İçeriğe geç

Çeşme Kurye

Çeşme Kurye
Çeşme Kurye

2020 senesinde pandemi ile tanıştığımızdan beri hem Türkiye’de hem dünyada, halk sağlığını koruma kapsamında alınan tedbirler, halihazırda sürekli müşterisi olan kargo sektörünün iş hacminin kat be kat artmasına sebep olmuştur. Artan talebin hızlı bir şekilde karşılanması gerekliliğinin ortaya çıkması ile kargo hizmeti motor kuryeler tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Yenilikçi ve yükselen trendlerin takipçisi olan firmamız Çeşme kurye sektöründe verdiği motor kurye hizmeti ile bu ihtiyacın karşılanmasında büyük rol oynamaktadır.

Uzun yıllar önce iletişim sektörünün bir alt dalı olarak ortaya çıkmış olan kargoculuk, 1970’li yıllarda global ekonominin üreticiyi stoksuz çalışmaya yöneltmesi sonucunda hız kazanarak, kendi başına bir sektör haline gelmiştir. Türkiye’de ise 1980’li yıllarda yaşanan ihracat patlaması, satıcının yüklü miktarda mal almasına gerek kalmadan depolama zahmetinden kurtulmasını sağlamış ve kargo sektörü en büyük patlamasını yaşamıştır.

Özellikle küçük yerleşim yerlerinde geciken kargo hizmetlerinden, belirli günlerde teslimat yapılmasından, gözümüz kapıda kargomuzun gelmesini beklemekten hepimiz bunaldık. İçinde bulunduğumuz modern ve hızlı çağda, yaşamak zorunda kaldığımız bu durum aldığımız hizmeti sorgulamamıza sebep olmaktadır. Bu durumu düzeltmek için yaptığımız çalışmalarla Çeşme Kurye sayesinde aynı bölge içerisinde dakikalar içerisinde teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Acil bir evrak, bir doğum günü çiçeği ya da bir son dakika hediyesini gecikme olmadan teslim ediyoruz.

Çağa ayak uyduran modern iş anlayışımızın bir getirisi olarak Çeşme kurye ekibimiz, motosiklet tutkunu, yaptığı işe sahip çıkan, güler yüzlü ve çağdaş kişilerden oluşmaktadır. Her teslimatta mutlu müşteri ilkesiyle hareket eden firmamız, bulunduğu bölgeye uyum sağlayan, bölgeyi ve halkını yakından tanıyarak ihtiyaçlarına cevap veren kişileri bünyesinde barındırmaktadır.

İstanbul Çeşme Kurye

Bölge halkına olan aşinalığımız sayesinde verdiğimiz hizmetleri güncel tutmayı başaran bizler, İstanbul Çeşme kurye hizmetimizle şehir içi ya da şehir dışı tüm teslimat işlemlerinde ihtiyacınıza uygun seçenekler sunuyoruz.

  • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz.
  • Her türlü kurye ihtiyacınızı karşılayabilecek alt yapıya sahibiz.
  • Yapılan işlemlerde ücretlendirmeler piyasa değerinde yapılmaktadır.
  • Hizmetlerimiz 7/24 devam etmekte olduğundan, hiçbir gönderiniz gecikmeli teslim edilmez.
  • Gece gündüz çalışan ekibimiz sayesinde acil gönderileriniz, en kısa zamanda yerine ulaşmış olur.
  • Teknolojiyi güvenle harmanlıyoruz. Gönderinizi teslim ettiğiniz an oluşan takip kodu ile gönderinizin anlık durumunu bir tık ile öğrenebilirsiniz.
  • En önemlisi Çeşme kurye ekibiyle göndereceğiniz her şey zamanında ve güvenle teslim edilir.

Gönderiniz ne olursa olsun, Çeşme kurye elemanları sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti sunacaktır. Kargo taşımacılığı yönetmeliğine aykırı bir eşya tespit edilmediği sürece, gönderinizin boyutuna, içeriğine ve değerine uygun seçenekleri sunuyor ve onayınız ile gönderinizi kabul ediyoruz. Değerli eşyalarınızın paketlenmesi ya da büyük eşyalarınızın nakli için ekiplerimiz şubelerimizde sizlere destek ve bilgilendirme sağlamaya hazırlar. Gönderinizin kabulünden önce teslimat adresine varış için en hızlı ve güvenilir rota belirlenerek, onaylamanız durumunda işlemleri başlatıyoruz. Bu sayede gönderinizin gecikmesi ihtimalini ve gecikme sebebi ile yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz.

Yaptığımız her teslimatta, hem gönderinizin hem de ekip arkadaşlarımızın güvenliğini ön planda tutuyoruz. Kargo güvenlik mevzuatına uygun ekipmanımız ve trafik kurallarına olan sıkı sıkıya bağlılığımız sayesinde güvenli bir araç trafiği oluşmasında büyük rol oynuyoruz.

Yenilikçi anlayışımızın kargo sektöründe açtığı yeni sayfayı en iyi şekilde deneyimlemeniz için, şubelerimizde güler yüzümüz ile beklemekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp