İçeriğe geç
Anasayfa » Atışalanı Kurye

Atışalanı Kurye

İşini iyi bilen çalışan kadrosu, son teknoloji sitemleri ve donanımlı motorlarıyla kaliteli bir şekilde sunmuş olduğu Atışalanı kurye hizmeti ile adından sık sık söz ettiren firmamız Sys Kurye her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun alternatifler sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çok çalışıyoruz.

Atışalanı kurye hizmetlerimiz ile ilgili bir problem yaşamamanız için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Tedbirlerimize rağmen herhangi bir problem yaşarsanız her zaman yanınızda olarak problemi en kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Her zaman yanınızda olabilmek için gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. İstediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Her gün binlerce kullanıcı Atışalanı kurye hizmetlerinden nasıl yararlanıldığı konusunda araştırma yaptırmaktadır. Sys Kurye firmamızın Esenler Kurye hizmetinden yararlanmak oldukça kolaydır. Evinizden, iş yerinizden, okulunuzdan, parktan, AVM’den, kütüphaneden hatta hastaneden bile bize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bize ulaşım sağlamanız durumunda anında dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz. Sizlerden gerekli bilgileri alarak konumunuza en yakın olan kuryeyi adresinize yönlendiriyoruz. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşım sağlayan kuryemiz gönderinizi alarak alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır.

Alıcının adresine ulaştıktan sonra sizlere teslimat hakkında bilgi vererek hizmetimiz ile bir şikâyetiniz olup olmadığını ve hizmetlerimizden ne derece memnun kaldığınızı sormaktadır. Memnun olmadığınız bir nokta varsa bunu hallederek hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamaktadır.

İstanbul Kurye hizmetlerimizin sizin için sunmuş olduğu avantajlardan biri de Vip kurye hizmetidir. Vip kurye hizmetimiz sayesinde gönderinizin teslim edileceği adres yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edileceği adres uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim edilmektedir. Bu hizmetimizi çok daha donanımlı motorlarla sunarak acil teslim edilmesi gereken gönderilerinizi en kısa süre içerisinde alıcısına teslim ediyoruz.

Atışalanı kurye hizmetimiz ile sizlere gönderinizi anlık bir şekilde takip edebilme seçeneği sunuyoruz. İstediğiniz zaman gönderinizin nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceğini, sorunsuz teslim edilip edilmediğini, doğru kişiye teslim edilip edilmediğini ve daha pek çok bilgiyi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi çalışanlarımız aklınıza takılan soruları teker teker cevaplayarak endişelerinizi ortadan kaldırmaktadır.

 Atışalanı kurye hizmetimiz ile dosya, fatura, evrak, kıyafet, yiyecek, telefon, bilgisayar, temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri, kimlik, pasaport, ehliyet, içecek, ayakkabı, aksesuar, ev ürünleri, market ürünleri ve sağlık ürünleri gibi daha pek çok gönderi türünü güvenilir şekilde ve en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz.

Atışalanı kurye hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlarla sunarak müşterilerimize ekonomik açıdan da destek oluyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için bizi telefon numaralarımızdan her zaman arayabilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayarak yardımcı oluyoruz.

İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de hem çalışan arkadaşlarımız ile yüz yüze görüşme sağlayabilir hem de daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılayarak bize tam anlamıyla güvenmelerini sağlıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×