İçeriğe geç

Kocamustafapaşa Kurye

Kocamustafapaşa Kurye
Kocamustafapaşa Kurye

Sys Kurye olarak ulaşımın oldukça zor olduğu İstanbul’da Kocamustafapaşa kurye hizmeti vererek sizleri memnun ediyoruz. Son teknoloji motorlarımız ve profesyonel çalışanlarımız ile her zaman sizinleyiz. Yenilikleri her zaman yakından takip ederek ihtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunuyoruz.

Kargom nerede? Kargom doğru kişiye mi teslim edildi? Ürünüme zarar gelmiş midir? Gibi sorularınız için sürekli bilgilendirmeler yaparak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Anlık konum hizmeti vererek istediğiniz zaman gönderinizi takip etmenizi sağlıyoruz.

Dilerseniz Kocamustafapaşa kurye hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan da bize ulaşabilirsiniz. Gönderinizin son durumu hakkında bilgiler vererek aklınıza takılan soruları detaylı bir şekilde cevaplıyoruz.

Fatih kurye hizmetlerimizden yararlanmak oldukça kolaydır. İstediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi çalışanlarımız, kısa bir süre içerisinde sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında yardımcı olmaktadırlar.

Sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün hakkında bilgi almaktadırlar. Vermiş olduğunuz bilgilere göre konumunuza en yakın kuryemizi yönlendirmektedirler. Kısa sürede adresinize gelen kuryemiz gönderinizi teslim alarak adrese doğru yola çıkmaktadır. Adrese ulaştıktan sonra durumu size raporlayarak hizmetlerimiz ile ilgili yorumlarınızı almaktadır.

Sys Kurye olarak sizlerden gelen dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. İstanbul Kurye gönderinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu hızlıca ortadan kaldırarak mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Zararınızı maddi ve manevi bir şekilde karşılayarak garantili hizmet veriyoruz.

Kocamustafapaşa kurye hizmetlerimiz ile taşıdığımız gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Cüzdan, para
 • Ehliyet, ruhsat ve pasaport
 • Evrak, fatura, belge, dosya vb.
 • Giyim ürünleri
 • Kozmetik ve cilt bakımı ürünleri
 • Teknolojik ürün çeşitleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Çikolata, hediyelik eşya vb.
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri

Gibi daha pek çok ürününüzün güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Kocamustafapaşa kurye hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşanmasını önlüyoruz. Araçlarımızın düzenli periyotlarla bakımlarını yaparak sürücülerimizin güvenliğini sağlıyoruz.

Sizlere daha iyi bir şekilde hizmet vermek için kuryemiz ve destek ekibimiz takım çalışması yapmaktadırlar. Destek ekibimiz yol durumuna göre kuryemizi yönlendirerek trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde teslimat sağlamaktadırlar.

Sys Kurye olarak sabit fiyatlarla çalışmıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken bazı durumları göz önünde bulundurarak bütçenize uygun fiyatlar sunuyoruz. Fiyat belirlerken göz önünde bulundurduğumuz durumlar şu şekildedir:

 • Gönderinizin ağırlığı, uzunlu ve özellikleri
 • Gönderinizin teslim alındığı nokta ile teslim edilmesini istediğiniz nokta arasındaki mesafe
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti
 • Tercih ettiğiniz motor çeşidi

Gibi durumlara göre uygun fiyatlar sunarak sizleri memnun ediyoruz. Düzenli bir şekilde kampanayalar düzenleyerek de avantajlı tekliflerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için çok çalışıyoruz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi güler yüzle karşılayarak rahat etmelerini sağlıyoruz. Araçlarımız ve daha önce yaptığımız işler hakkında detaylı bir şekilde bilgi vererek bize güvenmenizi sağlıyoruz.

Kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterli. Yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan tek tıkla bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizin için gece gündüz demeden hizmet vererek en çok ihtiyacınız olduğu anlarda bile yanınızda oluyoruz. Kalitemizden ödün vermeyerek kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Kocamustafapaşa Kurye Hizmeti

Dünyada özellikle büyük şehirlerde her geçen gün daha fazla bir şekilde artış gösteren yoğunluk trafiğe de olumsuz yönde etki etmektedir. Artan nüfus ve buna bağlı olarak sayıları sürekli yükseliş gösteren araçlar nedeniyle bir yerden başka bir yere ulaşım konusunda ciddi sıkıntılar meydana gelmektedir. Kocamustafapaşa kurye personeli olarakgönderilerinizin trafiğe takılmadan yerlerine ulaştırılması konusunda tüm ekibimizle sizlerin yanında yer almaktayız.

Gönderilerin geç teslim edilmeleri ve yaşanabilecek diğer sorunlar özellikle iş hayatınıza darbe vurmaktadır. Müşteriler tarafından istenilen teslim sürelerinin aşılması bir daha tercih edilip edilmeme konusunda kararları doğrudan etkilemektedir. Gerçekleştirilen işlemlerin hızları kadar ürünlerin zarar görmemesi ve sağlam bir şekilde teslim edilmesi de son derece kıymetlidir. Kocamustafapaşa kurye hizmetlerimizde tecrübeli personellerimizin yardımıyla sizlere hem hızlı hem de kaliteli iş bitirme noktasında yardımcı olmaktayız.

Gündüz ve gece diye ayrım gözetmeksizin tüm gönderilerinizi sorun yaşatmadan yerlerine ulaştırmak adına 7/24 görevimizin başındayız. İstanbul içerisinde tüm konumlara hâkim olan kuryelerimiz ile tamda istediğiniz şekil ve zamanlarda ürünlerinizin veya evraklarınızın teslimatını gerçekleştiriyoruz. Ebat olarak daha büyük olan gönderilerinizi yine özel araçlarımızla yerlerine ulaştırıyoruz. Acil durumlar yaşanabilmesi durumunda istediğiniz saatlerde bizlere ulaşarak hizmet almanızda mümkün olmaktadır.

Kocamustafapaşa kurye çalışanları olarak şehir içinde olduğu kadar şehir dışı gönderilerinizde de yine yanınızda olmaktayız. Anlaşmalı uçak kargo firmaları ile gücümüzü birleştirerek gönderilerinizi yine belirtilen zamanlarda alıcılarına ulaştırıyoruz. Bizlere teslim etmiş olduğunuz tüm gönderileriniz değerine bakılmaksızın sigorta kapsamına alındığı için titiz bir benimseme ile taşınmaktadır. Yaşayabileceğiniz sorunlar ve sormak istediğiniz tüm konular için 24 saat müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kocamustafapaşa kurye ekibi olarak günden güne genişleyen almış olduğu hizmetten memnun müşteri sayımızı hep daha ileri taşımak ve birlikte çözüm odaklı yaklaşımları göz önünde tutarak büyümeye ve büyütmeye devam ediyoruz. Gönderilerinizi taşırken işinin uzmanı olan kadromuzla insan sağlığı ve maddi manevi tüm etkenlerin bilincinde davranarak en ufak bir risk bile almıyoruz. Yerine getirdiğimiz tüm işlerinizde alacağınız kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetlerimizin etkisiyle işlerinizdeki yükselmenin yanı sıra mutlu müşterilerinizin artmasını gözlerinizle görecek ve tekrar tekrar bizlerle çalışmak isteyeceksiniz.

Tüm teslimatlarınızın ölçüleri ile alakalı olarak belirlenen ücret tarifemiz cep yakmayan ve tam bir iş birliği sağlayacak düzeyde tutularak memnuniyetinizi katlamaktadır. Kocamustafapaşa kurye personelimiz belirtmeniz halinde teslimat sonrasında tarafınıza ulaştırılmasını istediğiniz evrakları da yine özenle sizlere teslim etmektedir. Bizlerden hizmet almaya başlayarak hızın ve kalitenin keyfine sizde varacaksınız.

 • Kaliteli hizmet anlayışı
 • Çözüm odaklı yaklaşım
 • Bütçe sarsmayan fiyat politikası
 • 7/24 sınırsız hizmet
 • Vip hizmet seçenekleri
 • Acil ve gece kurye desteği
 • Şehir içi ve şehir dışı hızlı gönderim
 • Baştan sona müşteri hizmetleri desteği
 • Sigorta kapsamında güvenli teslimat

Gibi tüm avantajlarımızı siz değerli iş ortaklarımızın kendi faydalarına ek olarak sunmakta ve üst düzey bir hizmet anlayışı benimsemekteyiz. Kocamustafapaşa kurye hizmetlerimizi geliştirirken memnuniyet yaşayan müşterilerimizin sevinçleriyle mutlu olmaktayız. Kıymetli eşya, evrak ve tüm gönderilerinizi hassasiyetle taşıyoruz. Hızımız ile birlikte alıcılarınıza ulaştığımızda hem kendimizi hem de sizi temsil ettiğimizin bilincinde hareket ederek yaşanabilecek bütün sorunları ortadan kaldırıyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden faydalanabilmek ve sağlamış olduğumuz avantajlardan yararlanabilmek için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşım sağlayarak kaliteli ve güvenilir hizmetin bir parçası olun.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp