Anasayfa » Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe kurye hizmetimiz ile de çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Firmamızı da bu gaye ile kurduk. Büyük bir aşk ile de çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Belgeler, evraklar, koliler ve gönderilmesi gereken çeşitli kargoların hayatımızdaki yeri çok büyüktür. Özellikle de zamanında önemi göz önüne alındığında ise tam zamanında gönderilmesi de kritik bir yere sahiptir. Bu açıdan bakıldığında ise lojistik hizmetlerinin önemi de ortaya çıkmaktadır. İş dünyasında pek çok şey çok hızlı bir şekilde olmaktadır. Dolayısıyla da yapılan planlarınsa aksamadan ilerleyebilmesi için zamanında ve doğru yerde evrakların ya da kolilerin olması gerekmektedir.

SYS Kurye olarak sizlerin her zaman yanındayız. Evrakları nasıl götüreceğiz diye düşünmenize gerek yoktur. Göndermek istediğiniz koli ya da çeşitli belgelerde sizin istediğiniz tarih ve yerde sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Beşiktaş Belediyesi ilçesinde hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren asla kaliteden ödün vermedik. Bütün hizmetlerimizde de ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

Hizmet ilkelerimiz ve prensiplerimizin temelinde güven ve kalite yer almaktadır. Bu iki temel değer üzerine çalışma sistemimizi geliştirdik ve sonrasında da siz değerli müşterilerimiz ile buluşturduk. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte pek çok iş çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda ise de hızına inanmak çok kolay olmamaktadır. Bu hızlı dünyanın içerisinde çoğu sektör lojistik hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır ve ihtiyaçta her geçen gün artmaktadır.

Firmalar ve sektörler için çok önemli bir departman olan lojistik desteği ise de çok hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir. İstanbul gibi büyük bir metropolde zaman ve trafik ikilisi pek çok işi belirleyen iki faktördür. Dolayısıyla da bir işi tek başına yapmak ise çoğu zaman kolay olmamaktadır. Bu yüzden Gayrettepe kurye hizmetimiz ile de işlerinizin aksamadan daha kolay hali ile tanışabilirsiniz. Böylelikle de hedeflerinize çok daha kısa bir süre içerisinde şekilde ulaşabilirsiniz. Daha çok projeye imzanızı atarken verimli çalışmanın gerçek tanımını da çok yakından öğrenebilirsiniz.

Gayrettepe kurye hizmetimiz sektör fark etmeksizin İstanbul’un her noktasına kolileri ve belgeleri taşımaktadır. Sizin yapmanız gereken ise sadece firmamızı aramak ve sorularımızın yanıtlarını vermeniz yeterli olmaktadır. Kalan bütün detayları alanında uzman ekibimiz sizlerin yerine düşünerek planlamaktadır. 

İstanbul Kurye hizmetimizi tercih etmeyi düşünen firmaların en çok aklına gelen soru ise bu hizmetin nasıl olduğu hakkında olmaktadır. Hizmetimiz ise;

  • Çağrı merkezimizi arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Sonrasında ise de ekibimiz size bazı sorular yöneltmektedir.
  • Bu sorular ise belge mi ya da bir kolinin taşınacağı; bunun yanında nereden teslim alınacağı nereye teslim edileceği hakkında olmaktadır. Tarih ve saat ile ilgili detaylarda öğrenildikten sonra sisteme bilgiler girilmektedir.
  • Bütün bu soruların yanıtlarının ışığında size en yakın olan kurye size yönlendirilmektedir.
  • Sizden teslim alındıktan sonra ise de belirlenen plan dahilinde kurye teslim ettikten sonra size bilgilendirme yapılması ile de tamamlanmaktadır.

Motor kurye hizmetimizin bu kadar çok tercih edilmesinde pek çok faktör etkili olmaktadır. Gayrettepe kurye hizmetimiz sadece zamandan değil aynı zamanda da ekonomik olarak da avantaj sağlamaktadır. Lojistik biriminin yıllık maliyeti düşünüldüğü zaman hizmetlerimizden yararlanmak büyük bir oranda da maliyetin düşürülmesini sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın ve sorularınızı yanıtlayalım.