İçeriğe geç
Anasayfa » Kirazlı Kurye

Kirazlı Kurye

Kirazlı kurye uygulamamızla uzun yıllardır Kirazlı ile bağcılar ve bütün bir İstanbul arasında taşımacılık yapıyoruz. Son derece merkezi bir konumda bulunan bölgemizde birçok işletme, işyeri, sağlık kuruluşu, eğitim kurumu, ofis ve daha başka mekanlar yer almaktadır. Hareketliliğin oldukça fazla olması hızlı teslimat ve taşıma gereksinimlerini arttırmakta, bu da Kirazlı kurye uygulamalarımızın son derece etkin kullanılmasını sağlamaktadır.

Kirazlı kurye çözümlerimizle yıllardır en uzak noktalar arasında dahi seri şekilde taşımacılık yapıyoruz. Her biri kurye alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, en modern teknolojileri kullanma becerisine sahip, profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Çağrı merkezimize ulaşıp Kirazlı kurye ihtiyacınız olduğunu öğrendiğimiz andan itibaren bütün süreci kontrol altına alıyoruz. Taşımalarınızın en hızlı, en kaliteli ve en güvenli şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Altyapımızı sürekli güçlendiriyor, teknolojileri yakından takip ediyor, kurye sektöründe kullanılabilecek bütün teknolojik yeniliklere ev sahipliği yapıyoruz. Bu da bizi en modern, en çok tercih edilen Kirazlı kurye yapmaktadır.

İstanbul Kurye alanında en büyük beklenti hızdır. Müşterilerimiz çoğu kez paketlerinin dakikalar içinde teslim alınıp dakikalar içinde istedikleri adrese teslim edilmesini istemektedir. Bizler hızlı teslimat yapabilmek adına ve her ihtiyaca cevap verebilmek için çeşitli Kirazlı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz.

Aynı gün içinde paketlerinin teslim edilmesini isteyenler için normal kurye ile bölgelere göre değişmekle birlikte 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Daha seri bir kurye ihtiyacınız varsa hızlı kurye ile çalışıyor, bölgelere göre hızlı kuryeyle 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Çok daha acil bir kurye ihtiyacınız varsa acil Bağcılar kurye modelimizi tercihe sunuyoruz. Acil kuryemizde talep ettiğiniz anda en yakın kuryemizi adresinize yönlendiriyor, en kısa sürede harekete geçiyoruz. 45 ila 60 dakikada teslimat yapıyoruz. Mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınıza Kirazlı gece kurye ile cevap veriyor, gece kuryemizde yol, hava, bölge durumuna göre en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Kurye alanında her zaman en hızlı hizmeti vermeye çalıştığımız gibi kaliteden taviz vermiyoruz. Kurumsallığın ve uzun yıllara dayanan tecrübenin getirisi olarak her zaman paketlerinize gereken hassasiyeti gösteriyor, çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz.

En iyi personeller ve kurye araçlarımıza birlikte sektörde aktif oluyor, motosikletle taşınması mümkün her türlü gönderinizi en sağlıklı şekilde taşıyoruz.

Kurye alanında en fazla merak edilen konulardan birisi kurye fiyatları olmakta, taşımacılık maliyetlerini minimuma indirmek isteyenler daha uygun fiyatlı firmalar arayışına başlamaktadır. Sektörün tamamında olduğu gibi bu hizmet de fiyatlar birtakım unsurlara göre değişmektedir.

Kurye fiyatlarını belirleyen en temel etken mesafedir. Paketinizi teslim aldığımız adres ile teslim ettiğimiz adres arasındaki net mesafe fiyatlandırmaya dahil edilmekte, mesafe uzadıkça fiyat artmaktadır. Bir diğer etken tercih edilen Kirazlı kurye modelidir. Kurye modellerimizin her biri aynı kalite ve güvenilirlikte olsa da işleyişleri itibariyle vadedilen teslimat süreleri farklıdır. Vadedilen teslimat sürelerimiz azaldıkça fiyatlarımız artmaktadır.

Ayrıca paketlerinizin özellikleri bir diğer etken olup çağrı merkezimize ulaştığınızda personellerimiz gerekli bilgileri alacaklar ve fiyat teklifi oluşturacaklardır. Bizler ilk günden bu yana Kirazlı’nın en uygun fiyatlı kuryesi olma gayesiyle çalışıyoruz ve bunun başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizler de hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kurye çözümleri için bizlerle çalışabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×