İçeriğe geç

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye
Gayrettepe Kurye

Gayrettepe kurye hizmetimiz ile de çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Firmamızı da bu gaye ile kurduk. Büyük bir aşk ile de çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Belgeler, evraklar, koliler ve gönderilmesi gereken çeşitli kargoların hayatımızdaki yeri çok büyüktür. Özellikle de zamanında önemi göz önüne alındığında ise tam zamanında gönderilmesi de kritik bir yere sahiptir. Bu açıdan bakıldığında ise lojistik hizmetlerinin önemi de ortaya çıkmaktadır. İş dünyasında pek çok şey çok hızlı bir şekilde olmaktadır. Dolayısıyla da yapılan planlarınsa aksamadan ilerleyebilmesi için zamanında ve doğru yerde evrakların ya da kolilerin olması gerekmektedir.

Gayrettepe Kurye olarak sizlerin her zaman yanındayız. Evrakları nasıl götüreceğiz diye düşünmenize gerek yoktur. Göndermek istediğiniz koli ya da çeşitli belgelerde sizin istediğiniz tarih ve yerde sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Beşiktaş Belediyesi ilçesinde hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren asla kaliteden ödün vermedik. Bütün hizmetlerimizde de ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

Hizmet ilkelerimiz ve prensiplerimizin temelinde güven ve kalite yer almaktadır. Bu iki temel değer üzerine çalışma sistemimizi geliştirdik ve sonrasında da siz değerli müşterilerimiz ile buluşturduk. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte pek çok iş çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda ise de hızına inanmak çok kolay olmamaktadır. Bu hızlı dünyanın içerisinde çoğu sektör lojistik hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır ve ihtiyaçta her geçen gün artmaktadır.

Firmalar ve sektörler için çok önemli bir departman olan lojistik desteği ise de çok hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir. İstanbul gibi büyük bir metropolde zaman ve trafik ikilisi pek çok işi belirleyen iki faktördür. Dolayısıyla da bir işi tek başına yapmak ise çoğu zaman kolay olmamaktadır. Bu yüzden kurye hizmetimiz ile de işlerinizin aksamadan daha kolay hali ile tanışabilirsiniz. Böylelikle de hedeflerinize çok daha kısa bir süre içerisinde şekilde ulaşabilirsiniz. Daha çok projeye imzanızı atarken verimli çalışmanın gerçek tanımını da çok yakından öğrenebilirsiniz.

Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz sektör fark etmeksizin İstanbul’un her noktasına kolileri ve belgeleri taşımaktadır. Sizin yapmanız gereken ise sadece firmamızı aramak ve sorularımızın yanıtlarını vermeniz yeterli olmaktadır. Kalan bütün detayları alanında uzman ekibimiz sizlerin yerine düşünerek planlamaktadır. 

Kurye hizmetimizi tercih etmeyi düşünen firmaların en çok aklına gelen soru ise bu hizmetin nasıl olduğu hakkında olmaktadır. Hizmetimiz ise;

  • Çağrı merkezimizi arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Sonrasında ise de ekibimiz size bazı sorular yöneltmektedir.
  • Bu sorular ise belge mi ya da bir kolinin taşınacağı; bunun yanında nereden teslim alınacağı nereye teslim edileceği hakkında olmaktadır. Tarih ve saat ile ilgili detaylarda öğrenildikten sonra sisteme bilgiler girilmektedir.
  • Bütün bu soruların yanıtlarının ışığında size en yakın olan kurye size yönlendirilmektedir.
  • Sizden teslim alındıktan sonra ise de belirlenen plan dahilinde kurye teslim ettikten sonra size bilgilendirme yapılması ile de tamamlanmaktadır.

Motor kurye hizmetimizin bu kadar çok tercih edilmesinde pek çok faktör etkili olmaktadır. Gayrettepe kurye hizmetimiz sadece zamandan değil aynı zamanda da ekonomik olarak da avantaj sağlamaktadır. Lojistik biriminin yıllık maliyeti düşünüldüğü zaman hizmetlerimizden yararlanmak büyük bir oranda da maliyetin düşürülmesini sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın ve sorularınızı yanıtlayalım.

Gayrettepe Kurye Hizmeti

Ulaşım, büyük şehirlerde en büyük sıkıntıdır. Kısa yol mesafeleri bazen saatleri alabilmektedir. Bu ulaşım sıkıntısından bireyler kadar ticari firmalar da etkilenmektedir. Teslim edilmesi gereken ürünler vaktinde teslim edilmediği gibi günleri alan aksamalar da yaşanmaktadır. Bu durum müşteri ve firmalar için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

İstanbul ulaşım sıkıntısını en fazla yaşayan şehirlerden biridir. Özellikle teknoloji ve hız çağımızda, bu olumsuzluklar birçok alanda aksamalara sebep olmaktadır. Gayrettepe kurye olarak, İstanbul’daki bu ihtiyacın farkında olup değerli müşterilerimiz için kurye hizmetinde ulaşım sıkıntısına çözüm sunmaktayız.

SYS kurye bünyesinde bulunan firmamız, sizler için hızlı ve güvenli kurye imkânı sunmaktadır. Deneyimli ve alanında uzman kuryelerimiz, son model motorlarımız, ekip ve ekipmanlarımızla İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde kuryelerinizin teslimatını hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Gayrettepe kurye olarak, kuryenizi İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna en kısa sürede teslim ettiğimiz gibi şehirlerarası kurye hizmetimizle de birkaç saat içinde kuryenizi teslim etmekteyiz.

Kurye hizmetinde hızlı ulaşım, son derece önemlidir. Özellikle önemli evrak ve belgeler için saat ve dakikalar çok kıymetlidir. Yoğun trafik ve ulaşımın sıkıntılı olduğu şehirlerde, arabalarla kurye artık rağbetini kaybetmiştir. Arabaların yerini motor kuryeler almıştır. Motorların, ebat olarak küçük ve hızlı ulaşım aracı olması, kuryelerin hızlı teslimatı için daha sık tercih edilmektedir. Gayrettepe kurye olarak, bizler de müşterilerimize daha iyi kalitede hizmet verebilmek için motor kurye hizmeti sağlamaktayız.

Müşteri odaklı çalışma sistemimiz ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını belirleyip daha kaliteli hizmet vermekteyiz. Bunlardan biri müşterilerimize 7/24 kurye hizmeti sunmamızdır. Acil kuryeleriniz için SYS kurye müşteri hizmetlerini arayarak ihtiyacınız olan bilgiyi alabilir ve bulunduğunuz adrese kurye talep edebilirsiniz. Gayrettepe kurye olarak, nöbetçi kuryelerimizden size en yakın olanı yönlendirmekteyiz. Kısa sürede adresinize gelen kuryemiz, ürünü alarak teslim adresine en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Hızlı kurye hizmeti verirken birçok ürünün taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle motorların taşıyabileceği ebat ağırlıkta hemen hemen her ürünün teslimatını yapmaktayız. Bu ürünlerde tek şart personelimizin hayatını tehlikeye atmayacak ürünler olmasıdır. Firma olarak taşıdığımız ürünler içerisinde;

  • Dosya, evrak, fatura gibi belgeler bulunduğu gibi,
  • Pasta, çiçek gibi yiyecek ve bitki türleri de bulunmaktadır.

Gayrettepe kurye olarak, firma ve şirketlerin ihtiyaçlarına göre firmalar arası devamlı kurye hizmeti de vermekteyiz. Aynı zamanda ticari firmalarla anlaşma sağlayarak müşterilerine ürün teslimatı yapmaktayız. Taşıma esnasında ürünün cinsine göre güvenlik önlemlerini almaktayız. Bu sayede yiyecek ve içecek türünde ürünler de herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Gayrettepe kurye olarak, bizler de en az müşterilerimiz kadar ürünlerin güvenle teslim edilmesini istemekteyiz. Bu alanda kaliteli hizmet vermek için hızlı teslimattan daha önemlisi güvenli teslimat yapmaktır. Müşteri memnuniyeti prensibimiz ile kuryelerin taşınmasında büyük önem göstermekteyiz. Kuryelerin cinsine göre güvenlik önlemleri alarak kaybolması, dökülmesi veya kırılması gibi durumlardan koruyoruz. Bunun yanında kar, yağmur, rüzgâr, sıcaklık gibi dış etkenlerden koruyarak herhangi bir deformasyon yaşanmamasını sağlıyoruz. Ürün hızlı giderken sarsıntı yaşanmaması için motor alanında profesyonel elemanlarla çalışıyoruz. Aldığımız önlem ve tedbirler ile kuryenizi güvenle teslim ediyoruz.

Gayrettepe kurye olarak, sahip olduğumuz deneyim, tecrübe, hızlı ve güvenli teslimat ile birçok firma arasında en sık tercih edilen firmalardan biriyiz. Sizler de herhangi bir tereddüt yaşamadan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp