Anasayfa » Ağrı Uçak Kargo

Ağrı Uçak Kargo

Uçak Kargo, kargo sektörünün en güvenilir taşıma yöntemidir. Zamanla gelişerek günümüze kadar gelen uçak kargo hizmetine talep artmaktadır. Sağladığı avantajlar sayesinde günümüzde sıklıkla tercih edilen bu taşıma yöntemi firmamız tarafından hizmete sunulmaktadır. En güvenilir taşıma yöntemi olan Ağrı uçak kargo, Ağrı dışına taşınması gereken paketleri taşımaktadır. Ağrı uçak kargo alanında tecrübe sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı firmamızda uçaklarla kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Uçak kargonun müşterilere sağladığı ön önemli avantaj hassas taşımacılık imkanı vermesidir.

Uçakla yolculuk yapanlar genellikle zaman kazanmak ve yolculuğu daha rahat geçirmek adına uçağı tercih eder. Kargo taşıma sektöründe de zaman kazanmak, paketlerin güvenliğini sağlamak ve paketleri korumak adına uçak tercih edilmektedir. Gerekli güvenlik önlemleri eksiksiz alınır. Uçağa alınan paketler incelenir ve diğer paketlerin herhangi bir zarar görmemesi sağlanır. Ağrı uçak kargo hizmetinde farklı türlerde paketler kabul edilir. Bu paketler genellikle özel kargo, genel kargo ve tehlikeli madde kargolar olarak sınıflandırılır.

Tehlikeli kimyasallar uçağa alınmamaktadır. Olası bir aksilik durumunda uçaktaki tüm paketler zarar görebilir. Bu nedenle firma olarak tehlikeli kimyasallardan oluşan paketleri uçağa almamaktayız. Eğer tehlikeli kimyasal sınıfına ait paketiniz varsa Şehirler Arası Kurye hizmetinden faydalanmanız mümkün değildir. Genel ve özel paketleriniz herhangi bir aksilik olmadan, kırılmadan, çizilmeden veya deforme olmadan teslim noktasına ulaştırılır.

Ağrı uçak kargo ile paket göndermek isteyenler kargonun hangi paketleri taşıyıp hangi paketleri taşımadığını bilmelidir. Aksi takdirde gelen kargolar kabul edilmediğinde müşteri zaman kaybedebilir. Turkish Cargo hizmetiyle taşınan paketler:

  • Kimlik veya pasaport
  • Dosya
  • Evrak
  • Doküman
  • Tekstil ürünleri
  • Gıda ürünleri
  • Elektronik ürünler
  • Tıbbi ürünler
  • Metal ürünler

Hava Kargo ile paket göndermek isteyenler yukarıda yer alan türlerde paket gönderebilir. Paket göndermek isteyenler tehlikeli kimyasalların bulunduğu paketleri uçakla gönderemez. Aynı zamanda uçakla canlı taşıma da yapılmamaktadır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda kolaylıkla paket gönderimi yapılabilir. Ekibimiz paketler için gerekli önlemleri alarak paketlerin zarar görmesini önler.

Firmamız Ağrı uçak kargo hizmeti vermektedir. Firmamızda görevli profesyonel ekip tarafından tüm sorumluluk alınmaktadır. Paketlerin herhangi bir hasar almaması adına gerekli önlemler alınır. Paketler özenle yerleştirilir. Ekip olarak tüm detaylara dikkat etsek de uçakla kargo gönderimi yapılırken müşterinin de dikkat etmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Öncelikle taşınması uygun olmayan paketlerin taşıma için hazırlanması doğru değildir. Tehlikeli ve yanıcı maddeler uçak içine alınmaz. Taşınması gereken ürün veya eşya, paket içerisine doğru ve planlı şekilde yerleştirilmelidir. Müşteri kargoya vereceği paketi ne kadar özenli hazırlarsa bizim verdiğimiz hizmetin kalitesi de o kadar artacaktır.

Ağrı uçak kargo hizmeti günün belirli saatlerinde verilmektedir. Firmamız taşınması gereken paketlerini havalimanı üzerinden taşımaktadır. Mesai saatleri içerisinde paketinizle birlikte firmamıza gelmeniz yeterli olacaktır. Doğrudan adrese teslim yapılmadığı için alıcı bilgileri eksiksiz verilmelidir. Kargoyu alacak olan kişi, kargonun varış saatinde bilgileriyle kargoyu alabilir.

Firmamıza verilen bilgiler doğru ve güncel olmalıdır. Bu sayede firmamız hem göndericiyle hem de alıcıyla kolay iletişime geçebilir. Müşteri göndermek istediği kargoyu firmamıza getirdiğinde ekibimiz tarafından paket bilgileri alınmaktadır. Eğer müşterimiz yanıcı ve tehlikeli madde göndermek isterse kargo kabul edilmeden önce bu durum anlaşılacaktır. Bu sayede herhangi bir aksiliğe yer verilmemektedir. Sizler de göndereceğiniz kargolarınızı çok daha kısa sürede güvenli bir şekilde Ağrı uçak kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz.