İçeriğe geç

Kirazlı Kurye

Kirazlı Kurye
Kirazlı Kurye

Kirazlı kurye uygulamamızla uzun yıllardır Kirazlı ile bağcılar ve bütün bir İstanbul arasında taşımacılık yapıyoruz. Son derece merkezi bir konumda bulunan bölgemizde birçok işletme, işyeri, sağlık kuruluşu, eğitim kurumu, ofis ve daha başka mekanlar yer almaktadır. Hareketliliğin oldukça fazla olması hızlı teslimat ve taşıma gereksinimlerini arttırmakta, bu da Kirazlı kurye uygulamalarımızın son derece etkin kullanılmasını sağlamaktadır.

Kirazlı kurye çözümlerimizle yıllardır en uzak noktalar arasında dahi seri şekilde taşımacılık yapıyoruz. Her biri kurye alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, en modern teknolojileri kullanma becerisine sahip, profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Çağrı merkezimize ulaşıp Kirazlı kurye ihtiyacınız olduğunu öğrendiğimiz andan itibaren bütün süreci kontrol altına alıyoruz. Taşımalarınızın en hızlı, en kaliteli ve en güvenli şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Altyapımızı sürekli güçlendiriyor, teknolojileri yakından takip ediyor, kurye sektöründe kullanılabilecek bütün teknolojik yeniliklere ev sahipliği yapıyoruz. Bu da bizi en modern, en çok tercih edilen Kirazlı kurye yapmaktadır.

Kurye alanında en büyük beklenti hızdır. Müşterilerimiz çoğu kez paketlerinin dakikalar içinde teslim alınıp dakikalar içinde istedikleri adrese teslim edilmesini istemektedir. Bizler hızlı teslimat yapabilmek adına ve her ihtiyaca cevap verebilmek için çeşitli Kirazlı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz.

Aynı gün içinde paketlerinin teslim edilmesini isteyenler için normal kurye ile bölgelere göre değişmekle birlikte 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Daha seri bir kurye ihtiyacınız varsa hızlı kurye ile çalışıyor, bölgelere göre hızlı kuryeyle 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Çok daha acil bir kurye ihtiyacınız varsa acil kurye modelimizi tercihe sunuyoruz. Acil kuryemizde talep ettiğiniz anda en yakın kuryemizi adresinize yönlendiriyor, en kısa sürede harekete geçiyoruz. 45 ila 60 dakikada teslimat yapıyoruz. Mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınıza Kirazlı gece kurye ile cevap veriyor, gece kuryemizde yol, hava, bölge durumuna göre en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Kurye alanında her zaman en hızlı hizmeti vermeye çalıştığımız gibi kaliteden taviz vermiyoruz. Kurumsallığın ve uzun yıllara dayanan tecrübenin getirisi olarak her zaman paketlerinize gereken hassasiyeti gösteriyor, çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz.

En iyi personeller ve kurye araçlarımıza birlikte sektörde aktif oluyor, motosikletle taşınması mümkün her türlü gönderinizi en sağlıklı şekilde taşıyoruz.

Kurye alanında en fazla merak edilen konulardan birisi kurye fiyatları olmakta, taşımacılık maliyetlerini minimuma indirmek isteyenler daha uygun fiyatlı firmalar arayışına başlamaktadır. Sektörün tamamında olduğu gibi bu hizmet de fiyatlar birtakım unsurlara göre değişmektedir.

Kurye fiyatlarını belirleyen en temel etken mesafedir. Paketinizi teslim aldığımız adres ile teslim ettiğimiz adres arasındaki net mesafe fiyatlandırmaya dahil edilmekte, mesafe uzadıkça fiyat artmaktadır. Bir diğer etken tercih edilen Kirazlı kurye modelidir. Kurye modellerimizin her biri aynı kalite ve güvenilirlikte olsa da işleyişleri itibariyle vadedilen teslimat süreleri farklıdır. Vadedilen teslimat sürelerimiz azaldıkça fiyatlarımız artmaktadır.

Ayrıca paketlerinizin özellikleri bir diğer etken olup çağrı merkezimize ulaştığınızda personellerimiz gerekli bilgileri alacaklar ve fiyat teklifi oluşturacaklardır. Bizler ilk günden bu yana Kirazlı’nın en uygun fiyatlı kuryesi olma gayesiyle çalışıyoruz ve bunun başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizler de hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kurye çözümleri için bizlerle çalışabilirsiniz.

Kirazlı Kurye Hizmeti

İçinde bulunduğumuz 21. yüzyıla uygun, kargo taşımacılığı ve kurye hizmetleri sunan Kirazlı kurye, yenilikçi çözümleri ile güvenebileceğiniz bir çözüm ortağı olacaktır. İstanbul içerisinde ya da Türkiye’nin birçok iline kargo göndermek istediğinizde, uygun fiyatlı ve hızlı çözümler sunan firmamız, güvenilir taşımacılığı herkese yaymak için çalışmaktadır. Sys Kurye bünyesinde sunulan bu hizmet, herkesin aradığı kaliteyi ve güveni bulmanızı sağlayacaktır.

Kurye taşımacılığı iki temel seçenekle sunulmaktadır. İki temel hizmeti de en iyi şekilde almanızı sağlayan Kirazlı kurye tarafından sunulan hizmetler:

 • Gün içi teslim kurye
 • Ekspres kurye olarak ayrılmaktadır.

Bu hizmetler arasındaki temel farkı yaratan durum, ilk seçenekte toplu halde taşıma yapılarak gün içerisinde uygun saatte teslimatın sağlanması iken, ikinci seçenekte kişiye özel teslimat seçeneklerinden biri sunulmakta ve talep edilen saate göre teslimat sağlanmasıdır.

Verdiğimiz iki hizmet tipi de profesyonel motosiklet sürücülerinden oluşan Kirazlı kurye ekibi tarafından verilmektedir. Gün içerisinde 120 ila 180 dakika arasında toplu halde taşımacılık sağlayan moto kurye hizmetimiz, aciliyeti bulunmayan durumlarda ekonomik çözümler arayan herkes için ideal bir seçenek olarak sunulmaktadır. Duruma özel seçenekleri barındıran ekspres kurye hizmetimiz dahilinde sunduğumuz;

 • Acil kurye
 • Hızlı kurye
 • Özel kurye
 • Gece kurye
 • Nöbetçi kurye ve
 • VIP kurye seçeneklerimizden yararlanmak istediğinizde çağrı merkezimiz ya da web sitemizden talebinizi bize iletebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tüm hizmetler ve daha fazlası Kirazlı kurye tarafından, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için verilmektedir. Teslimatınızın aciliyetine ve önemine göre seçebileceğini bu hizmetlerde sadece sizin gönderiniz taşınmakta, ücretlendirmesi normal taşımacılığa göre farklılık göstermektedir.

Modern teknolojiye sahip bir altyapıyla çalışıyoruz. Kirazlı kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde, talebinizi müşteri destek hattımız üzerinden ilettiğiniz anda, gönderinizin içeriğine ve teslimat adresine otomatik seçenek, rota ve ücret bilgisi paylaşan bir sistemle hizmetle vermekteyiz. Bu sayede insan kaynaklı hataları en aza indirgiyor, her anlamda güvenebileceğiniz bir hizmet sunmayı başarıyoruz.

Ayrıca, uydu ve GPS sistemlerinden yararlanarak, gönderinizin teslim alındığı andan teslim edildiği ana kadar kuryemizin canlı takibini yapmanıza olanak sağlıyoruz. İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, çağa uygun çözümlerle her zaman en iyisini vermeyi hedefliyoruz.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile sektörde yükselen yıldız olan firmamız, Kirazlı kurye aracılığı ile sunduğu hizmetlerden kolayca yararlanmanızı da sağlamaktadır. Kurye hizmeti talebiniz olduğunda izlemeniz gereken işlem adımları:

 • Sizlere haftanın her günü, günün her saati hizmet veren çağrı merkezimiz ya da web sitemiz üzerinden müşteri destek hattımızla iletişime geçerek talebinizi iletmek,
 • Gönderinizin içeriği, isim – soy isim, iletişim bilgisi gibi bilgileri paylaşmak,
 • Gönderinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgilerini paylaşmak,
 • Hizmet tipinizi seçmek,
 • Otomatik olarak oluşturulan randevu saatini ve ücret bilgisini onaylamaktır.

Onayınız ile oluşturulan randevu saatinde kuryemiz bulunduğunuz yere gelerek, gönderinizi teslim alır ve görüşmeniz esnasında iletilen zaman aralığında teslimatı tamamlar. Ödemeniz sizin tarafınızdan ya da alıcı tarafından kapıda yapılabilmektedir.

Gönderinizin içeriğinde kargo taşımacılığına uygun olmayan bir eşya ya da madde bulunması halinde, oluşacak olumsuz durumlarda gönderici sorumlu olmaktadır. Bu gibi durumlar yaşanmaması adına güvenilir ve şeffaf bir hizmet politikası ile hizmet vermekteyiz.

Kirazlı Kurye olarak kargo taşımacılığında yeni bir çağ başladığının bilincinde, bu yeniçağda sektörde en iyisi olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizler de yeniçağa uygun hizmet almak için bizleri tercih edin.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara