İçeriğe geç

Bursa Uçak Kargo

Bursa Uçak Kargo
Bursa Uçak Kargo

Lojistik sektörü çok hızlı ve güçlü bir değişime girmiştir. Özellikle teknoloji alanındaki yeniliklerin kısa sürede lojistik ve Uçak Kargo alanında kendine yer bulduğunu görüyoruz. Fakat söz konusu mesafeleri kısaltmak, acil talepleri karşılamak olduğunda henüz geleneksel Hava kargo yöntemlerinin ve şirketlerinin gerekli reaksiyonu gösteremediklerine şahit oluyoruz. Oysa her gün gerek İstanbul’dan gerekse Türkiye’nin başka illerinden Bursa’ya taşınması gereken acil gönderiler, paketler oluyor. Bunlar çoğu kez plansız ortaya çıkabildiği gibi karayolu ile taşımak güvensiz ve zamansız olabiliyor. İşte tam da bu noktada Bursa uçak kargo hizmetlerimiz devreye giriyor.

Uçak kargo çözümlerimizle Türkiye’nin 51 farklı ilinden Bursa’ya taşınması gereken gönderilerinizde ya da Bursa’dan diğer illere gönderilmesi gereken paketlerinizde hizmet veriyoruz. Karayolu ile günlerce sürecek kargo gönderimlerinizi çağımızın en hızlı ulaşım aracı olan uçaklarla dakikalar içinde Bursa’ya ulaştırıyor ya da Bursa’dan gideceği yere teslimatını yapabiliyoruz.

Kargo uygulamalarımız Turkish Cargo ile yapılmakta ve Bursa dahil ülkemiz genelinde 52 noktaya teslimat olanağı sağlanmaktadır. Hizmetimizin detayları tamamıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmekte, ihtiyacınız en hızlı ve en güvenli nasıl çözüme kavuşturulacaksa o tarz planlama yapılmaktadır.

Uçak kargo uygulamamızda isterseniz kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ya da havalimanından havalimanına şeklinde hizmet verebiliyoruz. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimize ulaşmak ve ne tür bir ihtiyacınızın ne zaman karşılanmasını istediğinizi belirtmek.

Dilerseniz Bursa’da ya da diğer illerimizde belirteceğiniz bir adrese gidip paketinizi alıp havalimanına ulaştırabilir, varış lokasyonunda da yine havalimanından teslim alıp belirteceğiniz adrese teslimat gerçekleştirebiliriz. İsterseniz havalimanından sizin adınıza teslim alıp adresinize ulaştırabilir ya da sadece adresinizden havalimanına teslim edebiliriz. Hizmetlerimiz tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir ve uzman personelimiz her şekilde kusursuz sonuçlara imza atmayı başarır.

Bursa uçak kargo hizmetimizi hıza ve kaliteye ihtiyacı olan herkese kullanabilir. Gerek bireysel gönderileriniz gerekse kurumsal paketleriniz için kolaylıkla Bursa uçak kargo çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bursa genelinde ya da Bursa ile herhangi bir şekilde iş bağlantısı olan yüzlerce müşterimizin son yıllardaki değişmez çözüm ortağı SYS Kurye olmaktadır. Çünkü hizmetimiz pek çok avantajı bir arada sunmakta, bu da müşterilerimize çeşitli fırsatlar sağlamaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Uçak kargo yüksek hızda taşıma imkanı verir. Bu da teslimat sürelerinin olabildiğince kısalmasını sağlar.
 • İller arasında doğrudan iletişim sağlandığı için bürokratik durumlar en aza iner.
 • Eşyanızın, paketinizin, gönderinizin miktarı her ne olursa olsun en uygun ulaşım türü uçak kargodur.
 • Ülkemiz geneline yayılmış yaygın hizmet ağımız gün geçtikçe daha da gelişmektedir.
 • Kargolarınızın taşınması, yüklenmesi son derece özenli gerçekleştirilir. Uçuşlar tarifeli olarak gerçekleşir. Bu sayede hangi saatte, nerede olacağı, kargonuzun ne zaman hareket edeceği detayları kesindir.
 • Bütün gönderileriniz için gerekli önlemler alınmış olsa da sigortalı olarak da güvence altına alınmaktadır.

Bursa uçak kargo hizmetimiz en acil gönderileriniz için olanca hızıyla devam etmektedir. Aynı gün içinde Bursa’dan başka bir ile ya da başka bir ilden Bursa’ya teslim edilmesini istediğiniz evraklarınızı, dosyalarınızı, paketlerinizi, yüksek güvenlikli taşınması gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz.

Eğer kargonuzun aciliyeti var ve beklemeye zamanınız yoksa 7 gün, 24 saat Bursa uçak kargo çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Şehirler Arası kurye hakkında diğer merak ettiklerinizi sorabilir, rezervasyon oluşturabilir, adres bilgilerini paylaşarak hizmetlilerimizden istifade edebilirsiniz. Bursa ile diğer iller arasında yeni bir soluk kazandırdığımız çözümlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

İstanbul Bursa Uçak Kargo

Kargo yolu ile pek çok belge, paket vb. şeyleri karşı tarafa göndermekteyiz. Bu işlemler bazen uzun bazen ise kısa sürebilmektedir. Tabi herkes en kısa süre içerisinde bu iletilerin gönderilmelerini ister.

Uçak kargo ile gönderim sağlamak için kargonun ulaşacağı adreste ve kargonun gönderileceği şehirlerde havalimanı bulunması gerekir. Kargonun taşınması için havalimanının olması şart bir durumdur.

Günümüzün en hızlı ulaşım aracı uçak olduğu için uçak kargo ile paketlerinizi Türkiye’nin en uzak noktalarına ulaşılmasını birkaç saatte sağlayabilirsiniz. Diğer kargo yöntemlerine kıyasla kargoların havayolu ile yapılması zaman açısından bir avantaj sunmaktadır.

Uçak kargo hizmeti son derece profesyonellik gerektiren bir iştir. Alanında uzman kişilerle çalışarak profesyonelliğimizi gözler önüne süren çalışmalar yapmaktayız. Firmamız yıllardır yaptığı çalışmalar ile belli bir deneyime ve bilgi birikimine sahiptir. Paketinizin alımından, havalimanına ulaştırılmasına ve ardından alıcıya ulaşımına kadar olan süreçte büyük bir hassasiyetle çalışmaktayız. Bursa uçak kargo ile paketlerinizin gönderimi aşamasında büyük bir titizlikle hareket etmekte ve hiçbir zarar gelmemesini sağlayarak güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Bursa uçak kargo ile paketlerinizi teslim ederken uygun bir fiyattan yararlanabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu uygun fiyat portföyü ile cebinizi yakmayan bir harcama gerçekleştirmiş olursunuz. Diğer firmalara kıyasla sizlere ayrıcalıklı sunmuş olduğumuz fiyat tarifemizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren uçak kargo hızlı bir kargo hizmeti sağlamaktadır. Bursa uçak kargo ile artık ürünleriniz en kısa sürede yerine ulaşabilmektedir. Nasıl uçak ile uzak mesafeleri aşıyorsak artık kargolarınız da uçak ile taşınarak kısa sürede ulaşımı sağlanmaktadır.  Kargolar için özel olarak tasarlanmış bu uçaklar ile gönderilerinizi güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Uçak Kargoyu Tercih Etmek İçin Bazı Nedenler

 • Kargoların kısa sürede ulaşılmasını sağlayarak zamandan tasarruf sağlar.
 • Güvenilir bir yöntemdir.
 • Kargo taşımaları son derece özenli ve titizlikle yapılır.
 • Profesyonel ekibimiz kargo takip yönetiminin her hareketini takip etmektedir.
 • En uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Bunlar ve daha birçok nedenleri bünyesinde barındırarak hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

Bursa uçak kargo hizmetinden yararlanmak istiyor iseniz tek yapmanız gereken çağrı merkezimiz ile iletişime geçmektir. Sonrasında ekibimiz adresinize gelerek paketinizi sizden teslim alır ve istediğiniz şehre gönderimini sağlar.

Çağrı merkezlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimize gerekli her bilgiyi ve detaylandırmaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Ardından kurye ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir. Adresinize gelen kurye ekibimiz paketinizi alıp havalimanına ulaştırmaktadır. Gönderilecek olan uçağa teslimatı sağlanır ve uçak kargo paketinizi alıcının bulunduğu şehre ulaştırır.

Kargonuz alıcının bulunduğu şehre geldikten sonra görevliler alıcı adresine ulaşıp paketinizin teslimatını sağlar. Bunun yanı sıra isterseniz alıcı bulunduğu şehrin havalimanına gidip paketini kendisi de teslim alabilir. Tüm bu süreç sizlere ayrıntıları ile raporlanarak iletilmektedir.

Uçak kargoyu kullanmak için pek çok neden bulunmaktadır. Acil ihtiyaçlarınızın gönderimi için en doğru tercih uçak ile gönderim sağlanmasıdır. Tıbbi ilaçlar, önemli evraklar, acil ürünler gibi birçok ürünün gönderiminin acil olarak gönderilmesi gerekiyor ise Bursa uçak kargo en doğru tercihiniz olacaktır.

Bunların yanı sıra çabuk bozulabilecek ürünleri de en kısa ve hızlı yoldan göndermek için uçak kargo kullanabilirsiniz. Mesela taze sebze ve meyve gibi gıda ürünleri çabuk bozulabileceğinden bunların gönderimini Bursa uçak kargo ile sağlayabilirsiniz. Böylelikle ürünler bozmadan, tazeliğini koruyarak en kısa sürede alıcı adresine firmamız sayesinde ulaşmış olur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp