Anasayfa » Bulgurlu Kurye

Bulgurlu Kurye

Pek çok tarihi yapıyı bünyesinde bulunduran semt modern dönüşümüne de devam etmekte hem eski yapılar hem de yeni yaşam alanlarının inşasıyla birlikte daima İstanbul’un odak noktalarından birisi olmaya devam etmektedir. Hareketliliğin ve gelişimin bu kadar yoğun olduğu bölgede her gün yüzlerce paketin taşınması gerekmekte, Bulgurlu kurye çözümlerimiz de bu alanda en çok tercih edilen olarak yoluna devam etmektedir.

SYS kurye olarak hizmetlerimizin perspektifi son derece geniştir. Uygulamalarımızı tamamen sizlerin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre esnetiyor, çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Motorla taşınabilecek, yasal engeli olmayan her türlü paketinizi, hediyelik eşyalarınızı, evrak dosyalarınızı, kişisel eşyalarınızı ve diğer gönderilerinizi taşıyabiliriz.

Üsküdar İstanbul’un en eski ilçelerinden birisidir ve oldukça büyüktür. Çok sayıda semti bünyesinde barındıran ilçenin en köklü semtlerinden birisi Bulgurlu’dur. Pek çok işletmeye, firmaya, kuruma ev sahipliği yapan Bulgurlu’nun tarihi geçmişi 1200’lü yıllara kadar uzanmaktadır ki tarihi Bulgurlu Hamamı o yıllardan bu zamana hala hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Bulgurlu kurye alanında her zaman daha iyisi ve her zaman daha geniş kitleye ulaşma gayesiyle hareket ediyoruz. Bunun için pek çok kurye çeşidini kullanıma açmış bulunuyor, her birisinde koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. Bulgurlu genelinde tercihe açtığımız başlıca kurye çeşitlerimiz ve özellikleri şöyledir:

  • Normal Kurye: Bulgurlu içinde ya da İstanbul’un herhangi bir yerine aynı gün teslim edilmesi gereken paketlerinize yönelik uygulamamızdır. Avrupa ya da Anadolu yakası fark etmeksizin bütün paketlerinizi sizlerden alıp göndermek istediğiniz adrese taşıyor, güvenli şekilde teslimatını yapıyoruz. Normal Bulgurlu motorlu kurye uygulamamızda teslimat sürelerimiz 2 saat ile 3 saat arasında değişebilmektedir.
  • Hızlı Kurye: Daha hızlı ulaştırılması gereken paketlerinizi hızlı kurye, diğer adıyla ekspres kurye uygulamamızla taşıtabilirsiniz. Talep ettiğiniz anda ekiplerimiz harekete geçmekte, en yakın ekibimiz paketinizin teslim edileceği noktaya hareket etmektedir. Bölgelere göre ufak farklılık olsa da 1 saat ila 1 buçuk saat içinde paketlerinizin teslimatı yapılabilmektedir.
  • Acil Kurye: Eğer Bulgurlu kurye ihtiyacınız çok acilse acil kurye uygulamamız tam size göredir. En seri ve güvenli uygulamalarımızdan birisi olarak her türlü trafik koşulundan etkilenmeden hızlı taşımacılık yapıyoruz. 45 dakika ila 60 dakika arasında paketlerinizi belirteceğiniz adresleriniz arasında taşıyor, teslim etmeyi başarıyoruz.
  • Gece Kurye: Lojistik faaliyetlerinizi illa ki mesai saatleri içine sıkıştırmak zorunda değilsiniz. 24 saat hareketliliğin devam ettiği Bulgurlu’damesai saatleri dışında da paketlerinizin taşınması gerekebilir ve bizler gece kurye uygulamamızla tam da bunu yapıyoruz.

İstanbul Kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal kullanımlarda pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan birisi hızlı olmamızdır. Çünkü Üsküdar Belediyesi genelinde özellikle trafik yoğunluğu fazla olmakta, en yakın noktalar arasında dahi ulaşım saatler alabilmektedir. Oysa motosikletlerimiz trafik kuyruklarından etkilenmeden seri şekilde hareket edebilmektedir. Bu sayede en acil teslim edilmesi gereken belgeleriniz, evraklarınız, ilaçlarınız dahi başarıyla taşınabilmektedir.

Hızlı olmamız aynı zamanda zamandan tasarruf imkanı vermekte, Bulgurlu’da zamanı yetiştirememekten şikayetçi olanlar için lojistik yüklerini bizim almamız sayesinde zamanlarını daha verimli kullanma imkanı ortaya çıkmaktadır.

Bulgurlu kurye uygulamalarımızın fiyatları birbirinden farklıdır. Bu nedenle sabit bir fiyat tarifesi yerine çeşitli etkenlere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bunların başında da mesafe gelmektedir. Yine seçilen kurye türüne göre farklı fiyat uygulanmakta, teslimatınızın aciliyeti oranında fiyatlarımız artmaktadır. Yine de her zaman Bulgurlu’nun en ucuz kuryesi olmaya devam ediyoruz.