İçeriğe geç

Çamlık Kurye

Çamlık Kurye
Çamlık Kurye

SYS kurye olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde kalitemizle hizmet vermek istiyoruz. Ulaşabildiğimiz her yere ulaşarak kurye alanında kalite eksikliğini kapatarak sizleri memnun etmek için çalışmaya devam ediyoruz. Çamlık kurye olarak da gerek bireysel gerekse kurumsal gönderileriniz için haftanın her günü ve saati bizlere içiniz rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kurye sektörü modern çağımızın en önemli ihtiyaç halini alan faaliyetlerden birisi olmuştur. Bireysel ihtiyaç veya kurumsal işlemler sonucu oluşan gönderilerin alıcı kişilere ulaşması için profesyonel bir hizmetin alınması gerekiyordu. Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde bir mahalleden başka bir mahalleye ulaşım güçlükle yapılıyorken gönderilerin dağıtım aşamasına çıkarılıp teslim edilmesini kişiler kendileri üstlenseler bile maddi ve manevi zorluklarıyla karşı karşıya kalacaklardır. Giderek zorlaşan bu durum karşısında devreye Çamlık kurye hizmeti girecektir. Sizlere profesyonel hizmet vererek bu zorlukların üstesinden gelip sizler için en iyisi olsun diye çalışmaya devam edeceğiz.

Motorlar kurye sektöründe avantajları yönüyle sık tercih edilen araçlardan birisidir. Kalabalık şehirlerde dar sokaklardan bile rahatlıkla ilerleyerek alıcı adrese sorunsuz bir şekilde ulaşacaktır. Trafiğe yakalanmadan diğer araçlara göre daha hızlı hareket ederek tam saatinde alıcı adreste olacaklardır. Diğer araçlara göre gönderi taşıma kapasiteleri daha küçük olacağından teslimatlarınız zarar görmeden teslim edilecektir. Fiyatlarımızı sizler için uygun seviyelerde belirlemeye çalışıyoruz. Sizlere hizmet verirken bütçenizi de düşünerek maddi olarak tasarruf etmenizi sağlayacağız. Gönderilerinizin ağırlık, hız ve mesafe gibi özellikleri ele alınarak en uygun seviyelerde fiyatları sizlere sunuyoruz.

Çamlık Kurye Hizmeti

Çalışanlarımız kurye alanında tecrübesi bulunan kişilerden oluşmaktadır. Sizlere modern hizmet sunmak için çalışanlarımızı seçerken çok dikkatli davranıyoruz. Kullandığımız motorlar ve diğer araçlar son kaliteli araçlardan oluşmaktadır. Bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Çamlık kurye olarak sizlere kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.

 • Bizleri yedi gün yirmi dört saat demeden her an her yerden arayabilirsiniz.
 • Kurye hizmetinden faydalanmak istediğiniz an WhatsApp, e-posta adreslerimiz, web sitemiz veya çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Bizlere ulaştığınızda ekip arkadaşlarımız sizlerden iletişim ve konum bilgilerini aldıktan sonra sizlere en yakın arkadaşlarımızı yönlendirecektir.
 • Dakikalar içerisinde sizlere ulaşan kurye arkadaşımız sizlerden gönderilerinizi teslim alacaktır.
 • Teslimatlarınızın gerekli güvenlik önlemleri alınarak harekete geçilecektir.
 • Kurye arkadaşımız doğru güzergahlar üzerinden hareket ederek teslim edilmesini istediğiniz saatte alıcı adreste olacaktır.
 • Gizliliği ön planda tutularak teslimatlarınız sadece alıcı kişilere teslim edilecektir.
 • Gönderileriniz teslim edildiğinde bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Çamlık kurye hizmetinden sonra olumlu veya olumsuz geri dönüşlerinizle hizmetimizi ve bizleri değerlendirmeniz kendimizi yenilememiz açısından çok önemlidir. Eksik yönlerimiz varsa kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışacağız.

 • Sağlık ürünleri,
 • Gıda ürünleri,
 • Teknolojik ürünler,
 • Giyim ürünleri,
 • Çiçek, pasta gibi günlük siparişler,
 • Evrak, belge gibi kurum ve kuruluş ürünleri,
 • Kişisel bakım ürünleri,
 • Sağlık ürünleri gibi pek çok türden gönderilerinize taşıma hizmeti sunuyoruz.

Çamlık Kurye olarak bireysel veya kurumsal gönderileriniz için güveneceğiniz hizmet garantisi veriyoruz. Kaliteli ekibimizle sorunsuz ve daimî hizmette tek adres olmak için çalışacağız. Gelişmeleri yakından takip ederek ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için farklı yenilikleri sizlerle buluşturuyoruz. Sürekli kendimizi geliştirerek kurye alanında herkesin tercih edeceği tek adres olmak için çalışacağız. Sizlerle beraber büyüyerek bu yolda kaliteli hizmetimizle ilerleyerek daha da büyümeye devam edeceğiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp