Anasayfa » Ulus Kurye

Ulus Kurye

Ulus İstanbul’un en köklü ve en hareketli semtlerinden birisidir. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bölgede her zaman trafik yoğunluğu olmakta, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlar için bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak zaman almaktadır. Bu yüzden de hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana Ulus kurye hizmetlerimiz yoğun ilgi görmektedir.

Ulus moto kurye uygulamasını en basit haliyle Ulus’tan İstanbul’un başka bir noktasına ya da İstanbul’un herhangi bir noktasından Ulus’taki bir yere evrakların, kolilerin ve motosikletlerle taşınması mümkün olan diğer gönderilerin ulaştırılması olarak tanımlayabiliriz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızın detayları tamamıyla müşterilerimizce belirlenmektedir. Dilerseniz havalimanına adınıza gelen bir gönderiyi alıp adresinize teslim edebiliriz. Ya da havalimanından göndereceğiniz bir paketi sizden alıp götürebiliriz.

Özel günlerde sevdiklerinize göndermek istediğiniz hediyeleri taşıyabilir, müşterilerinize kestiğiniz faturaları iletebilir ya da firmalar arası teklif dosyalarınızın gönderilme işlemlerinde yardımcı olabiliriz. Her işlemimizde beklentilerinizin üzerinde sonuçlar üretebiliriz.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle faaliyet gösterdiğimiz Ulus kurye uygulamalarımız pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Ulus motorlu kurye uygulamalarımız son derece hızlıdır. Günün pek çok diliminde Ulus’un pek çok noktasında trafik yoğunluğu oluşur ve en kısa noktalar arasında dahi git-gel yapmak saatler alabilir. Oysa motosikletlerle taşıma yapan ekiplerimiz trafik yoğunluğuna takılmazlar. Sadece kırmızı ışıklarda beklerler ve çoğu zaman en fazla 180 dakika içinde teslimatlarını yaparlar.
  • Ulus kurye uygulamamız güvenlidir. Alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, deneyimli bir kadromuz vardır ve ekiplerimiz Beşiktaş Belediyesi dahil bütün lokasyonlara hakimdirler. Yalnızca sizin gönderiniz taşınır ve bu yüzden gönderiniz güvenli biçimde istediğiniz lokasyonlar arasında taşınabilir.
  • Ulus motor kurye uygulamamız son derece ekonomiktir. Diğer taşımacılık sistemleriyle kıyaslandığında motor kurye uygulamaları çok daha ekonomik olmakta ve kalite düzeyi çok daha yüksek olmaktadır.
  • Ulus moto kurye uygulamalarımız kapsamında bizler paketlerinizi taşırken sizler de asıl işinizle meşgul olur ve emekten tasarruf edersiniz.

SYS Kurye uygulamalarımız farklı detaylara sahiptir. Normal kurye, ekspres kurye, gece kurye gibi alternatiflerimiz olduğu için gönderinizin aciliyetine veya gönderi zamanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Ekspres kurye uygulamamızda kuryelerimiz yalnızca sizin paketiniz taşırlar ve başka hiçbir yere uğramadan belirttiğiniz adresler arası taşımacılık yaparlar. Böylece paketleriniz çok daha hızlı teslim edilir.

Paketlerinizin hızlı teslim edilmesi size zaman kazandırır. Evrak, dosya, paket beklemek ve bugünün işlerini yarına bırakmak zorunda kalmazsınız. Aynı gün içinde çok daha fazla iş yapabilirsiniz.

Eğer gönderinizi mesai saatleri dışında taşıttırmak istiyorsanız gece moto kurye uygulamamızı kullanabilirsiniz. Ekiplerimiz gün boyu olduğu gibi akşam ve geceleri de yollardadır. Firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin ihtiyaçlarının giderilmesidir. Bu yüzden gece kurye uygulamamızla acil evraklarınızı, dosyalarınızı, ilaçlarınızı ve diğer paketlerini taşımamızı isteyebilirsiniz.

Ulus kurye uygulamalarımızı kullanmak isteyen çoğu kişinin merak ettiği konulardan birisi kurye fiyatlarımız olmaktadır. Uygulamalarımızda fiyatlarımız çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Bu yüzden de standart bir fiyat tarifesi yoktur.

Moto kurye fiyatlarımızda en temel belirleyici mesafedir. Paketinizin hangi noktalar arasında taşınacağına göre fiyatlarımız değişmektedir. Ulus içinde yapılacak getir-götürlerde fiyatlarımız asgari düzeyde olmakta, mesafe arttıkça fiyat da artmaktadır.

Yine gönderinizin aciliyeti ve mesai saatleri içinde olup olmadığı da fiyatlara yansıyabilmektedir. Firmamız her zaman kaliteli, güvenli ve garantili hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktadır. Bu yüzden müşteri hizmetlerimizden fiyat almadan kurye seçmemenizi öneriyoruz.