İçeriğe geç

Adalar Kurye

Adalar Kurye
Adalar Kurye

Adalar kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız profesyonel ekip eşliğinde çalışmaları sürdürmektedir. Adalar üzerinde paket taşıyan ekibimiz bu taşma işlemini motosiklet aracılığıyla yapar. Motosiklet sayesinde paketler daha kısa sürede ve güvenli koşullarda taşınmış olur. Moto kurye çalışmaları oldukça önemlidir. Ev ve işyeri sahipleri başta olmak üzere farklı pek çok müşteri sınıfı bulunmaktadır. Müşteriler bulundukları adresten başka bir adrese paket gönderebilir veya başka bir adreste bulunan paketi teslim alabilir. Adalar üzerinde bulunan farklı iki adres arasında paketlerin güvenli bir şekilde taşınması için ekibimiz hizmet vermektedir. Yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimiz kurye alanında en iyi çalışmaları paket sahiplerine sunmaktadır.

Adalar kurye firmamız bu sektörde güvenilir çalışmalar gerçekleştirmektedir. Firmamız sektörde başarıyla anılır. Motor kurye firmasının taşıması gereken tüm özellikleri taşıyan firmamız bu sayede her zaman bir adım öndedir. Motor kurye firmasının taşıması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden bazıları: 

  • Taşınan paketler için güvenlik önlemleri almak
  • Paket gizliliğini korumak
  • Müşteriyle doğru iletişim kurmak
  • Doğru fiyat aralığını belirlemek

Firmamız farklı özelliklerde pek çok paketi özenle taşıyor. Taşınan her paket için gerekli güvenlik önlemleri eksiksiz olarak alınıyor. Aynı zamanda taşınan paketlerin gizliliği de sağlanıyor. Firma yetkilileri başta olmak üzere tüm ekibimiz müşteriyle doğru iletişim kurmaya özen gösteriyor. Kurmuş olduğumuz doğru iletişim sayesinde taşıma çalışmalarımız daha doğru koşullarda gerçekleştiriliyor. Firma olarak bizler her zaman doğru fiyat aralığını belirlemeye özen gösteriyoruz. Adalar kurye alanında uygun fiyatlarla paketleri taşıyor, müşterilerimizin memnuniyetini daima yüksek tutmayı başarıyoruz.

Adalar kurye firmamız taşıdığı özellikler ve vermiş olduğu hizmetle bazı avantajları paket sahiplerine kazandırıyor. Paket sahipleri güvenilir hizmeti uygun fiyata almak ister. Herhangi bir tehlike olmadan paketlerin vaktinde adrese teslim edilmesi önemlidir. Paketler maddi ve manevi değere sahip olabilir. Motor kurye firması olarak paketleri en iyi koşullarda taşıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetle paket sahiplerinin elde edeceği bazı avantajlar:

  • Zamandan tasarruf etmek 
  • Uygun fiyata paketin taşınmasını sağlamak
  • Paket gizliliğinden ve güvenliğinden emin olmak

Motor kurye firması olarak paketlerin hızlı taşınmasını sağlıyoruz. Paketler zaman kaybı yaşanmadan adrese teslim ediliyor. Taşınan paketler için uygun fiyat belirleniyor ve bu sayede paket sahipleri maddi zarara uğramıyor. Müşteriler paket gizliliğinden ve güvenliğinden emin olarak kurye hizmetinden faydalanabiliyor.

Adalar kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firma olarak bizler her zaman planlı ve programlı hareket ediyor, çalışmalarımızda herhangi bir aksiliğin yaşanmasına müsaade etmiyoruz. Motor kurye firmamız 7/24 paket taşıma hizmeti vermektedir. Bizler farklı özelliklerde pek çok paketi taşıyoruz. Taşınan paketlerin motosiklet üzerinde taşınması için uygun özelliklerde olması yeterlidir. Aynı zamanda paketin can ve mal güvenliğini riske atmaması gerekir.

Adalar kurye hizmetinden faydalanmak için bulunduğunuz adrese kurye talep edebilir, firmaya gelmeden de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Dilerseniz firmamıza gelerek motor kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bizler ihtiyaç durumuna göre acil kurye hizmeti veriyoruz. Acil teslim edilmesi gereken paketinizi kısa sürede adrese ulaştırıyoruz. Acil teslim edilmesi gerekmeyen paketleri en kısa sürede adrese ulaştırıyoruz. Paketler için uygun fiyatı belirlerken paketin özelliklerine bakıyoruz. Paket ağırlığı, adedi, ölçüleri ve içeriği fiyatları belirlerken dikkate alınıyor. Firmamız tarafından kabul edilen paketler kısa sürede adrese ve alıcıya teslim ediliyor. Teslimat süreciyle ilgili bilgiler ise hem firmamıza hem de müşteriye ulaştırılıyor.

Adalar Kurye Hizmeti

Geleneksel kurye yöntemleri işi halledebilse de,motorlu kurye daha etkili bir seçenektir. Bir moto kurye genellikle teslimatınızı birkaç saat içinde alabilir, taşıyabilir ve teslim edebilir. Mallarınızın yalnızca belirli bir saatte veya tarihte teslim edilmesi gerekiyorsa teslimatı garanti etmenin tek yolu Adalar kurye hizmetimizi kullanmaktır. İstanbul trafiği göz önünde bulundurulduğunda, trafik teslimatları önemli ölçüde yavaşlatmaktadır. Motorlu kurye ise trafik ışıklarından ve tıkalı trafikten daha az etkilenmektedir. Varış noktasına en verimli şekilde ulaşmak için alternatif yolları, kaldırımları hatta arka yolları ve sokakları kullanabilmektedirler.

Motosiklet kullanmak, müşterilerimizi mutlu ve memnun tutmanın bir yoludur çünkü teslimatın kolayca ulaşılabilir olması, bozulabilecek ürünlerin bozulmadan sağlam şekilde teslim olması beklendiğinden ilk tercih moto kuryeolacaktır ve bu da motosikletli kargoyu daha iyi bir seçenek haline getirmektedir. Yoğun trafiğe, dezavantajlara, zorluklara ve tabii rakiplere rağmen en kaliteli teslimat hizmeti veriyoruz.

Değişen bu çağda ve gelişen teknoloji sayesinde daha önceden belirlenen saatlerde teslimat sağlanmaktadır. Acil olan evraklar, belgeler ve teslimatlar motorlu kurye işi sayesinde çözüme kavuşmaktadır. Kuryeyi çağırabilmek aynı zamanda, vakit kaybetmeden adresten alınması durumu Adalar kurye avantajları arasındadır.  İstanbul’daki trafik yoğunluğunun kargo hizmetine olan dezavantajlarını görerek ve çözümcü hizmetlerimizi sunarak trafiği kesmenin en iyi yolunu bulduk.Motorlu kurye tercihinin başka bir avantajı ise park yeri bulma konusunda çok kullanışlı olmasıdır.

Moto kuryeden yararlanan bazı şirketler ise yemek dağıtım şirketleri, güvenlik hizmetleri, kişisel kurye hizmetlerinin yanı sıra kolayca ve hızlı bir şekilde hareket etmesi gereken diğer tüm işletme ve şirketler ile birlikte çalışmaktayız. Sıkı trafiğe ilaveten yoğunluğun sonucunda birçok işletmelere güvenli, hızlı, uygun fiyatlı ve özel kurye hizmeti vererek İstanbul trafiğinde kargo işini önemli ölçüde ilerletmeyi başararak bu işte en iyisi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Bazı firmaların teslimat sürecinde ve sonrasında gönderilerin gecikmesi veya hasara uğraması sonuçlarını da göz önünde bulundurarak, bu işte gerçek güveni sağlayıp en iyisini sunmayı kendimize görev biliriz.

Karantina sonrası günümüz döneminde de hem artan araç trafiği hem de pratikliği sayesinde kullanımına yoğun biçimde devam edilmektedir. Biz de işletmemiz olarak müşterilerimize hem en hızlı hem de en güvenli hizmeti verebilmek için Adalar kurye hizmetimize en yüksek özeni göstermekteyiz. Bugüne kadar sağladığımız bütün hizmetlerimiz arasında yaptığımız bir müşteri memnuniyet anketinin sonuçlarının değerlendirilmesi doğrultusunda memnuniyet oranı en yüksek olan hizmetlerimizin motorlu ulaşımla sağlanan hizmetler olduğu ortaya çıkmıştır. Müşterilerimizin motorlu taşımada en memnun olduğu noktalar ise: asgari bir ücrete mal olması, hava koşulları fark etmeksizin ulaşımın aksamaması, haftanın her günü ve her saati hizmete müsait olması ve telefon üzerinden iletişim kolaylığı olmuştur.

Kuryelerimizin erişilebilirliği şirketimizin müşteri güveni ve memnuniyetini arttıran en büyük etkenlerden biridir. Müşterilerimizin kuryelerimiz yola çıktıktan sonra her an kuryelerimize ulaşabiliyor olmaları ve siparişlerini takip edebiliyor olması hizmet veren-müşteri ilişkimizi güçlendiren en büyük etkenlerden birisi olmuştur. Müşterilerimizden aldığımız bu olumlu geri dönüşler de kurye ve şirket performansımızı daha da ileri seviyelere taşımıştır. Kuryelerimizin yarattığı bu güven ortamı işletmemizin sayılı illerimize ve çeşitli ilçelerimize yayılmasına zemin hazırlamış ve ülkemizin her ucundaki vatandaşına güvenli ve pratik ulaşım olanağı sağlamıştır. İşletmemizin sağladığı lojistik avantajlar ve pratik ulaşım koşulları sayesinde vatandaşlarımızı memnun edebilmek şirketimizin bir numaralı gayesidir ve değerli müşterilerimizden gelen geri dönütler sayesinde hizmetlerimizi müşterilerimizin en verimli şekilde faydalanabileceği şekilde ilerletmek aktif bir şekilde sürekli üzerinde çalışıp geliştirmeye çalıştığımız en önemli unsurdur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp