İçeriğe geç

Bulgurlu Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Bulgurlu Kurye

Pek çok tarihi yapıyı bünyesinde bulunduran semt modern dönüşümüne de devam etmekte hem eski yapılar hem de yeni yaşam alanlarının inşasıyla birlikte daima İstanbul’un odak noktalarından birisi olmaya devam etmektedir. Hareketliliğin ve gelişimin bu kadar yoğun olduğu bölgede her gün yüzlerce paketin taşınması gerekmekte, Bulgurlu kurye çözümlerimiz de bu alanda en çok tercih edilen olarak yoluna devam etmektedir.

SYS Kurye olarak hizmetlerimizin perspektifi son derece geniştir. Uygulamalarımızı tamamen sizlerin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre esnetiyor, çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Motorla taşınabilecek, yasal engeli olmayan her türlü paketinizi, hediyelik eşyalarınızı, evrak dosyalarınızı, kişisel eşyalarınızı ve diğer gönderilerinizi taşıyabiliriz.

Üsküdar İstanbul’un en eski ilçelerinden birisidir ve oldukça büyüktür. Çok sayıda semti bünyesinde barındıran ilçenin en köklü semtlerinden birisi Bulgurlu’dur. Pek çok işletmeye, firmaya, kuruma ev sahipliği yapan Bulgurlu’nun tarihi geçmişi 1200’lü yıllara kadar uzanmaktadır ki tarihi Bulgurlu Hamamı o yıllardan bu zamana hala hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Üsküdar kurye alanında her zaman daha iyisi ve her zaman daha geniş kitleye ulaşma gayesiyle hareket ediyoruz. Bunun için pek çok kurye çeşidini kullanıma açmış bulunuyor, her birisinde koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. Bulgurlu genelinde tercihe açtığımız başlıca kurye çeşitlerimiz ve özellikleri şöyledir:

  • Normal Kurye: Bulgurlu içinde ya da İstanbul’un herhangi bir yerine aynı gün teslim edilmesi gereken paketlerinize yönelik uygulamamızdır. Avrupa ya da Anadolu yakası fark etmeksizin bütün paketlerinizi sizlerden alıp göndermek istediğiniz adrese taşıyor, güvenli şekilde teslimatını yapıyoruz. Normal Bulgurlu motorlu kurye uygulamamızda teslimat sürelerimiz 2 saat ile 3 saat arasında değişebilmektedir.
  • Hızlı Kurye: Daha hızlı ulaştırılması gereken paketlerinizi hızlı kurye, diğer adıyla ekspres kurye uygulamamızla taşıtabilirsiniz. Talep ettiğiniz anda ekiplerimiz harekete geçmekte, en yakın ekibimiz paketinizin teslim edileceği noktaya hareket etmektedir. Bölgelere göre ufak farklılık olsa da 1 saat ila 1 buçuk saat içinde paketlerinizin teslimatı yapılabilmektedir.
  • Acil Kurye: Eğer Anadolu Yakası Kurye ihtiyacınız çok acilse acil kurye uygulamamız tam size göredir. En seri ve güvenli uygulamalarımızdan birisi olarak her türlü trafik koşulundan etkilenmeden hızlı taşımacılık yapıyoruz. 45 dakika ila 60 dakika arasında paketlerinizi belirteceğiniz adresleriniz arasında taşıyor, teslim etmeyi başarıyoruz.
  • Gece Kurye: Lojistik faaliyetlerinizi illa ki mesai saatleri içine sıkıştırmak zorunda değilsiniz. 24 saat hareketliliğin devam ettiği Bulgurlu’damesai saatleri dışında da paketlerinizin taşınması gerekebilir ve bizler gece kurye uygulamamızla tam da bunu yapıyoruz.

İstanbul Kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal kullanımlarda pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan birisi hızlı olmamızdır. Çünkü Üsküdar Belediyesi genelinde özellikle trafik yoğunluğu fazla olmakta, en yakın noktalar arasında dahi ulaşım saatler alabilmektedir. Oysa motosikletlerimiz trafik kuyruklarından etkilenmeden seri şekilde hareket edebilmektedir. Bu sayede en acil teslim edilmesi gereken belgeleriniz, evraklarınız, ilaçlarınız dahi başarıyla taşınabilmektedir.

Hızlı olmamız aynı zamanda zamandan tasarruf imkanı vermekte, Bulgurlu’da zamanı yetiştirememekten şikayetçi olanlar için lojistik yüklerini bizim almamız sayesinde zamanlarını daha verimli kullanma imkanı ortaya çıkmaktadır.

Bulgurlu kurye uygulamalarımızın fiyatları birbirinden farklıdır. Bu nedenle sabit bir fiyat tarifesi yerine çeşitli etkenlere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bunların başında da mesafe gelmektedir. Yine seçilen kurye türüne göre farklı fiyat uygulanmakta, teslimatınızın aciliyeti oranında fiyatlarımız artmaktadır. Yine de her zaman Bulgurlu’nun en ucuz kuryesi olmaya devam ediyoruz.

Bulgurlu Moto Kurye

İstanbul’un kalabalık semtlerinden biri Bulgurlu oluyor. Bulgurlu üzerinde bulunan evinizden veya işyerinizden başka bir adrese paket gönderebilirsiniz. Paket taşıma sırasında yoğun trafiğe bağlı gecikmeler olabilir. Paketlerinizi tam vaktinde teslim etmek veya teslim almak istiyorsanız SYS Kurye ile çalışabilirsiniz. SYS Kurye ailesi olarak Bulgurlu moto kurye  alanında hizmet veriyoruz. Bölgede bulunan iki adres arasında paket taşıyoruz. Evden eve, evden ofise, ofisten ofise paket taşıyabiliriz. Paket taşıma hizmeti için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Günümüzde duyulan ihtiyaç doğrultusunda kuryeler ön plana çıkmaya başlamıştır. Moto kuryeler sayesinde artık daha kısa sürede paketler adrese ulaşmaktadır. Peki, moto kurye nasıl hizmet verir? Kuryeler motosiklet kullanarak farklı iki adres arasında paket taşır. Motosiklet, paket taşıma için uygun özelliklerdedir. Adresten alınan paketler istenilen adrese tam zamanında teslim edilir. Kuryeler paket güvenliğinden sorumludur. Paket güvenliği ve gizliliği riske atılmadan verilen hizmet tamamlanır. Sizler de Bulgurlu moto kurye alanında hizmet veren firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Bulgurlu, İstanbul’un önemli semtlerinden biridir. Pek çok işyerinin bulunduğu semtte trafik yoğundur. Dar yollar ve yoğun trafik nedeniyle kargo araçları vaktinden sonra adrese ulaşabilir. Kargo araçlarıyla yapılan taşıma işlemleri daha uzun sürede tamamlanırken kuryelerle yapılan taşıma işlemleri daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Bunun nedeni kargo araçlarının geniş olması ve birden fazla adrese ait paket taşımasıdır. Geniş araçlar birden fazla adrese uğrar ve aynı zamanda trafikte daha yavaş hareket eder. Motor kuryeler ise hem daha hızlı hareket eder hem de tek adrese ait paketi taşır. Bu sayede zaman kaybının yaşanmasını önler.

Bulgurlu moto kurye alanında hizmet veren firmamız her zaman belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firmamız müşteri odaklı hareket etmektedir. Müşteri isteği ve ihtiyacı her zaman önemlidir. Tam donanımlı firmamızda profesyonel paket taşıma hizmeti verilmektedir. 7/24 hizmet sunan firmamız öncelikle gelen paketlerin taşıma hizmeti için uygun olup olmadığına karar verir. Eğer gelen paketler uygun özellikteyse taşıma için kabul edilir. Ardından gerekli bilgiler alınır ve paket tam zamanında adrese teslim edilir.

Bulgurlu Motor Kurye

Bulgurlu kurye firmamız farklı özelliklerde pek çok paketi taşıyor. Firmamızın yaptığı taşıma işlemlerinde genellikle kimlik, pasaport, ehliyet, cüzdan, para, kart, fatura taşınıyor. Aynı zamanda evrak, belge, dosya, yemek ürünleri, hediyelik eşyalar, çiçek gibi paketler de taşınıyor. İhtiyaç durumunda tıbbi malzemeler de kuryelerle taşınabiliyor. Farklı özelliklerde pek çok paketin taşındığı moto kurye alanında firmamız paket güvenliğini sağlıyor. Bulgurlu motor kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız motosikletle taşınması uygun tüm paketleri taşıyor. İhtiyaç durumunda paketler gün içinde veya istenilen saatte adrese teslim ediliyor.

Bulgurlu Motorlu Kurye

Bulgurlu kurye fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda görülen bu değişiklik ise normaldir. Firmamız SYS Kurye geniş kapsamlı kurye hizmeti vermektedir. Tam donanımlı firmamız kalite standartları kapsamında hizmet verir. Fiyatlar belirli maddelere bağlı değişmektedir. Bu maddeler: 

  • Paket türü
  • Paket ağırlığı
  • Paket adedi
  • Mesafe

Farklı özelliklerde pek çok paket taşınmaktadır. Fiyatlar belirlenirken hangi türdeki paketin taşındığı önemlidir. Bulgurlu motorlu kurye alanında hizmet veren firmamız gerçekçi fiyatlarla çalışmaktadır. Taşınan paketin türüne, ağırlığına, adedine bağlı fiyat değişikliği görülür. Aynı zamanda taşıma yapılacak iki adres arasındaki mesafe de fiyat belirlemede etkilidir. Firmamız paketi teslim almadan önce paket için fiyat teklifinde bulunur. Uygun fiyatlı hizmet için anlaşma sağlanır ve paket teslim alınır. Bu sayede Bulgurlu kurye alanında doğru fiyata güvenilir paket taşıma hizmeti alınmış olur.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×