İçeriğe geç

Erzincan Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Erzincan Kurye

Erzincan kurye modern yaşam içinde ihtiyacınız olan hızı, zamanı, güvenilirliği, kaliteyi ve moderniteyi sizlere sunmaktadır. Günümüzde ulaşım olanaklarının, ödeme fırsatlarının, bilgiye erişimin ve daha birçok etkenin değiştiği alanda taşımacılık da değişmiştir. Erzincan kurye hizmetlerimiz tam da bu noktada, Doğu Anadolu Bölgesinin en özel illerinden birisinde büyük avantajlar sağlamaktadır.

Erzincan tarihi ilkçağa kadar uzanan, onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış, her zaman bölgenin hareketli yerlerinden birisi olmuştur. Yaklaşık 200 bin kişilik nüfusa sahip olan ilimizin ekonomisi tarım, hayvancılık ve ticaretle sağlanmakta, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Sivil Havacılık Yüksek Okulu gibi eğitim kurumları bulunmaktadır. Onlarca işletme, iş merkezi, kamu kurumu da şehirdeki hareketliliğe katkıda bulunmaktadır.

Bütün bu hareketlilik Erzincan’da her gün birçok paketin bir adresten başka bir adrese taşınması ihtiyacını doğurmaktadır. Şehir içinde gönderi ihtiyacı yoğun olarak devam ettiği gibi İstanbul ile Erzincan arasında taşınması gereken paketler de ortaya çıkmaktadır. Geleneksel kargolarla İstanbul Erzincan arasındaki paketlerin taşınması günler alabilse de Erzincan uçak kargo ile süreç çok daha hızlı işlemekte, saatler içinde paketleriniz gerek İstanbul’dan Erzincan’a gerekse Erzincan’dan İstanbul’a ulaştırılabilmektedir. SYS Kurye kalitesi ve ayrıcalığıyla bütün paketleriniz başarıyla taşınmaktadır.

Erzincan kurye uygulamalarımızla sektörde fark yaratıyor, bölgemizin en çok tercih edilen kuryesi konumunda yer alıyoruz. Önceliği daima koşulsuz müşteri memnuniyetine veriyor, alacağınız hizmetten her yönüyle memnun kalabilmeniz adına imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Erzincan kurye işleyişimiz oldukça basittir ve özel talep olmadığı taktirde çağrı merkezimize ulaşmanızla süreç başlar. Personellerimiz paketinizin nerden alınıp nereye teslim edileceği, paket detayını, ne zaman teslim edilmesini istediğinizi öğrenip fiyat teklifi hazırlarlar. Ardından fiyat teklifi size sunulur ve kabul etmeniz halinde süreç işler.

Kuryelerimiz belirteceğiniz adresten randevu saatinde paketinizi teslim alırlar ve teslim etmek üzere harekete geçerler. Kısa sürede paketinizi alıcısına ulaştırılır ve bütün süreç tarafınıza aktarılır. Hangi kurye türünü seçerseniz onunla paketlerinizi taşınır.

Erzincan’ın modern bir uluslararası havalimanına sahip olması ulaşımda büyük avantaj sağlamaktadır. Erzincan Havalimanı ile İstanbul havalimanları arasında sadece yolcu taşımacılığı değil, aynı zamanda kargo taşımacılığı da yapılmaktadır. Bu sayede acil biçimde ulaştırılmasını istediğiniz, hassa paketleriniz dahi kolayca taşınabilmektedir.

Havayoluyla gerçekleştirilecek Şehirler Arası Kurye işlemlerimiz adresten adrese, adresten havalimanına, havalimanından adrese ya da havalimanından havalimanına yapılabilmektedir. Ekiplerimiz bütün süreci kontrol altına almakta, paketlerinizi en güvenli, en hızlı ve en kaliteli şekilde istediğiniz her nokta arasında taşımayı başarmaktadır.

İstanbul Erzincan Kurye

İstanbul Erzincan kurye alanında en büyük beklenti hız ve güvenilirliktir. İnsanlar artık ihtiyaçlarına çok daha hızlı sahip olmayı seçmekte, kimi zamanda hayati konular bekleme lüksünü ortadan kaldırmaktadır. Bizler can ve mal güvenliğinden ödün vermeden her zaman en hızlı taşımacılığı yapıyoruz. Aynı gün içinde, çoğu kez de dakikalar içinde teslimat yapmayı başarıyoruz.

Erzincan kurye alanında deneyimli, tecrübeli, eğitimli, sertifika sahibi, kendini sürekli geliştiren, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte her türlü paket, evrak, dosya, ruhsat, ilaç, belge, anahtar, kimlik, telefon, elektronik eşya, bilet, yedek parça ve daha başka ürününüzü taşıyoruz.

Erzincan kurye alanında hızımız, kalitemiz, güvenilirliğimiz, pratikliğimiz ve uygun fiyatlarımızla öne çıkıyoruz. Her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayabilir, istenen detayları paylaşabilir ve en ekonomik şekilde paketlerinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp