Anasayfa » Hava Kargo

Hava Kargo

Hava Kargo geleneksel karayolu ile iletilen kargolara nazaran çok daha hızlı bir teslimat türüdür. Özellikle mesafelerin uzamasına bağlı olan gecikmelere ve dahası yolda oluşabilecek her türlü hasara karşı daha güvenlidir. Aynı zamanda yurtdışından gelmesini istediğiniz bir kargo için kullanabileceğiniz bir yöntem olamamaktadır.  Turkish Cargo bünyesinde acil ulaştırılması gereken pek çok evrak, dosya, paket, ilaç vb. olmaktadır.

Bunlar büyükşehirlerden temin edilebilen ihtiyaçlar olabileceği gibi Anadolu’nun herhangi bir noktasından da olabilir. Bir kanser hastasının acil ihtiyacı olan bir ilaç, ameliyata alınacak bir kişinin ihtiyacı, bir ihaleye yetiştirilmesi gereken evrak, bir iş başvurusu evrakı, kayıt evrakı veya yüzlerce farklı gönderi olabilir. Bunların karayoluyla ulaştırılmaya çalışılması günler alabilir.

Hava Kargo Taşımacılığı ile geçen her türlü kargoyu Uçak Kargo aracılığı ile iletmektedir. Ülke içerisinde yani Yurtiçi Uçak Kargo da boy göstermekteyiz. Kargo sektöründe uzunca bir süredir faaliyet halinde olan şirketimizde Hava Kargo THY hizmeti sunuyoruz. SYS Kurye‘ye emanet ettiğiniz belge ya da paketlerinizi güvenli bir şekilde zarar görmeden ve kaybetmeden söz verdiğimiz vakitte teslim adresine ulaştırıyoruz.

Hava Kargo Hizmetleri