İçeriğe geç

Edirnekapı Kurye

Edirnekapı Kurye
Edirnekapı Kurye

Edirnekapı kurye hizmetlerinin sıklıkla kullanıldığı bölgelerden biride şüphesiz Edirnekapı semtidir. İstanbul’un temsili semtlerinden biri olan Edirnekapı, destansı surları, Osmanlı ve Bizans dönemi mimari yapıları ile Fatih ve Eyüpsultan ilçelerini birbirinden ayıran, şehrin en bilinen semtlerinden biridir. Eski İstanbul denilen sur içine girilen kapılardan biri olan Edirnekapı, ismini yine bu kapıdan almaktadır. Yüzlerce yıl önce Bizanslılar tarafından Pili Tis Adrianupoleus olarak adlandırılan bölge, Türklerin fethinden sonra Edirne’ye açılan yol olması sebebiyle, Edirnekapı ismini almıştır.

Padişah Kanuni Sultan Süleyman’ın kızının isteği ile en ünlü mimarlarımızdan olan Mimar Sinan tarafından yaptırılan Mihrimah Sultan Camii, yine Edirnekapı içerisinde yer almaktadır. Tarihi İstanbul semtlerinden olan Karagümrük mahallesine de komşuluk eden bölge, yıllar içerisinde birçok konunun cazibe merkezi olma özelliğini korumuştur.

 • Hava kargo taşımacılığı hizmeti
 • Toplu davetiye dağıtım seçeneği
 • Haftalık ve aylık kurye kiralama
 • VİP kurye hizmetleri

Edirnekapı içerisinde manevi değeri çok yüksek olan, tarihi şehitliği bulundurmaktadır. 1453 yılındaki İstanbul’un fethi sırasında şehit olan askerlerin defnedilmesi ile oluşmaya başlayan bu tarihi mezarlık, Çanakkale Savaşı, Balkan Savaşları, Kara, Deniz ve Hava Şehitleri gibi birçok şehidin defnedildiği önemli bir alandır. Bu tarihi dokusu ve zamana meydan okuyan yapısı sebebiyle insanlar tarafından sık sık tercih edilen Edirnekapı bölgesi, günün her saatinde oluşan trafiğine çözüm olması amacıyla, kurye hizmetlerinin sıklıkla tercih edildiği bir alandır.

Minibüs, metrobüs ve raylı taşımacılık seçenekleri ile tüm toplu taşıma ağının merkezi konumunda bulunan bölgede, yoğun bir yaya ve araç trafiği söz konusudur. Özellikle iş giriş ve çıkış saatlerinde içinden çıkılmaz bir hale dönüşen trafik çilesi sebebiyle araçlı kurye teslimatları aksamakta ve ihtiyaçlara gerektiği şekilde cevap vermekte zorlanmaktadır.

 • Acil kurye hizmetlerinde güvenli teslimat
 • Hızlı altyapı deneyimli personel
 • Fiyat performans tutarlılığı
 • Çözüm odaklı kurye hizmetleri

Bu sebepten Edirnekapı Kurye hizmetleri çok daha önemli bir taşıma seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizde kurye teslimat hizmetlerinin aranan adresi Sys Kurye taşımacılık olarak, Edirnekapı bölgesinin her noktasında sizlere eşsiz hizmetler vermeye devam ediyoruz. Doğru zamanlama, güvenli teslimat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde, Edirnekapı kurye sektöründe yepyeni bir dönemi sizlere buluşturmanın mutluluğu ile hizmetler veren firmamız, aniden gelişen teslimat işlerinize, bölge özelinde oluşturduğu nokta çözüm seçenekleri sayesinde müdahalelerde bulunuyor. Gece taşımacılığı ve acil operasyon yöntemleri sayesinde, en hızlı şekilde çağrılarınıza yanıt veriyoruz. Deneyimli müşteri danışma hattı personellerimiz, 7 gün 24 saat sizden gelen tüm sorulara aydınlatıcı cevaplar vererek, kaliteli bir hizmet almanız için sürekli bir çaba sarf ediyor.

 • Bölgeye özel navigazyon sistemi
 • Ekspres kurye hizmetleri
 • Gece taşımacılığı hizmetleri
 • Nöbetçi kurye seçeneği
 • Arabalı kurye hizmeti

Edirnekapı kurye taşımacılığımız kapsamında, toplu dağıtım seçeneklerimizi sizlere sunuyor, düğün, nişan, kına, sünnet, balo, konser, açılış, davet ve yemek organizasyonları gibi özel anlarınızın davetiyelerinin teslimini gerçekleştiriyoruz. Edirnekapı kurye ekibimiz, alanında yıllardır hizmet veren sorumluluk sahibi çalışanlardan oluşmaktadır. Tecrübeli taşımacılık anlayışı sayesinde, her an güvenli ve garantili bir teslimat hizmetini bulabileceğiniz Sys Kurye, İstanbul il sınırları içerisindeki her alandan bölgeye özel, Edirnekapı kurye hizmetini siz değerli müşterileri ile buluşturmaktadır.  

 • 7 gün 24 saat müşteri destek hattı
 • Alanında öncü tecrübe
 • Ağır paketlere ek taşıma hizmetleri
 • Olası durumlarda yedek personel ağı

Edirnekapı Kurye Hizmeti

Eski çağlardan beri bir şeyi bir yerden hızlıca başka bir yere göndermek büyük önem arz etmiştir. Gönderinin niteliği, haber, değerli bir eşya ya da savaş ganimeti, ne olursa olsun güvenle ve hızlı taşınması, önceliğe sahip bir ihtiyaçtır. Günümüzde de aynı ihtiyaç devam etmekte hızlanan dünyada daha da hızlı kargo ihtiyacı artmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanmasına yenilikçi ve güvenilir çözümler sunan Sys Kurye, Edirnekapı kurye hizmeti sayesinde daha geniş kitlelere daha hızlı kurye taşımacılığı yapmaktadır.

Gönderinizin içeriğine ve aciliyetine bağlı olarak, en uygun seçeneğe ulaşmanızı sağlayan hizmetlerimize, sizlere 7/24 destek veren çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Talebinizin içeriğine göre alacağınız doğru ve güvenilir bilgilendirmelerimizle, paketinizin teslimat sürecinin herhangi bir sürprizle karşılaşmadan, güvenle tamamlanması sağlanacaktır.

Günün hangi saati olursa olsun, güvenle tercih edebileceğiniz, kaliteli ve hızlı iş anlayışımıza Edirnekapı kurye hizmetimizle ulaşmanız mümkün. Mesai saatleri dışında kalan tüm kargo ihtiyaçlarınız için 7/24 ulaşabileceğini çağrı merkezimiz, bulunduğunuz bölgeye en yakın kuryemizi size yönlendirerek, hızlıca teslimat sürecini başlatabilmektedir. Güvenilir ve kaliteli bir iş anlayışı ile hizmet veren bizler, gece geç saatlerde bile kişisel güvenliğinizi tehdit altında hissetmeden hizmet almanızı sağlamaktayız.

Özellikle büyükşehirlerde artan otomobil sayısından dolayı, trafik akışında büyük yoğunluklar yaşanmakta, mesai saatleri bitiminde ya da belirli günlerde, trafikte hareket etmek neredeyse imkansız hale gelmektedir. Bu yoğunluktan etkilenmeden, hızlıca hareket edebilmenin en güvenli yolu ile motosiklet kullanımı haline gelmiştir. Bu durumun farkında olan, uzun zamandır motor kullanımında deneyimli Edirnekapı kurye ekibimiz, trafikte saygı ilkesini benimsemiş, profesyonellerden oluşmaktadır. Güvenli ve hızlı teslimat için herkesin tercihi moto kuryelerimizle, gönderiniz zamanında teslim edilmektedir.

Edirnekapı kurye aracılığı ile ulaşabileceğiniz acil kurye, ekspres kurye, hızlı kurye, gece kurye ve daha nice hizmetimizi web sitemizden inceleyebilir, size en uygun olan hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz. Ayrıca, aklınıza takılan sorularınızın detaylı yanıtlarını, sunduğumuz çözümleri ve ücretlendirme ile ilgili aklınıza takılan her şey için sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden de alabilirsiniz.

Motosiklet kullanımı ile hızlanan ve kolaylaşan kargo taşımacılığı ve kurye sektöründe, güvenilir seçenekler sunan Edirnekapı kurye hizmetimiz, günlük yaşamınızı kolaylaştırmaktadır. Bu hizmetin size sağladıkları;

 • İstanbul içerisinde en fazla 120 dakika içinde gönderinizin teslim edilebilmesi
 • 7 gün 24 saat güvenebileceğiniz bir hizmet alabilmeniz
 • Her konuda şeffaf bir tutumla size destek olmaya hazır müşteri hizmetleri
 • Ekonomik ücretlendirmeler
 • Kişiye özel çözümler
 • Güvenli iş anlayışı
 • Ekonomik ücretlendirmeler ve daha nice kolaylık olarak sıralanabilmekte, hizmetlerimizden güvenle yararlanmanız için sıkı bir çalışma sergilenmektedir.

Edirnekapı kurye bünyesindeki tüm çalışma arkadaşlarımız, yukarıda ilettiğimiz tüm faydaları en iyi şekilde sizlere sunmak için çalışmaktadır. Güvenilir iş ahlakı, güvenli taşımacılık ve her zaman kaliteli hizmet anlayışına sahip ekibimizle çalışmak silk tercihiniz olacaktır.

Verdiğimiz tüm hizmetler, kargo taşımacılığı yönetmeliklerine uygun olarak verilmektedir. Kuryemizin, gönderinizin ve çevrenin güvenliği önceliklerimiz arasında bulunmaktadır. Herhangi bir şekilde güvenliği tehlikeye atan hiçbir gönderinizin taşıması yapılmamakta, paket teslim alınırken bu durumun fark edilmesi halinde, teslimat süreci iptal edilebilmektedir. Kargo taşımacılığına uygun paketlerin detaylarına ve paketleme konusunda yardıma ihtiyaç duymanız halinde çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekonomik, güvenli, kaliteli ve hızlı bir teslimat için güvenebileceğiniz adres olan bizler, ihtiyacınız olan her konuda yanınızdayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp