İçeriğe geç

Balmumcu Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Balmumcu Kurye

Balmumcu kurye ihtiyaçlarınızda irtibata geçebileceğiniz firmamız teslimat alanında öncü firma konumundadır. En iyi hizmeti sunabilmek için en iyiler ile çalışan firmamız mümkün olan en kısa sürede gönderimlerinizi belirttiğiniz adreslere teslim eder. İşlemleri ivedilik ile gerçekleştiren deneyimli ve üst düzey sürüş kabiliyetine sahip olan kuryelerimiz taşıma konusunda gösterdikleri itinadan da ödün vermezler.

Kuryelerimizin kullandıkları motosikletler otomobillere oranla daha az alan kapladığı için trafik probleminden daha az etkilenirler. Avrupa Yakası Kurye ihtiyaçlarınızda sorunsuz, 120 ila 180 dakika içerisinde teslimat hizmeti sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Acil paket, evrak gönderimlerinizde trafik gibi problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız motor kurye hizmetinden destek alabilirsiniz. Motor kuryeler sizin için şu işlemleri yapabilir:

 • Evrak, paket gönderimlerinizi adreslerinizden teslim alır; darbe, yağmur, rüzgâr vb. dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde muhafaza eder.
 • Şubeye gitme, trafiğe takılma vb. zaman kaybı yaşatacak durumları ortadan kaldırır.
 • Özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz hediyeleri zarar görmeden, tam zamanında teslim eder.
 • Havalimanında adınıza gelen belge ve paketleri teslim alıp size veya istediğiniz adreslere teslim edebilir.

Motor kuryelerin bu işlemleri nitelikli ve hızlı biçimde yapması tercih ettiğiniz firmanın güvenilirliği, alanda markalaşmış olması ile yakından ilgilidir.

Bazı durumlarda paketlerinizi, evraklarınızı acil olarak göndermeniz gerekebilir veya hassas paketlerinizi özen göstermeyen, tüm ürünlerin birlikte taşındığı, sorumluluk kabul etmeyen kargo firmalarına emanet etmek istemeyebilirsiniz.

Bu tür durumlarda motor kuryelerden destek alabilirsiniz. Motor kurye tercih etmenizin size kazandıracağı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Motor kuryeler paketinizi, evrakınızı almak için adresinize gelir; şubeye gitmek ile vakit kaybetmezsiniz.
 • Paketiniz, evrakınız özel olarak taşınacağından zarar görmez; motor kurye tarafından darbe, yağmur, rüzgar vb. dış etkenlere karşı muhafaza edilir.
 • Motosikletler trafikte daha hızlı ilerleyebileceğinden gönderimleriniz trafik gibi problemlere takılmadan belirttiğiniz adreslere teslim edilir.
 • Gönderimlerinizde kaybolma, karışma gibi problemler oluşmaz.

Bu avantajları elde edebilmeniz tercih edeceğiniz firmanın niteliğine bağlıdır. İstanbul Kurye ihtiyaçlarınızda irtibata geçebileceğiniz firmamız en iyi kuryeler ile hizmet sunmaktadır. 120 ila 180 dakika içerisinde teslimat hizmeti sunan firmamız gönderimlerinizin zarar görmeden doğru adreslere teslimini sağlar. Beşiktaş kurye arayışlarınızda firmamızı ve deneyimli kuryelerimizi tercih edebilirsiniz.

Motorlu kuryeler trafik problemlerinden daha az etkilenmektedir. Gönderimlerinizi özel olarak taşıdıklarından zarar görme ihtimallerini en aza indirirler. Acil paket, evrak vb. gönderimlerinizin hızlı ve güvenli biçimde teslim edilmeleri için motorlu kuryeleri tercih edebilirsiniz.

Hizmet almak için irtibata geçtiğiniz firmanın bünyesinde deneyimli kuryeler bulundurması, taşıma için kullanılacak motosikletlerin güçleri teslimat hızını ve niteliğini etkilemektedir.

Beşiktaş Belediyesi ilçesi içinde kurye ihtiyaçlarınızda başvurabileceğiniz firmamız bünyesinde alanında yetkin kuryeleri bulundurmaktadır ve taşıma için bakımları tam, gelişmiş modellerdeki motosikletleri sunmaktadır. Güvenli ve hızlı teslimat için firmamızı ve deneyimli kuryelerimizi tercih edin.

Motorlu kuryeler gerekli firmalar ile irtibata geçmeniz halinde adreslerinizden acil olarak göndermeniz gereken paket ve evrakları teslim alır, gereğince muhafaza eder ve belirttiğiniz adreslere kısa süre içerisinde teslim eder. Balmumcu kurye ihtiyaçlarınızda irtibata geçebileceğiniz firmamız gönderimlerinizin sorunsuz ve hızlı teslimatını sağlar.

Firmamız bünyesinde hizmet veren kuryelerimiz adreslerinizden gönderimlerinizi teslim alır, trafik problemlerine takılmadan kısa süre içerisinde teslim eder. Kuryelerimizin gösterdikleri özen sayesinde gönderimleriniz herhangi bir zarar görmeden belirtiğiniz adreslere teslim edilir. Siz de acil gönderimlerinizin kısa sürede sorunsuz biçimde teslim edilmesini istiyorsanız en iyi hizmeti verebilmek için SYS Kurye‘yi tercih edin.

Balmumcu Moto Kurye

Balmumcuİstanbul Beşiktaş’ta bulunan mahallelerden birisidir. 1990’lardan itibaren semtte işyerlerinin sayısı hızla artmaya başlamış ve bugün özellikle ticari işletmelerin oldukça yoğun olduğu yerlerden birisi haline gelmiştir. İki yüzyıldan daha uzun süredir yerleşim yeri olan semtin bugün 5 bin civarında nüfusu vardır ve gün geçtikçe daha da kalabalıklaşma eğilimindedir.

Balmumcu’dayoğun bir yaşam vardır ve bu beraberinde hareketliliği de getirmektedir. Bütün bu hareketlilik içinde en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılık olmakta, aynı gün içinde gerek Beşiktaş’ın diğer mahallelerine gerekse İstanbul’un diğer semtlerine ulaştırılması gereken paketler ortaya çıkmaktadır. SYS Kurye olarak Balmumcu moto kurye ihtiyaçlarına çok uzun yıllardır profesyonel çözüm üretiyor, her zaman güvenilirliğin ve kalitenin adresi olmayı başarıyoruz.

Balmumcu Motor Kurye

Balmumcu motor kuryeuygulamalarımız gün geçtikçe daha çok talep görmektedir. Bunun pek çok nedeni vardır ve firmamızın profesyonelliği bunlardan birisidir. Diğer taraftan geleneksel kargo uygulamaları İstanbul’un yoğun nüfusu ve trafiği karşısında artık yetersiz kalmakta, kişisel araçlarla dahi en yakın noktalar arasında ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Oysa hiç kimsenin zaman kaybına tahammülü yoktur ve her işini en kısa sürede halletme gayreti içinde bulunmaktadır. Bu açıdan Balmumcu motor kurye tercih etmenin başlıca avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Motorlu kurye her şeyden önce hızlıdır. Yoğun İstanbul trafiğinde her vakit uzun kuyruklar olmakta, bu da ulaşımın son derece yavaş ve zahmetli olmasına neden olmaktadır. Oysa motorlu kuryelerimiz yalnızca kırmızı ışıklarda beklemekte, uzun trafiklerden dahi etkilenmeden İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi en fazla 3 saat içinde teslimat yapabilmektedir.
 • Motorlu kurye güvenlidir. Çünkü motorlu kuryelerimizin çok sayıda gönderiyi taşımak yerine kişiye özel hizmet verirler. Böylece iyi ambalajladığınız taktirde paketleriniz hiçbir zarar görmez. Kuryemize nasıl teslim edildiyse aynı şekilde alıcısına ulaştırılır. Kaybolma, zarar görme, hasar alma gibi riskler söz konusu olmaz.
 • Motorlu kurye ekonomiktir. Diğer taşımacılık türleriyle kıyaslandığında Balmumcu motor kurye uygulamalarımız son derece ekonomiktir. Diğer avantajları ile birlikte düşünüldüğünde motor kuryeye vereceğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

Balmumcu Motorlu Kurye

Balmumcu motorlu kurye uygulamalarımız tamamen müşteri odaklı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya endekslidir. Bu nedenle herkese hitap eden motor kurye modelleri ile karşınıza çıkıyor, gönderilerinizin acil durumuna ve gönderi zamanına göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz.

Balmumcu motorlu kurye ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki herhangi iki adres arasında 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz. Balmumcuile bölgelere göre değişse de en kısa sürede teslimat gerçekleştirmeyi başarıyoruz.

Eğer daha hızlı gitmesini istediğiniz, daha acil bir ihtiyacınız varsa bu durumda Balmumcu hızlıkurye modelimizi seçebilirsiniz. Hızlı kuryemizde de bölgelere göre ufak farklılıklar olabilse de 60 ila 90 dakika arasında hemen her yere ulaşmayı başarıyoruz. Balmumcugece kurye ile mesai saatleri dışında da taşımacılık yaparak 7/24 hizmet alabilmenizi sağlıyoruz. Eğer paketleriniz motorlarla taşınamayacak nitelikteyse de Balmumcuaraçlı kurye ile aynı kalitede taşımacılık yapmaya devam ediyoruz.

Balmumcu kurye ihtiyacı olanların cevabını en fazla merak ettiği sorulardan birisi motorlu kurye fiyatlarının ne kadar olduğudur. Bu konuda çeşitli etkenler fiyatlandırmada esas teşkil etmekte, bu nedenle farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Öncelikle paketin teslim alındığı adres ile teslimat adresi arasındaki mesafe öncelikli belirleyicilerdendir. Yine Balmumcu kuryetürüne göre ve paketlerinizin enine, boyuna, yüksekliğine göre fiyatlar değişmektedir. Firmamız daima Balmumcu’nun en ekonomik kuryesi olmayı başarmaktadır.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×