Anasayfa » Bursa Uçak Kargo

Bursa Uçak Kargo

Lojistik sektörü çok hızlı ve güçlü bir değişime girmiştir. Özellikle teknoloji alanındaki yeniliklerin kısa sürede lojistik ve Uçak Kargo alanında kendine yer bulduğunu görüyoruz. Fakat söz konusu mesafeleri kısaltmak, acil talepleri karşılamak olduğunda henüz geleneksel Hava kargo yöntemlerinin ve şirketlerinin gerekli reaksiyonu gösteremediklerine şahit oluyoruz. Oysa her gün gerek İstanbul’dan gerekse Türkiye’nin başka illerinden Bursa’ya taşınması gereken acil gönderiler, paketler oluyor. Bunlar çoğu kez plansız ortaya çıkabildiği gibi karayolu ile taşımak güvensiz ve zamansız olabiliyor. İşte tam da bu noktada Bursa uçak kargo hizmetlerimiz devreye giriyor.

Bursa uçak kargo çözümlerimizle Türkiye’nin 51 farklı ilinden Bursa’ya taşınması gereken gönderilerinizde ya da Bursa’dan diğer illere gönderilmesi gereken paketlerinizde hizmet veriyoruz. Karayolu ile günlerce sürecek kargo gönderimlerinizi çağımızın en hızlı ulaşım aracı olan uçaklarla dakikalar içinde Bursa’ya ulaştırıyor ya da Bursa’dan gideceği yere teslimatını yapabiliyoruz.

Bursa uçak kargo uygulamalarımız Turkish Cargo ile yapılmakta ve Bursa dahil ülkemiz genelinde 52 noktaya teslimat olanağı sağlanmaktadır. Hizmetimizin detayları tamamıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmekte, ihtiyacınız en hızlı ve en güvenli nasıl çözüme kavuşturulacaksa o tarz planlama yapılmaktadır.

Uçak kargo uygulamamızda isterseniz kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ya da havalimanından havalimanına şeklinde hizmet verebiliyoruz. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimize ulaşmak ve ne tür bir ihtiyacınızın ne zaman karşılanmasını istediğinizi belirtmek.

Dilerseniz Bursa’da ya da diğer illerimizde belirteceğiniz bir adrese gidip paketinizi alıp havalimanına ulaştırabilir, varış lokasyonunda da yine havalimanından teslim alıp belirteceğiniz adrese teslimat gerçekleştirebiliriz. İsterseniz havalimanından sizin adınıza teslim alıp adresinize ulaştırabilir ya da sadece adresinizden havalimanına teslim edebiliriz. Hizmetlerimiz tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir ve uzman personelimiz her şekilde kusursuz sonuçlara imza atmayı başarır.

Bursa uçak kargo hizmetimizi hıza ve kaliteye ihtiyacı olan herkese kullanabilir. Gerek bireysel gönderileriniz gerekse kurumsal paketleriniz için kolaylıkla Bursa uçak kargo çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bursa genelinde ya da Bursa ile herhangi bir şekilde iş bağlantısı olan yüzlerce müşterimizin son yıllardaki değişmez çözüm ortağı SYS Kurye olmaktadır. Çünkü hizmetimiz pek çok avantajı bir arada sunmakta, bu da müşterilerimize çeşitli fırsatlar sağlamaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Uçak kargo yüksek hızda taşıma imkanı verir. Bu da teslimat sürelerinin olabildiğince kısalmasını sağlar.
  • İller arasında doğrudan iletişim sağlandığı için bürokratik durumlar en aza iner.
  • Eşyanızın, paketinizin, gönderinizin miktarı her ne olursa olsun en uygun ulaşım türü uçak kargodur.
  • Ülkemiz geneline yayılmış yaygın hizmet ağımız gün geçtikçe daha da gelişmektedir.
  • Kargolarınızın taşınması, yüklenmesi son derece özenli gerçekleştirilir. Uçuşlar tarifeli olarak gerçekleşir. Bu sayede hangi saatte, nerede olacağı, kargonuzun ne zaman hareket edeceği detayları kesindir.
  • Bütün gönderileriniz için gerekli önlemler alınmış olsa da sigortalı olarak da güvence altına alınmaktadır.

Bursa uçak kargo hizmetimiz en acil gönderileriniz için olanca hızıyla devam etmektedir. Aynı gün içinde Bursa’dan başka bir ile ya da başka bir ilden Bursa’ya teslim edilmesini istediğiniz evraklarınızı, dosyalarınızı, paketlerinizi, yüksek güvenlikli taşınması gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz.

Eğer kargonuzun aciliyeti var ve beklemeye zamanınız yoksa 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Şehirler Arası Kurye hakkında diğer merak ettiklerinizi sorabilir, rezervasyon oluşturabilir, adres bilgilerini paylaşarak hizmetlilerimizden istifade edebilirsiniz. Bursa ile diğer iller arasında yeni bir soluk kazandırdığımız çözümlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.