İçeriğe geç

Hava Kargo

Hava Kargo
Hava Kargo

Hava Kargo geleneksel karayolu ile iletilen kargolara nazaran çok daha hızlı bir teslimat türüdür. Özellikle mesafelerin uzamasına bağlı olan gecikmelere ve dahası yolda oluşabilecek her türlü hasara karşı daha güvenlidir. Aynı zamanda yurtdışından gelmesini istediğiniz bir kargo için kullanabileceğiniz bir yöntem olamamaktadır.  Turkish Cargo bünyesinde acil ulaştırılması gereken pek çok evrak, dosya, paket, ilaç vb. olmaktadır.

Bunlar büyükşehirlerden temin edilebilen ihtiyaçlar olabileceği gibi Anadolu’nun herhangi bir noktasından da olabilir. Bir kanser hastasının acil ihtiyacı olan bir ilaç, ameliyata alınacak bir kişinin ihtiyacı, bir ihaleye yetiştirilmesi gereken evrak, bir iş başvurusu evrakı, kayıt evrakı veya yüzlerce farklı gönderi olabilir. Bunların karayoluyla ulaştırılmaya çalışılması günler alabilir.

İstanbul Türkiye’nin ve dünyanın en büyük, en kalabalık ketlerinden birisidir. Hangi alanda olursa olsun uzun yıllardır Türkiye’nin kalbinin İstanbul’da attığını söylemek rahatlıkla mümkündür. 15 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapan kent, hemen her alanda sayısız işletmeye ve işyerine de sahiptir. Bütün bunlar İstanbulluların pek çok ihtiyacının ortaya çıkmasına neden olmakta, özellikle de kargo ihtiyacı had safhaya çıkmaktadır.

Geleneksel kargo yöntemleri İstanbulluların ihtiyacını karşılamaya yetmediği için alternatif kargo yöntemleri ortaya çıkmıştır ve bunlardan birisi hava kargo hizmetidir. Uçak kargo, uçağın en hızlı ulaşım aracı olmasının avantajlarını bünyesinde barındırmakta, günümüzün hızlı yaşantısına rahatlıkla karşılık vermektedir.

Hava Kargo Taşımacılığı

Hava Kargo Taşımacılığı ile geçen her türlü kargoyu Uçak aracılığı ile iletmektedir. Ülke içerisinde yani Yurtiçi Uçak Kargo da boy göstermekteyiz. Kargo sektöründe uzunca bir süredir faaliyet halinde olan şirketimizde Hava Kargo hizmeti sunuyoruz. SYS Kurye’ye emanet ettiğiniz belge ya da paketlerinizi güvenli bir şekilde zarar görmeden ve kaybetmeden söz verdiğimiz vakitte teslim adresine ulaştırıyoruz.

Hava kargo ile Türkiye’nin 52 noktasına gönderi yapılabilmektedir. İstanbul Havalimanı ya da Sabiha Gökçen Havalimanı kullanılarak diğer havalimanı bulunan şehirlere rahatlıkla paket gönderimi yapılabilmekte, aynı gün içinde, hatta birkaç saat içerisinde teslimat yapılabilmektedir.

Geleneksel kargo uygulamalarında İstanbul içerisinde dahi bir paketin bir yerden başka bir yere ulaşması birkaç günü bulabilmektedir. Özellikle başka illere gönderilecek kargolar en az bir günde teslim edilmektedir. Fakat tıbbi alanda, bürokrasi alanında ve daha pek çok alanda aynı gün içinde sahip olunması gereken gönderiler olabilmektedir. İşte İstanbul uçak kargo uygulamalarıyla tam da bu mümkün olmakta, en kısa sürede paketler alıcılara ulaşabilmektedir.

SYS Kurye hava kargo uygulamalarımız oldukça geniş kapsama sahiptir. Turkish Cargo ile 52 noktaya teslimat olanağı sunuyor, gönderilerinizin en hızlı ve güvenli biçimde alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz. Uçak kargo hizmetimizi kullanabilmenin en temel noktası alıcının şehrinde havalimanı olmasıdır. Eğer alıcının şehrinde havalimanı varsa tarifeli kargo uçaklarıyla saatler içinde teslimat yapılabilmektedir. Böylece en acil ihtiyaçlarınız başarıyla karşılanabilmektedir.

Hava kargo uygulamalarımızın işleyişi tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmektedir. Uygulamamız çift taraflı olarak verilebilmekte, isterseniz İstanbul’dan diğer havalimanı bulunan şehirlere isterseniz de diğer şehirlerden İstanbul’a paketlerinizi gönderebilirsiniz.

İstanbul Uçak Kargo hizmetimizden yararlanmak için öncelikli yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak randevu talep etmektir. Departmanımız gönderinizle ilgili detayları talep edecek, hangi saatte, nereden teslim alacağımızı kaydedecektir. Ardından gönderi adresine en yakın kuryemiz harekete geçecek ve paketinizi almaya gelecektir.

Belirtilen adresten paketi alan kuryemiz havalimanına doğru harekete geçecek ve paketinizi havalimanına ulaştırarak uçağa teslimatını sağlayacaktır. Varış şehrinde de kuryelerimiz paketlerinizi teslim alacak ve her nereye teslim edilecekse kısa sürede teslim edecektir. Bütün süreç hakkında sizlere bilgi verileceği gibi teslimat yapılır yapılmaz da bilgilendirme gerçekleşecektir.

Hava kargo en acil ulaştırılması gereken kargolar için birebirdir. Bu noktada pek çok alana hitap etmeyi başarmaktadır. Mesela tıp alanında çok yoğun kullanılmaktadır. İlaçlar, ameliyat malzemeleri, şuruplar, haplar ya da tıbbi ekipmanlar birkaç saat içinde uçak kargo ile temin edilebilmektedir. Yine ihaleye yetişmesi gereken evraklar, eğitimler ilgili evraklar, kimlik türü belgeler ve daha yüzlercesi uçak kargo ile en hızlı biçimde taşınabilmektedir.

Hava kargo uygulamalarında başarıya ulaşabilmek için güçlü bir altyapı ve profesyonel bir ekip gerekir. Firmamız uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet vermektedir. Daima müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımız alanda tamamı yeni model, bakımları düzenli yapılan, donanımlı araçlarımız görev yapmaktadır. Her aşamada güler yüzlü personellerimiz işlerini özveriyle yapmakta, her müşterimize ayrıcalıklardan yararlanma olanağı sağlamaktadır. Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetlerimiz aynı zamanda en uygun İstanbul Uçak Kargo fiyatlarıyla birleştirilmektedir.

Günümüzde bir yerden başka bir yere gitmek artık oldukça kolaydır. Ulaşımın ve teknolojinin son derece gelişmiş olduğu bir çağda yaşamaktayız. Dilediğimiz an dilediğimiz yere gidip yiyip içebiliyor ve eğlene biliyoruz. Aynı zamanda dilediğimiz zaman bulunduğumuz yerden gideceğimiz yere tekrar dönebiliyoruz. Tüm bunları teknolojiye ve yüksek kaliteli firma hizmetlerine borçluyuz. Zaman geçtikçe teknoloji gelişmekte ve her dönem yeni bir ivme kazanarak bir üst mertebeye ulaşmaktadır.

Ulaşımın ve ulaştırmanın günümüzde bu denli gelişmesinin tek kaynağı teknolojidir. Günümüzde birçok firma son raddeye ulaşmış olan teknolojiyi kullanarak hem hizmet vermekte hem de kendini zirveye taşımaktadır. Özellikle teknolojinin ulaşım konusunda geldiği nokta hepimizi yakından ilgilendirmektedir. Çünkü ulaşım olmazsa olmazımızdır ve ulaşım olmazsa ulaştırma da hiçbir şekilde olamaz. Ulaşım gelişip büyüdükçe bizim bir şeyleri bir yerlere ulaştırmamız da gelişir ve kolaylaşır.

Geçmişte sadece bir tekerlek ve bir at arabası ile ulaşım sağlanırken, günümüzde ulaşım şahsi araçlar, uçaklar, gemiler, tramvaylar ve neredeyse ışık hızında hareket eden araçlar ile yapılmaktadır. Ulaşım olmadan ulaştırma işlemi de olamaz. Bir şeyi bir yerden bir yere ulaştırmak için sağlam bir ulaşım yöntemine ihtiyaç duyarız. Örneğin araba veya motosiklet ile ulaştırma. Peki, tüm bunların yanı sıra, ulaştırmanın birçok yere Hava kargo ile yapıldığını biliyor muydunuz?

Hava kargo, son derece hızlı ve kaliteli ulaştırma şeklidir. Kargo hizmeti vermekte olan firmamız, hava yolunu kullanarak kargodaki ürünlerimizi çok hızlı bir şekilde ulaşması gereken yere ulaştırmaktadır. Karayolu ile kargolarımızın ne kadar geç ulaştığını hepimiz biliriz. Ancak uçak yolu ile kargo hizmeti vermek bunlardan son derece farklı ve gelişmiş bir yöntemdir. Firmamız, kaliteli ve güvenilir Hava kargo ile yedi yirmi dört anında kargo hizmeti vermektedir.

Çalışkan, hızlı, atılgan, dinamik, genç ve işinin ehli olan çalışma kadromuz, müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve bunu esas alarak Hava kargo hizmeti sunmaktadır. Karadan kargo hizmetini tercih etmektense, hava yolunu kullanarak eşyalarınızın, hem kaliteli ve güvenilir hem de ışık hızı ile zamanında ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yedi yirmi dört kaliteli bir hizmet sunmak için canla başla çalışan firmamız, kargo hizmetinde bu sektörün en zirvedeki tek firması olmayı başarmıştır. Müşterisinin memnuniyetini ve takdirini kazanan firmamız, her geçen gün daha da gelişip büyüyor ve hizmetlerine yenilerini de ekleyerek geniş yelpazeli bir hizmet sunuyor.

Eşyalarımızın, evraklarımızın veya daha birçok şeyin kargo ile başka bir yere gönderilmesini hepimiz tercih ederiz çünkü başka alternatifimiz yoktur. Eşyalarımızı başka bir yere ulaştırmak için tek alternatifimiz kargodur ve bu alternatif de son derece kaliteli ve güvenilirdir. Özellikle hava yolu ile gönderilen eşyalarımız son derece hızlı ve olduğu gibi ulaşabilmektedir.

Hava kargo ile eşyalarınızı ulaştırmak istiyorsanız iletişim numarası üzerinden arayarak iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra kargoya verilecek eşyanızı firmamıza getirerek de anında kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hava kargo, yedi yirmi dört, sizlere kaliteli hizmetini sunmakta ve bunun gururunu yaşamaktadır. Firmamız, aşağıda da belirtmiş olduğumuz ürünlerin ulaştırma hizmetini vermektedir;

 • Giyecek
 • Kuru yiyecekler
 • Kozmetik ürünleri
 • Marangoz ürünleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Mutfak araç gereçleri
 • Hediyelik eşya
 • Araç aksesuarları
 • Kişisel aksesuarlar ( saat, küpe, kolye, bileklik, şapka, çanta vb.)
 • Enstrüman ve müziğe dair her alet
 • Ev dekorasyon ürünleri
 • Kuru baharatlar
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp