İçeriğe geç

Serencebey Kurye

Alanında uzman kadrosu ve donanımlı motorları ile ulaşım sorunlarını ortadan kaldıran firmamız Serencebey kurye hizmeti ile da daima yanınızda. İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizle sizleri her zaman memnun etmeye devam ediyoruz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren ekibimiz ihtiyacınız olduğu anda en kısa süre içerisinde adresinize gelmektedir. Profesyonel bir şekilde hizmet vererek hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için çok çalışmaktadırlar.

Kalitemizi herkes görebilsin diye fiyatlarımızı her zaman uygun tutuyoruz. Avantajlı kampanyalarımız ile de sizlere ekonomik açıdan destek oluyoruz. Serencebey kurye fiyatlarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Serencebey kurye hizmetimiz ile pek çok çeşitteki gönderinizi sağlam ve hızlı şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz gönderi çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Dosya, belge, evrak, fatura vb.
 • Sağlık ürünleri (ilaç, serum vb.)
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Giyim ürünleri
 • Ehliyet, pasaport, kimlik vb.
 • Para, kart, cüzdan vb.
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Teknolojik ürünler (telefon, tablet, kulaklık vb.)
 • Hediyelik ürünler (çiçek, çikolata, pasta ayıcık vb.)
 • Yapı ve market ürünleri
 • Temizlik ürünleri (tuz ruhu, yumuşatıcı vb.)
 • Ev ve yaşam ürünleri (tabak, bardak vb.)

Beşiktaş kurye hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız gönderilerinizin motorda taşınacak boyuta ve özelliklere sahip olması gereklidir. Ayrıca taşınması yasal olmayan ya da yanıcı, patlayıcı özelliğe sahip olan gönderilerin taşınmasını da gerçekleştirmiyoruz.

Gönderinizin nerede olduğu hakkında bilgi alabilmeniz için anlık konum hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde gönderinizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. İsterseniz çağrı merkezimize ulaşarak da gönderinizin durumunu sorgulatabilirsiniz.

İstanbul Kurye hizmetimizin sunduğu avantajlardan biri de Vip kurye hizmetidir. Bu hizmetimiz sayesinde acil teslim edilmesi gereken gönderilerinizi sorunsuz şekilde alıcısına ulaştırabilirsiniz. Teslim edilmesini istediğiniz adres yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, teslim edilmesini istediğiniz adres uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Serencebey kurye hizmetimizin güvenilir olup olmadığı da oldukça merak edilmektedir. Hizmetimiz son derece güvenlidir. Gönderinizin taşınması sırasında bir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz. Ayrıca bilgileriniz de bizimle her zaman güvendedir. Asla üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına kuryemiz ve destek ekibimiz takım çalışması yapmaktadır. Destek ekibimiz yol durumuna, hava durumuna ve diğer koşullara göre kuryemizi yönlendirerek kısa sürede ve sorunsuz şekilde gönderinizin teslimatı gerçekleşmektedir.

Hizmetlerimizden faydalanmanız oldukça kolaydır. WhatsApp hattımıza mesaj atarak veya telefon numaralarımızdan bizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aramanıza kısa süre içerisinde dönüş yapan çağrı merkezi arkadaşlarımız, sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün bilgisini aldıktan sonra adresinize en yakın mesafedeki kuryemizi adresinize yönlendirmektedir.

En geç yarım saat içinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi sizden alarak taşınmaya uygun olup olmadığını kontrol etmektedir. Taşınmaya uygun bulduğu takdirde zarar gelemeyecek şekilde motoruna yerleştirerek zaman kaybetmeden yola koyulmaktadır. Hiçbir yere sapmadan alıcısına ulaştırılarak durum hakkında size bilgilendirme yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı sorarak memnun kalmadığınız bir durum varsa memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bizden kaynaklı bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa sürede hallederek mağdur kalmanızı önlüyoruz. Zararınızı maddi ve manevi şekilde firmamız tarafından karşılıyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×