İçeriğe geç

Giresun Uçak Kargo

Giresun Uçak Kargo
Giresun Uçak Kargo

Giresun Uçak Kargo olarak sizlere sunduğumuz hizmet son derece kaliteli ve hızlı olmalıdır. Siz müşterilerimizin memnuniyeti buna bağlıdır. Kargo sektörü en ufak bir hatayı en ufak bir zaman kaybını kaldırmayacak bir sektördür. Gönderimini yaptığımız kargoların içlerinde acil paketler olabiliyor, tıbbi araç gereçler olabiliyor, eğitim ile ilgili kitaplar olabiliyor vs. bu tarz gönderiminin acil yapılması veya zaman kaybına yer olmayan kargolar olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı verdiğimiz hizmetin hızlı olması en büyük kriterler arasında yer almaktadır. Sunduğumuz hizmetin hızlı olması yanında güvenli bir hizmet olması gerekmektedir.

Bizlere emanet ettiğiniz kargolarınızın, paketlerinizin başına en ufak bir zarar gelmemelidir. Biz de bu sebepten dolayı yoğun bir çalışma sergiliyoruz. Ayrıca sunduğumuz hizmetin fiyatı piyasaya göre her zaman düşük tutulmaktadır. Siz müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir hizmet verirken aynı zaman da fiyat olarak da sizleri üzmemekteyiz. Giresun Uçak Kargo olarak tüm bu özellikleri bünyemiz de barındırır iken en büyük amacımız siz müşterilerimizi mutlu etmek ve güzel bir hizmet sunabilmek.

Kargo hizmetleri sırasında vatandaşların kargolarının başına her şey gelebilir. Darbeye bağlı kırılmalar olabilir. Uçak da kaybolma olabilir vb. Biz Giresun Uçak Kargo olarak bu sıkıntıların hepsinin önüne geçmiş durumdayız. Bizlere emanet ettiğiniz kargolarınızın başlarına hiçbir şey gelmemektedir. Öncelikle sizlerden aldığımız kargolarınızı, paketlerinizi özel ambalajlarımız ile son derece korunaklı hale getirmek suretiyle her türlü darbeye, çarpmaya karşı koruma altına alıyoruz. Bu paketleme aşamasında kullandığımız kalın köpükler, havalı ambalajlar sayesinde kargolarınıza dışarıdan hiçbir zarar gelmiyor.

Daha sonra paketleme işlemleri yapılmış bu kargoları birer birer numaralara işlemleri yapılarak sistemlerimize kaydediyoruz. Deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımız sayesinde her aşamasında takip altına alıyoruz. Uçaklara yerleştirilme aşaması olsun uçaktan iniş aşaması olsun her aşamasında adım adım takip altında tuttuğumuz kargolarınızın kaybolmasına da asla imkân ermiyoruz. Sizlere de verdiğimiz kargo takip numaraları ile sizler de her aşamasını takip edebiliyorsunuz. Giresun Uçak Kargo işletmesi kargo sektöründe en çok güvenebileceğiniz işletmeler arasında yer almaktadır.

İstanbul Giresun Uçak Kargo

Hizmet sunduğumuz kargo sektöründe piyasa da fiyatlar oldukça fazladır. Kargo sektörüne talep bir hayli fazladır. Özellikle Corona’dan sonra insanlarımız kargo sektörüne çok fazla yönelmeye başladılar. Haliyle günümüz şartlarında talep artınca fiyatlar da artış gösterdi. Ancak biz işletme olarak siz müşterilerimize her zaman en uygun fiyatı sunmak için çok büyük bir araştırma ve çalışmalar yapmaktayız. Siz müşterilerimize hem kaliteli bir hizmet sunarken hem de en uygun fiyatı çıkartarak siz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Fiyatlandırmalarımız kargolarınızın, paketlerinizin ağırlığına ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Sizlere her ağırlıkta özel indirimler uygulamaktayız. Giresun Uçak Kargo müşterilerini en çok düşünen ve onlara en uygun fiyatları çıkarın işletmedir.

Giresun Uçak Kargo işletmesi olarak bünyemiz de çalışan her çalışanın bu meslekte uzun yıllar boyunca çalışmış olmasına çok büyük özen gösteriyoruz. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesi için bu kriter çok önemlidir. Çalışanlarımızın hiçbiri yata yapmadan çalışmakta ve büyük bir kaliteye sahip olmaktadırlar. Paketleme uzmanlarımız kargolarınızı çok titiz olarak paketlemekte ve tecrübelerini göstermektedirler. Paketlerinize sistemi kaydeden elemanlarımız teknolojiden son derece iyi anlayan ve en ufak bir hata bile yapmayan elemanlardır. Tüm bu özelliklere bakıldığı zaman kargolarınız bizim ile çok büyük bir güven altındadır.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp