İçeriğe geç

Firuzköy Kurye

Firuzköy Kurye
Firuzköy Kurye

Motorlu kurye hizmeti, paketlerinizi ve acil olarak bir noktadan diğer noktaya ulaştırılması gereken belgelerinizi şehir içi veya şehir dışına hızla ulaştıran bir çeşit teslimat hizmetidir. Profesyonel motorlu kuryeler şehrin kalabalığından ve yoğunluğundan uzak bir şekilde, sadece sizin paketinize odaklanarak kısa sürede teslimat sağlamaktadırlar. Uygun fiyat yüksek kalite garantisini benimseyerek çalışan kuryelerimiz alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızı oluşturmaktadırlar. Firuzköy kurye sektöründe yıllardır emek veren kurye arkadaşlarımız müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini ön planda tutarak çalışmaktadırlar. Teslimatlarınızın hassasiyetini, boyutunu ve ağırlığını göz önünde bulundurarak bunlara yönelik çalışmalar gerçekleştiren kuryelerimiz oldukça özenli çalışmaktadırlar. Ayrıca ekip arkadaşlarımız paketlerinizin herhangi bir hasar almaması, alındığı gibi özenle iletilmesi için en hassas şekilde davranmaktadırlar.

Firuzköy kurye sektöründe özenle çalışan kuryelerimiz müşterilerimizin fikir ve önerilerini baz alarak hizmet vermektedirler. Motor kurye hizmeti, standart kargo şirketlerinin aksine kısa sürede, uygun fiyatlarla, güvenilir teslimat hizmeti sunar. Motorlu kurye hizmeti sayesinde paketlerinizi bulunduğunuz noktadan güvenle teslim edebilir, istediğiniz adrese en kısa sürede teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şehirde bulunduğunuz adrese teslim edilecek ürünler, aynı gün içerisinde belirttiğiniz zaman diliminde kısa sürede teslim edilmektedir. Her an her yerde 7/24 hizmet garantisi sunan kurye şirketimiz, müşterilerin memnuniyetini ve önerilerini ön planda tutarak teslimat gerçekleştirmektedirler.

Motor kurye hizmeti; teslim yapılacak adresin uzaklığına, paketin ağırlığına ve paketin boyutuna göre fiyat değişikliği gösterebilmektedir. Paketiniz ve teslim edilecek adres hakkındaki detaylı bilgileri şirketimizde bulunan ilgili kişilere iletişim kurduğunuzda eksiksiz bir şekilde aktarmanız net fiyat bilgisi almanız konusunda faydalı olacaktır.

Kurye sektöründe oldukça kaliteli hizmet sunan şirketimiz, müşterilerimizin her tür teslimatı için özenle çalışmaktadır. Paketinizin belirli bir ağırlığına kadar motor kurye hizmeti alabilir, yiyecek ve içecek teslimatı için bozulma endişesi duymadan gönül rahatlığıyla motor kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Örneğin özel günler, doğum günleri ve davetler için kişiye özel pasta ve yiyecek teslimatı için motor kurye güvenle tercih edilmektedir. Ayrıca güvenli teslimat takibi, her an haberdar olabilme özelliği ile sık sık tercih edilen Firuzköy kurye hizmetinden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. 7/24 hizmet veren kuryelerimiz sayesinde kolaylıkla toplu teslimat hizmetinden faydalanabilir, uygun fiyatlandırmalar ile bütçe dostu ücretlerden faydalanabilir ve güvenle teslimat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimiz için en kalitelisini ve en iyisini yapmak için durmadan çalışıyor, her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Özenle çalıştığımız kurye firmamızda siz değerli müşterilerimizin her an her yerde gece gündüz demeden yanındayız.

Firuzköy kurye hizmeti siz değerli müşterilerimiz için özenle denetlenmektedir. Hızlı, güvenilir, kaliteli ve son teknolojiye uygun şekilde teslimat garantisi sunan firmamız müşterilerimizin önerileri yönünde özenle şekillenmektedir. Müşteri memnuniyetine özen gösterdiğimiz her an her yerde müşterilerimizin beğeni ve memnuniyeti için hızla çalıştığımız şirketimiz güvenilir bir markadır. Gönderici ve alıcı için oldukça kolaylık sağlayan, güvenilir, uygun fiyatlı kargo şirketimiz uzun yıllardır bu sektörde emek sarf eden ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde gece gündüz demeden profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizler de güvenilir, hızlı teslimat garantisi sunan, paket hassasiyetine ehemmiyet gösteren, en kolay şekilde teslimat sağlayan motor kurye şirketi arıyorsanız şirketimiz içeriklerine göz atabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firuzköy Kurye Hizmeti

Günümüz metropollerinde insan ve araç yoğunluğu sürekli olarak artış göstermektedir. Bu yüzden bir yerden bir yere gitmek veya herhangi bir noktaya teslimat yapmak oldukça zamanımızı almaktadır. Özellikle İstanbul’un yoğun trafiğinde ulaşım problemleri artmaktadır. Firuzköy Kurye olarak tam bu noktada hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyor ve sizlere motor kurye uygulamalarımız ile destek oluyoruz. Zaman tasarrufu sağlayan kurye hizmetleri günlük yaşantınızda ve kurumsal işlemlerinizde size birçok kolaylık sağlıyor. Müşterilerimize hızlı bir hizmet sunarken kaliteyi elden bırakmadan onların memnuniyetini istemekteyiz.

Gün ve gece herhangi bir saat sınırlaması olmadan belirttiğiniz zamanlarda ürünlerinizin gönderimini sağlıyoruz. Şehrin her bir noktasının yol bilgisine sahip olan kurye personellerimiz ile teslimatlarınız çok daha kısa sürelerde yapılabilmektedir. Firuzköy Kurye olarak şehirlerarası hizmetimizle de yanınızdayız. Uçak kargo ile eşyalarınız gönderilmektedir.

7/24 çalışma sistemiyle ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla tüm şube ekibimiz sizlerin yanındadır. Bizleri aradığınız andan teslimat işlemleriniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde özel bir hizmet almaktasınız. Göndermek istediğiniz koli ve paketlerinizin ebatlarına göre ve gidecekleri yerlere göre ücretlendirme yapılmaktadır. Eğer gönderileriniz Firuzköy kurye ekibi tarafından taşınamayacak ölçülerde ise araçlı kuryemiz sizlere gönderilmektedir. Motor kuryelerimiz gibi araçlı kuryelerimizde çok kısa zamanlarda teslimatı gerçekleştirmektedir. Kabulü yapılan her bir ürün aynı kapsamda sigortalanmakta ve güvence altına alınmaktadır.

Şirket gönderilerinizde tamamlanmasını istediğiniz evrak işleriniz varsa kuryelerimiz bu işlemlerinizi de tamamlayarak size tekrar ulaştırmaktadır. Böylelikle diğer işlerinize daha çok vakit ayırabilmektesiniz. Standart gönderim yapabildiğiniz gibi vip hizmetlerimizden de faydalanabiliyorsunuz. Acil gönderileriniz ve gece gönderimleriniz ile iş faaliyetlerinize katkıda bulunmaktayız. Teslimat süreçlerinde bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla ürünlerinizi bize emanet edebilir hızlı gönderilerinizin keyfini yaşayabilirsiniz.

Firuzköy kurye olarak her zaman kaliteyi ön planda tutan hizmet anlayışımız ile en doğru teslimatı belirtilen sürelerde yapmak öncelikli hedefimizdir. Kısa sürelerde teslimat anlayışımız sebebiyle kuryelerimiz diğer kuralları ihmal ederek sadece hıza odaklanmamaktadır. Hem kendi güvenliklerini hem de trafikteki diğer araç sahiplerinin güvenliğini tehlikeye atmazlar. Deneyimli kuryelerimiz yol bilgisi olarak donanımlı oldukları için teslimat sürelerine olumlu bir katkı sağlamaktadır.

Hem gündüz hem de gece kuryelerimiz aynı özenle çalışmaktadır. Taşınması yasak olan ürünlerin kabulü yapılmamaktadır.  Firuzköy kurye Şubede çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız ile kuryelerimiz sistemli bir şekilde ortak çalıştıkları için en az hatayla işlemler tamamlanmaktadır. Teslimat yapan her motor ve aracın temel bakım işlemleri düzenli olarak takip edilmektedir. Karmaşa ve yoğunluğun hâkim olduğu trafikler yüzünden kuryeleri tercih etmeniz her anlamda sizlere avantaj sağlayacaktır.

•Hızlı ve doğru teslimat

•7/24 müşteri hizmetleri

•Şehirler arası gönderim

Sigorta Hizmetleri

•Teslimat süresince ürünlerin sigorta kapsamına alınması

•Bütçelere uygun fiyat tarifeleri

•Araçlı kurye hizmeti

•Vip gönderim çeşitleri

• Kaliteli ve doğru hizmet

Anlayışları ile Firuzköy kurye tüm müşterilerimize yardımcı olmaya devam etmektedir. Şirket politikamız gereği sizlerin memnuniyetinin ön planda olduğu bir sistemle çalışmaktayız. Personelimiz bu konuda gerekli özeni göstermekte ve her türlü sorununuza pratik ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Merak ettiğiniz gönderim çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgilere internet sitemiz aracılığıyla ulaşabildiğiniz gibi müşteri iletişim merkezimiz aracılığıyla da ihtiyaçlarınıza en uygun kurye hizmetlerini öğrenebilirsiniz. İstek ve görüşlerinizi bildirebilir her konuda sorularınızı yöneltebilirsiniz. Sizleri şubelerimize davet ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını yerinde görebilir tereddüt etmeden gönderimlerinizi teslim edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp