İçeriğe geç

Kaleiçi Kurye

Kaleiçi Kurye
Kaleiçi Kurye

Kaleiçi kurye işletmesi olarak müşterilerimize her zaman en hızlı şekilde hizmetler sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin zamandan büyük oranda tasarruf etmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetlerin hızlı olabilmesi için pek çok konuya özen ve titizlik göstermekteyiz. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın motor kullanımları konusunda profesyonel olabilmeleri için düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler almalarını sağlamaktayız. Verdiğimiz bu eğitimlerin uzman eğitimciler tarafından veriliyor olması da ayrı bir başarı kaynağı olarak dikkat çekmektedir.

Kaleiçi kurye işletmesi olarak ayrıca kullandığımız motosikletlere de ayrı bir özen göstermekteyiz. Motosikletlerimizin kaliteli yapılara sahip olması sunulan hizmetlerin hızını artıran özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca teknoloji kullanımına da ayrı bir özen gösteren işletmemiz bu sayede siparişlerinizden en kısa sürede haberdar olmakta ve direkt olarak hizmet vermeye başlamaktadır. Hızlı hizmetlerin meydana çıkması için güzergâh belirleme konusu da çok önemlidir. Bu sebepten dolayı çevresel faktörlerin araştırılması ile her zaman en kısa ve güvenli güzergâhları belirlemekteyiz.

Kaleiçi kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman yüksek modelli ve bakımlı motosikletler bulundurmakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin hızlı ve güvenli olarak sunulmasını sağlamaktayız. Bünyemizde kullandığımız motosikletlerin tüm periyodik bakımları zamanında ve orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Bu sayede araç arızalanma riskleri her zaman en alt seviyelere indirilmekte ve müşterilerimizin mağdur olmamaları sağlanmaktadır.

Kaleiçi kurye işletmesi olarak bünyemizde özel olarak elemanlar görevlendirmekte ve bu elemanların motosikletler hakkında detaylı ve geniş çaplı araştırmalar yapmasını sağlamaktayız. Yapılan bu araştırmalar ışığında her zaman donanımlı, bol özellikli ve kaliteli motosikletlerin satın alınmalarını sağlamaktayız. Kullandığımız motosikletlerin ürün taşıma kısımlarına da ayrı bir özen göstermekteyiz. Bu ürün taşıma kısımlarının geniş yapılara sahip olması sayesinde pek çok ürünün adreslerinize taşınabilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca bu kısımların güvenli bir yapıya sahip olması da müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanacağımız ayrı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kaleiçi Kurye Hizmeti

Kaleiçi kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çeşitli teslimat seçenekleri sunmaktayız. Temassız teslimat seçeneği, zili çalmadan teslimat seçeneği, normal teslimat seçeneği ve süreli (randevulu) teslimat seçeneği bünyemizde bulunmakta ve siz değerli müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmektedir.

Bünyemizde bulunan bu teslimat seçenekleri pek çok özel durum esnasında müşterilerimizin mağdur olmamalarını sağlayacak nitelikte inşa edilmiştir. Temassız teslimat seçeneği müşterilerimizin kurye elemanlarımız ile karşılaşmadan siparişlerini teslim alabilmelerini sağlamakta ve günlük kıyafet durumlarını değiştirme zorunluluklarını ortadan kaldırmaktadır. Zili çalmadan teslimat seçeneği ise evlerinde uyuyan bebekleri olan kişilerin mağdur olmadan sessiz bir şekilde siparişlerini teslim alabilmelerini sağlamaktadır.

Kaleiçi kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile iletişim kurmalarına çok büyük özen göstermekteyiz. Bu özen ışığında bünyemizde her zaman santral ve sekreter elemanları bulundurmakta ve müşterilerimize kesintisiz iletişim hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimiz bizler ile iletişim kurduğu zaman her türlü talepleri hakkında detaylı bilgiler alma şanslarına sahip olmaktadırlar.

Bünyemizde hizmet veren santral ve sekreter elemanlarımıza sunduğumuz hizmetlerin her aşaması hakkında detaylı ve önemli eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde bizleri arayarak adres değişikliği, ürün değişikliği, ürün çıkarma, ürün ekleme gibi pek çok işlemi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu elemanlarımız sizlere karşı her zaman saygılı ve güler yüzlü olarak hizmetler vermekte ve sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara