İçeriğe geç
Anasayfa » Ulus Kurye

Ulus Kurye

Ulus İstanbul’un en köklü ve en hareketli semtlerinden birisidir. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bölgede her zaman trafik yoğunluğu olmakta, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlar için bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak zaman almaktadır. Bu yüzden de hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana Ulus kurye hizmetlerimiz yoğun ilgi görmektedir.

Ulus moto kurye uygulamasını en basit haliyle Ulus’tan İstanbul’un başka bir noktasına ya da İstanbul’un herhangi bir noktasından Ulus’taki bir yere evrakların, kolilerin ve motosikletlerle taşınması mümkün olan diğer gönderilerin ulaştırılması olarak tanımlayabiliriz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızın detayları tamamıyla müşterilerimizce belirlenmektedir. Dilerseniz havalimanına adınıza gelen bir gönderiyi alıp adresinize teslim edebiliriz. Ya da havalimanından göndereceğiniz bir paketi sizden alıp götürebiliriz.

Özel günlerde sevdiklerinize göndermek istediğiniz hediyeleri taşıyabilir, müşterilerinize kestiğiniz faturaları iletebilir ya da firmalar arası teklif dosyalarınızın gönderilme işlemlerinde yardımcı olabiliriz. Her işlemimizde beklentilerinizin üzerinde sonuçlar üretebiliriz.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle faaliyet gösterdiğimiz Beşiktaş kurye uygulamalarımız pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Ulus motorlu kurye uygulamalarımız son derece hızlıdır. Günün pek çok diliminde Ulus’un pek çok noktasında trafik yoğunluğu oluşur ve en kısa noktalar arasında dahi git-gel yapmak saatler alabilir. Oysa motosikletlerle taşıma yapan ekiplerimiz trafik yoğunluğuna takılmazlar. Sadece kırmızı ışıklarda beklerler ve çoğu zaman en fazla 180 dakika içinde teslimatlarını yaparlar.
  • Avrupa Yakası Kurye uygulamamız güvenlidir. Alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, deneyimli bir kadromuz vardır ve ekiplerimiz Beşiktaş Belediyesi dahil bütün lokasyonlara hakimdirler. Yalnızca sizin gönderiniz taşınır ve bu yüzden gönderiniz güvenli biçimde istediğiniz lokasyonlar arasında taşınabilir.
  • Ulus motor kurye uygulamamız son derece ekonomiktir. Diğer taşımacılık sistemleriyle kıyaslandığında motor kurye uygulamaları çok daha ekonomik olmakta ve kalite düzeyi çok daha yüksek olmaktadır.
  • Ulus moto kurye uygulamalarımız kapsamında bizler paketlerinizi taşırken sizler de asıl işinizle meşgul olur ve emekten tasarruf edersiniz.

SYS Kurye uygulamalarımız farklı detaylara sahiptir. Normal kurye, ekspres kurye, gece kurye gibi alternatiflerimiz olduğu için gönderinizin aciliyetine veya gönderi zamanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Ekspres kurye uygulamamızda kuryelerimiz yalnızca sizin paketiniz taşırlar ve başka hiçbir yere uğramadan belirttiğiniz adresler arası taşımacılık yaparlar. Böylece paketleriniz çok daha hızlı teslim edilir.

Paketlerinizin hızlı teslim edilmesi size zaman kazandırır. Evrak, dosya, paket beklemek ve bugünün işlerini yarına bırakmak zorunda kalmazsınız. Aynı gün içinde çok daha fazla iş yapabilirsiniz.

Eğer gönderinizi mesai saatleri dışında taşıttırmak istiyorsanız gece moto kurye uygulamamızı kullanabilirsiniz. Ekiplerimiz gün boyu olduğu gibi akşam ve geceleri de yollardadır. Firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin ihtiyaçlarının giderilmesidir. Bu yüzden gece kurye uygulamamızla acil evraklarınızı, dosyalarınızı, ilaçlarınızı ve diğer paketlerini taşımamızı isteyebilirsiniz.

Ulus kurye uygulamalarımızı kullanmak isteyen çoğu kişinin merak ettiği konulardan birisi kurye fiyatlarımız olmaktadır. Uygulamalarımızda fiyatlarımız çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Bu yüzden de standart bir fiyat tarifesi yoktur.

Moto kurye fiyatlarımızda en temel belirleyici mesafedir. Paketinizin hangi noktalar arasında taşınacağına göre fiyatlarımız değişmektedir. Ulus içinde yapılacak getir-götürlerde fiyatlarımız asgari düzeyde olmakta, mesafe arttıkça fiyat da artmaktadır.

Yine gönderinizin aciliyeti ve mesai saatleri içinde olup olmadığı da fiyatlara yansıyabilmektedir. Firmamız her zaman kaliteli, güvenli ve garantili hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktadır. Bu yüzden müşteri hizmetlerimizden fiyat almadan kurye seçmemenizi öneriyoruz.

Ulus Moto Kurye

Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde gerek iş hayatı, gerekse günlük hayatımız oldukça yoğun ve hızlı bir şekilde akıp geçmektedir. Günlük işlerimiz ve rutinlerimizin arasında bazen ufak tefek de olsa yardıma ihtiyaç duyduğumuzu söylemek hiç de yanlış olmaz. Özellikle kısa süre içinde bir noktadan, diğer bir noktaya herhangi bir paket ulaştırmaya artık herkesin ihtiyacı olmaktadır.

Biz Sys Kurye ailesi olarak, 2013 yılından bu yana İstanbul içinde her ilçe ve semt için motorlu kurye hizmetleri sunmaktayız. Beşiktaş’ın hareketleri semtleri arasında yer alan Ulus moto kurye hizmetlerimize de bu doğrultuda devam etmekteyiz. Ekibimiz hızlı ve sorun çözme odaklı çalışmalar gerçekleştirdiğinden dolayı, verdiği her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Sizler de Ulus civarında gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz bir ulaştırma firması arıyorsanız verdiğimiz detaylı hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Ulus Motor Kurye

Bünyemizde yer alan her bir motorlu kurye, gerekli eğitimleri alarak yüksek bir görev bilinci ile hizmet vermektedir. Ekibimiz Ulus motor kurye süreçlerinde hedef nokta her neresi olursa olsun, yüksek bir koordinat ve yer yön becerisine sahiptir. Bu sebepten dolayı da gönderiniz mümkün olan en kısa süre içinde istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Paketlerin ulaşma süresi hava durumu ve bölge trafiğine göre küçük değişiklikler gösterebilmektedir.

Ulus motor kurye hizmetleri kapsamında birçok paket ve gönderi için hizmetler sunmaktayız. Başta fatura, irsaliye ve bordro gibi hızlı şekilde teslim edilmesi gereken resmi evraklarınızı en güvenli şekilde taşımaktayız. Bunun yanı sıra kişisel tüm gönderilerinizi, örneğin ilaç ya da hediye ve çiçek gibi paketleriniz için en itinalı taşıma süreçlerini yönetiyoruz. Bu ve daha birçok ihtiyaç duyduğunuz taşıma hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ulus Motorlu Kurye

Günümüzde hayatın pek çok alanına yansıyan fiyat artışları, taşımacılık ve motorlu kurye hizmetlerini de doğrudan etkilemiş durumdadır. Özellikle yakıt fiyatlarında yaşanan artış, hizmet fiyatlarında da küçük de olsa değişime neden olmuştur. Firmamız Ulus motorlu kurye faaliyetleri kapsamında, yalnızca sizlere özel hizmetler sunduğundan dolayı taşıma faaliyetleri en kısa süre içinde tamamlanmaktadır.

Klasik kargo hizmetleri hem çok daha maliyetli, hem de oldukça uzun bir zamanda gerçekleştiğinden dolayı motor kurye alternatifleri daha sık tercih edilmektedir. Sizler de hayatınızı kolaylaştıracak bu yenilikçi hizmetlerden yararlanmak için en doğru ve uygun fiyatlı adrestesiniz. Paketiniz her ne olursa olsun, boyutu ve ağırlığı fark etmeksizin güvenilir ve itinalı şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Sizler de Ulus motorlu kurye gönderilerinizi emin ellere teslim etmek istediğiniz her zaman bize ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

Sys Kurye ailesi olarak gerek şehir içi, gerek şehir dışı tüm motorlu kurye hizmetlerinde aynı kalite standartlarını benimseyerek uygulamaya koyuyoruz. Firmamız için kalite ve müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Bu iki kriteri de en yüksek düzeyde sağlamak ve sürdürmek yakın gelecekteki birincil hedefimizi oluşturmaktadır.

Her geçen gün gelişen ve değişen müşteri profilimize uygun, günün standartlarını yakalayabilen ve verimli Ulus kurye hizmetlerimizi ara kesmeden geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler de hem uygun fiyatlı, hem de gözü kapalı güvenerek tercih edeceğiniz profesyonel bir şirket arayışındaysanız firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Size en yakın noktada bulunan kuryemiz dakikalar içinde adresinize ulaşarak paketinizin talep ettiğiniz yere teslimatını sağlayacaktır. Detaylı bilgi almak için bize internet sitemizde yer alan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×