Anasayfa » Ordu Uçak Kargo

Ordu Uçak Kargo

Havayolu taşımacılığı sayesinde artık tüm paketler hem daha kısa sürede hem de daha güvenli koşullarda taşınıyor. Ordu uçak kargo alanında vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda profesyonel ekiple çalışıyoruz. Değerli müşterilerimize en doğru hizmeti sunmak adına tecrübe sahibi ekibimizle hizmet veriyoruz. Sizler de kargo paketlerinizin güvenle taşınması için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Havayolu taşımacılığı günümüzün en çok tercih edilen taşıma yollarındandır. İnsanlar paketlerini başka bir adrese göndermek için güvenilir taşıma yollarını kullanmak ister. Şehir dışına gönderilecek paketler 24 saat sonra gönderildiğinden insanlar zaman sorunu yaşamaktadır. SYS Kurye ailesi olarak değerli müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesi için uçak kargo hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Zamandan tasarruf etmek, paketlerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak amacıyla uçak kargoları tercih ediyoruz.

Uçak kargoya olan talep her geçen gün artıyor. İnsanlar paketlerini başka bir adrese gönderirken herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyor. Bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz. Ordu uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyen birçok müşteri bulunuyor. İnsanlar uçak kargonun sağladığı avantajlar sayesinde bu hizmetten faydalanmak istiyor. Peki, neden Turkish Cargo tercih edilmeli?

  • Uçak kargolar kısa sürede teslimat sağlar.
  • Hava kargo her zaman güvenli taşıma hizmeti sunar.
  • Uçak Kargo sayesinde farklı kategorilerde birçok paket taşınır.

Şehirler Arası Kurye hizmeti havayolu taşımacılığının parçasıdır. Yolcu taşımak için tercih edilen uçaklar artık kargoları taşımaktadır. Uçakla yapılan taşıma işleminde zaman oldukça önemlidir. Zaman kaybının yaşanmaması için tüm paketler gün içinde taşınır. Ordu uçak kargo alanında uçakların belirli kalkış saatleri bulunur. Bu saatlerde kalkan uçaklar paketleri 24 saat içinde taşır. Alınan önlemler sayesinde en güvenli taşıma yöntemidir. Uçak içerisinde farklı kategorilere ait birçok paket taşınabilir.

Uçak kargolar farklı kategorilere ait birçok paket taşıyor. Fakat uçak içinde güvenliği sağlamak ve korumak adına bazı paketler taşınmıyor. Uçakla yapılan taşıma türleri:

  • Genel kargo taşıma
  • Özel kargo taşıma
  • Tehlikeli madde taşıma

Ordu uçak kargo alanında paket özelliğine bağlı olarak üç farklı taşıma türü kullanılıyor. Genel kargo taşıma türünde hassas olmayan kargolar yer alıyor. Kargolar hassas olmadığı ekstra işlem gerekmiyor. Genel kargolar planlı şekilde uçağa yerleştiriliyor ve taşınıyor. Özel kargo taşıma ise hassas kargoları barındırıyor. Hassas özellikteki kargolar ekstra işleme ihtiyaç duyabiliyor. Hassas olduğu için kolay hasar alabilecek kargolar özel koşullarda taşınıyor.

Ekibimiz öncelikle paketleri inceliyor ve paketin hangi türde yer aldığını belirliyor. Ardından bu doğrultuda hareket ederek paket için düzenleme yapıyor. Son olarak tehlikeli maddeler bulunuyor. Tehlikeli madde olarak adlandırılan maddeler yanıcı veya patlayıcı zararlı maddeler oluyor. Bu maddeler olası bir durumda uçağa ve uçaktaki diğer kargolara zarar verebiliyor. Firma olarak bizler tehlikeli madde taşımacılığı yapmıyoruz. Tehlikeli bulduğumuz maddeleri uçağa almıyoruz ve böylece güvenliği korumuş oluyoruz.

Ordu uçak kargo alanında farklı fiyatlarla işlem yapılmaktadır. Fiyatların belirlenmesinde kargo paketinin özellikleri etkilidir. Kargo paketinde hangi türde ürün bulunduğu, paketin eni, paketin boyu ve ağırlığı fiyatları etkilemektedir. Firmamızda görevli ekibimiz öncelikle paketi inceler ve değerlendirir. Paket içeriği belirlendikten sonra paketin özelliklerine göre fiyat oluşturulur. Fiyatlar genel olarak doğru ve uygun fiyat aralığında belirlenmektedir. Bütçe dostu fiyatlarla yapılan taşıma işlemleri gün içinde tamamlanır. Taşıma işlemleri güvenilir koşullarda yapılır. Maddi ve manevi kayba uğramamak, profesyonel destek almak için sizler de firmamızla çalışabilirsiniz.