İçeriğe geç

Gemlik Kurye

Gemlik Kurye
Gemlik Kurye

Moto kurye hizmeti son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasındadır. Çünkü zaman hem iş dünyasında hem de günlük hayatta çok önemlidir. Bunun yanında da globalleşen dünyada işler çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bu nedenden dolayı da günlük programlar içerisinde evrak, dosya, paket teslim etme gibi işler yer almaktadır. Ayrıca da özel bir zaman ayrılması gerekmektedir. Ancak bu durum her zaman mümkün olmamak ile birlikte trafik gibi nedenlerin eklenmesi ile de zaman kontrolü ise de oldukça zorlanmaktadır.

Bütün bu durumlar göz önüne alındığında önemli bir sorun olduğu açık bir şekilde görülmektedir ve farklı bir çözüme de ihtiyaç duyulduğu anlaşılmaktadır. Çözüm olarak bulunan kurye hizmeti ile de başta iş dünyası olmak üzere günlük hayatta da işler daha kolaylaşmıştır. Böylelikle de daha rahat bir şekilde adapte olunmakta ve bunun yanı sıra da hedeflere ulaşma süresi de kısalmaktadır.

SYS Kurye olarak sizlere bu alanda hizmet vermekteyiz. Kurulma amaçlarımız sektörün bu ihtiyacını karşılayabilmek ve siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağınız olabilmektir. Bursa Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içinde hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren işimizi büyük bir sevgi ile yapmaktayız.

Kurye hizmetimiz ile sizlerin yanındayız. Alanında uzman kadromuz ile profesyonel bir çalışmanın adresi konumunda yer almaktayız. Çünkü en ufak bir detayı dahi atlamadan işimizi uluslararası kalite standartlarında sunabilmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Gemlik kurye hizmetimiz ise sizin çağrı merkezimizi aramanız ile süreç başlamaktadır. Sonrasında ise ekibimiz sizlere bazı sorular sormaktadır. Bu sorular ise;

 • Göndermek istediğiniz bir paket mi yoksa belge mi?
 • Başka bir şey mi göndermek istiyorsunuz ve nedir?
 • Ne zaman ve nereden teslim alınacak?
 • Ne zaman ve nereye teslim edilecek?
 • Dikkat edilmesi gereken özel ayrıntılar var mıdır? Var ise nelerdir şeklinde olmaktadır.

Gemlik kurye hizmetimiz kapsamında ise bu soruların cevapları ışığında bir plan oluşturulmakta ve sonrasında da konum olarak size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Belirttiğiniz saat ve yerde de güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Bir sorun yaşanmaması için her şey çok dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. En son aşamada ise size ilgili bilgilendirmenin yapılması ile de süreç tamamlanmaktadır.

Çoğu kişinin aklına gelen soruların içerisinde Gemlik kurye hizmetimizi neden tercih etmeliyiz olmaktadır. Çünkü güvenilir ve sorunsuz bir hizmet ile tanışmak isteyenlerin aradığı cevap firmamızdır. Gelişen teknolojiyi de çok yakından takip etmekteyiz. Hizmetlerimizde de çok aktif bir şekilde kullanmaktayız.

Sizlere yüksek teknolojili ve en ufak bir problemin dahi meydana gelmediği bir hizmet verebilmek için bütün detayları düşündük. Alt yapımızdan ekibimize kadar her şeyi en küçük detayına kadar inceleyerek oluşturduk.

Lojistik departmanı belge veya çeşitli şeylerin taşınması gibi işlerin yapılması için firmaların kurduğu bir departmandır. Ancak bu durumda da yıllık bir maliyet çıkmaktadır. Bunun yanında da her firma içinde uygulanabilir bir çözüm değildir. Bu durum göz önüne alındığında daha iyi bir çözüm bulunması gerektiği ortaya çıkmaktadır. Gemlik kurye hizmetimiz ise bu çözüm olarak karşınıza çıkmaktadır. Daha uygun fiyatlı olması ise de hizmetimizin en dikkat çeken özelliklerinin başında gelmektedir.

Gemlik Kurye Hizmeti

Kaliteli hizmetleriyle hayatınızı kolaylaştıran firmamız Sys Kurye Gemlik kurye hizmetini de profesyonel şekilde sunmaktadır. Donanımlı motorları ve tecrübeli çalışan kadrosuyla ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Türkiye’nin pek çok iline hizmet veren firmamız Bursa’da aktif şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Gemlik’ de bulunan adresinizden aldığımız gönderilerinizi istediğiniz adrese güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Gizlilik kurallarına uyarak, yasal taşıma hizmeti sunuyoruz.

Gemlik kurye hizmetimizde müşterilerimizin %100 memnun kalması için elimizden geleni yapıyoruz. Motorlarımızın düzenli olarak bakımlarını yaptırıyoruz. Gönderilerinizin güvenilir şekilde taşınması için her türlü önlemi alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorunla karşılaşırsanız, sorunu kısa sürede hallederek memnun kalmanızı sağlıyoruz. Zararınız varsa maddi ve manevi şekilde firmamız tarafından karşılıyoruz.

Gemlik kurye hizmetimiz ile pek çok sektöre de düzenli şekilde hizmet veriyoruz. Taşınmasını sağladığımız ürünlerin bazıları şunlardır:

 • Gıda ürünleri
 • Tekstil ürünleri
 • Para ve cüzdan
 • Pasaport, kimlik ve ehliyet
 • Evrak, belge ve dosya
 • Hap, şurup ve serum gibi tıbbi malzemeler
 • Market ürünleri

Gibi ürünlerinizi kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. Adresinizden teslim alınmasını istediğiniz ürünleri sizden alarak istediğiniz konuma ulaştırıyoruz. Gemlik kurye hizmetimizden yararlanmanız için bizi aramanız yeterli.

Çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımız bilgilerinizi alarak sizlere en yakın olan kuryemizi adresinize yönlendirmektedir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi alıp güvenilir şekilde motoruna yerleştirdikten sonra istediğiniz konuma ulaştırmaktadır.

Gönderim şu an nerde? Acaba doğru kişiye mi teslim edildi? Ne zaman teslim edilir? Sağlam şekilde ulaştı mı? Gibi sorularınız için güncel şekilde bilgilendirme yaparak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Anlık konum bilgilendirme hizmetimizle de kuryemizi istediğiniz zaman takip ederek nerede olduğunu görebilirsiniz.

Sys Kurye sizlere kaliteli hizmet vermek için 7 gün 24 saat boyunca çalışmaktadır. Bu sayede acil ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilir veya ulaştırmanız gereken belgelerinizin istediğiniz zaman teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Gemlik kurye hizmetimizle en zor zamanlarınızda bile yanınızdayız.

Motorlarımız sayesinde en dar sokaklarda ve yoğun trafiklerde bile kolay şekilde teslimat sağlıyoruz. Destek ekibimizle kuryemiz ekip halinde çalışarak hızlı teslimat hizmeti sunuyoruz. Destek ekiplerimiz yol durumuna göre kuryemizi yönlendirerek, yol çalışması ve kaza gibi durumlardan etkilenmeden kısa sürede teslimat sağlamaktadır.

Gemlik kurye hizmetimizle sadece teslimat hizmeti değil aynı zamanda sizlere vakit kaybettiren gümrük gibi işlemlerinizi sizin yerine biz hallediyoruz. Saatlerce sıra beklemenize gerek kalmadan başarılı şekilde işlemlerinizi tamamlıyoruz. Siz de değerli vaktinizi daha önemli işleriniz için harcayabilir veya sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

Kurye hizmetlerimiz ile hem kaliteli hizmet vererek hem de uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizi oldukça memnun ediyoruz. Aldığınız hizmete uygun şekilde fiyatlar belirleyerek ekonomik açıdan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Fiyatlarımızı belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şunlardır:

 • Gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konumun sizin adresinize olan uzaklığı
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti (Express kurye ve Vip Kurye)
 • Tercih ettiğiniz motor çeşidi
 • Gönderinizin ağırlığı, uzunluğu ve özellikleri

Bu şartları göz önünde bulundurarak sizlere makul fiyatlar sunuyoruz. Sizler için Express kurye ve Vip kurye hizmeti de sunarak seçeneklerinizi arttırıyoruz. Daha donanımlı araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerimizle en geç 30 dakika içerisinde teslimat sağlıyoruz.

Gemlik kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha iyi bilgi almak ve uygun fiyatlarla yararlanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Kuryelerimiz kısa sürede adresinize gelerek ihtiyacınıza yönelik hizmeti profesyonel şekilde sunmaktadırlar. Bizi tercih ederek hizmetlerimizden mutlu şekilde ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp