İçeriğe geç

Kazlıçeşme Kurye

Kazlıçeşme Kurye
Kazlıçeşme Kurye

İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin en büyük mahallesi olan Kazlıçeşme semti, oldukça tarihi ve eski bir yerleşim bölgesidir. Zeytinburnu yerleşik yaşam tarihi düşünüldüğünde, Kazlıçeşme ilçe insanlarının ilk kez yaşadığı bölge olmuştur. Osmanlı’dan günümüz Türkiye’sine kadar birçok insana ev sahipliği yapan bölge, günümüzde de popülerliğini kaybetmemiştir. Firmamız Sys Kurye, bu popüler ve tarihi semtte eşsiz Kazlıçeşme kurye hizmetleri vermektedir. Zeytinburnu ilçesinin bu tarihi semti, trafikli ve kalabalık bir yapıdadır. Bu sebepten kurye hizmetlerinde iki tekerli araçlar tercih edilmektedir. Semtin ulaşım imkânları oldukça gelişmiştir. Otobüs, minibüs ve raylı sistemlerle ulaşılabilen bölge, bu sebepten kalabalık bir insan popülasyonuna sahiptir. Bu kalabalık yaşam alanı, araç ve yaya trafiğini özellikle günün belli saatlerinde oldukça sert bir şekilde göstermektedir.

Dört tekerlekli araçların, bu yoğun trafikte kısıtlı hareket kabiliyetleri iyice kısıtlanmakta ve bölgedeki iş faaliyetlerini olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle Kazlıçeşme kurye hizmetlerinin aksamasına sebep olan trafik sebebiyle, dört teker araçlı kurye işleri, yerini motor kurye hizmetlerine bırakmıştır. Motor kuryeler yoğun trafik ve dar sokaklarda gösterdikleri üstün manevra kabiliyetleri sayesinde, hızlı bir teslimat güvencesi sunmaktadırlar.

Kurye sektörünün kalite ve yenilikçi firması Sys Kurye, sizleri farklı bir teslimat deneyimi ile buluşturmaktadır. Firmamız periyodik kontrolleri aksatılmadan gerçekleştirilen araç filosunu, sürekli güncel tutarak yenilemektedir. Kurye hizmetlerinden asla kaliteden ödün vermeyen firmamız, hijyen kurallarına uygun hizmetlerle, İstanbul’un her bölgesinden, Kazlıçeşme mahallesine özel teslimat işlemleri gerçekleştirmektedir.

Sys Kurye olarak, en kaliteli kurye teslimat hizmetlerini, bütçe dostu en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Acil gönderilmesi gereken işlerinize özel ekspres taşıma seçenekleri ile 7 gün 24 saat paket teslimi yapan firmamız, gece nöbetçi kurye seçeneği ile sektöre yepyeni bir soluk kazandırıyor. Makul, hızlı, güvenilir ve özel bir teslimat işlemi için, sizde kurye konusunda öncü firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bölgesel olarak hazırlanan harita ve yol bilgisine sahip operasyon ekibimizin kullandığı eşsiz navigasyon altyapısı ile alternatif güzergâhlar arasında en hızlı olanı seçilerek, zamanında teslimatlar yapılması için özen gösterilmektedir. Kurye sektörüne yepyeni bir soluk kazandıran Sys Kurye olarak, düğün, nişan, kına, nikâh, söz, sünnet, açılış, yemek, iş toplantısı, lansman gibi organizasyonlarınızın davetiyelerini sahiplerine teslim ediyor, toplu kurye dağıtımı seçeneklerinin avantajlarını sunuyoruz. Güler yüzlü iş akışı sunan kuryelerimiz, %100 müşteri memnuniyetini gözeterek verdiği hizmetleri ile asla sürprizlerle karşılaşmamanız adına yoğun bir çaba sarf etmektedir.

Kazlıçeşme kurye hizmetleri kapsamında, sizlerden gelen olumlu referanslarla günden güne büyümeye devam ediyoruz. Çözüm odaklı çalışma azmi ile yürüttüğümüz operasyonlar kapsamında, kuryelerde yaşanan her hangi bir sıkıntıya karşı baştan tedbir almaktayız. Trafikte meydana gelebilecek kaza durumları, araç arızası ve beklenmeyen tüm gelişmeleri yakından takip eden operasyon ekibimiz, hızlı bir şekilde bölgedeki yedek personelleri devreye sokarak sistemin tıkanmasına ve teslimatın gecikmesine izin vermiyor. Alan deneyimi ile yerinde gözlem yaparak oluşturduğumuz operasyon planlarımız ve özel referans ağımız eşliğinde güvenli ve kaliteli hizmetler veriyor, konforlu bir kurye deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Sizde Kazlıçeşme kurye hizmetlerinde en iyi olanla çalışmak için Sys Kurye firmasının deneyimli ve tasarruflu seçeneklerini tercih edin, aklınız teslimatınızda kalmasın.

  • Nöbetçi kurye hizmetleri
  • 7 gün 24 saat aktif kurye ekipleri
  • Alanında deneyimli operasyon ekibi
  • VİP kurye hizmetleri
  • Toplu davetiye ve paket teslimatları
  • %100 müşteri memnuniyeti anlayışı

Kazlıçeşme Kurye Hizmeti

Geçmişten günümüze halka hizmet sunmak adına kurulmuş yüzlerce sektör bulunmaktadır. Tüm bu sektörler arasında en çok tercih edilen ve hayatımızda oldukça önemli bir role sahip olan sektör kurye sektörüdür. Kurulduğu günden bu yana hayatımızı oldukça kolaylaştıran kurye hizmeti, artık olmazsa olmazımız olmuş bulunmaktadır. Günlük alışverişimiz, gün içinde ulaştırmamız gereken acil evraklar, şahsi belgelerimiz ve daha birçok benzeri şey için kurye hizmetinden faydalanmaktayız.

Kazlıçeşme kurye, halkın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap bulabilmek adına canla başla çalışmakta ve hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana aralıksız bir şekilde müşterisine hizmet sunan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de sahiptir. Firmamız sunmakta olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı başaran Kazlıçeşme kurye, adından sıkça söz ettirmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor ve memnuniyet oluşturmak için her hizmetinde kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Deneyimli, çalışkan ve azimli çalışan kadrosu ile firmamız son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Sizler de kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Hem hızlı hem kaliteli hem güvenilir hem de son derece uygun fiyata hizmet sunan firmamız hemen yanı başınızda hizmetinizdedir.

Günümüzde birçok eşyanın ulaşımı ve ulaştırılması konusunda yardıma ihtiyaç duymaktayız. Yeme içmeden tutun giyime, aksesuardan tutun evraklara kadar yüzlerce farklı eşyanın ulaştırılması için ihtiyaç duyabilmekteyiz. Bu nedenle işine en iyi yapan ve güvenilir olan firmayı seçerek hizmet almayı tercih ederiz.

Kazlıçeşme kurye, belli başlı bazı ürünlerin taşıma hizmetini sunmaktadır. Firmamız şehir dışına taşıma hizmeti vermiyor ve şehir içinde de belli başlı bazı ağırlıklarda ve bazı ürünler taşıyor. Firmamızın taşımakta olduğu ürünler aşağıda sıralanmış bulunmaktadır;

* Yiyecek ve içecekler

* Takı ve aksesuarlar

* Ağır ve büyük olmayan giyim ürünleri

* Özel evraklar belgeler veya banka kartları

* Market alışverişlerinden alınmış ürünler

* Küçük bitkiler veya kırtasiye ürünleri

* Pasaport, ehliyet veya kimlik kartı

* Kozmetik ürünleri

* İlaçlar

Kazlıçeşme kurye, kurulduğu günden bu yana son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmuştur. Belli esaslar üzerine hizmet sunan değerli firmamız öncelikle müşterinin güvenini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Firmamız hizmet sunmadan önce belli başlı bazı evraklar doğrultusunda hareket etmektedir. Bu evraklarda bazı kurallar ve şartlar belirtilmiş bulunmaktadır. Örneğin kuryenin taşıdığı ürüne herhangi bir zarar geldiği takdirde bu zararı kurye hizmeti sunmakta olan firma karşılamak zorundadır. Bununla beraber taşınmakta olan ürünün bütün mesuliyeti kurye hizmeti sunmakta olan firmaya aittir. Bu belge ile kuryenin eşyayı zimmet aldığına ve taşıdığına dair net ve somut bilgiler her zaman ulaşılabilir bir yerde durmaktadır. Firmamız müşterisinin güvenini bu şekilde de en iyi noktaya taşımış ve güven sorununu ortadan kaldırmıştır.

Geçmişten günümüze oldukça kaliteli bir hizmet sunmakta olan Kazlıçeşme kurye, çığır açan yenilikleri ile birlikte hizmetini büyütmüş bulunmaktadır. Müşterisine en iyi hizmeti sunabilmek adına canla başla çalışan firmamız, geçmişinde geleceğin de en iyi ve en çok tercih edilen tek firması olmayı hedeflemektedir.

Kazlıçeşme kurye, kurulduğu günden bu yana eksiksiz ve aralıksız bir şekilde müşterisinin ihtiyaçlarına cevap olmuş bulunmaktadır. Hedefimiz, gelecekte de bu sektörün en iyi ve en hızlı hizmetini sunarak en çok tercih edilen tek firma olmayı başarmaktır. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişmeyi hedefleyen firmamız, bu kaliteli ve güvenilir hizmeti bir zincir haline getirerek ülkenin her köşesine taşımayı hedeflemektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetimizden faydalanmanız için firmamız hiç durmadan çalışıyor ve hizmette sınır tanımıyor. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın gururu içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara