Kurye

Son yıllarda iletişim alanında yaşanan devrimsel gelişmelerle birlikte işletmeler ve bireyler müşterilerine ve ihtiyaç duydukları tüm hizmetlere hızlı bir biçimde ulaşabiliyor olsa da günümüzde basılı evrakların ticaret ve devlet bürokrasisinde hala önemli bir yeri bulunmaktadır. Hukuki olarak geçerliliği olan birçok belgelerin ıslak imzalı nüshalarına ihtiyaç duyulması, ithalat ihracat ile uğraşan şirketlerin gümrük beyannamelerini elden teslim etme gereksinimleri, sözleşmeler gibi hukuki bağlayıcılıkları olan belgelerin hızlıca ihtiyaç duyulan yerlere teslim edilmesi gerekliliği Tuzla Aydınlı motor kurye servislerine olan ihtiyacı arttıran en önemli sebeplerden biridir.

Bunun yanında müşterilerin isteklerine hızlı yanıt vermek de işletmeler açısından büyük önem taşımaktadır. Aydınlı motor kurye servislerimiz ile müşterilerimizin kendi müşterileri ve paydaşlarına hızlı bir biçimde ulaşmalarını ve hizmet kalitelerini sürdürmelerini sağlıyoruz.

Aydınlı Motorlu Kurye

Aydınlı, şehrin finans merkezlerinde bulunan şirket merkezleri ve devlet binalarına uzak bir bölge olmasından dolayı yoğun trafiğinde etkisiyle gün içerisinde ulaşılması zor bir bölge olarak addedilmektedir. Bundan dolayı Aydınlı motorlu kurye kullanımının önemli bir ihtiyaç olduğu alanlardan biridir.

Aydınlı motorlu kurye ihtiyacını arttıran bir önemli etkenler arasında özellikle ülke içinde uçuşlarda yoğun olarak kullanılan Sabiha Gökçen Havalimanı ve ülkemizin tek yarış pisti olan İstanbul Park’da yer almaktadır. Hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken bu iki önemli noktada yapılacak organizasyonlar sebebiyle yaşanabilecek fazladan trafik yoğunlaşmalarını dikkate alarak hareket etmekteyiz.

Özellikle Avrupa yakasına olan uzaklığı ile dikkat çeken Aydınlı motorlu kurye hizmetlerimiz sayesinde bu bölgede yer alan işletmelerin birbirlerine olan uzaklığını kısaltmaktadır. Ancak İstanbul gibi trafiği çok yoğun olan bir şehirde böylesine uzun bir rotada yolculuk yapacak kuryenin ve motosikletinin iyi durumda olması hem kuryenin hem taşınmakta olan paketin hem de trafikte yol almakta olan tüm bireylerin can ve mal güvenlikleri için önemlidir. Bundan dolayı biz SYS Kurye olarak servise çıkacak bütün araçlarımızın günlük bakımlarını ihmal etmeden takip etmekte, üretici tarafından tavsiye edilen periyodik bakımların tamamını resmi servislerde gerçekleştirerek bu konuda ortaya çıkabilecek bütün olumsuzlukların önüne geçmekteyiz.

Aydınlı kurye servisine çıkacak kuryelerimize müşterilerimizden gelen geri bildirimler de göz önünde bulundurularak periyodik olarak sürüş, trafik kuralları gibi konularda eğitimler vererek bilgilerinin taze kalmasını amaçlamaktayız. Gün içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı dikkat dağınıklığı yaşayabilecek kuryeleri servise çıkarmayarak hem onların hem de trafik güvenliklerini sağlamayı da amaçlıyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×