İçeriğe geç

Kocamustafapaşa Kurye

Sys Kurye olarak ulaşımın oldukça zor olduğu İstanbul’da Kocamustafapaşa kurye hizmeti vererek sizleri memnun ediyoruz. Son teknoloji motorlarımız ve profesyonel çalışanlarımız ile her zaman sizinleyiz. Yenilikleri her zaman yakından takip ederek ihtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunuyoruz.

Kargom nerede? Kargom doğru kişiye mi teslim edildi? Ürünüme zarar gelmiş midir? Gibi sorularınız için sürekli bilgilendirmeler yaparak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Anlık konum hizmeti vererek istediğiniz zaman gönderinizi takip etmenizi sağlıyoruz.

Dilerseniz Kocamustafapaşa kurye hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan da bize ulaşabilirsiniz. Gönderinizin son durumu hakkında bilgiler vererek aklınıza takılan soruları detaylı bir şekilde cevaplıyoruz.

Fatih kurye hizmetlerimizden yararlanmak oldukça kolaydır. İstediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi çalışanlarımız, kısa bir süre içerisinde sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında yardımcı olmaktadırlar.

Sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün hakkında bilgi almaktadırlar. Vermiş olduğunuz bilgilere göre konumunuza en yakın kuryemizi yönlendirmektedirler. Kısa sürede adresinize gelen kuryemiz gönderinizi teslim alarak adrese doğru yola çıkmaktadır. Adrese ulaştıktan sonra durumu size raporlayarak hizmetlerimiz ile ilgili yorumlarınızı almaktadır.

Sys Kurye olarak sizlerden gelen dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. İstanbul Kurye gönderinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu hızlıca ortadan kaldırarak mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Zararınızı maddi ve manevi bir şekilde karşılayarak garantili hizmet veriyoruz.

Kocamustafapaşa kurye hizmetlerimiz ile taşıdığımız gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Cüzdan, para
 • Ehliyet, ruhsat ve pasaport
 • Evrak, fatura, belge, dosya vb.
 • Giyim ürünleri
 • Kozmetik ve cilt bakımı ürünleri
 • Teknolojik ürün çeşitleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Çikolata, hediyelik eşya vb.
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri

Gibi daha pek çok ürününüzün güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Kocamustafapaşa kurye hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşanmasını önlüyoruz. Araçlarımızın düzenli periyotlarla bakımlarını yaparak sürücülerimizin güvenliğini sağlıyoruz.

Sizlere daha iyi bir şekilde hizmet vermek için kuryemiz ve destek ekibimiz takım çalışması yapmaktadırlar. Destek ekibimiz yol durumuna göre kuryemizi yönlendirerek trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde teslimat sağlamaktadırlar.

Sys Kurye olarak sabit fiyatlarla çalışmıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken bazı durumları göz önünde bulundurarak bütçenize uygun fiyatlar sunuyoruz. Fiyat belirlerken göz önünde bulundurduğumuz durumlar şu şekildedir:

 • Gönderinizin ağırlığı, uzunlu ve özellikleri
 • Gönderinizin teslim alındığı nokta ile teslim edilmesini istediğiniz nokta arasındaki mesafe
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti
 • Tercih ettiğiniz motor çeşidi

Gibi durumlara göre uygun fiyatlar sunarak sizleri memnun ediyoruz. Düzenli bir şekilde kampanayalar düzenleyerek de avantajlı tekliflerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için çok çalışıyoruz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi güler yüzle karşılayarak rahat etmelerini sağlıyoruz. Araçlarımız ve daha önce yaptığımız işler hakkında detaylı bir şekilde bilgi vererek bize güvenmenizi sağlıyoruz.

Kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterli. Yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan tek tıkla bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizin için gece gündüz demeden hizmet vererek en çok ihtiyacınız olduğu anlarda bile yanınızda oluyoruz. Kalitemizden ödün vermeyerek kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×