İçeriğe geç

Balıkesir Kurye

Balıkesir Kurye
Balıkesir Kurye

Kısa süreler içerisinde önemli evrak ve belgelerinizin teslimatında tercih edebileceğiniz motor kuryeler, özellikle zamanla yarış halinde olan iş insanları tarafında sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun yıllar boyunca vermiş olduğu güvenilir ve hızlı teslimat hizmetleriyle Türkiye’nin birçok şehrinde adını duyurmayı başaran Sys Kurye bünyesinde müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir teslimat hizmeti sunan Balıkesir kurye olarak daima memnun kalacağınız bir teslimat hizmeti sağlamaktayız.

Yıllar içinde gelişen ve müşterilerinin devamlı tercihi haline gelen firmamız daima alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize sağlamış olduğumuz teslimat hizmetlerimizden haftanın her günü dilediğiniz saatler aralığında gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Yıllardır hizmetinizde olan ve çalışmalarını daima müşteri odaklı bir şekilde yürüten Balıkesir kurye paketinizin teslimat sürecinde kalitesinden asla ödün vermemektedir. Alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermekte olan firmamızın kuryeleri de motosiklet kullanabilen, ayrıca sürücü belgesine de sahip olan tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Balıkesir kurye olarak müşterilerimize yardıma ihtiyaç duydukları her an hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekte olup, herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda da kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri hattı da bulundurmaktayız. Müşteri hizmetlerimiz her türlü sorunlarınız ile çözüm odaklı ve yardımsever bir şekilde yakından ilgilenirken aynı zamanda paketinizin durumu hakkında da tarafınıza detaylı bilgi de sunmaktadır.

Ayrıca firmamıza gelebilecek durumu olmayan müşterilerimiz için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşmanız durumunda, bulunduğunuz adresinize paketinizi teslim almak üzere Balıkesir moto kurye çalışanımızı yönlendirmekte ve bizzat elinizden paketinizi kuryemize teslim etmenizi de sağlamaktayız.

İstanbul Balıkesir Kurye

İleriye dönük bir tarihte teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi de kabul etmekte olan firmamız, gerekli paketleme işleminin ardından, firmamıza ait depolarda paketinizi bekleme sürecine almaktadır. Bekleme süresi dolan ve teslim tarihi gelen paketler İstanbul Balıkesir kurye çalışanlarımız tarafından güvenilir bir şekilde, memnun kalacağınız kalitede, dilediğiniz adreslere teslim edilmektedir.

Bekleme süresinde bulunan hiçbir paket yanlış bir adrese teslim edilmez ya da bekleme sürecinde herhangi bir hasar alıp, diğer paketler ile karışmaz. Firmamız teslimatı tamamlanana kadar bütün paketler ile yakından ilgilenmektedir.

Firmamızı tercih eden müşterilerimizi memnun etmek ve kapsamlı bir hizmet sağlamak adına birçok ürünün teslimatını kaliteli ve disiplinli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Balıkesir kurye tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Çiçek buketleri

● Çeşitli hediyelik eşyalar

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Çeşitli medikal malzemeler

● Kimlik

● Pasaport

● Çeşitli birçok evrak ve belgeler

Taşınması resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin dışında daha birçok paketin taşımacılığı firmamız tarafından kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yıllardır hizmetinizde olan firmamız, çalışmalarını daima müşteri memnuniyetini esas alarak, bu doğrultuda yürütmektedir. Güvenilir bir firmanın daima ulaşılır ve müşteri sorunları ile yakından ilgilenilen bir iletişim numarası bulundurması gerekmektedir.

Bu sebeple müşterilerimiz ile yakından ilgilenmek adına, hizmetinize sunmuş olduğumuz ve çok kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri hattımız mevcuttur.

Firmamız olarak müşterilerimize sağlamış olduğumuz kurye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilendirme yapabilmek ve olası problemler ile yakından ilgilenip, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına hizmetinize sunmakta olduğumuz iletişim numaramızdan çok kolay bir şekilde müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

7/24 hizmetinize açık olan firmamız daima çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını bu doğrultuda geliştirmektedir. Güvenilir ve kaliteli bir Balıkesir kurye hizmeti almak istiyorsanız, gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp